Průběžná Výsledková listina Offroad Maraton Milovice
26. 6. 2021

Auta

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.VzdálenostZtrátaPočet kolPen.PosledníBest lap
1. Vladimír Křížek, Petr Špak, Filip Vohradský, Jan Křížek, Jan Hanzlík, David Kaňok, Jiří Přibyl Can Am Maverick X3 Rs TurboQUADSERVIS ŠPAK - Solitera Racing #99#267Auta SPECIAL do 1000 cm1.55006:01:1700:05:47
05:59, 05:56, 06:02, 05:56, 06:01, 06:01, 06:01, 06:06, 05:58, 05:58, 06:00, 05:53, 05:47, 11:45, 05:51, 05:57, 05:50, 05:53, 05:54, 06:14, 05:59, 08:05, 06:16, 06:25, 06:21, 06:10, 06:18, 06:05, 06:19, 06:12, 06:06, 06:04, 06:09, 06:10, 06:10, 06:04, 06:14, 05:59, 06:08, 06:10, 06:05, 06:03, 06:06, 06:12, 06:19, 09:57, 06:46, 14:48, 06:41, 06:28, 06:35, 06:29, 06:33, 06:37, 08:48, Detail
2. Matěj Šrajer, Ondřej Němec, Honza Šrajer Oldmobil 4.2DEF Racing#212#104Auta SPECIAL nad 2000 cm1.46006:00:2100:06:53
08:14, 07:59, 07:58, 08:08, 07:58, 07:56, 07:55, 07:46, 07:45, 07:45, 07:39, 07:38, 07:51, 07:37, 07:40, 07:42, 11:19, 08:22, 07:55, 14:53, 07:48, 07:29, 07:27, 07:30, 07:11, 07:24, 12:02, 06:56, 07:01, 07:17, 07:25, 07:22, 07:19, 07:11, 06:59, 07:09, 06:57, 06:54, 07:02, 07:11, 07:00, 07:08, 06:58, 06:53, 07:09, 07:14, Detail
3. Vlastimil Korec, Adrian Stojkov, Vlastimil Forejt, Vlastimil Jenč, František Pražák, Martin Fišr, Jarda Žurek, Luban Pokorný Special K-2 AUDI V8 4.2iKB System offroad team#277#124Auta SPECIAL nad 2000 cm2.46006:02:4500:07:16
08:21, 08:04, 08:02, 08:03, 08:12, 08:09, 08:14, 08:13, 08:10, 08:12, 08:17, 08:12, 08:04, 07:58, 11:08, 07:38, 07:36, 07:27, 07:35, 07:43, 07:51, 07:39, 07:44, 07:45, 07:41, 07:21, 07:35, 07:51, 07:28, 07:42, 09:44, 07:51, 07:54, 07:43, 07:45, 07:46, 07:50, 07:17, 07:23, 07:22, 07:17, 07:16, 07:16, 07:18, 07:20, 07:24, Detail
4. Martin Vaňouček, Martin Mach, Ondřej Varhulík Buggy 4.2 AudiOM Racing#202#271Auta SPECIAL nad 2000 cm3.45006:01:2000:07:09
09:22, 10:57, 07:49, 08:00, 07:51, 07:58, 08:04, 07:54, 07:59, 07:38, 07:38, 07:40, 07:30, 07:57, 07:38, 08:03, 11:38, 08:01, 07:58, 08:01, 08:03, 08:01, 08:07, 08:03, 07:42, 07:34, 07:41, 07:35, 07:37, 07:57, 07:41, 07:46, 07:48, 07:46, 07:41, 10:13, 07:37, 07:37, 07:29, 07:51, 07:52, 07:29, 07:09, 07:25, 07:39, Detail
5. Libor Vlasák, Tomáš Janata, Michal Hejna, Luboš Nový, Martin Nový, Aďa Nová Land Rover Defender 90 2,5 TdiDefender offroad team#260#44Auta SPECIAL nad 2000 cm4.44006:00:1300:07:33
09:07, 08:33, 08:29, 08:29, 08:14, 08:07, 08:12, 08:11, 08:10, 07:48, 07:47, 07:46, 08:00, 08:09, 10:43, 08:45, 08:40, 08:19, 08:10, 08:26, 08:18, 08:12, 08:06, 08:06, 08:03, 08:09, 08:05, 10:40, 08:20, 07:51, 08:03, 07:47, 07:42, 07:42, 07:40, 07:33, 07:39, 07:36, 07:41, 07:54, 07:38, 07:40, 07:45, 07:38, Detail
6. Miroslav Mazanec, Petr Lazar POLARIS RZR XP 1000 TURBO POLARIS PROSTAR TURBO 925 DOHC V2Ráj čtyřkolek - Sova tým#21#118Auta SPECIAL do 1000 cm2.44006:05:0900:07:06
07:50, 07:36, 07:40, 07:17, 07:20, 07:14, 07:06, 07:33, 07:10, 07:18, 07:18, 07:29, 07:34, 07:33, 07:32, 11:16, 07:54, 07:51, 10:54, 07:48, 09:05, 07:32, 07:39, 07:41, 07:45, 07:36, 09:10, 13:21, 07:53, 09:50, 10:15, 09:59, 10:39, 08:19, 10:09, 07:59, 07:48, 08:39, 07:48, 08:00, 07:46, 07:08, 07:47, 07:47, Detail
7. Franta Šíma, Petr Turek, Petr Fürst, Vít Nosálek, Pavel Kamenický AMR evo 1ANDY MOTORS RACING TEAM#3#35Auta SPECIAL do 1000 cm3.40004:33:4700:06:01
06:26, 06:12, 06:07, 06:16, 06:07, 06:08, 06:19, 06:08, 06:01, 06:20, 06:12, 06:20, 20:42, 06:11, 06:03, 06:10, 06:04, 06:13, 06:08, 06:09, 06:11, 06:13, 06:13, 06:15, 06:09, 06:06, 06:09, 06:07, 06:19, 06:21, 06:27, 13:30, 06:57, 06:34, 06:37, 06:43, 06:27, 06:36, 06:36, 06:41, Detail
8. Jan Indruch, Marcela Jará, Pavel Hlásný, Pavel Tumpach, Martin Kuře, Petr (ZED) Müller Nissan Buggy 2000GTIndruch Offroad Team#129#39Auta SPECIAL do 2000 cm1.40006:01:4200:07:23
09:37, 08:56, 09:03, 08:58, 08:52, 08:57, 09:09, 08:52, 08:39, 13:06, 08:41, 13:37, 09:35, 10:51, 08:32, 10:20, 08:25, 08:09, 08:09, 07:58, 11:59, 08:32, 08:30, 08:59, 09:32, 08:18, 08:34, 08:25, 08:31, 08:40, 08:30, 12:10, 08:05, 08:03, 07:53, 07:50, 07:41, 07:23, 07:26, 07:56, Detail
9. Igor Antoci, Artur Antoci, Maxim Antoci, Vasil Antoci, Zdeněk Beneš, Jiří Wopat BMW Z3 1.8 ISARTURX TEAM#117#270Auta SPECIAL do 2000 cm2.34005:59:5300:07:53
09:36, 09:05, 09:10, 09:13, 09:04, 08:52, 08:47, 08:23, 08:50, 10:54, 09:42, 09:44, 09:32, 10:06, 10:08, 10:14, 09:52, 09:00, 09:30, 08:47, 37:14, 15:07, 11:01, 11:13, 10:38, 10:41, 10:36, 13:37, 10:42, 08:21, 07:58, 07:53, 08:02, 08:06, Detail
10. Alexandr Semenov, Lada Zbořilová, Jiří Zbořil, Tomáš Hanc, Lukáš Bumbala, Robert Beroušek, Petr Polanecký, Vlastimil Šimek, Martin Mikošek Suzuki Vitara 1.6WINGS team#144#54Auta SPECIAL do 2000 cm3.34006:07:3200:08:37
09:25, 08:50, 08:54, 09:08, 09:01, 14:26, 10:37, 09:49, 09:46, 09:15, 09:20, 09:22, 09:30, 09:18, 09:13, 09:18, 09:22, 09:43, 12:57, 09:26, 09:19, 09:15, 09:10, 09:19, 09:12, 52:23, 09:07, 09:24, 08:50, 08:43, 08:46, 08:39, 08:37, 09:50, Detail
11. Petr Šašek, David Šašek, Karel Kotyza Aro 240 2,5RO - team#150#252Auta AMATER1.31006:10:1400:10:11
13:34, 12:39, 13:05, 12:29, 13:37, 12:51, 13:06, 12:17, 12:28, 13:09, 10:49, 10:50, 11:13, 11:26, 11:10, 10:16, 10:35, 10:11, 10:47, 12:03, 11:25, 11:52, 12:04, 11:54, 11:54, 11:33, 11:39, 12:11, 12:15, 12:23, 12:15, Detail
12. Roman Daněk Mitsubishi 3,2 Offroad team Fabio#230#268Auta AMATER2.30006:01:2300:09:14
13:15, 11:47, 11:45, 13:07, 11:47, 11:53, 12:42, 09:22, 31:20, 09:47, 09:14, 10:10, 18:09, 10:29, 10:10, 18:27, 10:33, 09:59, 12:02, 09:59, 14:14, 10:02, 10:16, 10:15, 10:13, 10:30, 10:02, 10:13, 09:48, 09:41, Detail
13. Rostislav Velecký, Rostislav Velecký ml., Marcela Velecká Suzuki samurai 1,6Velecký#155#269Auta AMATER3.29006:03:2400:10:43
13:00, 12:25, 12:31, 12:36, 12:29, 12:19, 12:56, 12:45, 13:05, 12:48, 13:26, 21:00, 10:49, 10:53, 11:12, 11:01, 10:43, 11:10, 11:09, 11:14, 11:21, 11:38, 11:24, 11:38, 14:48, 11:44, 12:27, 13:42, 14:58, Detail
14. Miroslav Košvanec Lada Niva 1,7 iSeesee Racing#152#73Auta AMATER4.26005:14:3600:10:28
13:09, 14:25, 14:40, 11:51, 11:31, 14:21, 12:00, 11:29, 11:48, 14:17, 17:47, 11:50, 11:25, 11:22, 11:37, 11:18, 10:37, 10:45, 10:45, 10:50, 12:11, 10:39, 10:34, 11:48, 10:28, 10:58, Detail
15. Pavel Mareš, Honza Hašek, Martin Hašek, Václav Kozel, Roman Zach Nissan Patrol 3,3 turbo dieselBída s nouzí#219#248Auta SPECIAL nad 2000 cm5.22004:09:2300:09:23
11:00, 10:09, 09:53, 09:54, 09:54, 09:49, 10:09, 09:56, 09:38, 17:56, 09:38, 09:42, 24:57, 09:48, 09:36, 17:54, 09:54, 09:24, 09:54, 09:36, 11:08, 09:23, Detail
16. Martin Kašpar, Filip Kašpar, Adela Kašparova, Ivo Louda Daihatsu 1.6 benzinSB motosport#165#249Auta AMATER5.21005:44:4100:11:21
14:11, 15:21, 20:30, 26:54, 13:55, 13:19, 12:56, 24:42, 11:32, 11:36, 11:21, 11:42, 25:30, 11:35, 12:03, 12:24, 14:42, 17:49, 13:30, 36:42, 12:18, Detail
17. Radek Pekárek, Martin Pekárek, Karel Urban, Přemek Rejdík, Kazimír Straňák, Marek Toth, Václav Jekosch, Kristýna Pekárková, Zuzana Pekárková Suzuki Jimny 1.3BOHEMIA DRIVE TEAM#177#112Auta SPECIAL do 2000 cm4.12001:52:1100:08:14
09:34, 08:39, 08:51, 08:44, 09:19, 15:28, 08:34, 08:30, 09:20, 08:31, 08:14, 08:24, Detail
Zdeněk Grünhut, Jan Šenkeřík, Daniel Zuzaník, Jan Vokas, Roman Pavlovič arcticcat wildcat 1000HZD racing team Zlín#79#131Auta SPECIAL do 1000 cm00
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz