Oficiální Výsledková listina Říčkovský GOLEM
17. 7. 2021

triatlon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Bednarský VojtěchTJ Šumperk#113#2113M1.muži1.01:25:01.8600:05:57.1800:58:11.6700:20:53.00Detail
2. Růžička JakubCyklo Bendl#47#2047M2.muži2.01:25:51.50+00:00:49.6300:05:26.4900:58:41.6900:21:43.31Detail
3. Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#41#2041M3.muži3.01:26:08.99+00:01:07.1200:05:56.2900:58:24.7000:21:48.00Detail
4. Kristejn LukášPijatlon#27#2027M4.muži4.01:29:21.97+00:04:20.1000:07:05.0900:59:24.8800:22:51.99Detail
5. Blaho MartinTRI Chrudim #7#2007M5.muži5.01:29:22.55+00:04:20.6800:06:56.4500:59:07.7600:23:18.33Detail
6. Roháček JanXCS.CZ#46#2046M6.muži6.01:30:54.54+00:05:52.6700:06:24.2701:01:00.5800:23:29.68Detail
7. Splítek MartinHSK - Cycling team#50#2050M7.muži7.01:31:06.61+00:06:04.7400:06:10.8900:59:52.8100:25:02.90Detail
8. Kaplan JiříOMT Pardubice#84#2084M8.muži8.01:31:22.68+00:06:20.8100:06:41.6301:00:25.6500:24:15.39Detail
9. Hornych MiroslavSki Pohlica#88#2088M9.veteráni1.01:33:20.51+00:08:18.6400:07:54.7101:02:02.8700:23:22.92Detail
10. Štangler DavidTrutnov#56#2056M10.veteráni2.01:33:46.73+00:08:44.8600:06:55.2601:03:15.0100:23:36.45Detail
11. Pospíšil PetrJAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM#45#2045M11.veteráni3.01:33:55.77+00:08:53.9000:08:16.3900:59:12.7000:26:26.67Detail
12. Doleček JosefFORT SMC UO#71#2071M12.veteráni4.01:34:04.73+00:09:02.8600:08:16.3900:59:14.1200:26:34.21Detail
13. Pochobrodský JanFORT SMC UO#73#2073M13.veteráni5.01:35:44.96+00:10:43.0900:05:43.2901:04:09.3400:25:52.32Detail
14. Rücker JakubBonbon Machov#87#2087M14.muži9.01:35:52.67+00:10:50.8000:08:40.9901:03:18.2300:23:53.43Detail
15. Řehák TomášLukostřelba Jablonné#48#2048M15.veteráni6.01:36:59.64+00:11:57.7700:07:12.3601:04:44.8800:25:02.40Detail
16. Suchodol Jiří3D Fitness Race Team#53#2053M16.muži10.01:37:58.71+00:12:56.8400:07:08.3601:04:41.2000:26:09.14Detail
17. Velinský Vojtěch#96#2096M17.muži11.01:38:09.17+00:13:07.3000:07:47.7801:03:39.4400:26:41.94Detail
18. Melša MartinPrime#85#2085M18.muži12.01:38:17.89+00:13:16.0200:06:42.3801:05:23.3500:26:12.16Detail
19. Kašše Tomáš#100#2100M19.muži13.01:38:46.94+00:13:45.0700:08:30.2901:04:51.4200:25:25.22Detail
20. Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí#34#2034M20.muži14.01:39:18.94+00:14:17.0700:07:28.2301:07:39.3800:24:11.32Detail
21. Veselka ZdeněkHSK cycling team#61#2061M21.veteráni7.01:39:39.43+00:14:37.5600:07:14.2301:04:47.1000:27:38.09Detail
22. Štumpf Eduard Sokol Kunvald#58#2058M22.veteráni8.01:40:11.21+00:15:09.3400:07:04.5201:06:50.6400:26:16.04Detail
23. Poláčková pavlínaKonrad Team#114#2114F1.ženy1.01:40:58.12+00:15:56.2500:05:31.0801:09:45.4200:25:41.61Detail
24. Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#42#2042M23.veteráni9.01:41:14.19+00:16:12.3200:08:16.5201:09:57.6700:23:00.00Detail
25. Capoušek Mirek3D Fitness RT#9#2009M24.veteráni10.01:41:37.20+00:16:35.3300:05:51.5201:08:34.1900:27:11.48Detail
26. Mařík Jirka3D Fitness race team#33#2033M25.veteráni11.01:41:45.72+00:16:43.8500:08:04.3201:06:50.1900:26:51.19Detail
27. Rejda JanOMT Pardubice#76#2076M26.veteráni12.01:42:28.73+00:17:26.8600:06:53.8801:06:59.8000:28:35.04Detail
28. Bača MatyášCzechTRI K. Team#3#2003M27.junioři1.01:42:40.36+00:17:38.4900:05:08.6301:11:20.7600:26:10.97Detail
29. Dvořák JiříIndigo Cycling Team#98#2098M28.veteráni13.01:43:02.75+00:18:00.8800:07:01.7401:07:32.5200:28:28.49Detail
30. Kubelka PetrMONDRAKER Racing Team#116#2116M29.muži15.01:43:25.90+00:18:24.0300:08:38.8801:05:04.7300:29:42.29Detail
31. Scheuer JanLanškroun#49#2049M30.veteráni14.01:44:16.21+00:19:14.3400:07:42.3601:07:44.6300:28:49.21Detail
32. Šroler Zdeněk#97#2097M31.veteráni15.01:45:09.18+00:20:07.3100:07:28.4401:11:12.5300:26:28.19Detail
33. Nosek Petr#94#2094M32.veteráni16.01:45:16.06+00:20:14.1900:08:17.1201:11:05.6600:25:53.27Detail
34. Holubář Patrik3D fitness RT #22#2022M33.muži16.01:45:21.68+00:20:19.8100:08:10.0401:10:17.2200:26:54.40Detail
35. Koblížek MiroslavLetohrad#91#2091M34.muži17.01:45:33.19+00:20:31.3200:07:49.8401:09:16.9100:28:26.43Detail
36. Záveský Aleš#93#2093M35.muži18.01:45:53.05+00:20:51.1800:07:39.9801:09:25.5100:28:47.55Detail
37. Kopecký Ivo#82#2082M36.muži19.01:46:08.72+00:21:06.8500:07:18.1201:09:42.2800:29:08.31Detail
38. Kristejn DavidPijatlon#81#2081M37.veteráni17.01:46:44.65+00:21:42.7800:08:40.5201:04:37.5200:33:26.59Detail
39. Strnad Tomáš3D Fitness Race Team#52#2052M38.veteráni18.01:46:46.31+00:21:44.4400:08:08.5301:09:49.7500:28:48.02Detail
40. Vondra TomášTriatlon Loko Trutnov#62#2062M39.muži20.01:46:52.32+00:21:50.4500:05:55.3901:13:59.5900:26:57.33Detail
41. Suchodol Josef3D Fitness Race Team#54#2054M40.veteráni19.01:47:24.81+00:22:22.9400:08:36.3801:10:39.9900:28:08.44Detail
42. Hartman KarelOMT Pardubice#21#2021M41.veteráni20.01:47:33.40+00:22:31.5300:06:22.8001:10:16.4400:30:54.15Detail
43. Jansa Radek#89#2089M42.muži21.01:47:49.67+00:22:47.8000:08:26.8901:12:52.7300:26:30.05Detail
44. Kozák Ondřej#86#2086M43.muži22.01:48:24.18+00:23:22.3100:07:13.6401:13:01.3200:28:09.21Detail
45. Anderlová AdélaTitan Zlín#112#2112F2.ženy2.01:48:33.42+00:23:31.5500:05:49.8201:13:00.9900:29:42.61Detail
46. Heil DušanSki Pohlica#92#2092M44.muži23.01:48:43.95+00:23:42.0800:08:46.6801:11:13.8600:28:43.40Detail
47. Beran PetrCafe Racers#6#2006M45.veteráni21.01:48:59.42+00:23:57.5500:07:26.4001:11:27.8500:30:05.15Detail
48. Pavlíček RadekTvrdonice#38#2038M46.muži24.01:49:30.97+00:24:29.1000:07:27.9101:13:00.6800:29:02.37Detail
49. Myšák PetrChoceň#35#2035M47.muži25.01:49:49.63+00:24:47.7600:08:05.5601:12:15.5200:29:28.55Detail
50. Šafář LiborSport Bárt#95#2095M48.veteráni22.01:49:55.97+00:24:54.1000:06:59.9201:11:40.2600:31:15.78Detail
51. Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team#72#2072M49.veteráni23.01:50:16.31+00:25:14.4400:08:14.8501:12:28.9900:29:32.46Detail
52. Anderlová MionikaTitan Zlín#110#2110F3.ženy3.01:50:58.06+00:25:56.1900:06:23.8301:14:22.4800:30:11.74Detail
53. Novotný Luděk3D Fitness RT#36#2036M50.veteráni24.01:51:37.95+00:26:36.0800:08:11.8701:12:21.6100:31:04.46Detail
54. Novotný PetrCycling Team Brandýs #37#2037M51.muži26.01:51:49.37+00:26:47.5000:08:15.4901:12:29.1800:31:04.69Detail
55. Mareš LiborŠternberk#32#2032M52.veteráni25.01:52:39.15+00:27:37.2800:06:40.3001:13:12.8000:32:46.04Detail
56. Samek Pavel#65#2065M53.veteráni26.01:53:43.69+00:28:41.8200:08:38.2601:12:37.1500:32:28.27Detail
57. Řemínek MatějAC Choceň#101#2101M54.muži27.01:54:36.38+00:29:34.5100:09:03.3301:15:29.4300:30:03.62Detail
58. Beran JakubHODL#5#2005M55.muži28.01:54:44.47+00:29:42.6000:06:10.8901:20:46.3100:27:47.25Detail
59. Pelda VáclavRychnov nad Kněžnou#40#2040M56.veteráni27.01:54:53.46+00:29:51.5900:08:07.5601:17:26.7300:29:19.16Detail
60. Tylšová DanielaTriatlon Trutnov#60#2060F4.veteránky1.01:54:57.08+00:29:55.2100:07:36.2101:16:49.9500:30:30.92Detail
61. Hyláková DanaAK Drnovice#23#2023F5.veteránky2.01:55:54.70+00:30:52.8300:07:39.0001:17:57.0400:30:18.65Detail
62. Škorpil JaromírLehokolo AZUB IBEX#115#2115M57.muži29.01:57:14.81+00:32:12.9400:08:00.6701:18:26.3700:30:47.77Detail
63. Malíková Martina#31#2031F6.ženy4.01:57:47.26+00:32:45.3900:07:00.8701:19:43.8400:31:02.54Detail
64. Boštík DanielLinde czech racing team#8#2008M58.muži30.01:57:48.64+00:32:46.7700:07:46.5101:18:55.7200:31:06.39Detail
65. Beran FrantisekÚstí nad Orlicí#4#2004M59.veteráni28.01:58:14.83+00:33:12.9600:07:38.1601:13:34.6100:37:02.05Detail
66. Anderle JanSKP Šumperk#111#2111M60.veteráni29.01:58:47.39+00:33:45.5200:08:29.7901:17:10.6200:33:06.97Detail
67. Staffa PavelTJ sokol Račice nad Trotinou#51#2051M61.veteráni30.01:59:11.63+00:34:09.7600:07:00.3801:20:51.2500:31:20.00Detail
68. Jurica JosefCZECH TRI K TEAM#77#2077M62.muži31.02:00:28.32+00:35:26.4500:05:26.0001:18:17.8700:36:44.44Detail
69. Kubánková LenkaTJ Sokol Šternberk#99#2099F7.ženy5.02:00:28.63+00:35:26.7600:08:03.8101:19:30.4200:32:54.39Detail
70. Fáber Viliam3D Fitness Race Team#83#2083M63.veteráni31.02:00:57.58+00:35:55.7100:08:35.4601:18:50.3500:33:31.76Detail
71. Janovský Marcel#80#2080M64.veteráni32.02:01:04.35+00:36:02.4800:09:21.1601:17:59.4400:33:43.74Detail
72. Fikr ZdeněkOLIO#75#2075M65.muži32.02:01:08.52+00:36:06.6500:08:59.4001:20:31.2600:31:37.85Detail
73. Čejka PavelPardubice#10#2010M66.veteráni33.02:01:10.57+00:36:08.7000:06:21.4801:18:10.5900:36:38.49Detail
74. Špaček MartinVichr z hor#66#2066M67.muži33.02:02:54.99+00:37:53.1200:08:27.3901:21:06.2900:33:21.30Detail
75. Pojezdný JosefDvůr Králové nad Labem#43#2043M68.muži34.02:02:57.70+00:37:55.8300:07:36.5901:23:32.3400:31:48.75Detail
76. Leuchter VáclavModrá ústřice#30#2030M69.muži35.02:03:41.00+00:38:39.1300:08:37.0901:21:23.9700:33:39.93Detail
77. Divíšek Daniel Modrá ústřice#15#2015M70.muži36.02:03:41.63+00:38:39.7600:08:18.6001:21:46.1200:33:36.90Detail
78. Dlabka Ludvík3D Firness RT#16#2016M71.veteráni34.02:04:09.43+00:39:07.5600:08:33.4201:21:11.7800:34:24.22Detail
79. Fajt JanRokytnice v Orl. horách#107#2107M72.veteráni35.02:04:49.93+00:39:48.0600:11:47.2801:16:55.5800:36:07.06Detail
80. Trejtnar LukasRychnov Nad Kněžnou#59#2059M73.veteráni36.02:05:25.38+00:40:23.5100:08:00.3901:24:36.9100:32:48.07Detail
81. Středa Petr#69#2069M74.veteráni37.02:05:36.76+00:40:34.8900:09:32.7201:19:36.2100:36:27.81Detail
82. Šimková EvaRSFK#55#2055F8.ženy6.02:06:13.79+00:41:11.9200:08:22.7401:22:24.5500:35:26.50Detail
83. David VáclavSmiřice#14#2014M75.veteráni38.02:07:31.66+00:42:29.7900:07:59.0701:23:11.0800:36:21.50Detail
84. Lebeda MartinFORT SMC UO#70#2070M76.veteráni39.02:09:18.38+00:44:16.5100:08:58.1701:22:08.0800:38:12.12Detail
85. Kulhavý JosefSOOB Rychnov nad Kněžnou#29#2029M77.veteráni40.02:09:44.08+00:44:42.2100:08:22.0301:23:12.4100:38:09.63Detail
86. Morávek IvanŽamberk#109#2109M78.veteráni41.02:10:44.78+00:45:42.9100:09:54.7801:26:01.4600:34:48.53Detail
87. Jindra Jiří#24#2024M79.veteráni42.02:12:39.55+00:47:37.6800:10:54.4901:25:22.2600:36:22.78Detail
88. Černý VladimírCAPART#13#2013M80.veteráni43.02:14:11.49+00:49:09.6200:08:59.8301:25:22.5000:39:49.15Detail
89. Tomášová BarboraTK Choceň#102#2102F9.ženy7.02:14:25.57+00:49:23.7000:08:24.2001:32:12.2200:33:49.14Detail
90. Pech Štěpánadidas Runners Prague#39#2039M81.muži37.02:14:29.23+00:49:27.3600:08:39.6701:35:01.5200:30:48.03Detail
91. Voženílek MarcelPardubice#63#2063M82.muži38.02:15:07.24+00:50:05.3700:08:34.4301:29:30.4800:37:02.33Detail
92. Kadleček JanSki klub Ústí nad Orlicí#25#2025M83.muži39.02:15:24.78+00:50:22.9100:08:13.7201:27:50.1400:39:20.91Detail
93. Pospíšil MarekKobeřice u Brna#44#2044M84.muži40.02:15:24.93+00:50:23.0600:09:02.5701:35:17.8200:31:04.54Detail
94. Jasanský JanINKA team#68#2068M85.muži41.02:16:48.65+00:51:46.7800:07:29.9801:30:40.8200:38:37.84Detail
95. Hunal Jan#103#2103M86.muži42.02:17:06.75+00:52:04.8800:08:36.9601:32:49.8100:35:39.97Detail
96. Štěpán PavelOMT Pardubice#57#2057M87.veteráni44.02:17:14.47+00:52:12.6000:07:30.6001:31:39.7600:38:04.11Detail
97. Černá Petra3D Fitness Race Team#12#2012F10.veteránky3.02:18:30.89+00:53:29.0200:09:51.7501:32:30.0300:36:09.10Detail
98. Koblížková Eliška#90#2090F11.ženy8.02:20:16.53+00:55:14.6600:08:45.8901:34:19.8700:37:10.76Detail
99. Kulhavá JarmilaSOOB Rychnov nad Kněžnou#28#2028F12.veteránky4.02:21:55.20+00:56:53.3300:10:00.5401:34:53.3000:37:01.35Detail
100. Koníř MiloslavINKA team#67#2067M88.veteráni45.02:27:34.33+01:02:32.4600:11:28.5201:37:00.0000:39:05.80Detail
101. Avramov ValentýnPardubice - Bílé Předměstí#1#2001M89.veteráni46.02:29:07.85+01:04:05.9800:08:25.5701:36:33.4500:44:08.82Detail
102. Hovad Jiří#105#2105M90.veteráni47.02:32:33.56+01:07:31.6900:11:07.4401:38:28.2300:42:57.88Detail
103. Zaleska IvetaCTC Fort#64#2064F13.veteránky5.02:32:51.76+01:07:49.8900:08:57.9701:37:22.9400:46:30.84Detail
104. Josefy Daniel#79#2079M91.veteráni48.02:39:21.66+01:14:19.7900:08:29.0501:42:08.0900:48:44.51Detail
105. Vágner Michal#74#2074M92.veteráni49.02:44:39.02+01:19:37.1500:09:36.2101:44:55.9000:50:06.91Detail
106. Krátký JosefLabe Tri Club#26#2026M93.veteráni50.02:49:45.87+01:24:44.0000:11:33.1501:45:37.5400:52:35.16Detail
107. Ehl Matěj JosefOrli Lanškroun#104#2104M94.junioři2.02:58:28.04+01:33:26.1700:07:44.2501:58:48.5400:51:55.23Detail
108. Molnár RomanPPK Chaos#108#2108M95.veteráni51.02:58:30.35+01:33:28.4800:12:23.3601:52:30.0000:53:36.99Detail
DNF Hurych AntonínSBR Litomyšl#78#2078MveterániDNF 00:06:18.13Detail
DNF Lucero Carlos#106#2106MmužiDNF 00:12:54.67Detail
DNS Dolejška lubošDevoss#17#2017MmužiDNS 00:07:03.8501:10:40.2300:26:57.67Detail
DNS Hájek Martin3D Fitness RT#20#2020MmužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz