Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

xterra Kategorie M Elite

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Serrieres ArthurT2S#1#FRM1.02:26:41.0800:18:55.9801:25:31.3700:42:13.73Detail
2. Kočař LukášKonrad tools team#4#CZM2.02:28:15.43+00:01:34.3400:18:53.0901:24:55.1400:44:27.20Detail
3. Forissier ArthurTeam HEXATRI#6#FRM3.02:29:41.74+00:03:00.6500:20:00.0001:26:35.0700:43:06.67Detail
4. Sloth Nielsen Jens EmilCapra Triathlon#8#DKM4.02:32:23.04+00:05:41.9500:20:35.5501:25:48.7500:45:58.73Detail
5. Chané MaximOrgaNicoach#2#FRM5.02:34:22.64+00:07:41.5500:18:32.2701:26:49.2200:49:01.14Detail
6. Hönle VeitRacextract Racing Team#21#DEM6.02:35:21.20+00:08:40.1100:19:28.1401:30:57.7100:44:55.33Detail
7. Carloni FrancoisTeam Organicoach#7#FRM7.02:35:52.02+00:09:10.9300:19:48.2601:28:03.6300:48:00.13Detail
8. Barazzuol FilippoGranbike#18#ITM8.02:36:20.26+00:09:39.1700:22:07.0701:28:22.9800:45:50.20Detail
9. Dušek KarelKome Kraslice#13#CZM9.02:36:23.73+00:09:42.6400:19:34.5201:29:48.8500:47:00.34Detail
10. Soukup PetrTJ Nová Paka#23#CZM10.02:38:51.51+00:12:10.4200:19:25.7501:33:24.3300:46:01.43Detail
11. Ruzafa Cueto RubenTriatlón Benálmadena#5#ESM11.02:40:20.35+00:13:39.2600:20:27.3001:28:39.1700:51:13.87Detail
12. Lauryssen GeertJgr#12#BEM13.02:43:01.69+00:16:20.6000:22:16.3301:30:23.9800:50:21.38Detail
13. Spinazzè FedericoSilca Ultralite Vittorio Veneto#29#ITM14.02:43:55.25+00:17:14.1600:18:58.9601:34:22.7900:50:33.48Detail
14. Bednarský VojtěchŠumperk#20#CZM15.02:45:05.07+00:18:23.9800:22:26.9901:33:44.1900:48:53.88Detail
15. Van Deynze Lucas#19#BEM19.02:47:04.39+00:20:23.3000:20:31.8401:37:36.7900:48:55.75Detail
16. Martines JacquesHTC - Geko Bike#28#FRM20.02:47:20.24+00:20:39.1500:20:30.6301:34:24.3600:52:25.24Detail
17. Francke MichalTriclub Česká Lípa#26#CZM22.02:49:25.21+00:22:44.1200:20:40.8001:38:09.3900:50:35.01Detail
18. Dolores RuiAMICICLO GRANDOLA#11#PTM23.02:49:34.81+00:22:53.7200:20:52.7301:38:55.2700:49:46.80Detail
19. Jud SamuelLC-Meilen Tri Team#15#CHM24.02:50:49.76+00:24:08.6700:20:32.9001:37:22.1300:52:54.72Detail
20. Olszewski MarekTriDivision#24#PLM33.02:56:35.07+00:29:53.9800:21:00.4301:40:32.0700:55:02.56Detail
21. Bednarsky VaclavTITAN Trilife#22#CZM35.02:58:14.81+00:31:33.7200:22:13.2401:40:45.1600:55:16.40Detail
22. Vatlach-Schumann FelixHEP Team NSU#17#DEM41.03:05:45.77+00:39:04.6800:20:56.6301:48:36.5500:56:12.58Detail
23. Cooymans BartTop-Triathlon Eindhoven#27#NLM43.03:07:11.34+00:40:30.2500:18:57.5901:47:28.0701:00:45.67Detail
24. Dupras ThéoTeamTVert#14#FRM83.03:25:48.67+00:59:07.5800:20:28.7003:05:19.97Detail
25. Pavlíček ZdeněkTri club Česká lípa#230#CZM137.04:18:03.82+01:51:22.7300:38:31.7602:22:14.0601:17:18.00Detail
26. Orner ZdeněkTitan trilife#165#CZM144.04:26:41.91+02:00:00.8200:36:09.3202:23:14.3901:27:18.19Detail
27. Smutek Miloslav#212#CZM153.04:48:49.97+02:22:08.8800:37:04.9002:42:05.0601:29:40.00Detail
28. Pospisil MartinKCT SLAVOJ PRAHA#127#CZM155.04:57:44.10+02:31:03.0100:39:40.8202:49:05.2701:28:58.00Detail
29. Schneider RichieRace Off Road#199#DEM160.05:43:44.95+03:17:03.8600:46:25.0003:16:59.9301:40:20.01Detail
DNS Carabin SébastienBH Wallonie mtb team#3#BEMDNS Detail
DNS Roth JensTri Post Trier#9#DEMDNS Detail
DNS Dafflon XavierSwisstriathlon#10#CHMDNS Detail
DNS Carnevali Del Castillo AndresClub Triatlón Benalmádena#16#ESMDNS Detail
DNS Vivien Gaëtan#25#FRMDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz