Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

hobby

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Sfregola  MatteoSilca ultralite Vittorio Veneto#455#ITM16-171.01:02:19.5700:03:24.2500:33:43.1100:25:12.21Detail
2. Knejzlík TomášTri club Česká Lípa#425#CZM16-172.01:02:33.12+00:00:13.5400:03:53.9300:35:48.3100:22:50.87Detail
3. Eliáš DavidTri Club Příbram#459#CZM16-173.01:03:29.99+00:01:10.4100:03:22.0200:36:20.6200:23:47.34Detail
4. Merle JakubKOME klub Kraslice#457#CZM18plus1.01:03:42.98+00:01:23.4000:03:55.2900:36:17.2700:23:30.41Detail
5. Jahoda VojtěchTriathlon Team Tábor#447#CZM16-174.01:04:29.31+00:02:09.7300:03:41.4600:36:00.9700:24:46.87Detail
6. Chmátal DavidTri Klub Příbram#437#CZM16-175.01:04:43.09+00:02:23.5100:03:56.1100:36:24.9900:24:21.98Detail
7. Švarc MichalTri Club Příbram#458#CZM16-176.01:06:24.43+00:04:04.8500:03:47.7500:36:18.6700:26:18.00Detail
8. Velíšek PetrLIGA ATLETU Pelhřimov#464#M18plus2.01:06:43.62+00:04:24.0400:03:58.3300:36:50.8100:25:54.47Detail
9. Dupej Dominik3X REPUBLIC#429#SKM16-177.01:07:18.54+00:04:58.9600:03:40.7500:36:43.0000:26:54.77Detail
10. Mach MiroslavŠuTri Prachatice#446#CZM16-178.01:11:09.99+00:08:50.4100:03:59.3500:39:52.3500:27:18.28Detail
11. Kohel PetrSutri Prachatice#434#CZM18plus3.01:13:21.20+00:11:01.6200:04:10.1000:40:31.6700:28:39.42Detail
12. Žlábek PavelMaraton klub Kladno#433#CZM18plus4.01:13:52.48+00:11:32.9000:05:38.0400:43:46.6500:24:27.77Detail
13. Masák Ondřej#463#M18plus5.01:16:02.97+00:13:43.3900:06:31.4100:41:31.4300:28:00.11Detail
14. Homola JakubTriathlon Team Tábor#453#CZM16-179.01:17:40.35+00:15:20.7700:03:29.5200:50:33.9000:23:36.92Detail
15. Ouředník Jakub#414#CZM18plus6.01:20:25.21+00:18:05.6300:06:05.9400:44:53.7100:29:25.54Detail
16. Vanacker Clément1. TTCI#430#ATM18plus7.01:23:21.22+00:21:01.6400:05:40.7200:48:24.3300:29:16.17Detail
17. Scherer ManuelTriWise#420#DEM18plus8.01:23:33.68+00:21:14.1000:06:06.6900:45:18.2300:32:08.75Detail
18. Švec Libor#435#CZM18plus9.01:25:08.18+00:22:48.6000:06:19.2800:48:23.6800:30:25.21Detail
19. Parus Jindrich#450#CZM18plus10.01:25:51.98+00:23:32.4000:05:48.1000:48:48.8700:31:15.01Detail
20. Zeman JaroslavTeam Triatlon Plzeň#428#CZM18plus11.01:26:52.26+00:24:32.6800:05:32.4100:47:03.4600:34:16.38Detail
21. Morandini Kristóf#404#HUM18plus12.01:27:37.57+00:25:17.9900:06:43.4500:52:31.6600:28:22.44Detail
22. Mach MilanŠutri#418#CZM18plus13.01:28:02.56+00:25:42.9800:06:24.0500:48:26.6500:33:11.86Detail
23. Hope Jakub#460#M18plus14.01:28:43.57+00:26:23.9900:06:28.2600:49:51.2200:32:24.09Detail
24. Tošil Marek#444#CZM18plus15.01:30:39.94+00:28:20.3600:05:57.3100:51:48.6900:32:53.93Detail
25. Nový RadomírErholung#403#CZM18plus16.01:30:51.96+00:28:32.3800:06:42.5800:52:02.8200:32:06.55Detail
26. Kohout JaromírKOME klub Kraslice#411#CZM18plus17.01:31:04.38+00:28:44.8000:06:49.1600:49:41.9600:34:33.26Detail
27. Krejčí Václav#424#CZM16-1710.01:31:14.84+00:28:55.2600:06:00.6400:47:56.2400:37:17.96Detail
28. Vanacker Matthias#431#CZM18plus18.01:33:03.69+00:30:44.1100:05:17.5400:52:41.8800:35:04.27Detail
29. Lissy PhilippeCOSD Triathlon#423#FRM18plus19.01:34:02.76+00:31:43.1800:04:55.8900:51:49.6000:37:17.27Detail
30. Máj KarelALCATON#462#M18plus20.01:34:40.53+00:32:20.9500:06:04.0600:54:53.5500:33:42.91Detail
31. Nikodem Tomáš#417#CZM18plus21.01:39:16.45+00:36:56.8700:06:23.3600:50:18.8300:42:34.26Detail
32. Masopust Michal#440#CZM18plus22.01:39:22.02+00:37:02.4400:06:18.4100:59:25.6800:33:37.92Detail
33. Doležel Jiří#441#CZM18plus23.01:40:57.37+00:38:37.7900:05:58.9500:56:52.6300:38:05.78Detail
34. Varga Előd#442#HUM18plus24.01:43:07.01+00:40:47.4300:06:29.0001:01:57.7600:34:40.24Detail
35. Křížek Miroslav#416#CZM18plus25.01:44:12.83+00:41:53.2500:05:51.5201:03:10.6500:35:10.66Detail
36. Merle PetrKOME klub Kraslice#410#CZM18plus26.01:47:34.10+00:45:14.5200:08:02.0700:59:06.1300:40:25.89Detail
DNS Čechová Anna#401#CZM18plusDetail
DNS Szabo Jakub#406#CZM18plusDetail
DNS Šanc Petr#408#CZM18plusDetail
DNS Rados Julius#409#SKM18plusDetail
DNS Cyman Mariusz#413#PLM18plusDetail
DNS Šíp DavidCycling Academy Tábor#415#CZM18plusDetail
DNS Paseka Antonin#421#CZM18plusDetail
DNS Borovička JiříNo#422#CZM18plusDetail
DNS Zabransky VaclavRT_SH#439#CZM18plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz