Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25
15. 8. 2021
10 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Ročník | | # | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Nosek | Jan | Spartak Hořovice | #127# | CZE | 2004 | M | 1. | | | | | 00:36:38 | | Detail |
2. | Pešl | Josef | Žebrák | #131# | CZE | 1985 | M | 2. | MDom10 | 1. | | | 00:39:42 | +00:03:04 | Detail |
3. | Pergler | Lukáš | Komárov | #129# | CZE | 1992 | M | 3. | | | | | 00:39:53 | +00:03:15 | Detail |
4. | Keckstein | Jiří | SK Tlustice | #118# | CZE | 1989 | M | 4. | | | | | 00:41:50 | +00:05:12 | Detail |
5. | Sedláček | Miroslav | SK Doubravan Újezd / Hořovice | #137# | CZE | 1999 | M | 5. | | | | | 00:43:32 | +00:06:54 | Detail |
6. | Frantova | Andrea | Lidl | #105# | CZE | 1985 | F | 1. | | | | | 00:44:51 | +00:08:13 | Detail |
7. | Poborská | Helena | Kerteam | #132# | CZE | 1978 | F | 2. | | | | | 00:46:06 | +00:09:28 | Detail |
8. | Dvořák | Vítězslav | Plzeň | #146# | CZE | 1983 | M | 6. | | | | | 00:46:30 | +00:09:52 | Detail |
9. | Hnízdil | Stanislav | CK Záluží - tým Mirka Zbuzka | #144# | CZE | 1973 | M | 7. | | | | | 00:48:27 | +00:11:49 | Detail |
10. | Kašpar | Michal | U Šmídů team Černín | #116# | CZE | 1990 | M | 8. | | | | | 00:48:57 | +00:12:19 | Detail |
11. | Mařík | Michal | Praha | #124# | CZE | 1975 | M | 9. | | | | | 00:49:28 | +00:12:50 | Detail |
12. | Svoboda | Robert | Beroun | #140# | CZE | 1973 | M | 10. | | | | | 00:49:42 | +00:13:04 | Detail |
13. | Rydrych | Tomáš | Spartak Žebrák | #136# | CZE | 1986 | M | 11. | | | MSpartak 10 | 1. | 00:50:50 | +00:14:12 | Detail |
14. | Krubová | Natálie | Branovský statek | #125# | CZE | 2004 | F | 3. | | | | | 00:51:17 | +00:14:39 | Detail |
15. | Hradečná | Petra | Praha 4 | #108# | CZE | 1979 | F | 4. | | | | | 00:51:38 | +00:15:00 | Detail |
16. | Zeman | Radek | Slavoj Osek | #143# | CZE | 1970 | M | 12. | | | | | 00:52:03 | +00:15:25 | Detail |
17. | Charvátová | Věra | Kvaň | #111# | CZE | 1978 | F | 5. | | | | | 00:52:16 | +00:15:38 | Detail |
18. | Charvát | Jiří | Kvaň | #110# | CZE | 1978 | M | 13. | | | | | 00:52:16 | +00:15:38 | Detail |
19. | Kraus | Tomáš | Branovský statek | #120# | CZE | 1973 | M | 14. | | | | | 00:54:28 | +00:17:50 | Detail |
20. | Güntherová | Jitka | HO Loko Beroun | #106# | CZE | 1988 | F | 6. | | | | | 00:55:09 | +00:18:31 | Detail |
21. | Komárek | René | Žebrák | #148# | CZE | 1954 | M | 15. | MDom10 | 2. | | | 00:55:10 | +00:18:32 | Detail |
22. | Palková | Miroslava | Běžecký oddíl Doubravan Újezd | #128# | CZE | 1978 | F | 7. | | | | | 00:55:43 | +00:19:05 | Detail |
23. | Hnízdil | Marek | Žebrák | #107# | CZE | 1989 | M | 16. | MDom10 | 3. | MSpartak 10 | 2. | 00:55:51 | +00:19:13 | Detail |
24. | Bauer | Martin | Chlustina | #147# | CZE | 1977 | M | 17. | | | | | 00:56:30 | +00:19:52 | Detail |
25. | Rejzková | Štěpánka | Holoubkov | #134# | CZE | 1982 | F | 8. | | | | | 00:59:45 | +00:23:07 | Detail |
26. | Vimer | Jan | Kladno | #145# | CZE | 1955 | M | 18. | | | | | 01:01:14 | +00:24:36 | Detail |
27. | Kárová | Iveta | RAC Cerhovice | #115# | CZE | 1977 | F | 9. | | | | | 01:02:33 | +00:25:55 | Detail |
28. | Redr | Daniel | Hořovice | #135# | CZE | 2000 | M | 19. | | | | | 01:02:33 | +00:25:55 | Detail |
29. | Křikavová, Mgr. | Jana | Rozběháme Hořovicko | #122# | CZE | 1983 | F | 10. | | | | | 01:02:55 | +00:26:17 | Detail |
30. | Perglová | Veronika | | #130# | CZE | 1995 | F | 11. | | | | | 01:03:35 | +00:26:57 | Detail |
31. | Krejsová | Marta | Rozběháme Hořovicko | #121# | CZE | 1980 | F | 12. | | | | | 01:03:46 | +00:27:08 | Detail |
32. | Kašparová | Simona | Smurfitkappa Žebrák | #117# | CZE | 1974 | F | 13. | | | | | 01:04:09 | +00:27:31 | Detail |
33. | Dlouhá | Dana | RAC Cerhovice | #104# | CZE | 1976 | F | 14. | | | | | 01:04:48 | +00:28:10 | Detail |
34. | Kára | Milan | RAC Cerhovice | #114# | CZE | 1972 | M | 20. | | | | | 01:04:48 | +00:28:10 | Detail |
35. | Kaprhál | Jan | Rozběháme Hořovicko | #113# | CZE | 1979 | M | 21. | | | | | 01:09:04 | +00:32:26 | Detail |
36. | Švarc | Miloslav | Střela Žebrák | #142# | CZE | 1972 | M | 22. | MDom10 | 4. | | | 01:10:02 | +00:33:24 | Detail |
37. | Hronza | Petr | Praskolesy | #109# | CZE | 2005 | M | 23. | | | | | 01:10:20 | +00:33:42 | Detail |
38. | Sudikova | Petra | | #139# | CZE | 1976 | F | 15. | ZDom10 | 1. | | | 01:10:41 | +00:34:03 | Detail |
39. | Škvára | Petr | AC Sparta Podluhy | #141# | CZE | 1980 | M | 24. | | | | | 01:12:28 | +00:35:50 | Detail |
40. | Beránek | Vilém | | #101# | CZE | 2020 | M | 25. | | | | | 01:14:58 | +00:38:20 | Detail |
41. | Beránková | Jaroslava | Žebrák | #102# | CZE | 1962 | F | 16. | ZDom10 | 2. | | | 01:14:59 | +00:38:21 | Detail |
42. | Beránková | Kateřina | Ho Loko Beroun | #103# | CZE | 1994 | F | 17. | ZDom10 | 3. | | | 01:15:00 | +00:38:22 | Detail |
43. | Joklíková | Jana | | #112# | CZE | 1984 | F | 18. | ZDom10 | 4. | | | 01:24:15 | +00:47:37 | Detail |
44. | Nádherová | Hana | Hradec Králové | #126# | CZE | 1968 | F | 19. | | | | | 01:34:20 | +00:57:42 | Detail |
DNF | Kounovská | Klára | Hořovice | #119# | CZE | 1992 | F | | | | | | | | Detail |
DNS | Průšová | Jiřina | Rozběháme Hořovicko | #133# | CZE | 1977 | F | | ZDom10 | | | | | | Detail |
DNS | Slunečko | Vladimír | Žebrák | #138# | CZE | 1965 | M | | MDom10 | | | | | | Detail |
DNS | Kunc | Petr | Žebrák | #123# | CZE | 1970 | M | | MDom10 | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |