Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Serrieres ArthurT2S#1#FRM Elite1.02:26:41.0800:18:55.9801:25:31.3700:42:13.73Detail
2. Kočař LukášKonrad tools team#4#CZM Elite2.02:28:15.43+00:01:34.3400:18:53.0901:24:55.1400:44:27.20Detail
3. Forissier ArthurTeam HEXATRI#6#FRM Elite3.02:29:41.74+00:03:00.6500:20:00.0001:26:35.0700:43:06.67Detail
4. Sloth Nielsen Jens EmilCapra Triathlon#8#DKM Elite4.02:32:23.04+00:05:41.9500:20:35.5501:25:48.7500:45:58.73Detail
5. Chané MaximOrgaNicoach#2#FRM Elite5.02:34:22.64+00:07:41.5500:18:32.2701:26:49.2200:49:01.14Detail
6. Hönle VeitRacextract Racing Team#21#DEM Elite6.02:35:21.20+00:08:40.1100:19:28.1401:30:57.7100:44:55.33Detail
7. Carloni FrancoisTeam Organicoach#7#FRM Elite7.02:35:52.02+00:09:10.9300:19:48.2601:28:03.6300:48:00.13Detail
8. Barazzuol FilippoGranbike#18#ITM Elite8.02:36:20.26+00:09:39.1700:22:07.0701:28:22.9800:45:50.20Detail
9. Dušek KarelKome Kraslice#13#CZM Elite9.02:36:23.73+00:09:42.6400:19:34.5201:29:48.8500:47:00.34Detail
10. Soukup PetrTJ Nová Paka#23#CZM Elite10.02:38:51.51+00:12:10.4200:19:25.7501:33:24.3300:46:01.43Detail
11. Ruzafa Cueto RubenTriatlón Benálmadena#5#ESM Elite11.02:40:20.35+00:13:39.2600:20:27.3001:28:39.1700:51:13.87Detail
12. Gebhard MartinTSV Altenfurt#250#DEM30-341.02:42:25.81+00:15:44.7200:22:39.1901:30:43.4900:49:03.12Detail
13. Lauryssen GeertJgr#12#BEM Elite12.02:43:01.69+00:16:20.6000:22:16.3301:30:23.9800:50:21.38Detail
14. Spinazzè FedericoSilca Ultralite Vittorio Veneto#29#ITM Elite13.02:43:55.25+00:17:14.1600:18:58.9601:34:22.7900:50:33.48Detail
15. Bednarský VojtěchŠumperk#20#CZM Elite14.02:45:05.07+00:18:23.9800:22:26.9901:33:44.1900:48:53.88Detail
16. Pascal AdrienEPERNAY TRIATHLON PAYS DE CHAMPAGNE#248#FRM35-391.02:45:26.52+00:18:45.4300:23:52.1101:32:41.0800:48:53.31Detail
17. Růžička Jakub#306#CZM20-241.02:45:41.60+00:19:00.5100:22:43.8601:31:32.9100:51:24.82Detail
18. Feder Schwaner MathieuTrx Tri#286#DKM40-441.02:45:52.28+00:19:11.1900:25:03.1401:31:35.9800:49:13.15Detail
19. Van Deynze Lucas#19#BEM Elite15.02:47:04.39+00:20:23.3000:20:31.8401:37:36.7900:48:55.75Detail
20. Martines JacquesHTC - Geko Bike#28#FRM Elite16.02:47:20.24+00:20:39.1500:20:30.6301:34:24.3600:52:25.24Detail
21. Strnad TomášCYCOLOGY TRIATHLON TEAM#264#CZM25-291.02:48:56.14+00:22:15.0500:22:48.1401:37:24.2500:48:43.74Detail
22. Francke MichalTriclub Česká Lípa#26#CZM Elite17.02:49:25.21+00:22:44.1200:20:40.8001:38:09.3900:50:35.01Detail
23. Dolores RuiAMICICLO GRANDOLA#11#PTM Elite18.02:49:34.81+00:22:53.7200:20:52.7301:38:55.2700:49:46.80Detail
24. Jud SamuelLC-Meilen Tri Team#15#CHM Elite19.02:50:49.76+00:24:08.6700:20:32.9001:37:22.1300:52:54.72Detail
25. Janata BorisKompava H-Triathlon Team#272#SKM25-292.02:52:06.05+00:25:24.9600:22:17.0001:38:14.4800:51:34.56Detail
26. Matějovič FilipTriatlon Plzeň#275#CZM191.02:52:08.96+00:25:27.8700:20:45.8601:42:07.1700:49:15.92Detail
27. Cmunt PetrTri Club Česká Lípa#160#CZM25-293.02:52:29.03+00:25:47.9400:27:52.9001:34:21.0700:50:15.05Detail
28. Dransart AdrienTER-X-Three#282#FRM30-342.02:52:36.83+00:25:55.7400:22:29.4001:40:24.3900:49:43.03Detail
29. Fellmann PârisCS Luxembourg#262#LUM20-242.02:52:55.28+00:26:14.1900:22:42.7001:37:10.4900:53:02.08Detail
30. Kroupa TomasKonrad tools team#156#CZM30-343.02:53:40.01+00:26:58.9200:21:01.2701:40:59.0100:51:39.73Detail
31. Holub VáclavVelosport Valenta Team#284#CZM35-392.02:53:50.18+00:27:09.0900:24:49.4901:36:47.7400:52:12.93Detail
32. Strejc MichalTriatlon Plzeň#297#CZM192.02:55:26.97+00:28:45.8800:21:42.4601:41:44.0300:52:00.46Detail
33. Olszewski MarekTriDivision#24#PLM Elite20.02:56:35.07+00:29:53.9800:21:00.4301:40:32.0700:55:02.56Detail
34. Holomoucký AdamElab Team#271#CZM20-243.02:56:53.26+00:30:12.1700:22:19.6001:41:06.8000:53:26.85Detail
35. Bednarsky VaclavTITAN Trilife#22#CZM Elite21.02:58:14.81+00:31:33.7200:22:13.2401:40:45.1600:55:16.40Detail
36. Janssens Robbetrinity belgium#270#BEM20-244.03:01:49.72+00:35:08.6300:19:22.2801:40:36.5501:01:50.88Detail
37. Klakurka VáclavAD Team#128#CZM35-393.03:02:23.65+00:35:42.5600:22:50.8801:42:53.5600:56:39.20Detail
38. Bonasso FranckTER-X-Three#254#FRM40-442.03:02:32.65+00:35:51.5600:26:32.8901:43:23.4500:52:36.30Detail
39. Soldátek Jaroslav#104#CZM25-294.03:05:13.85+00:38:32.7600:22:48.8901:43:36.1200:58:48.84Detail
40. Kodras OndraK2 travel & tips#236#CZM30-344.03:05:34.56+00:38:53.4700:26:44.4101:42:37.4100:56:12.74Detail
41. Vatlach-Schumann FelixHEP Team NSU#17#DEM Elite22.03:05:45.77+00:39:04.6800:20:56.6301:48:36.5500:56:12.58Detail
42. Žiūraitis KasparasKaunas Triathlon Club#214#GRM30-345.03:05:59.98+00:39:18.8900:22:36.6301:43:14.6701:00:08.67Detail
43. Cooymans BartTop-Triathlon Eindhoven#27#NLM Elite23.03:07:11.34+00:40:30.2500:18:57.5901:47:28.0701:00:45.67Detail
44. Gijssen TiborSRAM#266#DEM35-394.03:07:40.89+00:40:59.8000:34:20.8601:40:32.3700:52:47.65Detail
45. Došek IvanTRI.2.FLY#237#SKM30-346.03:07:47.10+00:41:06.0100:27:59.2901:48:12.2900:51:35.51Detail
46. Knejzlík MarekTri Club Česká Lípa#161#CZM45-491.03:07:58.48+00:41:17.3900:22:51.8501:47:43.1700:57:23.45Detail
47. Navrátil DušanAlfa tri team#204#CZM35-395.03:08:16.22+00:41:35.1300:24:59.6701:45:02.1400:58:14.40Detail
48. Vellano AndreaGranbike triathlon#277#ITM45-492.03:08:21.54+00:41:40.4500:23:57.3301:45:20.2600:59:03.94Detail
49. Mach Frantisek321start#177#CZM35-396.03:08:30.14+00:41:49.0500:25:57.5201:45:48.5900:56:44.01Detail
50. Petiška OndřejSK RN#280#CZM20-245.03:09:16.84+00:42:35.7500:25:03.3301:44:28.8600:59:44.64Detail
51. Konarek Zdenek#107#CZM35-397.03:09:51.96+00:43:10.8700:28:20.5901:45:44.8000:55:46.56Detail
52. Eibensteiner ArnoldUnion RLC Sterngartl#289#ATM35-398.03:10:27.49+00:43:46.4000:31:49.4601:42:20.6400:56:17.38Detail
53. Jirák KarelTri Club Česká Lípa#159#CZM45-493.03:12:25.13+00:45:44.0400:30:50.5601:44:00.8200:57:33.75Detail
54. Bulava FrantišekLokomotiva Beroun#232#CZM55-591.03:12:30.58+00:45:49.4900:27:43.9201:49:34.2300:55:12.42Detail
55. Plundrák David#148#CZM30-347.03:12:59.49+00:46:18.4000:27:33.5601:42:23.8301:03:02.09Detail
56. Golian Erik#117#SKM25-295.03:13:04.12+00:46:23.0300:26:12.4601:45:47.3101:01:04.34Detail
57. Cmunt OndřejTri club Česká Lípa#150#CZM193.03:13:49.67+00:47:08.5800:24:56.0901:48:17.3201:00:36.24Detail
58. Rabenstein JonasRSC Neukirchen#136#DEM25-296.03:14:22.98+00:47:41.8900:28:41.1801:45:37.5401:00:04.26Detail
59. Šolc FilipBARNEX SPORT#193#CZM35-399.03:14:47.87+00:48:06.7800:26:23.7301:43:54.5801:04:29.55Detail
60. Franc PavelRocktechnik Triatlon#246#CZM35-3910.03:15:26.23+00:48:45.1400:28:25.5301:46:47.7701:00:12.92Detail
61. Kubín JaromírKilpi KOME klub Kraslice#295#CZM30-348.03:17:15.78+00:50:34.6900:22:53.0401:52:50.7001:01:32.04Detail
62. Ehrenberger MartinTriNezmar#142#CZM45-494.03:17:54.87+00:51:13.7800:28:47.9101:50:33.8000:58:33.15Detail
63. Stodola Martin3X REPUBLIC#256#SKM30-349.03:18:17.07+00:51:35.9800:22:34.4801:48:35.1401:07:07.44Detail
64. Choleva PetrLítací Jelen#181#CZM45-495.03:18:44.88+00:52:03.7900:26:42.2201:53:25.4400:58:37.21Detail
65. Jócsik OndřejTAP#268#CZM20-246.03:18:48.38+00:52:07.2900:26:41.8401:57:21.5200:54:45.01Detail
66. Vojtek LiborEndeka Bassta team#291#CZM35-3911.03:18:51.16+00:52:10.0700:29:41.4201:49:53.7700:59:15.95Detail
67. Harbauer GeorgLG Würzburg#251#DEM50-541.03:19:04.37+00:52:23.2800:22:23.9601:51:25.0901:05:15.31Detail
68. Haršány FilipTriax Bratislava#170#SKM20-247.03:19:12.42+00:52:31.3300:25:03.5501:56:04.6500:58:04.20Detail
69. Michiels Erik3PT-Solidpharma#242#BEM50-542.03:19:55.23+00:53:14.1400:25:59.7401:55:23.5300:58:31.96Detail
70. Gamboa Fernández Juan IgnacioSports Monkeys Triathlon Club#283#ATM30-3410.03:19:58.24+00:53:17.1500:23:58.4901:51:09.6101:04:50.13Detail
71. Odl Jakub#108#CZM30-3411.03:20:05.06+00:53:23.9700:31:47.9801:50:03.2600:58:13.81Detail
72. Miko MarcelTRImiko#241#SKM40-443.03:21:58.35+00:55:17.2600:27:04.6801:50:31.1701:04:22.48Detail
73. Kahuda JiříTriatlon Plzeň#276#CZM20-248.03:22:41.36+00:56:00.2700:22:16.6401:54:02.1601:06:22.56Detail
74. Kahoun Filip#168#CZM50-543.03:23:18.80+00:56:37.7100:25:38.4601:59:17.2500:58:23.08Detail
75. Kąkol SławomirTIMBUD TEAM#274#PLM55-592.03:23:36.73+00:56:55.6400:29:22.3401:52:42.2401:01:32.14Detail
76. Kamrla Tomas#227#SKM50-544.03:24:24.25+00:57:43.1600:27:33.6701:54:23.0201:02:27.55Detail
77. Mallick Bruno#257#FRM40-444.03:24:42.81+00:58:01.7200:28:14.3301:54:13.3101:02:15.16Detail
78. Vondruška Radek#147#CZM30-3412.03:24:53.92+00:58:12.8300:27:51.1101:58:30.3200:58:32.48Detail
79. Matyas Jan#192#CZM35-3912.03:25:03.34+00:58:22.2500:32:14.8301:45:57.0901:06:51.40Detail
80. Svoboda JiriTeam CykloTrener#198#CZM55-593.03:25:27.22+00:58:46.1300:29:51.9401:54:36.0801:00:59.19Detail
81. Oswald MartinBike Passion#298#DEM35-3913.03:25:28.82+00:58:47.7300:30:53.3901:51:01.5801:03:33.84Detail
82. Verheyden AndriesJgr#263#BEM25-297.03:25:33.38+00:58:52.2900:20:34.6001:57:36.6501:07:22.12Detail
83. Dupras ThéoTeamTVert#14#FRM Elite24.03:25:48.67+00:59:07.5800:20:28.7003:05:19.97Detail
84. Bury MarekSWIMTRI-RZESZOW#228#PLM45-496.03:26:04.55+00:59:23.4600:28:03.7501:58:49.7300:59:11.06Detail
85. Maleňák FilipAlfa Tri team#273#CZM30-3413.03:26:42.28+01:00:01.1900:20:02.4002:00:54.1501:05:45.72Detail
86. Smutek MatějTJ Stodůlky Praha#180#CZM30-3414.03:26:51.54+01:00:10.4500:35:59.7001:53:12.4700:57:39.36Detail
87. Plhoň PatrikElite Sport Boskovice#238#CZM40-445.03:27:10.07+01:00:28.9800:31:46.7801:58:19.6000:57:03.69Detail
88. Matějovič MartinTriatlon Plzeň#281#CZM50-545.03:27:32.97+01:00:51.8800:25:56.4101:58:02.9501:03:33.60Detail
89. Graman MichalCzech MultiSport Coaching#171#CZM40-446.03:28:01.19+01:01:20.1000:30:43.5601:57:15.9801:00:01.64Detail
90. Frasconà GabrieleFcz team trifunfit#175#ITM35-3914.03:28:09.02+01:01:27.9300:30:10.8701:53:41.1301:04:17.01Detail
91. Freiberg PatrickO-SEE Sports e.V.#125#DEM30-3415.03:29:08.77+01:02:27.6800:32:08.7601:53:41.2101:03:18.79Detail
92. Ludvík Jan#190#CZM45-497.03:29:26.91+01:02:45.8200:30:02.3101:57:17.8501:02:06.74Detail
93. Rupp AlexanderTSV Jahn Freising#138#DEM35-3915.03:29:44.51+01:03:03.4200:29:16.4001:58:43.8301:01:44.28Detail
94. Lukes Jiri#265#CZM45-498.03:33:25.79+01:06:44.7000:34:43.2001:58:08.4501:00:34.13Detail
95. Čumpelík MarekCzech Multisport Coaching#184#CZM20-249.03:34:38.46+01:07:57.3700:23:04.5802:09:39.2901:01:54.58Detail
96. Langenberger LukášBK Náchod#178#CZM35-3916.03:34:49.31+01:08:08.2200:30:52.0602:01:56.3101:02:00.93Detail
97. Jarosinec MiroslavTriaxx Bratislava#126#SKM50-546.03:35:00.84+01:08:19.7500:25:02.7602:01:28.5801:08:29.49Detail
98. Marek DanielTriatlon Plzeň#260#CZM50-547.03:35:51.80+01:09:10.7100:28:23.4601:56:27.6001:11:00.73Detail
99. Rathbauer Joachimsv gallneukirchen#253#ATM60-641.03:35:57.43+01:09:16.3400:28:11.7602:00:25.7501:07:19.90Detail
100. Lissy ThomasCOSD Triathlon#233#FRM25-298.03:36:04.36+01:09:23.2700:27:47.9801:58:23.6701:09:52.71Detail
101. Souček FilipTRI KLUB Příbram#141#CZM35-3917.03:36:12.65+01:09:31.5600:26:35.7301:54:23.0501:15:13.86Detail
102. Bergadano GiulioGranbike#279#ITM25-299.03:36:45.43+01:10:04.3400:26:41.1702:05:29.5201:04:34.73Detail
103. Fulka JiříRedpoint Team#188#CZM60-642.03:38:58.70+01:12:17.6100:28:40.1201:57:52.5801:12:25.99Detail
104. Foukal LiborSportcomplex Breclav#174#CZM40-447.03:39:11.22+01:12:30.1300:29:17.9402:08:44.8301:01:08.43Detail
105. Decressac Stephaneteam les stables triathlon#231#PLM40-448.03:39:18.64+01:12:37.5500:27:08.2402:10:37.4301:01:32.96Detail
106. Arera Von Imhoff OliverKiwami Racing Team / ultraSPORTS FSC München#219#DEM45-499.03:39:32.87+01:12:51.7800:26:15.1602:11:27.8701:01:49.83Detail
107. Rež AdamTT Krušnoman#305#M194.03:39:47.75+01:13:06.6600:24:59.9302:03:20.0001:11:27.80Detail
108. Hochmut JaroslavDachsman Team#200#CZM40-449.03:40:14.44+01:13:33.3500:35:07.6401:58:48.2401:06:18.54Detail
109. Vyskocil TomasPrague Triathlon#294#CZM40-4410.03:40:18.66+01:13:37.5700:27:34.4502:02:21.4501:10:22.76Detail
110. Pribyl Martin#154#CZM40-4411.03:42:12.36+01:15:31.2700:34:26.2402:10:00.0200:57:46.09Detail
111. Franta Zdeněk#201#CZM40-4412.03:43:11.32+01:16:30.2300:35:48.5901:59:43.2601:07:39.45Detail
112. Vika TomášPhoenix Fellas#134#CZM30-3416.03:44:28.98+01:17:47.8900:28:06.2902:07:43.3201:08:39.36Detail
113. Zika JanZdar Bar IM Team#135#CZM40-4413.03:45:09.16+01:18:28.0700:22:55.5802:03:27.0501:18:46.53Detail
114. Bachl ReinholdRLC Sterngartl#290#ATM50-548.03:45:36.49+01:18:55.4000:27:55.1602:06:19.3301:11:21.99Detail
115. Langenberger AdamBKN#196#CZM35-3918.03:46:27.90+01:19:46.8100:30:51.0102:10:20.6501:05:16.23Detail
116. Farda PetrKrušnoman TT Litvínov#153#CZM45-4910.03:46:31.29+01:19:50.2000:32:35.6702:03:39.7901:10:15.83Detail
117. Němeček Ondřej#103#CZM35-3919.03:47:27.54+01:20:46.4500:31:01.5902:04:35.5001:11:50.45Detail
118. Lafis Antonios DimitriosSARONIC.TRIATHLON.CLUB#239#GRM195.03:49:49.97+01:23:08.8800:27:34.7602:09:37.6601:12:37.54Detail
119. Hołyst Andrzej#102#PLM40-4414.03:50:47.63+01:24:06.5400:32:06.8902:08:38.5901:10:02.14Detail
120. Paulanis CyprianRudy Project Poland#269#PLM30-3417.03:51:24.60+01:24:43.5100:33:07.5502:09:39.8801:08:37.16Detail
121. Hoedl GilbertTri Klosterneuburg#220#ATM60-643.03:51:28.82+01:24:47.7300:29:12.0102:11:35.8701:10:40.93Detail
122. Ovesny Mikolas#189#CZM30-3418.03:51:41.04+01:24:59.9500:25:48.0702:16:27.2901:09:25.68Detail
123. Kubec VaclavPOLARSHOP.CZ#296#CZM45-4911.03:52:00.95+01:25:19.8600:28:16.4302:08:20.9201:15:23.59Detail
124. Urbschat Andreas#218#DEM50-549.03:53:34.40+01:26:53.3100:26:50.8702:21:57.1601:04:46.36Detail
125. Rez ZdenekFABRIKAMAN#223#CZM45-4912.03:54:14.75+01:27:33.6600:32:05.2702:19:21.1001:02:48.36Detail
126. Dušek JiříCSG TRI Team#224#CZM60-644.03:57:01.60+01:30:20.5100:33:13.8602:12:50.8601:10:56.86Detail
127. Štesko JánŠK ORAVAMAN NIŽNA#169#SKM55-594.04:00:11.20+01:33:30.1100:35:41.5502:08:02.3001:16:27.34Detail
128. Kubek VojtechBraTrislava Triathlon Team#183#SKM30-3419.04:01:44.37+01:35:03.2800:28:07.0602:18:31.3301:15:05.98Detail
129. Ulicnik Tomas#112#CZM35-3920.04:02:17.24+01:35:36.1500:32:31.3902:19:42.9801:10:02.85Detail
130. Cichosz Remi#244#CHM45-4913.04:02:58.03+01:36:16.9400:36:20.6502:15:18.2001:11:19.17Detail
131. Lang. JaroslavFABRIKAMAN#221#CZM45-4914.04:04:04.49+01:37:23.4000:34:11.1402:12:39.2301:17:14.11Detail
132. Švarc PavelDva a půl osla#158#CZM35-3921.04:04:11.21+01:37:30.1200:31:15.4202:20:13.4601:12:42.32Detail
133. Kalina Martin#209#CZM25-2910.04:04:16.36+01:37:35.2700:30:03.3502:09:33.7201:24:39.27Detail
134. Rada Michal#293#CZM40-4415.04:13:22.69+01:46:41.6000:35:42.2302:25:24.8401:12:15.61Detail
135. Plos David#144#CZM25-2911.04:13:37.95+01:46:56.8600:29:40.6802:13:44.6701:30:12.59Detail
136. Neshyba RomanCzech MultiSport Coaching#172#CZM45-4915.04:14:22.27+01:47:41.1800:35:52.8402:18:15.1401:20:14.28Detail
137. Pavlíček ZdeněkTri club Česká lípa#230#CZM Elite25.04:18:03.82+01:51:22.7300:38:31.7602:22:14.0601:17:18.00Detail
138. Pokorny JanTrimarni#259#CZM55-595.04:19:44.15+01:53:03.0600:35:54.2702:27:44.6001:16:05.28Detail
139. Schwan MarcoTriabolos Hamburg#130#DEM45-4916.04:19:52.91+01:53:11.8200:29:37.4402:27:09.2101:23:06.25Detail
140. Brabec PetrFabrikaman#225#CZM30-3420.04:21:11.84+01:54:30.7500:41:45.0902:25:39.1301:13:47.61Detail
141. Prchal Jindřich#167#CZM40-4416.04:22:46.52+01:56:05.4300:32:23.1102:25:51.4601:24:31.93Detail
142. Vit JiriFABRIKAMAN#222#CZM45-4917.04:23:10.96+01:56:29.8700:35:02.9802:20:43.1901:27:24.79Detail
143. Vykysaly Juraj#261#SKM40-4417.04:23:30.26+01:56:49.1700:32:05.6502:27:17.2101:24:07.38Detail
144. Orner ZdeněkTitan trilife#165#CZM Elite26.04:26:41.91+02:00:00.8200:36:09.3202:23:14.3901:27:18.19Detail
145. Kališko Ondřej#194#CZM25-2912.04:27:33.76+02:00:52.6700:35:44.5903:03:36.1400:48:13.02Detail
146. Svoboda PavelSK Vlaška#151#CZM50-5410.04:29:10.05+02:02:28.9600:32:34.4902:24:48.0401:31:47.51Detail
147. Špaček Pavel#202#SKM50-5411.04:34:05.80+02:07:24.7100:30:49.9802:32:49.9601:30:25.84Detail
148. Kavec Ján#101#SKM50-5412.04:35:17.55+02:08:36.4600:29:15.1802:26:00.3401:40:02.01Detail
149. Pasek Miloslav#197#CZM45-4918.04:37:05.63+02:10:24.5400:32:25.2102:39:55.8401:24:44.56Detail
150. Matucha TomášAusterlitz Adventure#207#CZM40-4418.04:37:19.89+02:10:38.8000:32:41.8502:32:55.5901:31:42.43Detail
151. Abba Michael#122#ILM45-4919.04:43:29.34+02:16:48.2500:37:22.4502:37:56.1601:28:10.72Detail
152. Dvořák PavelPhoenix Fellas#210#CZM45-4920.04:45:01.52+02:18:20.4300:34:58.0802:41:31.1701:28:32.26Detail
153. Smutek Miloslav#212#CZM Elite27.04:48:49.97+02:22:08.8800:37:04.9002:42:05.0601:29:40.00Detail
154. Toth DanielSpuri SC#124#HUM30-3421.04:50:31.63+02:23:50.5400:27:25.5402:46:13.9501:36:52.13Detail
155. Pospisil MartinKCT SLAVOJ PRAHA#127#CZM Elite28.04:57:44.10+02:31:03.0100:39:40.8202:49:05.2701:28:58.00Detail
156. Krejčí David#234#CZM45-4921.05:01:38.40+02:34:57.3100:35:38.1102:44:59.7101:41:00.56Detail
157. Řeřábek JindřichXTERRA Czech Team#131#CZM40-4419.05:12:05.16+02:45:24.0700:30:59.7703:00:53.2401:40:12.13Detail
158. Kučera TomášPhoenix Fellas#133#CZM45-4922.05:28:20.20+03:01:39.1100:37:28.7702:59:37.5301:51:13.88Detail
159. Motejzík Miroslavlifewithoutlimits.cz#191#CZM45-4923.05:33:59.65+03:07:18.5600:33:06.8703:17:41.2901:43:11.48Detail
160. Schneider RichieRace Off Road#199#DEM Elite29.05:43:44.95+03:17:03.8600:46:25.0003:16:59.9301:40:20.01Detail
DNF Karwat KamilPower of Science Team#115#PLM35-39DNF 00:30:16.7101:53:01.90Detail
DNF Pokorný Marek#206#CZM45-49DNF 00:28:08.5302:21:14.71Detail
DNF Biňovský Patrik2BWinner#217#CZM30-34DNF 00:30:54.2302:19:34.38Detail
DNF Diepold JosefSC Delphin Ingolstadt#243#DEM55-59DNF 00:25:55.1303:34:17.81Detail
DNF Peter TomasTEAM PAUL MITCHELL®#195#CZM45-49DNF 00:26:40.96Detail
DNF Paulát OndřejRESOLUTION TEAM#155#CZM40-44DNF 00:28:54.97Detail
DNS Rösler Zsolt#105#ATM35-39DNS Detail
DNS Klix Fabian#106#DEM30-34DNS Detail
DNS Máj Karel#110#CZM50-54DNS Detail
DNS Gremmel Helmut2BWinner Team#111#ATM30-34DNS Detail
DNS Došek Tomáš#114#CZM30-34DNS Detail
DNS Chudacek Zdenek321start#118#CZM40-44DNS Detail
DNS Hála Jiří#119#CZM35-39DNS Detail
DNS Korbel MartinBaby Shark#121#CZM40-44DNS Detail
DNS Horvat Luka#123#HRM30-34DNS Detail
DNS Vorlíček Jiří#129#CZM45-49DNS Detail
DNS Kokštejn Honza#143#CZM35-39DNS Detail
DNS Šťastný Marian#146#CZM35-39DNS Detail
DNS Merle JakubKOME klub Kraslice#149#CZM30-34DNS Detail
DNS Šoula Oldřich#166#CZM40-44DNS Detail
DNS Koller KarlSK Rueckenwind Triathlon#173#ATM60-64DNS Detail
DNS Tomanec Filip2B WINNER TEAM#176#CZM30-34DNS Detail
DNS Balaz JakubB3S#182#SKM35-39DNS Detail
DNS Opatrny Vaclav#205#CZM35-39DNS Detail
DNS Kuefner SebastianTriathlon Gera#211#DEM30-34DNS Detail
DNS Kuefner RonaldTriathlon Gera#213#DEM55-59DNS Detail
DNS Žitný Karel2BWINNER#215#CZM45-49DNS Detail
DNS Lory SimonACLR Triathlon#216#FRM35-39DNS Detail
DNS Plowman LeighTSV-Partenkirchen#226#DEM60-64DNS Detail
DNS Kalwak Marco#229#DEM50-54DNS Detail
DNS Gajewski MateuszUnited Athletics#240#PLM20-24DNS Detail
DNS Homolka OndrejSC Radotín Praha#255#CZM40-44DNS Detail
DNS Bell John Daniel#278#DEM40-44DNS Detail
DNS Cintula LukášENDEKA BASSTA team#288#SKM30-34DNS Detail
DNS Berka JanCYCOLOGY#292#CZM30-34DNS Detail
DNS Salhab Emad AldinSub-pace #300#SYRM30-34DNS Detail
DNS Carabin SébastienBH Wallonie mtb team#3#BEM EliteDNS Detail
DNS Roth JensTri Post Trier#9#DEM EliteDNS Detail
DNS Dafflon XavierSwisstriathlon#10#CHM EliteDNS Detail
DNS Carnevali Del Castillo AndresClub Triatlón Benalmádena#16#ESM EliteDNS Detail
DNS Vivien Gaëtan#25#FRM EliteDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz