Oficiální Výsledková listina MČR S. A. C. Alojzovské okruhy
18. 7. 2021

C

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta12345
1. Uličný VladimírXeelo Cycling Team#297#02:12:14.3900:26:17.3000:26:46.2400:26:46.0000:26:23.0100:26:01.83Detail
2. Drábek ZdeněkDZ BEX CYCLING TEAM#157#02:13:51.98+00:01:37.5800:26:17.2800:26:40.7100:26:49.9800:26:25.5000:27:38.49Detail
3. Horváth MiroslavAC Sparta Praha cycling akademie#155#02:13:52.50+00:01:38.1000:26:15.5900:26:41.3700:26:49.5100:26:27.1400:27:38.87Detail
4. Průcha BedřichSport Import#164#02:13:53.75+00:01:39.3500:26:15.7200:26:40.8300:26:50.2800:26:26.0600:27:40.84Detail
5. Chudý JanVÚHŽ#282#02:13:54.03+00:01:39.6300:26:16.9000:26:40.2300:26:49.0000:26:26.9900:27:40.89Detail
6. Plechata RadekVelo club Tábor#290#02:13:54.19+00:01:39.7900:26:36.3900:26:35.5000:26:35.6600:27:03.6200:27:03.00Detail
7. Boháč MarcelTesaři Osík#279#02:13:55.19+00:01:40.7900:26:15.7400:26:41.2600:26:48.5600:26:28.5900:27:41.02Detail
8. Zatloukal PetrCykloteam KOLÁRNA#299#02:15:36.60+00:03:22.2000:26:16.2600:26:39.8900:26:49.0700:26:07.7700:29:43.59Detail
9. Rendl JaroslavDexter Cycling#136#02:15:39.73+00:03:25.3300:26:16.0500:26:41.7000:26:49.1500:26:26.5400:29:26.27Detail
10. Vašíček PavelCYCLORACING TEAM #167#02:15:49.51+00:03:35.1100:26:16.1000:26:42.2000:26:50.9400:27:29.1200:28:31.13Detail
11. Voráček JiříCK Kramolín#298#02:15:49.61+00:03:35.2100:26:16.3900:26:40.2500:26:49.8500:27:32.7100:28:30.38Detail
12. Rydval MichalAC Sparta #153#02:15:50.47+00:03:36.0700:26:16.8800:26:41.2100:26:49.1000:27:31.1900:28:32.08Detail
13. Gotthard David SPORT IMPORT #281#02:15:51.34+00:03:36.9400:26:15.5700:26:41.9200:26:50.8100:27:29.6700:28:33.36Detail
14. Šmíd RobertCYCLING BRNO#135#02:15:51.66+00:03:37.2600:26:18.1500:26:40.6100:26:50.6900:27:27.6600:28:34.53Detail
15. Kuchař PřemyslAC Sparta Praha cycling akademie#158#02:15:51.68+00:03:37.2800:26:16.0300:26:41.4300:26:48.2200:27:33.0900:28:32.89Detail
16. Ress TomášSPORT IMPORT#292#02:15:51.73+00:03:37.3300:26:16.7200:26:41.2500:26:50.8500:27:28.5400:28:34.34Detail
17. Pytel JaromírCK Feso Petřvald#291#02:15:58.23+00:03:43.8300:26:15.2700:26:41.7100:26:50.9500:27:29.6900:28:40.59Detail
18. Urbanik PavolZMLR#139#02:20:27.43+00:08:13.0300:26:15.1100:26:40.9700:26:49.9600:30:04.4700:30:36.91Detail
19. Šindelár LadislavStark cycling team#141#02:20:42.54+00:08:28.1400:26:16.6900:26:42.4900:26:49.2800:30:01.7200:30:52.33Detail
20. Belfín JiříKOVO BELFÍN cyklo team#151#02:22:34.05+00:10:19.6500:26:14.6300:26:48.2700:28:56.7900:30:29.3600:30:04.97Detail
21. Stráník JosefTesaři Osík#147#02:22:43.80+00:10:29.4000:26:17.9700:26:41.2600:27:27.7200:32:03.4200:30:13.42Detail
22. Jonášek Jan#134#02:24:00.92+00:11:46.5200:26:17.3200:26:41.1700:29:14.0200:30:16.9800:31:31.41Detail
23. Vespalec OndřejSilný team Uničov#170#02:24:01.13+00:11:46.7300:26:29.4700:26:29.0000:29:13.9200:30:16.8800:31:31.84Detail
24. Smrkta LadislavCyklo Tým Kolárna#295#02:24:44.89+00:12:30.4900:26:28.2500:26:27.5000:26:49.3000:34:51.3000:30:08.53Detail
25. Vodička VáclavCYCLING BRNO#174#02:25:52.03+00:13:37.6300:26:14.8400:27:11.4200:30:50.3100:30:49.3300:30:46.11Detail
26. Jurca Libor#284#02:25:52.44+00:13:38.0400:26:17.4900:26:41.6300:31:18.0300:30:48.3000:30:46.97Detail
27. Zezula TomášCycling Brno #300#02:26:33.16+00:14:18.7600:26:16.7400:27:41.5800:30:18.5900:30:49.0900:31:27.14Detail
28. Šváb MiroslavCYCLING BRNO#156#02:26:34.45+00:14:20.0500:26:17.0700:26:46.2400:26:45.5000:32:05.5700:34:40.06Detail
29. Kocurek JaroslavStredecni monumenty#168#02:26:45.94+00:14:31.5400:33:53.4900:26:37.0600:27:49.8400:29:12.8900:29:12.64Detail
30. Vlk KarelCK Kramolín#140#02:27:11.00+00:14:56.6000:26:59.7300:26:59.0000:31:15.4700:30:18.3800:31:38.41Detail
31. Majer RobertCK Kramolín#286#02:27:21.16+00:15:06.7600:27:41.4300:29:36.2300:29:47.5300:30:29.4800:29:46.46Detail
32. Mlynář VlastimilACS DRAK VRBNO#288#02:27:25.12+00:15:10.7200:27:41.8500:30:53.8300:29:45.8100:29:13.0900:29:50.52Detail
33. Hastík KamilForce KCK Team#165#02:27:31.37+00:15:16.9700:26:29.7100:26:29.0000:29:14.1600:31:07.8000:34:10.69Detail
34. Pacovský TomášKladno#172#02:27:54.08+00:15:39.6800:27:41.2800:29:36.1300:29:48.2800:30:29.2100:30:19.16Detail
35. Jíra PavelCycli.cz Team#283#02:30:25.62+00:18:11.2200:27:41.0800:29:36.6200:29:46.9000:30:30.6700:32:50.32Detail
36. Šustr JiříSilný team Uničov#296#02:41:56.32+00:29:41.9200:27:41.7400:29:34.1800:33:09.1800:33:33.3100:37:57.89Detail
37. Karásek Jiří Racing Olešná #285#02:42:31.94+00:30:17.5400:29:40.6100:29:54.2000:32:28.4200:34:33.3300:35:55.37Detail
38. Míček RomanACS DRAK VRBNO#287#02:45:24.32+00:33:09.9200:27:40.8500:31:54.0700:32:28.8300:34:32.3300:38:48.22Detail
39. Plánička JaroslavKovo Belfin cyklo team#133#+00:29:40.5000:32:35.3900:34:33.0700:37:59.56Detail
40. Lakomý RomanSilný team Uničov II#146#+00:29:40.8400:32:34.7500:34:33.8700:37:59.47Detail
41. Carik DanielCykloservis Malát#145#+00:31:28.3800:33:52.9300:37:05.4500:37:32.42Detail
42. Dohnal TomášCyklokramo Suchdol nad Odrou#148#+00:31:28.0300:35:41.8600:38:02.4400:39:41.50Detail
Veselý PavelKuchyně Lípa#171#Detail
DNF Čapek PetrSWEEP Factory Team#169#DNF 00:26:18.1700:26:50.7500:33:47.50Detail
DNS Kotas VáclavCYCLING BRNO#385#DNS Detail
DNS Fessl TomášAC Sparta Praha Cycling Akademie#280#DNS Detail
DNS PADRTA KARELKILPI RACING TEAM#289#DNS Detail
DNS Smekal PetrBrno#293#DNS Detail
DNS Haas RobertOstrava - Poruba#132#DNS Detail
DNS Janů MartinSilný team Uničov I.#154#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz