Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra Kategorie M30-34

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Gebhard MartinTSV Altenfurt#250#DEM12.02:42:25.8100:22:39.1901:30:43.4900:49:03.12Detail
2. Dransart AdrienTER-X-Three#282#FRM28.02:52:36.83+00:10:11.0100:22:29.4001:40:24.3900:49:43.03Detail
3. Kroupa TomasKonrad tools team#156#CZM30.02:53:40.01+00:11:14.1900:21:01.2701:40:59.0100:51:39.73Detail
4. Kodras OndraK2 travel & tips#236#CZM40.03:05:34.56+00:23:08.7400:26:44.4101:42:37.4100:56:12.74Detail
5. Žiūraitis KasparasKaunas Triathlon Club#214#GRM42.03:05:59.98+00:23:34.1600:22:36.6301:43:14.6701:00:08.67Detail
6. Došek IvanTRI.2.FLY#237#SKM45.03:07:47.10+00:25:21.2800:27:59.2901:48:12.2900:51:35.51Detail
7. Plundrák David#148#CZM55.03:12:59.49+00:30:33.6700:27:33.5601:42:23.8301:03:02.09Detail
8. Kubín JaromírKilpi KOME klub Kraslice#295#CZM61.03:17:15.78+00:34:49.9600:22:53.0401:52:50.7001:01:32.04Detail
9. Stodola Martin3X REPUBLIC#256#SKM63.03:18:17.07+00:35:51.2500:22:34.4801:48:35.1401:07:07.44Detail
10. Gamboa Fernández Juan IgnacioSports Monkeys Triathlon Club#283#ATM70.03:19:58.24+00:37:32.4200:23:58.4901:51:09.6101:04:50.13Detail
11. Odl Jakub#108#CZM71.03:20:05.06+00:37:39.2400:31:47.9801:50:03.2600:58:13.81Detail
12. Vondruška Radek#147#CZM78.03:24:53.92+00:42:28.1000:27:51.1101:58:30.3200:58:32.48Detail
13. Maleňák FilipAlfa Tri team#273#CZM85.03:26:42.28+00:44:16.4600:20:02.4002:00:54.1501:05:45.72Detail
14. Smutek MatějTJ Stodůlky Praha#180#CZM86.03:26:51.54+00:44:25.7200:35:59.7001:53:12.4700:57:39.36Detail
15. Freiberg PatrickO-SEE Sports e.V.#125#DEM91.03:29:08.77+00:46:42.9500:32:08.7601:53:41.2101:03:18.79Detail
16. Vika TomášPhoenix Fellas#134#CZM112.03:44:28.98+01:02:03.1600:28:06.2902:07:43.3201:08:39.36Detail
17. Paulanis CyprianRudy Project Poland#269#PLM120.03:51:24.60+01:08:58.7800:33:07.5502:09:39.8801:08:37.16Detail
18. Ovesny Mikolas#189#CZM122.03:51:41.04+01:09:15.2200:25:48.0702:16:27.2901:09:25.68Detail
19. Kubek VojtechBraTrislava Triathlon Team#183#SKM128.04:01:44.37+01:19:18.5500:28:07.0602:18:31.3301:15:05.98Detail
20. Brabec PetrFabrikaman#225#CZM140.04:21:11.84+01:38:46.0200:41:45.0902:25:39.1301:13:47.61Detail
21. Toth DanielSpuri SC#124#HUM154.04:50:31.63+02:08:05.8100:27:25.5402:46:13.9501:36:52.13Detail
DNF Biňovský Patrik2BWinner#217#CZMDNF 00:30:54.2302:19:34.38Detail
DNS Klix Fabian#106#DEMDNS Detail
DNS Gremmel Helmut2BWinner Team#111#ATMDNS Detail
DNS Došek Tomáš#114#CZMDNS Detail
DNS Horvat Luka#123#HRMDNS Detail
DNS Merle JakubKOME klub Kraslice#149#CZMDNS Detail
DNS Tomanec Filip2B WINNER TEAM#176#CZMDNS Detail
DNS Kuefner SebastianTriathlon Gera#211#DEMDNS Detail
DNS Cintula LukášENDEKA BASSTA team#288#SKMDNS Detail
DNS Berka JanCYCOLOGY#292#CZMDNS Detail
DNS Salhab Emad AldinSub-pace #300#SYRMDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz