Oficiální Výsledková listina Hostivařská 15
19. 9. 2021

patnáctka

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jarník JáchymLokalBlok#94#M1.M31.00:58:04Detail
2. Hrbek Filip#2#M2.M32.00:58:06+00:00:02.69Detail
3. Krotil JiříŠíša Dyzajn#14#M3.M33.00:58:40+00:00:36.69Detail
4. Maléř BohuslavŠKODA PRAHA#82#M4.M41.01:00:42+00:02:38.69Detail
5. Vavrečka Martin SK Týniště nad Orlicí #77#M5.M34.01:01:38+00:03:34.69Detail
6. Veverka JakubPraha#57#M6.M35.01:02:30+00:04:26.69Detail
7. Novotný JanTTT#50#M7.M42.01:03:40+00:05:36.69Detail
8. Bittner MiroslavTTT#56#M8.M43.01:04:29+00:06:25.69Detail
9. Mašita JiříSokol Šeberov#33#M9.M44.01:05:19+00:07:15.69Detail
10. Mezník JosefPraha 15#92#M10.M36.01:06:26+00:08:22.69Detail
11. Ginzel Petr#39#M11.M45.01:06:34+00:08:30.69Detail
12. Šlechtová EsterHorní Měcholupy (okres Hlavní město Praha)...#62#F1.Z31.01:06:44+00:08:40.69Detail
13. Kvasnička Daniel#34#M12.M37.01:06:56+00:08:52.69Detail
14. Strouhal JanŽižkov#16#M13.M46.01:07:16+00:09:12.69Detail
15. Franc RadekRU1000#18#M14.M47.01:07:34+00:09:30.69Detail
16. Veselý VladimírMělník#5#M15.M51.01:08:37+00:10:33.69Detail
17. Bakus Oldřich Auto Vysočina #13#M16.M48.01:08:38+00:10:34.69Detail
18. Beneš RadekPraha 18#53#M17.M52.01:08:39+00:10:35.69Detail
19. Šuta MichalPraha#76#M18.M38.01:08:43+00:10:39.69Detail
20. Musil DanielFK Volanov#51#M19.M39.01:09:20+00:11:16.69Detail
21. Koloc Jakub#1#M20.M310.01:09:22+00:11:18.69Detail
22. Boucher Marc-AndreMonteal, Canada#40#M21.M311.01:09:29+00:11:25.69Detail
23. Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov#47#F2.Z41.01:09:37+00:11:33.69Detail
24. Končitík Vojtěch Real Fight Club#30#M22.M312.01:10:03+00:11:59.69Detail
25. Matula MartinHISPORT TEAM#9#M23.M53.01:10:52+00:12:48.69Detail
26. Klouda MichalPraha#52#M24.M313.01:11:57+00:13:53.69Detail
27. Jeřábek PetrSokol Královice#12#M25.M314.01:12:27+00:14:23.69Detail
28. Odvárka LeošHISPORT team#45#M26.M315.01:12:36+00:14:32.69Detail
29. Kovář PavelPywec#54#M27.M316.01:12:46+00:14:42.69Detail
30. Horňák Marek#81#M28.M317.01:13:44+00:15:40.69Detail
31. Jelínek TomášPraha 6#88#M29.M318.01:14:33+00:16:29.69Detail
32. Koudelka Jan#55#M30.M54.01:14:39+00:16:35.69Detail
33. Jiřičná DanaBonbon Praha#80#F3.Z51.01:14:53+00:16:49.69Detail
34. Šimek KarelPraha #29#M31.M319.01:14:55+00:16:51.69Detail
35. Špičková KarolinaAdventní běhání#73#F4.Z42.01:14:59+00:16:55.69Detail
36. Stoklasa OndřejOpava#27#M32.M320.01:15:02+00:16:58.69Detail
37. Linda JanLos Lindos #106#M33.M49.01:15:11+00:17:07.69Detail
38. Kotvová Klára#64#F5.Z32.01:15:19+00:17:15.69Detail
39. Řezníček TomášRU1000#66#M34.M321.01:15:58+00:17:54.69Detail
40. Šámalová AnnaPraha#43#F6.Z33.01:16:52+00:18:48.69Detail
41. Pála Roman#97#M35.M322.01:17:03+00:18:59.69Detail
42. Kněžourová NikolaPraha 11#78#F7.Z34.01:17:53+00:19:49.69Detail
43. Túry KamilAngry snails#19#M36.M410.01:18:02+00:19:58.69Detail
44. Hulínský MartinPraha#67#M37.M55.01:18:44+00:20:40.69Detail
45. Strouhalová PetraPraha#17#F8.Z35.01:19:09+00:21:05.69Detail
46. Štěrbová JanePraha#38#F9.Z43.01:19:17+00:21:13.69Detail
47. Švejda PavelPraha 4#90#M38.M411.01:19:27+00:21:23.69Detail
48. JANKŮ JOSEFPraha 5#46#M39.M412.01:19:50+00:21:46.69Detail
49. Kubešová AndreaZáběhlice#21#F10.Z44.01:19:53+00:21:49.69Detail
50. Stoulil LudvíkŠneci v běhu#6#M40.M413.01:19:59+00:21:55.69Detail
51. Müller PetraPraha 4 - Záběhlice#22#F11.Z36.01:20:32+00:22:28.69Detail
52. Studený RadekNehvizdy#101#M41.M323.01:21:10+00:23:06.69Detail
53. Zemaník PavolPraha#23#M42.M414.01:21:15+00:23:11.69Detail
54. Hušek MiloslavZáběhlické běžící slůně#26#M43.M415.01:21:27+00:23:23.69Detail
55. Svačinová Michaela#74#F12.Z45.01:21:41+00:23:37.69Detail
56. balvin martinSTG Praha #100#M44.M416.01:21:43+00:23:39.69Detail
57. Lyon RobertPraha 15#28#M45.M417.01:22:30+00:24:26.69Detail
58. Vávra PetrPraha#89#M46.M324.01:22:34+00:24:30.69Detail
59. Honzíčková BarboraPraha 15#95#F13.Z37.01:22:43+00:24:39.69Detail
60. Vondruška MatoušPraha#99#M47.M418.01:22:53+00:24:49.69Detail
61. Stoulil Tomáš#7#M48.M11.01:23:02+00:24:58.69Detail
62. HÁLEK JaroslavZáběhlice#44#M49.M419.01:23:30+00:25:26.69Detail
63. Benda TomášPraha 4#69#M50.M325.01:23:38+00:25:34.69Detail
64. Čepelková LucieFTM Milovice#83#F14.Z46.01:24:06+00:26:02.69Detail
65. Bienek VojtěchRUN magazine team#102#M51.M326.01:24:20+00:26:16.69Detail
66. Duba Marek#11#M52.M327.01:24:39+00:26:35.69Detail
67. Veselá AnitaSDH Chloumek#4#F15.Z52.01:25:05+00:27:01.69Detail
68. Coufalová LuciePraha 15#3#F16.Z47.01:25:18+00:27:14.69Detail
69. Doležal PetrPraha 15#15#M53.M328.01:25:24+00:27:20.69Detail
70. Rudová Tereza Praha#65#F17.Z38.01:25:37+00:27:33.69Detail
71. Brádka JiříPraha#96#M54.M420.01:25:51+00:27:47.69Detail
72. Novotný VojtěchP.O.D.#71#M55.M329.01:25:55+00:27:51.69Detail
73. Nerad Milan#63#M56.M421.01:26:24+00:28:20.69Detail
74. Bursík DavidPraha#75#M57.M330.01:26:38+00:28:34.69Detail
75. Vančurová RadkaHISPORT TEAM#10#F18.Z39.01:26:44+00:28:40.69Detail
76. Šaldová Gabriela#68#F19.Z310.01:27:01+00:28:57.69Detail
77. Gregor Jan#35#M58.M331.01:27:03+00:28:59.69Detail
78. Malinova JanaPraha#31#F20.Z48.01:27:09+00:29:05.69Detail
79. Stoklásková Silvie#104#F21.Z311.01:27:17+00:29:13.69Detail
80. Tůma DavidP.O.D.#70#M59.M332.01:27:27+00:29:23.69Detail
81. Konůpek Petr#79#M60.M333.01:27:32+00:29:28.69Detail
82. Bílek RomanPraha#87#M61.M422.01:27:34+00:29:30.69Detail
83. Martiňáková JanaPraha 10#32#F22.Z312.01:29:20+00:31:16.69Detail
84. Novotný PetrSTG Praha#98#M62.M423.01:29:56+00:31:52.69Detail
85. Králová Milena #24#F23.Z313.01:30:10+00:32:06.69Detail
86. Kadlecová VeronikaPraha #36#F24.Z314.01:30:13+00:32:09.69Detail
87. neuberg janvrsovice#37#M63.M334.01:30:14+00:32:10.69Detail
88. Dvořák JiříKosmonosy#41#M64.M335.01:30:34+00:32:30.69Detail
89. Vaňousová VeronikaTesilovy šlapky#93#F25.Z315.01:31:09+00:33:05.69Detail
90. Havel Filip#48#M65.M336.01:31:23+00:33:19.69Detail
91. Babin DmytroPrague#86#M66.M337.01:31:34+00:33:30.69Detail
92. Bosáková MichaelaSrdíčkáři#20#F26.Z49.01:31:50+00:33:46.69Detail
93. Chromý Pavel Praha#91#M67.M424.01:32:20+00:34:16.69Detail
94. Tóth TomášTotouci#8#M68.M338.01:33:25+00:35:21.69Detail
95. Šámalová TerezaZáběhlice#42#F27.Z316.01:37:42+00:39:38.69Detail
96. Škvarová MagdaStřely#59#F28.Z410.01:39:32+00:41:28.69Detail
97. Martynková HelenaStřely#58#F29.Z411.01:39:34+00:41:30.69Detail
98. Slomkovsky VadimPraha#72#M69.M339.01:44:38+00:46:34.69Detail
99. Pěkná JitkaPraha#61#F30.Z412.01:45:01+00:46:57.69Detail
100. Koukolová Jana#49#F31.Z317.01:45:02+00:46:58.69Detail
101. Koudelka DavidSK Slavia Praha#60#M70.M340.01:45:05+00:47:01.69Detail
102. Kerényi FarkasSzUFLA#103#M71.M425.01:57:11+00:59:07.69Detail
103. Cabalka LadislavICA#105#M72.M61.02:00:38+01:02:34.69Detail
104. Prokešová MichaelaPraha#84#F32.Z318.02:05:19+01:07:15.69Detail
DNF Stoklasová AndreaPraha#85#FZ3DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz