Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Serrieres ArthurT2S#1#FRM1.M Elite1.02:26:41.0800:18:55.9801:25:31.3700:42:13.73Detail
2. Kočař LukášKonrad tools team#4#CZM2.M Elite2.02:28:15.43+00:01:34.3400:18:53.0901:24:55.1400:44:27.20Detail
3. Forissier ArthurTeam HEXATRI#6#FRM3.M Elite3.02:29:41.74+00:03:00.6500:20:00.0001:26:35.0700:43:06.67Detail
4. Sloth Nielsen Jens EmilCapra Triathlon#8#DKM4.M Elite4.02:32:23.04+00:05:41.9500:20:35.5501:25:48.7500:45:58.73Detail
5. Chané MaximOrgaNicoach#2#FRM5.M Elite5.02:34:22.64+00:07:41.5500:18:32.2701:26:49.2200:49:01.14Detail
6. Hönle VeitRacextract Racing Team#21#DEM6.M Elite6.02:35:21.20+00:08:40.1100:19:28.1401:30:57.7100:44:55.33Detail
7. Carloni FrancoisTeam Organicoach#7#FRM7.M Elite7.02:35:52.02+00:09:10.9300:19:48.2601:28:03.6300:48:00.13Detail
8. Barazzuol FilippoGranbike#18#ITM8.M Elite8.02:36:20.26+00:09:39.1700:22:07.0701:28:22.9800:45:50.20Detail
9. Dušek KarelKome Kraslice#13#CZM9.M Elite9.02:36:23.73+00:09:42.6400:19:34.5201:29:48.8500:47:00.34Detail
10. Soukup PetrTJ Nová Paka#23#CZM10.M Elite10.02:38:51.51+00:12:10.4200:19:25.7501:33:24.3300:46:01.43Detail
11. Ruzafa Cueto RubenTriatlón Benálmadena#5#ESM11.M Elite11.02:40:20.35+00:13:39.2600:20:27.3001:28:39.1700:51:13.87Detail
12. Gebhard MartinTSV Altenfurt#250#DEM12.M30-341.02:42:25.81+00:15:44.7200:22:39.1901:30:43.4900:49:03.12Detail
13. Lauryssen GeertJgr#12#BEM13.M Elite12.02:43:01.69+00:16:20.6000:22:16.3301:30:23.9800:50:21.38Detail
14. Spinazzè FedericoSilca Ultralite Vittorio Veneto#29#ITM14.M Elite13.02:43:55.25+00:17:14.1600:18:58.9601:34:22.7900:50:33.48Detail
15. Bednarský VojtěchŠumperk#20#CZM15.M Elite14.02:45:05.07+00:18:23.9800:22:26.9901:33:44.1900:48:53.88Detail
16. Pascal AdrienEPERNAY TRIATHLON PAYS DE CHAMPAGNE#248#FRM16.M35-391.02:45:26.52+00:18:45.4300:23:52.1101:32:41.0800:48:53.31Detail
17. Růžička Jakub#306#CZM17.M20-241.02:45:41.60+00:19:00.5100:22:43.8601:31:32.9100:51:24.82Detail
18. Feder Schwaner MathieuTrx Tri#286#DKM18.M40-441.02:45:52.28+00:19:11.1900:25:03.1401:31:35.9800:49:13.15Detail
19. Van Deynze Lucas#19#BEM19.M Elite15.02:47:04.39+00:20:23.3000:20:31.8401:37:36.7900:48:55.75Detail
20. Martines JacquesHTC - Geko Bike#28#FRM20.M Elite16.02:47:20.24+00:20:39.1500:20:30.6301:34:24.3600:52:25.24Detail
21. Strnad TomášCYCOLOGY TRIATHLON TEAM#264#CZM21.M25-291.02:48:56.14+00:22:15.0500:22:48.1401:37:24.2500:48:43.74Detail
22. Francke MichalTriclub Česká Lípa#26#CZM22.M Elite17.02:49:25.21+00:22:44.1200:20:40.8001:38:09.3900:50:35.01Detail
23. Dolores RuiAMICICLO GRANDOLA#11#PTM23.M Elite18.02:49:34.81+00:22:53.7200:20:52.7301:38:55.2700:49:46.80Detail
24. Jud SamuelLC-Meilen Tri Team#15#CHM24.M Elite19.02:50:49.76+00:24:08.6700:20:32.9001:37:22.1300:52:54.72Detail
25. Janata BorisKompava H-Triathlon Team#272#SKM25.M25-292.02:52:06.05+00:25:24.9600:22:17.0001:38:14.4800:51:34.56Detail
26. Matějovič FilipTriatlon Plzeň#275#CZM26.M191.02:52:08.96+00:25:27.8700:20:45.8601:42:07.1700:49:15.92Detail
27. Duvoisin LoanneTeam ATLET#54#CHF1.W Elite1.02:52:11.73+00:25:30.6400:20:36.3301:41:35.6700:49:59.72Detail
28. Cmunt PetrTri Club Česká Lípa#160#CZM27.M25-293.02:52:29.03+00:25:47.9400:27:52.9001:34:21.0700:50:15.05Detail
29. Dransart AdrienTER-X-Three#282#FRM28.M30-342.02:52:36.83+00:25:55.7400:22:29.4001:40:24.3900:49:43.03Detail
30. Fellmann PârisCS Luxembourg#262#LUM29.M20-242.02:52:55.28+00:26:14.1900:22:42.7001:37:10.4900:53:02.08Detail
31. Kroupa TomasKonrad tools team#156#CZM30.M30-343.02:53:40.01+00:26:58.9200:21:01.2701:40:59.0100:51:39.73Detail
32. Holub VáclavVelosport Valenta Team#284#CZM31.M35-392.02:53:50.18+00:27:09.0900:24:49.4901:36:47.7400:52:12.93Detail
33. Strejc MichalTriatlon Plzeň#297#CZM32.M192.02:55:26.97+00:28:45.8800:21:42.4601:41:44.0300:52:00.46Detail
34. Olszewski MarekTriDivision#24#PLM33.M Elite20.02:56:35.07+00:29:53.9800:21:00.4301:40:32.0700:55:02.56Detail
35. Holomoucký AdamElab Team#271#CZM34.M20-243.02:56:53.26+00:30:12.1700:22:19.6001:41:06.8000:53:26.85Detail
36. Karásková Erbenová HelenaCzech Multisport Coaching#53#CZF2.W Elite2.02:57:36.68+00:30:55.5900:24:15.4901:41:38.4800:51:42.69Detail
37. Bednarsky VaclavTITAN Trilife#22#CZM35.M Elite21.02:58:14.81+00:31:33.7200:22:13.2401:40:45.1600:55:16.40Detail
38. Mairhofer SandraGran Bike#52#ITF3.W Elite3.02:58:43.68+00:32:02.5900:22:06.5601:41:47.4400:54:49.67Detail
39. Peroncini Eleonoracus parma#56#ITF4.W Elite4.03:01:28.82+00:34:47.7300:24:11.8101:43:00.4400:54:16.56Detail
40. Janssens Robbetrinity belgium#270#BEM36.M20-244.03:01:49.72+00:35:08.6300:19:22.2801:40:36.5501:01:50.88Detail
41. Grabmüllerová AnetaOSI Triatlon#60#CZF5.W Elite5.03:02:10.19+00:35:29.1000:20:35.9601:44:32.4000:57:01.83Detail
42. Klakurka VáclavAD Team#128#CZM37.M35-393.03:02:23.65+00:35:42.5600:22:50.8801:42:53.5600:56:39.20Detail
43. Bonasso FranckTER-X-Three#254#FRM38.M40-442.03:02:32.65+00:35:51.5600:26:32.8901:43:23.4500:52:36.30Detail
44. Zemanová JindřiškaTriatlon Plzeň#58#CZF6.W Elite6.03:03:42.25+00:37:01.1600:22:30.8801:45:48.8900:55:22.47Detail
45. Soldátek Jaroslav#104#CZM39.M25-294.03:05:13.85+00:38:32.7600:22:48.8901:43:36.1200:58:48.84Detail
46. Billouin Solenne#55#FRF7.W Elite7.03:05:15.00+00:38:33.9100:22:07.9601:48:19.5500:54:47.47Detail
47. Kodras OndraK2 travel & tips#236#CZM40.M30-344.03:05:34.56+00:38:53.4700:26:44.4101:42:37.4100:56:12.74Detail
48. Vatlach-Schumann FelixHEP Team NSU#17#DEM41.M Elite22.03:05:45.77+00:39:04.6800:20:56.6301:48:36.5500:56:12.58Detail
49. Žiūraitis KasparasKaunas Triathlon Club#214#GRM42.M30-345.03:05:59.98+00:39:18.8900:22:36.6301:43:14.6701:00:08.67Detail
50. Cooymans BartTop-Triathlon Eindhoven#27#NLM43.M Elite23.03:07:11.34+00:40:30.2500:18:57.5901:47:28.0701:00:45.67Detail
51. Gijssen TiborSRAM#266#DEM44.M35-394.03:07:40.89+00:40:59.8000:34:20.8601:40:32.3700:52:47.65Detail
52. Došek IvanTRI.2.FLY#237#SKM45.M30-346.03:07:47.10+00:41:06.0100:27:59.2901:48:12.2900:51:35.51Detail
53. Knejzlík MarekTri Club Česká Lípa#161#CZM46.M45-491.03:07:58.48+00:41:17.3900:22:51.8501:47:43.1700:57:23.45Detail
54. Navrátil DušanAlfa tri team#204#CZM47.M35-395.03:08:16.22+00:41:35.1300:24:59.6701:45:02.1400:58:14.40Detail
55. Vellano AndreaGranbike triathlon#277#ITM48.M45-492.03:08:21.54+00:41:40.4500:23:57.3301:45:20.2600:59:03.94Detail
56. Mach Frantisek321start#177#CZM49.M35-396.03:08:30.14+00:41:49.0500:25:57.5201:45:48.5900:56:44.01Detail
57. Menditto MartaOrgaNicoach#51#ITF8.W Elite8.03:09:11.53+00:42:30.4400:22:16.8201:49:42.0200:57:12.68Detail
58. Petiška OndřejSK RN#280#CZM50.M20-245.03:09:16.84+00:42:35.7500:25:03.3301:44:28.8600:59:44.64Detail
59. Konarek Zdenek#107#CZM51.M35-397.03:09:51.96+00:43:10.8700:28:20.5901:45:44.8000:55:46.56Detail
60. Eibensteiner ArnoldUnion RLC Sterngartl#289#ATM52.M35-398.03:10:27.49+00:43:46.4000:31:49.4601:42:20.6400:56:17.38Detail
61. Wasle Carina#57#ATF9.W Elite9.03:12:11.95+00:45:30.8600:23:53.0401:52:23.1600:55:55.74Detail
62. Jirák KarelTri Club Česká Lípa#159#CZM53.M45-493.03:12:25.13+00:45:44.0400:30:50.5601:44:00.8200:57:33.75Detail
63. Bulava FrantišekLokomotiva Beroun#232#CZM54.M55-591.03:12:30.58+00:45:49.4900:27:43.9201:49:34.2300:55:12.42Detail
64. Plundrák David#148#CZM55.M30-347.03:12:59.49+00:46:18.4000:27:33.5601:42:23.8301:03:02.09Detail
65. Golian Erik#117#SKM56.M25-295.03:13:04.12+00:46:23.0300:26:12.4601:45:47.3101:01:04.34Detail
66. Cmunt OndřejTri club Česká Lípa#150#CZM57.M193.03:13:49.67+00:47:08.5800:24:56.0901:48:17.3201:00:36.24Detail
67. Rabenstein JonasRSC Neukirchen#136#DEM58.M25-296.03:14:22.98+00:47:41.8900:28:41.1801:45:37.5401:00:04.26Detail
68. Šolc FilipBARNEX SPORT#193#CZM59.M35-399.03:14:47.87+00:48:06.7800:26:23.7301:43:54.5801:04:29.55Detail
69. Franc PavelRocktechnik Triatlon#246#CZM60.M35-3910.03:15:26.23+00:48:45.1400:28:25.5301:46:47.7701:00:12.92Detail
70. Kubín JaromírKilpi KOME klub Kraslice#295#CZM61.M30-348.03:17:15.78+00:50:34.6900:22:53.0401:52:50.7001:01:32.04Detail
71. Ehrenberger MartinTriNezmar#142#CZM62.M45-494.03:17:54.87+00:51:13.7800:28:47.9101:50:33.8000:58:33.15Detail
72. Stodola Martin3X REPUBLIC#256#SKM63.M30-349.03:18:17.07+00:51:35.9800:22:34.4801:48:35.1401:07:07.44Detail
73. Choleva PetrLítací Jelen#181#CZM64.M45-495.03:18:44.88+00:52:03.7900:26:42.2201:53:25.4400:58:37.21Detail
74. Jócsik OndřejTAP#268#CZM65.M20-246.03:18:48.38+00:52:07.2900:26:41.8401:57:21.5200:54:45.01Detail
75. Vojtek LiborEndeka Bassta team#291#CZM66.M35-3911.03:18:51.16+00:52:10.0700:29:41.4201:49:53.7700:59:15.95Detail
76. Harbauer GeorgLG Würzburg#251#DEM67.M50-541.03:19:04.37+00:52:23.2800:22:23.9601:51:25.0901:05:15.31Detail
77. Haršány FilipTriax Bratislava#170#SKM68.M20-247.03:19:12.42+00:52:31.3300:25:03.5501:56:04.6500:58:04.20Detail
78. Michiels Erik3PT-Solidpharma#242#BEM69.M50-542.03:19:55.23+00:53:14.1400:25:59.7401:55:23.5300:58:31.96Detail
79. Gamboa Fernández Juan IgnacioSports Monkeys Triathlon Club#283#ATM70.M30-3410.03:19:58.24+00:53:17.1500:23:58.4901:51:09.6101:04:50.13Detail
80. Odl Jakub#108#CZM71.M30-3411.03:20:05.06+00:53:23.9700:31:47.9801:50:03.2600:58:13.81Detail
81. Rudolfová TerezaLawi Sport Team / Montura#59#CZF10.W Elite10.03:21:38.98+00:54:57.8900:29:22.4401:57:56.2600:54:20.27Detail
82. Bisová ŠtěpánkaTri Club Česká Lípa#164#CZF11.Z20-241.03:21:45.57+00:55:04.4800:26:14.5401:53:54.0601:01:36.96Detail
83. Miko MarcelTRImiko#241#SKM72.M40-443.03:21:58.35+00:55:17.2600:27:04.6801:50:31.1701:04:22.48Detail
84. Kahuda JiříTriatlon Plzeň#276#CZM73.M20-248.03:22:41.36+00:56:00.2700:22:16.6401:54:02.1601:06:22.56Detail
85. Kahoun Filip#168#CZM74.M50-543.03:23:18.80+00:56:37.7100:25:38.4601:59:17.2500:58:23.08Detail
86. Kąkol SławomirTIMBUD TEAM#274#PLM75.M55-592.03:23:36.73+00:56:55.6400:29:22.3401:52:42.2401:01:32.14Detail
87. Leberon SolegeTeam HEXATRI#63#FRF12.W Elite11.03:23:59.57+00:57:18.4800:24:17.5101:54:58.1101:04:43.94Detail
88. Kamrla Tomas#227#SKM76.M50-544.03:24:24.25+00:57:43.1600:27:33.6701:54:23.0201:02:27.55Detail
89. Mallick Bruno#257#FRM77.M40-444.03:24:42.81+00:58:01.7200:28:14.3301:54:13.3101:02:15.16Detail
90. Vondruška Radek#147#CZM78.M30-3412.03:24:53.92+00:58:12.8300:27:51.1101:58:30.3200:58:32.48Detail
91. Matyas Jan#192#CZM79.M35-3912.03:25:03.34+00:58:22.2500:32:14.8301:45:57.0901:06:51.40Detail
92. Odlová Hana#109#CZF13.Z25-291.03:25:19.24+00:58:38.1500:28:57.4901:57:16.3700:59:05.37Detail
93. Svoboda JiriTeam CykloTrener#198#CZM80.M55-593.03:25:27.22+00:58:46.1300:29:51.9401:54:36.0801:00:59.19Detail
94. Oswald MartinBike Passion#298#DEM81.M35-3913.03:25:28.82+00:58:47.7300:30:53.3901:51:01.5801:03:33.84Detail
95. Verheyden AndriesJgr#263#BEM82.M25-297.03:25:33.38+00:58:52.2900:20:34.6001:57:36.6501:07:22.12Detail
96. Dupras ThéoTeamTVert#14#FRM83.M Elite24.03:25:48.67+00:59:07.5800:20:28.7003:05:19.97Detail
97. Bury MarekSWIMTRI-RZESZOW#228#PLM84.M45-496.03:26:04.55+00:59:23.4600:28:03.7501:58:49.7300:59:11.06Detail
98. Ježková KateřinaSport Team Brozany#235#CZF14.Z35-391.03:26:11.01+00:59:29.9200:30:16.4002:00:54.1400:55:00.45Detail
99. Maleňák FilipAlfa Tri team#273#CZM85.M30-3413.03:26:42.28+01:00:01.1900:20:02.4002:00:54.1501:05:45.72Detail
100. Smutek MatějTJ Stodůlky Praha#180#CZM86.M30-3414.03:26:51.54+01:00:10.4500:35:59.7001:53:12.4700:57:39.36Detail
101. Plhoň PatrikElite Sport Boskovice#238#CZM87.M40-445.03:27:10.07+01:00:28.9800:31:46.7801:58:19.6000:57:03.69Detail
102. Matějovič MartinTriatlon Plzeň#281#CZM88.M50-545.03:27:32.97+01:00:51.8800:25:56.4101:58:02.9501:03:33.60Detail
103. Innerebner ElkeNORA RACING TEAM#301#ITF15.Z45-491.03:27:49.76+01:01:08.6700:26:02.7102:01:23.1101:00:23.93Detail
104. Graman MichalCzech MultiSport Coaching#171#CZM89.M40-446.03:28:01.19+01:01:20.1000:30:43.5601:57:15.9801:00:01.64Detail
105. Frasconà GabrieleFcz team trifunfit#175#ITM90.M35-3914.03:28:09.02+01:01:27.9300:30:10.8701:53:41.1301:04:17.01Detail
106. Freiberg PatrickO-SEE Sports e.V.#125#DEM91.M30-3415.03:29:08.77+01:02:27.6800:32:08.7601:53:41.2101:03:18.79Detail
107. Ludvík Jan#190#CZM92.M45-497.03:29:26.91+01:02:45.8200:30:02.3101:57:17.8501:02:06.74Detail
108. Rupp AlexanderTSV Jahn Freising#138#DEM93.M35-3915.03:29:44.51+01:03:03.4200:29:16.4001:58:43.8301:01:44.28Detail
109. Tomica AnnaAZS AWF Katowice | Trek Bielsko Racing#61#PLF16.W Elite12.03:32:35.55+01:05:54.4600:24:20.9401:53:55.7801:14:18.82Detail
110. Horinková DanaREALITZ SPORT TEAM#304#CZF17.Z25-292.03:32:47.75+01:06:06.6600:23:57.1002:09:18.0000:59:32.65Detail
111. Pichlíková Jana#247#CZF18.Z35-392.03:33:14.23+01:06:33.1400:30:14.9701:56:25.6901:06:33.57Detail
112. Lukes Jiri#265#CZM94.M45-498.03:33:25.79+01:06:44.7000:34:43.2001:58:08.4501:00:34.13Detail
113. Čumpelík MarekCzech Multisport Coaching#184#CZM95.M20-249.03:34:38.46+01:07:57.3700:23:04.5802:09:39.2901:01:54.58Detail
114. Langenberger LukášBK Náchod#178#CZM96.M35-3916.03:34:49.31+01:08:08.2200:30:52.0602:01:56.3101:02:00.93Detail
115. Jarosinec MiroslavTriaxx Bratislava#126#SKM97.M50-546.03:35:00.84+01:08:19.7500:25:02.7602:01:28.5801:08:29.49Detail
116. Dorfner MonikaSIG Harreither#302#ATF19.Z40-441.03:35:01.98+01:08:20.8900:26:27.1702:01:41.3401:06:53.47Detail
117. Ryšavá VedulkaTri Club Česká Lípa#163#CZF20.Z191.03:35:26.24+01:08:45.1500:27:48.1502:05:03.6101:02:34.48Detail
118. Marek DanielTriatlon Plzeň#260#CZM98.M50-547.03:35:51.80+01:09:10.7100:28:23.4601:56:27.6001:11:00.73Detail
119. Rathbauer Joachimsv gallneukirchen#253#ATM99.M60-641.03:35:57.43+01:09:16.3400:28:11.7602:00:25.7501:07:19.90Detail
120. Lissy ThomasCOSD Triathlon#233#FRM100.M25-298.03:36:04.36+01:09:23.2700:27:47.9801:58:23.6701:09:52.71Detail
121. Souček FilipTRI KLUB Příbram#141#CZM101.M35-3917.03:36:12.65+01:09:31.5600:26:35.7301:54:23.0501:15:13.86Detail
122. Bergadano GiulioGranbike#279#ITM102.M25-299.03:36:45.43+01:10:04.3400:26:41.1702:05:29.5201:04:34.73Detail
123. Galewicz Katarzyna#140#PLF21.Z45-492.03:37:57.35+01:11:16.2600:33:30.7702:00:51.3501:03:35.21Detail
124. Fulka JiříRedpoint Team#188#CZM103.M60-642.03:38:58.70+01:12:17.6100:28:40.1201:57:52.5801:12:25.99Detail
125. Foukal LiborSportcomplex Breclav#174#CZM104.M40-447.03:39:11.22+01:12:30.1300:29:17.9402:08:44.8301:01:08.43Detail
126. Decressac Stephaneteam les stables triathlon#231#PLM105.M40-448.03:39:18.64+01:12:37.5500:27:08.2402:10:37.4301:01:32.96Detail
127. Arera Von Imhoff OliverKiwami Racing Team / ultraSPORTS FSC München#219#DEM106.M45-499.03:39:32.87+01:12:51.7800:26:15.1602:11:27.8701:01:49.83Detail
128. Rež AdamTT Krušnoman#305#M107.M194.03:39:47.75+01:13:06.6600:24:59.9302:03:20.0001:11:27.80Detail
129. Hochmut JaroslavDachsman Team#200#CZM108.M40-449.03:40:14.44+01:13:33.3500:35:07.6401:58:48.2401:06:18.54Detail
130. Vyskocil TomasPrague Triathlon#294#CZM109.M40-4410.03:40:18.66+01:13:37.5700:27:34.4502:02:21.4501:10:22.76Detail
131. Mullen SylvaKerberos#113#CZF22.Z45-493.03:40:57.04+01:14:15.9500:28:29.7902:09:51.4901:02:35.75Detail
132. Pribyl Martin#154#CZM110.M40-4411.03:42:12.36+01:15:31.2700:34:26.2402:10:00.0200:57:46.09Detail
133. Franta Zdeněk#201#CZM111.M40-4412.03:43:11.32+01:16:30.2300:35:48.5901:59:43.2601:07:39.45Detail
134. Ramsauer JuliaLA CARRERA TRITEAM ROTHSEE#303#DEF23.Z30-341.03:43:32.33+01:16:51.2400:25:57.6002:08:48.6401:08:46.08Detail
135. Vika TomášPhoenix Fellas#134#CZM112.M30-3416.03:44:28.98+01:17:47.8900:28:06.2902:07:43.3201:08:39.36Detail
136. Zika JanZdar Bar IM Team#135#CZM113.M40-4413.03:45:09.16+01:18:28.0700:22:55.5802:03:27.0501:18:46.53Detail
137. Bachl ReinholdRLC Sterngartl#290#ATM114.M50-548.03:45:36.49+01:18:55.4000:27:55.1602:06:19.3301:11:21.99Detail
138. Langenberger AdamBKN#196#CZM115.M35-3918.03:46:27.90+01:19:46.8100:30:51.0102:10:20.6501:05:16.23Detail
139. Farda PetrKrušnoman TT Litvínov#153#CZM116.M45-4910.03:46:31.29+01:19:50.2000:32:35.6702:03:39.7901:10:15.83Detail
140. Vorlíčková JanaKILPI KOME KRASLICE#137#CZF24.Z25-293.03:47:20.64+01:20:39.5500:25:55.3802:11:06.1401:10:19.12Detail
141. Němeček Ondřej#103#CZM117.M35-3919.03:47:27.54+01:20:46.4500:31:01.5902:04:35.5001:11:50.45Detail
142. Černá KláraBERTI#152#CZF25.Z30-342.03:48:14.98+01:21:33.8900:29:46.2802:13:42.0201:04:46.67Detail
143. Schwarzová DenisaRocktechnik triatlon#157#CZF26.Z30-343.03:48:54.36+01:22:13.2700:30:08.0002:16:24.4801:02:21.87Detail
144. Lafis Antonios DimitriosSARONIC.TRIATHLON.CLUB#239#GRM118.M195.03:49:49.97+01:23:08.8800:27:34.7602:09:37.6601:12:37.54Detail
145. Hołyst Andrzej#102#PLM119.M40-4414.03:50:47.63+01:24:06.5400:32:06.8902:08:38.5901:10:02.14Detail
146. Paulanis CyprianRudy Project Poland#269#PLM120.M30-3417.03:51:24.60+01:24:43.5100:33:07.5502:09:39.8801:08:37.16Detail
147. Hoedl GilbertTri Klosterneuburg#220#ATM121.M60-643.03:51:28.82+01:24:47.7300:29:12.0102:11:35.8701:10:40.93Detail
148. Ovesny Mikolas#189#CZM122.M30-3418.03:51:41.04+01:24:59.9500:25:48.0702:16:27.2901:09:25.68Detail
149. Kubec VaclavPOLARSHOP.CZ#296#CZM123.M45-4911.03:52:00.95+01:25:19.8600:28:16.4302:08:20.9201:15:23.59Detail
150. Holinkova ZuzanaBetri#186#CZF27.Z35-393.03:53:25.95+01:26:44.8600:28:24.7702:15:29.9101:09:31.25Detail
151. Alexandra Borrelly LebrunTEAM ORGANICOACH#285#FRF28.Z45-494.03:53:32.96+01:26:51.8700:26:21.2602:14:51.5701:12:20.11Detail
152. Urbschat Andreas#218#DEM124.M50-549.03:53:34.40+01:26:53.3100:26:50.8702:21:57.1601:04:46.36Detail
153. Rez ZdenekFABRIKAMAN#223#CZM125.M45-4912.03:54:14.75+01:27:33.6600:32:05.2702:19:21.1001:02:48.36Detail
154. Hrabová LucieBorn in Sumava#132#CZF29.Z40-442.03:56:58.55+01:30:17.4600:28:42.9202:13:24.2301:14:51.39Detail
155. Dušek JiříCSG TRI Team#224#CZM126.M60-644.03:57:01.60+01:30:20.5100:33:13.8602:12:50.8601:10:56.86Detail
156. Štesko JánŠK ORAVAMAN NIŽNA#169#SKM127.M55-594.04:00:11.20+01:33:30.1100:35:41.5502:08:02.3001:16:27.34Detail
157. Praská Vendulka#145#CZF30.Z45-495.04:01:38.06+01:34:56.9700:32:23.9702:17:16.0901:11:58.00Detail
158. Kubek VojtechBraTrislava Triathlon Team#183#SKM128.M30-3419.04:01:44.37+01:35:03.2800:28:07.0602:18:31.3301:15:05.98Detail
159. Ulicnik Tomas#112#CZM129.M35-3920.04:02:17.24+01:35:36.1500:32:31.3902:19:42.9801:10:02.85Detail
160. Cichosz Remi#244#CHM130.M45-4913.04:02:58.03+01:36:16.9400:36:20.6502:15:18.2001:11:19.17Detail
161. Lang. JaroslavFABRIKAMAN#221#CZM131.M45-4914.04:04:04.49+01:37:23.4000:34:11.1402:12:39.2301:17:14.11Detail
162. Švarc PavelDva a půl osla#158#CZM132.M35-3921.04:04:11.21+01:37:30.1200:31:15.4202:20:13.4601:12:42.32Detail
163. Kalina Martin#209#CZM133.M25-2910.04:04:16.36+01:37:35.2700:30:03.3502:09:33.7201:24:39.27Detail
164. Míková DášaBeTri#187#CZF31.Z35-394.04:04:36.59+01:37:55.5000:34:27.8302:22:42.5801:07:26.17Detail
165. Laudová Lenka#203#CZF32.Z50-541.04:09:33.84+01:42:52.7500:30:31.1402:17:38.8501:21:23.84Detail
166. Rousserie Marina#299#FRF33.Z35-395.04:09:56.34+01:43:15.2500:23:07.4402:39:48.0801:07:00.81Detail
167. Dengler Eva#208#DEF34.Z20-242.04:10:25.03+01:43:43.9400:32:35.7802:26:49.4401:10:59.80Detail
168. Krobová EliškaTri Club Česká Lípa#162#CZF35.Z192.04:11:35.67+01:44:54.5800:24:29.3802:23:46.2601:23:20.02Detail
169. Greipel SabineMSC Rogner Bad Blumau#267#ATF36.Z55-591.04:11:52.15+01:45:11.0600:25:15.6902:28:27.8101:18:08.63Detail
170. Rada Michal#293#CZM134.M40-4415.04:13:22.69+01:46:41.6000:35:42.2302:25:24.8401:12:15.61Detail
171. Plos David#144#CZM135.M25-2911.04:13:37.95+01:46:56.8600:29:40.6802:13:44.6701:30:12.59Detail
172. Neshyba RomanCzech MultiSport Coaching#172#CZM136.M45-4915.04:14:22.27+01:47:41.1800:35:52.8402:18:15.1401:20:14.28Detail
173. Pazderova Renata2bwinner#185#CZF37.Z50-542.04:15:42.24+01:49:01.1500:38:15.9302:25:03.2701:12:23.03Detail
174. Suess ManuelaTriathlonverein Dresden e.V.#258#DEF38.Z40-443.04:15:52.31+01:49:11.2200:25:47.8302:37:13.9601:12:50.52Detail
175. Hackner SilviaTSV Katzwang 05#249#DEF39.Z35-396.04:16:41.60+01:50:00.5100:31:53.1402:22:14.7001:22:33.75Detail
176. Pavlíček ZdeněkTri club Česká lípa#230#CZM137.M Elite25.04:18:03.82+01:51:22.7300:38:31.7602:22:14.0601:17:18.00Detail
177. Brandstetter SilviaAloha Racing#245#CHF40.Z60-641.04:18:53.45+01:52:12.3600:34:37.1602:28:26.1601:15:50.12Detail
178. Pokorny JanTrimarni#259#CZM138.M55-595.04:19:44.15+01:53:03.0600:35:54.2702:27:44.6001:16:05.28Detail
179. Schwan MarcoTriabolos Hamburg#130#DEM139.M45-4916.04:19:52.91+01:53:11.8200:29:37.4402:27:09.2101:23:06.25Detail
180. Brabec PetrFabrikaman#225#CZM140.M30-3420.04:21:11.84+01:54:30.7500:41:45.0902:25:39.1301:13:47.61Detail
181. Prchal Jindřich#167#CZM141.M40-4416.04:22:46.52+01:56:05.4300:32:23.1102:25:51.4601:24:31.93Detail
182. Vit JiriFABRIKAMAN#222#CZM142.M45-4917.04:23:10.96+01:56:29.8700:35:02.9802:20:43.1901:27:24.79Detail
183. Vykysaly Juraj#261#SKM143.M40-4417.04:23:30.26+01:56:49.1700:32:05.6502:27:17.2101:24:07.38Detail
184. Orner ZdeněkTitan trilife#165#CZM144.M Elite26.04:26:41.91+02:00:00.8200:36:09.3202:23:14.3901:27:18.19Detail
185. Kališko Ondřej#194#CZM145.M25-2912.04:27:33.76+02:00:52.6700:35:44.5903:03:36.1400:48:13.02Detail
186. Svoboda PavelSK Vlaška#151#CZM146.M50-5410.04:29:10.05+02:02:28.9600:32:34.4902:24:48.0401:31:47.51Detail
187. Rupp SonjaTSV Jahn Freising#139#DEF41.Z45-496.04:33:36.46+02:06:55.3700:32:09.4602:38:34.7101:22:52.29Detail
188. Špaček Pavel#202#SKM147.M50-5411.04:34:05.80+02:07:24.7100:30:49.9802:32:49.9601:30:25.84Detail
189. Kavec Ján#101#SKM148.M50-5412.04:35:17.55+02:08:36.4600:29:15.1802:26:00.3401:40:02.01Detail
190. Pasek Miloslav#197#CZM149.M45-4918.04:37:05.63+02:10:24.5400:32:25.2102:39:55.8401:24:44.56Detail
191. Matucha TomášAusterlitz Adventure#207#CZM150.M40-4418.04:37:19.89+02:10:38.8000:32:41.8502:32:55.5901:31:42.43Detail
192. Abba Michael#122#ILM151.M45-4919.04:43:29.34+02:16:48.2500:37:22.4502:37:56.1601:28:10.72Detail
193. Dvořák PavelPhoenix Fellas#210#CZM152.M45-4920.04:45:01.52+02:18:20.4300:34:58.0802:41:31.1701:28:32.26Detail
194. Smutek Miloslav#212#CZM153.M Elite27.04:48:49.97+02:22:08.8800:37:04.9002:42:05.0601:29:40.00Detail
195. Toth DanielSpuri SC#124#HUM154.M30-3421.04:50:31.63+02:23:50.5400:27:25.5402:46:13.9501:36:52.13Detail
196. Pospisil MartinKCT SLAVOJ PRAHA#127#CZM155.M Elite28.04:57:44.10+02:31:03.0100:39:40.8202:49:05.2701:28:58.00Detail
197. Krejčí David#234#CZM156.M45-4921.05:01:38.40+02:34:57.3100:35:38.1102:44:59.7101:41:00.56Detail
198. Řeřábek JindřichXTERRA Czech Team#131#CZM157.M40-4419.05:12:05.16+02:45:24.0700:30:59.7703:00:53.2401:40:12.13Detail
199. Kučera TomášPhoenix Fellas#133#CZM158.M45-4922.05:28:20.20+03:01:39.1100:37:28.7702:59:37.5301:51:13.88Detail
200. Motejzík Miroslavlifewithoutlimits.cz#191#CZM159.M45-4923.05:33:59.65+03:07:18.5600:33:06.8703:17:41.2901:43:11.48Detail
201. Schneider RichieRace Off Road#199#DEM160.M Elite29.05:43:44.95+03:17:03.8600:46:25.0003:16:59.9301:40:20.01Detail
DNF Karwat KamilPower of Science Team#115#PLMM35-39DNF 00:30:16.7101:53:01.90Detail
DNF Pokorný Marek#206#CZMM45-49DNF 00:28:08.5302:21:14.71Detail
DNF Biňovský Patrik2BWinner#217#CZMM30-34DNF 00:30:54.2302:19:34.38Detail
DNF Diepold JosefSC Delphin Ingolstadt#243#DEMM55-59DNF 00:25:55.1303:34:17.81Detail
DNF Peter TomasTEAM PAUL MITCHELL®#195#CZMM45-49DNF 00:26:40.96Detail
DNF Paulát OndřejRESOLUTION TEAM#155#CZMM40-44DNF 00:28:54.97Detail
DNS Rösler Zsolt#105#ATMM35-39DNS Detail
DNS Klix Fabian#106#DEMM30-34DNS Detail
DNS Máj Karel#110#CZMM50-54DNS Detail
DNS Gremmel Helmut2BWinner Team#111#ATMM30-34DNS Detail
DNS Došek Tomáš#114#CZMM30-34DNS Detail
DNS Janosch Manueladertriathlon.com Fuerstenfeld#116#ATFZ40-44DNS Detail
DNS Chudacek Zdenek321start#118#CZMM40-44DNS Detail
DNS Hála Jiří#119#CZMM35-39DNS Detail
DNS Geiger Claire#120#DEFZ30-34DNS Detail
DNS Korbel MartinBaby Shark#121#CZMM40-44DNS Detail
DNS Horvat Luka#123#HRMM30-34DNS Detail
DNS Vorlíček Jiří#129#CZMM45-49DNS Detail
DNS Kokštejn Honza#143#CZMM35-39DNS Detail
DNS Šťastný Marian#146#CZMM35-39DNS Detail
DNS Merle JakubKOME klub Kraslice#149#CZMM30-34DNS Detail
DNS Šoula Oldřich#166#CZMM40-44DNS Detail
DNS Koller KarlSK Rueckenwind Triathlon#173#ATMM60-64DNS Detail
DNS Tomanec Filip2B WINNER TEAM#176#CZMM30-34DNS Detail
DNS Lenemayer JanaLiV Cycling#179#CZFZ35-39DNS Detail
DNS Balaz JakubB3S#182#SKMM35-39DNS Detail
DNS Opatrny Vaclav#205#CZMM35-39DNS Detail
DNS Kuefner SebastianTriathlon Gera#211#DEMM30-34DNS Detail
DNS Kuefner RonaldTriathlon Gera#213#DEMM55-59DNS Detail
DNS Žitný Karel2BWINNER#215#CZMM45-49DNS Detail
DNS Lory SimonACLR Triathlon#216#FRMM35-39DNS Detail
DNS Plowman LeighTSV-Partenkirchen#226#DEMM60-64DNS Detail
DNS Kalwak Marco#229#DEMM50-54DNS Detail
DNS Gajewski MateuszUnited Athletics#240#PLMM20-24DNS Detail
DNS Bąk MichalinaPuchałka Sport#252#PLFZ30-34DNS Detail
DNS Homolka OndrejSC Radotín Praha#255#CZMM40-44DNS Detail
DNS Bell John Daniel#278#DEMM40-44DNS Detail
DNS Cintula LukášENDEKA BASSTA team#288#SKMM30-34DNS Detail
DNS Berka JanCYCOLOGY#292#CZMM30-34DNS Detail
DNS Salhab Emad AldinSub-pace #300#SYRMM30-34DNS Detail
DNS Carabin SébastienBH Wallonie mtb team#3#BEMM EliteDNS Detail
DNS Roth JensTri Post Trier#9#DEMM EliteDNS Detail
DNS Dafflon XavierSwisstriathlon#10#CHMM EliteDNS Detail
DNS Carnevali Del Castillo AndresClub Triatlón Benalmádena#16#ESMM EliteDNS Detail
DNS Vivien Gaëtan#25#FRMM EliteDNS Detail
DNS Adams HeleenATRIAC#62#BEFW EliteDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz