Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra Kategorie M35-39

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Pascal AdrienEPERNAY TRIATHLON PAYS DE CHAMPAGNE#248#FRM16.02:45:26.5200:23:52.1101:32:41.0800:48:53.31Detail
2. Holub VáclavVelosport Valenta Team#284#CZM31.02:53:50.18+00:08:23.6500:24:49.4901:36:47.7400:52:12.93Detail
3. Klakurka VáclavAD Team#128#CZM37.03:02:23.65+00:16:57.1200:22:50.8801:42:53.5600:56:39.20Detail
4. Gijssen TiborSRAM#266#DEM44.03:07:40.89+00:22:14.3600:34:20.8601:40:32.3700:52:47.65Detail
5. Navrátil DušanAlfa tri team#204#CZM47.03:08:16.22+00:22:49.6900:24:59.6701:45:02.1400:58:14.40Detail
6. Mach Frantisek321start#177#CZM49.03:08:30.14+00:23:03.6100:25:57.5201:45:48.5900:56:44.01Detail
7. Konarek Zdenek#107#CZM51.03:09:51.96+00:24:25.4300:28:20.5901:45:44.8000:55:46.56Detail
8. Eibensteiner ArnoldUnion RLC Sterngartl#289#ATM52.03:10:27.49+00:25:00.9600:31:49.4601:42:20.6400:56:17.38Detail
9. Šolc FilipBARNEX SPORT#193#CZM59.03:14:47.87+00:29:21.3400:26:23.7301:43:54.5801:04:29.55Detail
10. Franc PavelRocktechnik Triatlon#246#CZM60.03:15:26.23+00:29:59.7000:28:25.5301:46:47.7701:00:12.92Detail
11. Vojtek LiborEndeka Bassta team#291#CZM66.03:18:51.16+00:33:24.6300:29:41.4201:49:53.7700:59:15.95Detail
12. Matyas Jan#192#CZM79.03:25:03.34+00:39:36.8100:32:14.8301:45:57.0901:06:51.40Detail
13. Oswald MartinBike Passion#298#DEM81.03:25:28.82+00:40:02.2900:30:53.3901:51:01.5801:03:33.84Detail
14. Frasconà GabrieleFcz team trifunfit#175#ITM90.03:28:09.02+00:42:42.4900:30:10.8701:53:41.1301:04:17.01Detail
15. Rupp AlexanderTSV Jahn Freising#138#DEM93.03:29:44.51+00:44:17.9800:29:16.4001:58:43.8301:01:44.28Detail
16. Langenberger LukášBK Náchod#178#CZM96.03:34:49.31+00:49:22.7800:30:52.0602:01:56.3101:02:00.93Detail
17. Souček FilipTRI KLUB Příbram#141#CZM101.03:36:12.65+00:50:46.1200:26:35.7301:54:23.0501:15:13.86Detail
18. Langenberger AdamBKN#196#CZM115.03:46:27.90+01:01:01.3700:30:51.0102:10:20.6501:05:16.23Detail
19. Němeček Ondřej#103#CZM117.03:47:27.54+01:02:01.0100:31:01.5902:04:35.5001:11:50.45Detail
20. Ulicnik Tomas#112#CZM129.04:02:17.24+01:16:50.7100:32:31.3902:19:42.9801:10:02.85Detail
21. Švarc PavelDva a půl osla#158#CZM132.04:04:11.21+01:18:44.6800:31:15.4202:20:13.4601:12:42.32Detail
DNF Karwat KamilPower of Science Team#115#PLM00:30:16.7101:53:01.90Detail
DNS Rösler Zsolt#105#ATMDetail
DNS Hála Jiří#119#CZMDetail
DNS Kokštejn Honza#143#CZMDetail
DNS Šťastný Marian#146#CZMDetail
DNS Balaz JakubB3S#182#SKMDetail
DNS Opatrny Vaclav#205#CZMDetail
DNS Lory SimonACLR Triathlon#216#FRMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz