Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra Kategorie M40-44

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Feder Schwaner MathieuTrx Tri#286#DKM18.02:45:52.2800:25:03.1401:31:35.9800:49:13.15Detail
2. Bonasso FranckTER-X-Three#254#FRM38.03:02:32.65+00:16:40.3600:26:32.8901:43:23.4500:52:36.30Detail
3. Miko MarcelTRImiko#241#SKM72.03:21:58.35+00:36:06.0600:27:04.6801:50:31.1701:04:22.48Detail
4. Mallick Bruno#257#FRM77.03:24:42.81+00:38:50.5200:28:14.3301:54:13.3101:02:15.16Detail
5. Plhoň PatrikElite Sport Boskovice#238#CZM87.03:27:10.07+00:41:17.7800:31:46.7801:58:19.6000:57:03.69Detail
6. Graman MichalCzech MultiSport Coaching#171#CZM89.03:28:01.19+00:42:08.9000:30:43.5601:57:15.9801:00:01.64Detail
7. Foukal LiborSportcomplex Breclav#174#CZM104.03:39:11.22+00:53:18.9300:29:17.9402:08:44.8301:01:08.43Detail
8. Decressac Stephaneteam les stables triathlon#231#PLM105.03:39:18.64+00:53:26.3500:27:08.2402:10:37.4301:01:32.96Detail
9. Hochmut JaroslavDachsman Team#200#CZM108.03:40:14.44+00:54:22.1500:35:07.6401:58:48.2401:06:18.54Detail
10. Vyskocil TomasPrague Triathlon#294#CZM109.03:40:18.66+00:54:26.3700:27:34.4502:02:21.4501:10:22.76Detail
11. Pribyl Martin#154#CZM110.03:42:12.36+00:56:20.0700:34:26.2402:10:00.0200:57:46.09Detail
12. Franta Zdeněk#201#CZM111.03:43:11.32+00:57:19.0300:35:48.5901:59:43.2601:07:39.45Detail
13. Zika JanZdar Bar IM Team#135#CZM113.03:45:09.16+00:59:16.8700:22:55.5802:03:27.0501:18:46.53Detail
14. Hołyst Andrzej#102#PLM119.03:50:47.63+01:04:55.3400:32:06.8902:08:38.5901:10:02.14Detail
15. Rada Michal#293#CZM134.04:13:22.69+01:27:30.4000:35:42.2302:25:24.8401:12:15.61Detail
16. Prchal Jindřich#167#CZM141.04:22:46.52+01:36:54.2300:32:23.1102:25:51.4601:24:31.93Detail
17. Vykysaly Juraj#261#SKM143.04:23:30.26+01:37:37.9700:32:05.6502:27:17.2101:24:07.38Detail
18. Matucha TomášAusterlitz Adventure#207#CZM150.04:37:19.89+01:51:27.6000:32:41.8502:32:55.5901:31:42.43Detail
19. Řeřábek JindřichXTERRA Czech Team#131#CZM157.05:12:05.16+02:26:12.8700:30:59.7703:00:53.2401:40:12.13Detail
DNF Paulát OndřejRESOLUTION TEAM#155#CZMDNF 00:28:54.97Detail
DNS Chudacek Zdenek321start#118#CZMDNS Detail
DNS Korbel MartinBaby Shark#121#CZMDNS Detail
DNS Šoula Oldřich#166#CZMDNS Detail
DNS Homolka OndrejSC Radotín Praha#255#CZMDNS Detail
DNS Bell John Daniel#278#DEMDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz