Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
15. 8. 2021
10 km
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Ročník | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Nosek |
Jan | Spartak Hořovice | #127# | CZE | 2004 | | | | | 00:36:39 | | Detail |
2. |
Pešl |
Josef | Žebrák | #131# | CZE | 1985 | MDom10 | 1. | | | 00:39:43 | +00:03:04 | Detail |
3. |
Pergler |
Lukáš | Komárov | #129# | CZE | 1992 | | | | | 00:39:54 | +00:03:15 | Detail |
4. |
Keckstein |
Jiří | SK Tlustice | #118# | CZE | 1989 | | | | | 00:41:51 | +00:05:12 | Detail |
5. |
Sedláček |
Miroslav | SK Doubravan Újezd / Hořovice... | #137# | CZE | 1999 | | | | | 00:43:33 | +00:06:54 | Detail |
6. |
Dvořák |
Vítězslav | Plzeň | #146# | CZE | 1983 | | | | | 00:46:31 | +00:09:52 | Detail |
7. |
Hnízdil |
Stanislav | CK Záluží - tým Mirka Zbuzka... | #144# | CZE | 1973 | | | | | 00:48:28 | +00:11:49 | Detail |
8. |
Kašpar |
Michal | U Šmídů team Černín | #116# | CZE | 1990 | | | | | 00:48:58 | +00:12:19 | Detail |
9. |
Mařík |
Michal | Praha | #124# | CZE | 1975 | | | | | 00:49:29 | +00:12:50 | Detail |
10. |
Svoboda |
Robert | Beroun | #140# | CZE | 1973 | | | | | 00:49:43 | +00:13:04 | Detail |
11. |
Rydrych |
Tomáš | Spartak Žebrák | #136# | CZE | 1986 | | | MSpartak 10 | 1. | 00:50:51 | +00:14:12 | Detail |
12. |
Zeman |
Radek | Slavoj Osek | #143# | CZE | 1970 | | | | | 00:52:03 | +00:15:24 | Detail |
13. |
Charvát |
Jiří | Kvaň | #110# | CZE | 1978 | | | | | 00:52:17 | +00:15:38 | Detail |
14. |
Kraus |
Tomáš | Branovský statek | #120# | CZE | 1973 | | | | | 00:54:29 | +00:17:50 | Detail |
15. |
Komárek |
René | Žebrák | #148# | CZE | 1954 | MDom10 | 2. | | | 00:55:11 | +00:18:32 | Detail |
16. |
Hnízdil |
Marek | Žebrák | #107# | CZE | 1989 | MDom10 | 3. | MSpartak 10 | 2. | 00:55:52 | +00:19:13 | Detail |
17. |
Bauer |
Martin | Chlustina | #147# | CZE | 1977 | | | | | 00:56:31 | +00:19:52 | Detail |
18. |
Vimer |
Jan | Kladno | #145# | CZE | 1955 | | | | | 01:01:15 | +00:24:36 | Detail |
19. |
Redr |
Daniel | Hořovice | #135# | CZE | 2000 | | | | | 01:02:34 | +00:25:55 | Detail |
20. |
Kára |
Milan | RAC Cerhovice | #114# | CZE | 1972 | | | | | 01:04:49 | +00:28:10 | Detail |
21. |
Kaprhál |
Jan | Rozběháme Hořovicko | #113# | CZE | 1979 | | | | | 01:09:05 | +00:32:26 | Detail |
22. |
Švarc |
Miloslav | Střela Žebrák | #142# | CZE | 1972 | MDom10 | 4. | | | 01:10:03 | +00:33:24 | Detail |
23. |
Hronza |
Petr | Praskolesy | #109# | CZE | 2005 | | | | | 01:10:21 | +00:33:42 | Detail |
24. |
Škvára |
Petr | AC Sparta Podluhy | #141# | CZE | 1980 | | | | | 01:12:29 | +00:35:50 | Detail |
25. |
Beránek |
Vilém | | #101# | CZE | 2020 | | | | | 01:14:59 | +00:38:20 | Detail |
DNS |
Slunečko |
Vladimír | Žebrák | #138# | CZE | 1965 | MDom10 | | | | | | Detail |
DNS |
Kunc |
Petr | Žebrák | #123# | CZE | 1970 | MDom10 | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |