Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
12. 9. 2021

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Singh JaroslavRumburk#15#1995M391.00:56:3800:28:19.3400:28:18.50Detail
2. Cmunt PetrTri club Česká Lípa#202#1996M392.00:57:04+00:00:26.1500:27:41.7000:29:21.82Detail
3. Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#6#1974M491.00:57:45+00:01:07.1500:28:34.9700:29:09.72Detail
4. Šíma JiříPopelov tým#41#1984M393.01:00:59+00:04:21.1501:00:08.7600:00:50.08Detail
5. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa #9#1971M591.01:02:37+00:05:59.1500:30:22.6000:32:13.77Detail
6. Vachula PavelLiberec#31#1974M492.01:02:59+00:06:21.1500:30:47.5800:32:10.80Detail
7. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#212#1957M691.01:03:57+00:07:19.1500:31:36.8300:32:19.77Detail
8. Krejný KamilNový Bor#23#1977M493.01:04:49+00:08:11.1500:31:33.1900:33:15.61Detail
9. Hochmut JaroslavHaven Team#227#1979M494.01:06:37+00:09:59.1500:32:19.4200:34:17.28Detail
10. Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf#5#1976M495.01:07:01+00:10:23.1500:32:10.6700:34:50.05Detail
11. Nekulová AlenaBETRI#4#1980Z35plus1.01:08:03+00:11:25.1500:34:15.6900:33:47.00Detail
12. Krauman JaroslavPolevsko#59#1975M496.01:08:37+00:11:59.1500:32:49.5200:35:47.29Detail
13. Sokol MartinSokolíci Česká Lípa#221#1985M394.01:09:12+00:12:34.1500:34:14.4100:34:57.38Detail
14. Šíp LadislavSCMT Liberec#201#1964M592.01:10:23+00:13:45.1500:33:57.8200:36:25.01Detail
15. Ryšavá VendulkaTri club Česká Lípa#11#2002Z341.01:10:25+00:13:47.1500:32:39.1700:37:45.46Detail
16. Podoláková TerezaCvikov#100#1989Z342.01:10:39+00:14:01.1500:34:42.6800:35:55.58Detail
17. Souhrada PavelKVK Klíč#24#1982M395.01:11:33+00:14:55.1500:34:52.8200:36:40.06Detail
18. Nový MatějNový Bor#37#1982M396.01:11:35+00:14:57.1500:34:13.7100:37:20.54Detail
19. Poštolka JanCeska Lipa#207#1981M497.01:15:39+00:19:01.1500:35:09.0600:40:29.55Detail
20. Diart Tomáš Česká Lípa#233#1977M498.01:15:59+00:19:21.1500:37:04.9800:38:53.90Detail
21. Stupka PatrikAC Česká Lípa#25#1996M397.01:17:51+00:21:13.1500:29:59.9000:47:50.09Detail
22. Šrachta VladimírKV Klíč#225#1960M692.01:19:14+00:22:36.1500:36:06.6100:43:07.17Detail
23. Erlich JaroslavKB Manušice#203#1981M499.01:19:49+00:23:11.1500:38:25.6400:41:22.69Detail
24. Dogaru VasilSwahil Beer Team#2#1981M4910.01:22:23+00:25:45.1500:39:36.2400:42:46.52Detail
25. Dolejš JanTJ Sokol Unhošť#208#1949M70plus1.01:45:31+00:48:53.1500:51:12.4200:54:17.79Detail
DNF Pavlíček MichalTJ Jiskra Nový Bor #141#1979M4900:34:28.4600:04:47.27Detail
DNF Karko JanAC Česká Lípa#213#1992M39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz