Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
13. 8. 2016

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. čepička MatějMegabike Kolín#52#Mdo401.01:11:12.21Detail
2. Bartoš KarelTJ Lokomotiva Nymburk#29#M40plus1.01:11:12.59+00:00:00.38Detail
3. Pilný PetrKolín#19#M40plus2.01:11:12.77+00:00:00.56Detail
4. Stieber ZdeněkCK LOKO Rakovník#35#M40plus3.01:11:13.03+00:00:00.82Detail
5. Ouzký LukášKrakovany#20#Mdo402.01:11:14.12+00:00:01.91Detail
6. Procházka JiříVšeradice#9#M40plus4.01:11:20.64+00:00:08.43Detail
7. Bezouška TomášSporticus a Partner Elit#64#Mdo403.01:15:53.60+00:04:41.39Detail
8. Bohata TomášÚjezdec#55#Mdo404.01:17:09.24+00:05:57.03Detail
9. Vedral Martinbikerental.cz#46#Mdo405.01:17:10.51+00:05:58.30Detail
10. Trojan Tomáš#22#Mdo406.01:17:47.02+00:06:34.81Detail
11. Malinský MartinCK sázava Bike Team#17#Mdo407.01:18:40.69+00:07:28.48Detail
12. Hanzel IvanSázava#37#M40plus5.01:18:41.16+00:07:28.95Detail
13. Daneš VladimírCK Sázava-bike team#14#Mdo408.01:18:41.20+00:07:28.99Detail
14. Jírů JanBikeclinic Kouřim#5#Mdo409.01:18:53.99+00:07:41.78Detail
15. Čepička MichalKolín#53#M40plus6.01:21:37.29+00:10:25.08Detail
16. Popel KarelChrášťany#8#M40plus7.01:21:38.97+00:10:26.76Detail
17. Šmejkal JiříÚjezdec#57#Mdo4010.01:22:36.52+00:11:24.31Detail
18. Beran OndřejKC Slavia Praha#18#Mdo4011.01:24:05.74+00:12:53.53Detail
19. Michálek MiloslavSázava#25#M40plus8.01:24:20.81+00:13:08.60Detail
20. Přenosil Jiřístáj Makolusky#74#M40plus9.01:24:24.65+00:13:12.44Detail
21. Bechyně RadekAK Kolín#58#M40plus10.01:26:23.49+00:15:11.28Detail
22. Skála RadekCSC Český Brod#7#M40plus11.01:26:35.19+00:15:22.98Detail
23. Beneš VladimírJoskatel team Martín#69#M40plus12.01:27:47.76+00:16:35.55Detail
24. Hába JanJoskatel Team#61#Mdo4012.01:27:48.57+00:16:36.36Detail
25. Štěpánek JiříColorado Team Zásmuky#44#M40plus13.01:29:47.31+00:18:35.10Detail
26. Čálek PetrUhlířské Janovice#76#M40plus14.01:30:08.10+00:18:55.89Detail
27. Čech JanPBT#68#M40plus15.01:35:53.86+00:24:41.65Detail
28. Jirsík Josef#31#M40plus16.01:35:56.22+00:24:44.01Detail
29. Šebek PetrStíhači Doubek#67#M40plus17.01:36:08.33+00:24:56.12Detail
30. Šafra PavelJoskatel Team#34#M40plus18.01:37:13.21+00:26:01.00Detail
31. Peer IvošTJ Dolany#54#M40plus19.01:38:17.44+00:27:05.23Detail
32. Zeman JosefBělokozly#56#M40plus20.01:39:56.43+00:28:44.22Detail
33. Chmátal DavidRoRace Team Pyšely#26#Mdo4013.01:40:09.66+00:28:57.45Detail
34. Gregor LukášPraha 8#13#Mdo4014.01:40:32.30+00:29:20.09Detail
35. Pála VáclavJoskatel Team#32#M40plus21.01:40:41.38+00:29:29.17Detail
36. Skalický TomášUhlířské Janovice#78#M40plus22.01:42:04.19+00:30:51.98Detail
37. Kormaňák TomášPraha#16#Mdo4015.01:43:18.45+00:32:06.24Detail
38. Šimůnek DavidJoskatel Team#36#Mdo4016.01:44:08.03+00:32:55.82Detail
39. Hlaváč VítMalá Skála#30#Mdo4017.01:44:31.22+00:33:19.01Detail
40. Kormaňák PavelPraha#15#M40plus23.01:44:56.91+00:33:44.70Detail
41. Hron MilanVavřinec#43#M40plus24.01:45:25.00+00:34:12.79Detail
42. Klein AntonínUhlířské Janovice#63#M40plus25.01:45:32.84+00:34:20.63Detail
43. Valenta RudolfKOLORADOTEAM#3#M40plus26.01:46:19.21+00:35:07.00Detail
44. Taitl MiroslavZlatá#65#M40plus27.01:49:40.43+00:38:28.22Detail
45. Hroch JaroslavZOO Chlum#10#M40plus28.01:49:40.70+00:38:28.49Detail
46. Hervert LukášHorní Kruty#45#Mdo4018.01:51:06.23+00:39:54.02Detail
47. Kolenatý Tomáš~#33#M40plus29.01:53:51.35+00:42:39.14Detail
48. Moravec VáclavPraha 5#73#M40plus30.01:56:12.16+00:44:59.95Detail
49. Kocourek JiříMělník#70#M40plus31.01:56:18.15+00:45:05.94Detail
50. Kočí Jiří#6#M40plus32.01:58:17.37+00:47:05.16Detail
51. Severyn MiroslavKolín#39#M40plus33.01:58:56.30+00:47:44.09Detail
52. Severyn RichardMerida Remerx Team Kolín#40#Mdo4019.01:58:58.56+00:47:46.35Detail
53. Pivoňka Milan#24#Mdo4020.01:59:09.20+00:47:56.99Detail
54. Boháč JaroslavUhlířské Janovice#42#Mdo4021.01:59:12.62+00:48:00.41Detail
55. Hroch JaroslavZOO Chlum#11#M40plus34.02:00:26.69+00:49:14.48Detail
56. Buchar ZdeněkUhlířské Janovice#59#M40plus35.02:02:49.19+00:51:36.98Detail
57. Hejduk LuděkKolorádoteam#21#M40plus36.02:05:28.65+00:54:16.44Detail
58. Hroch JiříUhlířské Janovice#62#M40plus37.02:06:42.26+00:55:30.05Detail
59. Šmigelský LukášKellys Bike Ranch#4#Mdo4022.02:18:11.09+01:06:58.88Detail
60. Hoffman Miroslav#66#M40plus38.02:24:33.08+01:13:20.87Detail
DNF Bouma JiříJoskatel team#60#Mdo40DNF Detail
DNF Vosecký MilošČeský Brod#48#M40plusDNF Detail
DNF Římek MilanZásmuky#51#Mdo40DNF Detail
DSQ Strejčovský JiříRoRace Team Pyšely#27#M40plusDSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz