Oficiální Výsledková listina Xterra Prachatice
19. 6. 2021

elite

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaswimbikerun
1. Serrieres ArthurT2S#1#FRM1.M Elite1.02:26:41.0800:18:55.9801:25:31.3700:42:13.73Detail
2. Kočař LukášKonrad tools team#4#CZM2.M Elite2.02:28:15.43+00:01:34.3400:18:53.0901:24:55.1400:44:27.20Detail
3. Forissier ArthurTeam HEXATRI#6#FRM3.M Elite3.02:29:41.74+00:03:00.6500:20:00.0001:26:35.0700:43:06.67Detail
4. Sloth Nielsen Jens EmilCapra Triathlon#8#DKM4.M Elite4.02:32:23.04+00:05:41.9500:20:35.5501:25:48.7500:45:58.73Detail
5. Chané MaximOrgaNicoach#2#FRM5.M Elite5.02:34:22.64+00:07:41.5500:18:32.2701:26:49.2200:49:01.14Detail
6. Hönle VeitRacextract Racing Team#21#DEM6.M Elite6.02:35:21.20+00:08:40.1100:19:28.1401:30:57.7100:44:55.33Detail
7. Carloni FrancoisTeam Organicoach#7#FRM7.M Elite7.02:35:52.02+00:09:10.9300:19:48.2601:28:03.6300:48:00.13Detail
8. Barazzuol FilippoGranbike#18#ITM8.M Elite8.02:36:20.26+00:09:39.1700:22:07.0701:28:22.9800:45:50.20Detail
9. Dušek KarelKome Kraslice#13#CZM9.M Elite9.02:36:23.73+00:09:42.6400:19:34.5201:29:48.8500:47:00.34Detail
10. Soukup PetrTJ Nová Paka#23#CZM10.M Elite10.02:38:51.51+00:12:10.4200:19:25.7501:33:24.3300:46:01.43Detail
11. Ruzafa Cueto RubenTriatlón Benálmadena#5#ESM11.M Elite11.02:40:20.35+00:13:39.2600:20:27.3001:28:39.1700:51:13.87Detail
12. Lauryssen GeertJgr#12#BEM13.M Elite12.02:43:01.69+00:16:20.6000:22:16.3301:30:23.9800:50:21.38Detail
13. Spinazzè FedericoSilca Ultralite Vittorio Veneto#29#ITM14.M Elite13.02:43:55.25+00:17:14.1600:18:58.9601:34:22.7900:50:33.48Detail
14. Bednarský VojtěchŠumperk#20#CZM15.M Elite14.02:45:05.07+00:18:23.9800:22:26.9901:33:44.1900:48:53.88Detail
15. Van Deynze Lucas#19#BEM19.M Elite15.02:47:04.39+00:20:23.3000:20:31.8401:37:36.7900:48:55.75Detail
16. Martines JacquesHTC - Geko Bike#28#FRM20.M Elite16.02:47:20.24+00:20:39.1500:20:30.6301:34:24.3600:52:25.24Detail
17. Francke MichalTriclub Česká Lípa#26#CZM22.M Elite17.02:49:25.21+00:22:44.1200:20:40.8001:38:09.3900:50:35.01Detail
18. Dolores RuiAMICICLO GRANDOLA#11#PTM23.M Elite18.02:49:34.81+00:22:53.7200:20:52.7301:38:55.2700:49:46.80Detail
19. Jud SamuelLC-Meilen Tri Team#15#CHM24.M Elite19.02:50:49.76+00:24:08.6700:20:32.9001:37:22.1300:52:54.72Detail
20. Duvoisin LoanneTeam ATLET#54#CHF1.W Elite1.02:52:11.73+00:25:30.6400:20:36.3301:41:35.6700:49:59.72Detail
21. Olszewski MarekTriDivision#24#PLM33.M Elite20.02:56:35.07+00:29:53.9800:21:00.4301:40:32.0700:55:02.56Detail
22. Karásková Erbenová HelenaCzech Multisport Coaching#53#CZF2.W Elite2.02:57:36.68+00:30:55.5900:24:15.4901:41:38.4800:51:42.69Detail
23. Bednarsky VaclavTITAN Trilife#22#CZM35.M Elite21.02:58:14.81+00:31:33.7200:22:13.2401:40:45.1600:55:16.40Detail
24. Mairhofer SandraGran Bike#52#ITF3.W Elite3.02:58:43.68+00:32:02.5900:22:06.5601:41:47.4400:54:49.67Detail
25. Peroncini Eleonoracus parma#56#ITF4.W Elite4.03:01:28.82+00:34:47.7300:24:11.8101:43:00.4400:54:16.56Detail
26. Grabmüllerová AnetaOSI Triatlon#60#CZF5.W Elite5.03:02:10.19+00:35:29.1000:20:35.9601:44:32.4000:57:01.83Detail
27. Zemanová JindřiškaTriatlon Plzeň#58#CZF6.W Elite6.03:03:42.25+00:37:01.1600:22:30.8801:45:48.8900:55:22.47Detail
28. Billouin Solenne#55#FRF7.W Elite7.03:05:15.00+00:38:33.9100:22:07.9601:48:19.5500:54:47.47Detail
29. Vatlach-Schumann FelixHEP Team NSU#17#DEM41.M Elite22.03:05:45.77+00:39:04.6800:20:56.6301:48:36.5500:56:12.58Detail
30. Cooymans BartTop-Triathlon Eindhoven#27#NLM43.M Elite23.03:07:11.34+00:40:30.2500:18:57.5901:47:28.0701:00:45.67Detail
31. Menditto MartaOrgaNicoach#51#ITF8.W Elite8.03:09:11.53+00:42:30.4400:22:16.8201:49:42.0200:57:12.68Detail
32. Wasle Carina#57#ATF9.W Elite9.03:12:11.95+00:45:30.8600:23:53.0401:52:23.1600:55:55.74Detail
33. Rudolfová TerezaLawi Sport Team / Montura#59#CZF10.W Elite10.03:21:38.98+00:54:57.8900:29:22.4401:57:56.2600:54:20.27Detail
34. Leberon SolegeTeam HEXATRI#63#FRF12.W Elite11.03:23:59.57+00:57:18.4800:24:17.5101:54:58.1101:04:43.94Detail
35. Dupras ThéoTeamTVert#14#FRM83.M Elite24.03:25:48.67+00:59:07.5800:20:28.7003:05:19.97Detail
36. Tomica AnnaAZS AWF Katowice | Trek Bielsko Racing#61#PLF16.W Elite12.03:32:35.55+01:05:54.4600:24:20.9401:53:55.7801:14:18.82Detail
DNS Carabin SébastienBH Wallonie mtb team#3#BEMM EliteDNS Detail
DNS Roth JensTri Post Trier#9#DEMM EliteDNS Detail
DNS Dafflon XavierSwisstriathlon#10#CHMM EliteDNS Detail
DNS Carnevali Del Castillo AndresClub Triatlón Benalmádena#16#ESMM EliteDNS Detail
DNS Vivien Gaëtan#25#FRMM EliteDNS Detail
DNS Adams HeleenATRIAC#62#BEFW EliteDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz