Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
15. 8. 2021

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměRočníkSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Nosek JanSpartak Hořovice#127#CZE2004M1.00:36:39Detail
2. Pešl JosefŽebrák#131#CZE1985M2.MDom101.00:39:43+00:03:04.32Detail
3. Pergler LukášKomárov#129#CZE1992M3.00:39:54+00:03:15.32Detail
4. Keckstein JiříSK Tlustice#118#CZE1989M4.00:41:51+00:05:12.32Detail
5. Sedláček MiroslavSK Doubravan Újezd / Hořovice#137#CZE1999M5.00:43:33+00:06:54.32Detail
6. Frantova AndreaLidl#105#CZE1985F1.00:44:52+00:08:13.32Detail
7. Poborská HelenaKerteam #132#CZE1978F2.00:46:07+00:09:28.32Detail
8. Dvořák VítězslavPlzeň#146#CZE1983M6.00:46:31+00:09:52.32Detail
9. Hnízdil StanislavCK Záluží - tým Mirka Zbuzka#144#CZE1973M7.00:48:28+00:11:49.32Detail
10. Kašpar MichalU Šmídů team Černín#116#CZE1990M8.00:48:58+00:12:19.32Detail
11. Mařík MichalPraha#124#CZE1975M9.00:49:29+00:12:50.32Detail
12. Svoboda RobertBeroun#140#CZE1973M10.00:49:43+00:13:04.32Detail
13. Rydrych TomášSpartak Žebrák#136#CZE1986M11.MSpartak 101.00:50:51+00:14:12.32Detail
14. Krubová NatálieBranovský statek#125#CZE2004F3.00:51:18+00:14:39.32Detail
15. Hradečná PetraPraha 4#108#CZE1979F4.00:51:39+00:15:00.32Detail
16. Zeman RadekSlavoj Osek#143#CZE1970M12.00:52:03+00:15:24.32Detail
17. Charvátová VěraKvaň#111#CZE1978F5.00:52:17+00:15:38.32Detail
18. Charvát JiříKvaň#110#CZE1978M13.00:52:17+00:15:38.32Detail
19. Kraus TomášBranovský statek#120#CZE1973M14.00:54:29+00:17:50.32Detail
20. Güntherová JitkaHO Loko Beroun#106#CZE1988F6.00:55:10+00:18:31.32Detail
21. Komárek RenéŽebrák#148#CZE1954M15.MDom102.00:55:11+00:18:32.32Detail
22. Palková MiroslavaBěžecký oddíl Doubravan Újezd#128#CZE1978F7.00:55:44+00:19:05.32Detail
23. Hnízdil MarekŽebrák#107#CZE1989M16.MDom103.MSpartak 102.00:55:52+00:19:13.32Detail
24. Bauer MartinChlustina#147#CZE1977M17.00:56:31+00:19:52.32Detail
25. Rejzková ŠtěpánkaHoloubkov#134#CZE1982F8.00:59:46+00:23:07.32Detail
26. Vimer JanKladno#145#CZE1955M18.01:01:15+00:24:36.32Detail
27. Kárová IvetaRAC Cerhovice#115#CZE1977F9.01:02:34+00:25:55.32Detail
28. Redr DanielHořovice#135#CZE2000M19.01:02:34+00:25:55.32Detail
29. Křikavová, Mgr. JanaRozběháme Hořovicko#122#CZE1983F10.01:02:56+00:26:17.32Detail
30. Perglová Veronika#130#CZE1995F11.01:03:36+00:26:57.32Detail
31. Krejsová MartaRozběháme Hořovicko#121#CZE1980F12.01:03:47+00:27:08.32Detail
32. Kašparová SimonaSmurfitkappa Žebrák#117#CZE1974F13.01:04:10+00:27:31.32Detail
33. Dlouhá DanaRAC Cerhovice#104#CZE1976F14.01:04:49+00:28:10.32Detail
34. Kára MilanRAC Cerhovice#114#CZE1972M20.01:04:49+00:28:10.32Detail
35. Kaprhál JanRozběháme Hořovicko#113#CZE1979M21.01:09:05+00:32:26.32Detail
36. Švarc MiloslavStřela Žebrák#142#CZE1972M22.MDom104.01:10:03+00:33:24.32Detail
37. Hronza PetrPraskolesy#109#CZE2005M23.01:10:21+00:33:42.32Detail
38. Sudikova Petra#139#CZE1976F15.ZDom101.01:10:42+00:34:03.32Detail
39. Škvára PetrAC Sparta Podluhy#141#CZE1980M24.01:12:29+00:35:50.32Detail
40. Beránek Vilém#101#CZE2020M25.01:14:59+00:38:20.32Detail
41. Beránková JaroslavaŽebrák#102#CZE1962F16.ZDom102.01:15:00+00:38:21.32Detail
42. Beránková KateřinaHo Loko Beroun#103#CZE1994F17.ZDom103.01:15:01+00:38:22.32Detail
43. Joklíková Jana#112#CZE1984F18.ZDom104.01:24:16+00:47:37.32Detail
44. Nádherová HanaHradec Králové#126#CZE1968F19.01:34:21+00:57:42.32Detail
DNF Kounovská KláraHořovice #119#CZE1992FDetail
DNS Průšová JiřinaRozběháme Hořovicko#133#CZE1977FZDom10Detail
DNS Slunečko VladimírŽebrák#138#CZE1965MMDom10Detail
DNS Kunc PetrŽebrák#123#CZE1970MMDom10Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz