Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
15. 8. 2021
25 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Ročník | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Houfková | Kateřina | Forrest Gump Team | #208# | CZE | 1991 | F | 1. | | | | | 01:49:03 | | Detail |
2. | Rudolf Lojková | Romana | Trailpoint | #217# | CZE | 1994 | F | 2. | | | | | 01:53:29 | +00:04:26 | Detail |
3. | Hill | Anna | Stefko running team | #206# | CZE | 1989 | F | 3. | | | | | 01:54:46 | +00:05:43 | Detail |
4. | Šindelářová | Blanka | Blovice | #222# | CZE | 1972 | G | 1. | | | | | 01:55:58 | +00:06:55 | Detail |
5. | Bradáčová | Martina | Maratón klub Kladno | #202# | CZE | 1974 | G | 2. | | | | | 01:56:50 | +00:07:47 | Detail |
6. | Kubínová | Zuzana | Praha 5 | #213# | CZE | 1981 | G | 3. | | | | | 02:05:37 | +00:16:34 | Detail |
7. | Kubínová | Ivana | Wheelabrator | #212# | CZE | 1980 | G | 4. | | | | | 02:07:37 | +00:18:34 | Detail |
8. | Rybáčková | Soňa | MK Kladno | #218# | CZE | 1983 | F | 4. | | | | | 02:09:14 | +00:20:11 | Detail |
9. | Honzáková | Jiřina | Břevnov | #207# | CZE | 1965 | H | 1. | | | | | 02:15:54 | +00:26:51 | Detail |
10. | Lhotáková | Marcela | T.J. Sokol Žebrák | #214# | CZE | 1988 | F | 5. | ZDom25 | 1. | | | 02:18:01 | +00:28:58 | Detail |
11. | Hrdličková | Romana | Rozběháme Hořovicko | #209# | CZE | 1975 | G | 5. | | | | | 02:18:28 | +00:29:25 | Detail |
12. | Stibalová | Petra | Broumy | #220# | CZE | 1976 | G | 6. | | | | | 02:21:09 | +00:32:06 | Detail |
13. | Bayerová | Lenka | TJ Sokol Unhošť | #201# | CZE | 1968 | H | 2. | | | | | 02:23:27 | +00:34:24 | Detail |
14. | Matějková | Petra | Komárov | #215# | CZE | 1993 | F | 6. | | | | | 02:27:36 | +00:38:33 | Detail |
15. | Sotonová | Jitka | Praha | #219# | CZE | 1979 | G | 7. | | | | | 02:29:12 | +00:40:09 | Detail |
16. | Winkelhőferová | Dana | Zruč-Senec | #224# | CZE | 1980 | G | 8. | | | | | 02:33:09 | +00:44:06 | Detail |
17. | Šimečková | Angelika | Praha 9 | #221# | CZE | 1980 | G | 9. | | | | | 02:47:37 | +00:58:34 | Detail |
18. | Breburdová | Hana | Maraton klub Kladno | #203# | CZE | 1961 | I | 1. | | | | | 02:58:16 | +01:09:13 | Detail |
19. | Ronovská | Jana | Plzeň | #216# | CZE | 1966 | H | 3. | | | | | 03:01:51 | +01:12:48 | Detail |
20. | Doubková | Darina | Doubek Team | #204# | CZE | 1957 | I | 2. | | | | | 03:16:38 | +01:27:35 | Detail |
21. | Veitch | Suada | Trčanje i to | #223# | BIH | 1983 | F | 7. | | | | | 03:26:18 | +01:37:15 | Detail |
DNF | Churaňová | Radka | TJ Lokomotiva Trutnov | #210# | CZE | 1977 | G | | | | | | | | Detail |
DNF | Kašparová | Kateřina | UltraK | #211# | CZE | 1986 | F | | | | | | | | Detail |
DNS | Gavendová | Tereza | | #205# | CZE | 1989 | F | | | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |