Oficiální Výsledková listina Krosový běh REUTER RUN
14. 8. 2021

12,5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Linduška FrantišekČB#41#22411994Muži A (19-39)1.00:47:4600:47:45.90Detail
2. Jarolím MichalStrakonice#3#22031989Muži A (19-39)2.00:48:21+00:00:35.0900:48:20.42Detail
3. Píšek Jaroslav#10#22101990Muži A (19-39)3.00:49:51+00:02:05.0900:49:50.09Detail
4. Macek PetrČeské Budějovice#30#22301979Muži B (40-49)1.00:51:41+00:03:55.0900:51:40.35Detail
5. Klimeš PetrČeské Budějovice#21#22211980Muži B (40-49)2.00:52:42+00:04:56.0900:52:42.00Detail
6. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň #40#22401982Muži A (19-39)4.00:53:38+00:05:52.0900:53:37.32Detail
7. Fiala StanislavJihočeský klub maratonců#13#22131980Muži B (40-49)3.00:54:09+00:06:23.0900:54:08.37Detail
8. Teplý OndřejRoudné#55#22551976Muži B (40-49)4.00:55:03+00:07:17.0900:55:02.57Detail
9. Kysela TomášČeské Budějovice#26#22261987Muži A (19-39)5.00:55:30+00:07:44.0900:55:29.88Detail
10. Beran LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice#14#22141987Muži A (19-39)6.00:56:37+00:08:51.0900:56:36.00Detail
11. Pešl Petrtým Kleť#57#22571986Muži A (19-39)7.00:57:11+00:09:25.0900:57:10.86Detail
12. Bartyzal JosefTým Dejvid#52#22521974Muži B (40-49)5.00:58:51+00:11:05.0900:58:50.04Detail
13. Ardamica DavidTj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí#24#22242001Muži A (19-39)8.01:00:00+00:12:14.0900:59:59.32Detail
14. Palivec DavidSokol Sudoměřice#31#22311984Muži A (19-39)9.01:01:00+00:13:14.0901:00:59.78Detail
15. Šíma JanPROMPT 2 SERVIS#5#22051970Muži C (50-59)1.01:01:19+00:13:33.0901:01:18.51Detail
16. Holeček MartinSrubec#51#22511976Muži B (40-49)6.01:02:48+00:15:02.0901:02:47.72Detail
17. Konečný JakubČB#34#22341985Muži A (19-39)10.01:02:51+00:15:05.0901:02:50.09Detail
18. Haňur RomanBBK#11#22111969Muži C (50-59)2.01:03:00+00:15:14.0901:02:59.15Detail
19. Hegeduš JosefZahorčičtí sršáni#28#22281966Muži C (50-59)3.01:03:33+00:15:47.0901:03:32.07Detail
20. Jauker MilanTak Leť#4#22041976Muži B (40-49)7.01:03:53+00:16:07.0901:03:52.26Detail
21. Třebický MiroslavTL Tábor#38#22381971Muži C (50-59)4.01:04:00+00:16:14.0901:03:59.59Detail
22. Boroš FranjoHluchý místa#32#22321970Muži C (50-59)5.01:05:14+00:17:28.0901:05:13.24Detail
23. Dvořák BronislavZ#29#22291977Muži B (40-49)8.01:06:19+00:18:33.0901:06:18.54Detail
24. Richtr ZdeněkSUNNY SIBERIA - HUSKY MAHOUŠ #7#22071969Muži C (50-59)6.01:06:46+00:19:00.0901:06:45.46Detail
25. Zákostelecký FrantišekLitvínovice-Mokré#44#22441955Muži D (60-69)1.01:07:13+00:19:27.0901:07:12.40Detail
26. Brulík PavelSRTG České Budějovice#2#22021977Muži B (40-49)9.01:07:34+00:19:48.0901:07:33.81Detail
27. Petrů MichalPrachatice#25#22251978Muži B (40-49)10.01:08:12+00:20:26.0901:08:11.59Detail
28. Pražák JaroslavZliv#23#22231971Muži C (50-59)7.01:09:40+00:21:54.0901:09:39.40Detail
29. Adam MatyášBoršov n.V.#43#22432006Junioři1.01:10:36+00:22:50.0901:10:35.93Detail
30. Adam LukášBoršov n.V.#42#22421980Muži B (40-49)11.01:10:37+00:22:51.0901:10:36.35Detail
31. Somogyi DanielTřeboň#60#22601979Muži B (40-49)12.01:11:48+00:24:02.0901:11:47.56Detail
32. Kroupa EvženBBK#8#22081967Muži C (50-59)8.01:11:59+00:24:13.0901:11:58.98Detail
33. Filistein JiříBoršov n.V.#17#22171980Muži B (40-49)13.01:12:33+00:24:47.0901:12:32.07Detail
34. Binder VáclavtaKleť#56#22561956Muži D (60-69)2.01:12:36+00:24:50.0901:12:35.09Detail
35. Svoboda VáclavPlnej pupek ČB#54#22541949Muži E (70+)1.01:12:40+00:24:54.0901:12:39.32Detail
36. Malát jr. JanBBK#46#22462004Junioři2.01:13:55+00:26:09.0901:13:54.39Detail
37. Žahour PavelOOBP Kájov#59#22591967Muži C (50-59)9.01:14:25+00:26:39.0901:14:24.19Detail
38. Březina TomášKřemže#36#22361974Muži B (40-49)14.01:14:39+00:26:53.0901:14:38.61Detail
39. Macek TomášTL Tábor#39#22391971Muži C (50-59)10.01:14:49+00:27:03.0901:14:48.00Detail
40. Gazda MartinJihočeský klub maratonců#61#22611968Muži C (50-59)11.01:17:00+00:29:14.0901:16:59.67Detail
41. Hlávka JaroslavČeské Budějovice#16#22161981Muži B (40-49)15.01:17:42+00:29:56.0901:17:41.79Detail
42. Bína JiříBoršov n.V.#47#22471978Muži B (40-49)16.01:21:51+00:34:05.0901:21:50.83Detail
43. Šturma MatějŘepy#58#22581979Muži B (40-49)17.01:30:40+00:42:54.0901:30:39.63Detail
44. Neubauer PetrBBB Boršov nad Vltavou#9#22091974Muži B (40-49)18.01:30:58+00:43:12.0901:30:57.65Detail
45. Rožboud PavelVčelná#49#22491970Muži C (50-59)12.01:37:52+00:50:06.0901:37:51.51Detail
46. Břicháček JiříBBK#19#22191974Muži B (40-49)19.01:38:28+00:50:42.0901:38:27.05Detail
47. Jánský PetrPlzeň#27#22271969Muži C (50-59)13.01:39:35+00:51:49.0901:39:34.51Detail
48. Chlup PetrDva běžci#53#22531963Muži C (50-59)14.01:46:14+00:58:28.0901:46:13.91Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz