Průběžná Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2021
17. 7. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch Team#273#M391.01:36:49Detail
2. Matoušek JanCYKLO-SPINN Česká Lípa#353#M392.01:37:54+00:01:05.80Detail
3. Polman DanielUltra Paka Racing Team#305#M491.01:39:28+00:02:39.80Detail
4. Fatka MarekUNLIMITED KM TRADING#232#M393.01:42:57+00:06:08.80Detail
5. Špaček JakubBike Point#334#M291.01:44:56+00:08:07.80Detail
6. Rothe MatějUnlimited KM TRADING CZ#293#M292.01:46:00+00:09:11.80Detail
7. Neubauer RadimHAVEN TEAM#365#M492.01:46:05+00:09:16.80Detail
8. Lisičan PetrUnlimited KM Trading CZ#363#M394.01:46:12+00:09:23.80Detail
9. Škoda JakubSlavia Liberec Orienteering#338#M395.01:46:13+00:09:24.80Detail
10. Toman Lubošcarla.kupkolo.cz#350#M591.01:46:13+00:09:24.80Detail
11. Knejzlik MarekTri club Česká Lípa#304#M493.01:46:29+00:09:40.80Detail
12. Švandrlík FrantišekELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#347#M191.01:46:45+00:09:56.80Detail
13. Pavlů KarelLiberec#31#M494.01:47:11+00:10:22.80Detail
14. Váňa MarekMM AUTO mtb Team#136#M592.01:47:32+00:10:43.80Detail
15. Svoboda JaromírKUCHYNĚ LÍPA#275#M293.01:47:36+00:10:47.80Detail
16. Berka MichalCycology North bike club#306#M495.01:49:48+00:12:59.80Detail
17. Bajer JanBAKAKO Nová Paka#315#M192.01:49:53+00:13:04.80Detail
18. Duchek JiříKL Sport Most#96#M496.01:49:55+00:13:06.80Detail
19. Kolařík MartinTMC66/Hope Studio#131#M497.01:49:57+00:13:08.80Detail
20. Funke MathiasDIE FAHRRAD-KETTE#153#M498.01:49:58+00:13:09.80Detail
21. Šrůta MilanKSM Hrádek#228#M499.01:50:45+00:13:56.80Detail
22. Francke JanHaven Team#369#M396.01:51:40+00:14:51.80Detail
23. Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#123#M294.01:53:10+00:16:21.80Detail
24. Drahoňovský RadekSNOW SPORTS Academy#362#M4910.01:53:54+00:17:05.80Detail
25. Kubelka JiříHusky Racing Team#364#M4911.01:54:30+00:17:41.80Detail
26. Kubát TomášCK KOLOKRÁM#160#M4912.01:54:50+00:18:01.80Detail
27. Loukotka RadekSAC Bělá pod Bezdězem#148#M593.01:54:54+00:18:05.80Detail
28. Karko JanCyklo-spinn#324#M295.01:55:08+00:18:19.80Detail
29. Wendler MartinSK Žizníkov#208#M4913.01:55:13+00:18:24.80Detail
30. Masařík JanCYKLOSPORT M#321#M4914.01:55:58+00:19:09.80Detail
31. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#288#M594.01:57:08+00:20:19.80Detail
32. Peroutka MartinKSM HRÁDEK#173#M4915.01:57:10+00:20:21.80Detail
33. Weimling Thomas#352#M4916.01:57:15+00:20:26.80Detail
34. Veselý JanProjekt CFL - Cycling For Life#243#M397.01:57:21+00:20:32.80Detail
35. Hájek MiroslavKrálův Dvůr#155#M398.01:57:27+00:20:38.80Detail
36. Šípek Michal#122#M296.01:57:28+00:20:39.80Detail
37. Böhm TeodorStráž pod Ralskem#274#M193.01:57:28+00:20:39.80Detail
38. Stránský VítězslavFRUIT BIKE FACTORY#312#M399.01:57:34+00:20:45.80Detail
39. Vlček Jaroslav#150#M595.01:57:48+00:20:59.80Detail
40. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#291#M4917.01:57:54+00:21:05.80Detail
41. Hladík VáclavProvodín#330#M297.01:59:05+00:22:16.80Detail
42. Foltýn MarekBakako Nová Paka#286#M194.02:01:29+00:24:40.80Detail
43. Peterka JiříCyklo Faltýnek#29#M596.02:01:38+00:24:49.80Detail
44. Nevole VladimírHmyzáci Česká Lípa#144#M298.02:01:40+00:24:51.80Detail
45. Koláček JaroslavVELOCOACHCZ TEAM#270#M3910.02:01:48+00:24:59.80Detail
46. Příhoda RobinMimoň#70#M299.02:01:50+00:25:01.80Detail
47. Křena Martin#145#M3911.02:01:55+00:25:06.80Detail
48. Zadina PetrKABA-SPORT Chotěboř#125#M597.02:01:56+00:25:07.80Detail
49. Hochmut JaroslavHaven Team#336#M4918.02:01:59+00:25:10.80Detail
50. Sedláček KarelÚstí nad Labem#322#M3912.02:02:00+00:25:11.80Detail
51. Trnka ZbyněkLiberec#269#M4919.02:02:03+00:25:14.80Detail
52. Šaník LuděkKC Pivovar Vratislavice#348#M60+1.02:02:18+00:25:29.80Detail
53. Somr Jaroslav#341#M4920.02:02:33+00:25:44.80Detail
54. Plechač RadekSeverní Větry#17#M3913.02:02:41+00:25:52.80Detail
55. Loukotka MilanSAC Bělá pod Bezdězem#263#M4921.02:02:49+00:26:00.80Detail
56. Henrych KarelMedvědi Roztoky#340#M3914.02:02:54+00:26:05.80Detail
57. Péč Petr#195#M4922.02:02:54+00:26:05.80Detail
58. Barák VáclavMondraker racing team#302#M3915.02:03:02+00:26:13.80Detail
59. Lochman JiříErgo Liberec#142#M598.02:03:28+00:26:39.80Detail
60. Horký RomanCK 1967 Česká Kamenice#236#M4923.02:03:46+00:26:57.80Detail
61. KUDRNÁČ MILOSLAVLOKOMOTIVA NYMBURK#281#M60+2.02:03:56+00:27:07.80Detail
62. Matějíček MichalKV Final s.r.o.#115#M3916.02:04:40+00:27:51.80Detail
63. Havran JiříOCK OSÍK#104#M3917.02:05:06+00:28:17.80Detail
64. Šebek AloisChomutov#301#M4924.02:05:19+00:28:30.80Detail
65. Dörner JardaHaven team#358#M2910.02:05:34+00:28:45.80Detail
66. Beran RadekBronec sport team#152#M4925.02:05:35+00:28:46.80Detail
67. Wild VáclavASC#206#M3918.02:05:36+00:28:47.80Detail
68. Šťovíček PavelRH Valdice#259#M599.02:05:37+00:28:48.80Detail
69. Bárta Lukáš#226#M2911.02:07:14+00:30:25.80Detail
70. Karaba ZdeněkKABA SPORT Chotěboř#128#M5910.02:07:36+00:30:47.80Detail
71. Salát Petr#247#M3919.02:07:58+00:31:09.80Detail
72. Zůna Jan#287#M195.02:08:30+00:31:41.80Detail
73. Šindelář JiříMost#346#M4926.02:08:45+00:31:56.80Detail
74. Vosáhlo PavelBělá pod Bezdězem#308#M4927.02:08:48+00:31:59.80Detail
75. Spejchal TomášNový Bor#207#M3920.02:08:57+00:32:08.80Detail
76. Neumann JiříBike Mšeno#127#M4928.02:09:04+00:32:15.80Detail
77. Tauchman MichalRock Machine Cyklomax#249#M5911.02:09:15+00:32:26.80Detail
78. Řeháček VladimírLithium Cycling Crew#229#M5912.02:09:20+00:32:31.80Detail
79. Píša LukášHostinné#9#M3921.02:09:25+00:32:36.80Detail
80. Šída Martin#52#M5913.02:09:26+00:32:37.80Detail
81. Škrabálek DavidNulová Šance - Jablonec#354#M3922.02:09:32+00:32:43.80Detail
82. Šimek Aleš#280#M4929.02:09:40+00:32:51.80Detail
83. Hajný MichalMTB HELLFISH MOST#298#M4930.02:09:43+00:32:54.80Detail
84. Cimerman LadislavMeziboří#197#M3923.02:10:01+00:33:12.80Detail
85. Hobrlant PavelKSM HRÁDEK#307#M4931.02:10:05+00:33:16.80Detail
86. Zobal ZdeněkSeverní Větry - Lídři chvostu startovního pol...#215#M3924.02:10:09+00:33:20.80Detail
87. VENCL JIŘÍKC PIVOVAR VRATISLAVICE#292#M4932.02:10:30+00:33:41.80Detail
88. Petrovič LadislavMalečov#65#M5914.02:10:55+00:34:06.80Detail
89. Novotný JiříČeská Lípa#355#M2912.02:11:04+00:34:15.80Detail
90. Turek Vít#311#M4933.02:11:12+00:34:23.80Detail
91. Kopecký RadekDolnohbitský tvrďák#94#M4934.02:11:14+00:34:25.80Detail
92. Vladimír VodochodskýKadaň#216#M4935.02:12:24+00:35:35.80Detail
93. Dudek VladislavNymburk#313#M4936.02:12:31+00:35:42.80Detail
94. Šrajer PetrKSM Hradek#297#M4937.02:12:58+00:36:09.80Detail
95. Foltýn MarekBakako Nová Paka#285#M4938.02:13:12+00:36:23.80Detail
96. Bradáč JanKoloshop Teplice#246#M5915.02:13:14+00:36:25.80Detail
97. Bajer JiříBAKAKO Nová Paka#314#M4939.02:13:15+00:36:26.80Detail
98. Knedlík PavelÚstí nad Labem#80#M5916.02:13:20+00:36:31.80Detail
99. Tošil MarekPraha 5#186#M3925.02:13:35+00:36:46.80Detail
100. Beránek MichalJe-Be-Ti, Aussig#64#M5917.02:13:37+00:36:48.80Detail
101. Kubíček ZdeněkEleven HEAD CYKLOLIVE team#101#M4940.02:13:43+00:36:54.80Detail
102. Stárek Vojtěch#282#M196.02:13:45+00:36:56.80Detail
103. Simane Jaromir#5#M3926.02:13:47+00:36:58.80Detail
104. Kubín RobertBeton Bike Litvínov#198#M4941.02:14:11+00:37:22.80Detail
105. Klima JiříBMV team#201#M60+3.02:14:25+00:37:36.80Detail
106. Sukup DušanVrdy#105#M4942.02:14:46+00:37:57.80Detail
107. Nepraš LadislavSázava#335#M60+4.02:15:05+00:38:16.80Detail
108. Valášek MilanBMV bike team#265#M5918.02:15:20+00:38:31.80Detail
109. Otahal Pavel#343#M4943.02:15:51+00:39:02.80Detail
110. Cutych ZdeněkPohodáři#171#M4944.02:15:52+00:39:03.80Detail
111. Jungvirt AlešTeplice#78#M4945.02:15:56+00:39:07.80Detail
112. Eliška OldaMladá Boleslav#189#M2913.02:16:02+00:39:13.80Detail
113. Rollinger DavidAisan Racing team#205#M3927.02:16:09+00:39:20.80Detail
114. Kafka TomášMalečov#446#M4946.02:16:14+00:39:25.80Detail
115. Vyhnánek MartinUhlířské Janovice#218#M2914.02:16:37+00:39:48.80Detail
116. Vaszily LumirSK Skivelo neslysicich Olomouc#356#M3928.02:16:48+00:39:59.80Detail
117. Haluška LadislavMačetasrew#132#M4947.02:18:24+00:41:35.80Detail
118. Kubát AlešMimoň#69#M4948.02:18:51+00:42:02.80Detail
119. Luňáček JanVelké Březno#77#M4949.02:18:53+00:42:04.80Detail
120. Roud OldřichCyklisticky klub Litvinov, z.s.#244#M2915.02:18:54+00:42:05.80Detail
121. Šorf PavelSK Svojkov#344#M4950.02:19:16+00:42:27.80Detail
122. Friš JaroslavMácháč Team Bike#147#M5919.02:19:34+00:42:45.80Detail
123. Zeisek JiříDěčín#309#M2916.02:19:36+00:42:47.80Detail
124. Müller JanMělník Sky#241#M197.02:19:41+00:42:52.80Detail
125. Goga MartinŠpinavý zada#253#M3929.02:19:45+00:42:56.80Detail
126. Bělohlávek VladimírPraha 9 - Miškovice#89#M60+5.02:19:57+00:43:08.80Detail
127. Valenta OtoASC#237#M4951.02:20:12+00:43:23.80Detail
128. Punda VaclavMTB Modřany#256#M60+6.02:20:30+00:43:41.80Detail
129. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#109#M4952.02:20:47+00:43:58.80Detail
130. Kotúček Pavel#233#M60+7.02:21:35+00:44:46.80Detail
131. Pröller MiroslavUNLIMITED KM TRADING CZ#126#M5920.02:21:36+00:44:47.80Detail
132. Kuběna PetrKrocani Brniště#35#M4953.02:22:12+00:45:23.80Detail
133. Caletka JanAndělská Hora#283#M3930.02:22:40+00:45:51.80Detail
134. Duzik Jan#4#M3931.02:22:50+00:46:01.80Detail
135. Michálek MiloslavSázava#200#M60+8.02:23:04+00:46:15.80Detail
136. Slavík OtomarMercedes Eleven Blacknet#100#M60+9.02:23:20+00:46:31.80Detail
137. Houžvička MilanLysá nad Labem#156#M5921.02:23:20+00:46:31.80Detail
138. Beneš PetrCycology North Bike Club#19#M4954.02:23:28+00:46:39.80Detail
139. Prouza JaroslavHronovský s.r.o.#165#M4955.02:24:24+00:47:35.80Detail
140. Pospíšil VladimírÚstí nad Labem#33#M4956.02:24:25+00:47:36.80Detail
141. Horáček Jakub#168#M198.02:25:03+00:48:14.80Detail
142. Slavíček PetrSPORTICUS team#62#M4957.02:26:17+00:49:28.80Detail
143. Stránský VladimírSlimáci Žizníkov#316#M60+10.02:26:26+00:49:37.80Detail
144. Bačovský MartinMělník#223#M4958.02:26:34+00:49:45.80Detail
145. Horáček Vítek#167#M4959.02:27:04+00:50:15.80Detail
146. Fidrant FrantišekČeská Lípa#53#M199.02:27:29+00:50:40.80Detail
147. Soják Tomáš#345#M4960.02:28:08+00:51:19.80Detail
148. Velebil AntonínVyžlovka#187#M4961.02:28:09+00:51:20.80Detail
149. Hauser PetrDycky Most#151#M60+11.02:28:15+00:51:26.80Detail
150. Fillinger FrantaSki Polevsko#21#M4962.02:28:21+00:51:32.80Detail
151. Nevařil MichalJitrava#63#M3932.02:29:21+00:52:32.80Detail
152. Bejda ZdeněkBMV KOLÍN#227#M60+12.02:29:28+00:52:39.80Detail
153. dvořák zdeněkSki Polevsko#7#M4963.02:29:43+00:52:54.80Detail
154. Očenášek TomášÚstí nad Labem#23#M4964.02:30:33+00:53:44.80Detail
155. Votápek Stanislav#295#M3933.02:30:53+00:54:04.80Detail
156. Libich RobertCyklistika pro radost#86#M4965.02:31:11+00:54:22.80Detail
157. Musal FilipELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#319#M2917.02:31:22+00:54:33.80Detail
158. Kutr MilanTeplice#85#M4966.02:31:32+00:54:43.80Detail
159. Hylský JiříTřebenice#204#M3934.02:31:52+00:55:03.80Detail
160. Marek JiříKC Kutná Hora#140#M1910.02:32:12+00:55:23.80Detail
161. marek davidkc kutná hora#139#M4967.02:32:12+00:55:23.80Detail
162. Svoboda JanKolín 2#310#M4968.02:33:07+00:56:18.80Detail
163. Gažur PavelBeton Bike Litvínov#331#M5922.02:33:19+00:56:30.80Detail
164. Bernadič ErikProvodín#98#M60+13.02:33:20+00:56:31.80Detail
165. Slípka KarelVědomice#92#M5923.02:33:40+00:56:51.80Detail
166. Hulín AlešZabrušny#68#M2918.02:34:28+00:57:39.80Detail
167. Holubka JosefVidhostice#318#M60+14.02:35:47+00:58:58.80Detail
168. Vonšovský JiříKola Brabec#260#M3935.02:35:58+00:59:09.80Detail
169. Kubín JiříČermná v Podkrkonoší#242#M4969.02:35:59+00:59:10.80Detail
170. Sliacký Jan#66#M4970.02:36:09+00:59:20.80Detail
171. Krupka OndřejBEST Krupka#349#M3936.02:36:21+00:59:32.80Detail
172. Bechtin Libor#113#M4971.02:36:23+00:59:34.80Detail
173. Vedral MilošBikeparts.cz#332#M60+15.02:36:33+00:59:44.80Detail
174. Žváček Petr#231#M4972.02:36:35+00:59:46.80Detail
175. Kadleček PetrMácháč bike team, Doksy#55#M5924.02:36:57+01:00:08.80Detail
176. Tamchyna KarelMácháč bike team Doksy#184#M5925.02:36:58+01:00:09.80Detail
177. Maděra Roman#91#M4973.02:37:19+01:00:30.80Detail
178. Bubák Robert#234#M4974.02:37:21+01:00:32.80Detail
179. Hejda JakubMimoň#262#M3937.02:37:42+01:00:53.80Detail
180. Souček Lukáš#178#M2919.02:37:47+01:00:58.80Detail
181. Pokorný Karelznouzetým Teplice#49#M4975.02:38:15+01:01:26.80Detail
182. Pangrác RadekAfganec#329#M4976.02:38:29+01:01:40.80Detail
183. Procházka VáclavPohodáři Rooudnice nad Labem#108#M5926.02:38:58+01:02:09.80Detail
184. Lank DavidGEMA VDF#449#M4977.02:39:10+01:02:21.80Detail
185. Novotný OndřejKorejtko Crew#351#M3938.02:39:13+01:02:24.80Detail
186. Krátký JanTrutnov#112#M4978.02:39:25+01:02:36.80Detail
187. Průša ZdeněkOpočno#296#M4979.02:40:15+01:03:26.80Detail
188. Vedral MaxČED bike tým#333#M1911.02:40:18+01:03:29.80Detail
189. Siročák MarekPraha Kbely#188#M4980.02:40:22+01:03:33.80Detail
190. Seifert PetrDěčín#99#M4981.02:40:40+01:03:51.80Detail
191. Rinn PetrContinental Adršpach#61#M5927.02:40:50+01:04:01.80Detail
192. Hyan Jiří#81#M1912.02:41:30+01:04:41.80Detail
193. Pudil LukášCalabrone#261#M3939.02:41:42+01:04:53.80Detail
194. Lehman DanielVšetaty#143#M3940.02:43:05+01:06:16.80Detail
195. Tér LiborHronov#114#M5928.02:43:07+01:06:18.80Detail
196. Hoffman LadislavTeplice#71#M5929.02:43:08+01:06:19.80Detail
197. Muláček RudolfDynaman team#57#M3941.02:43:11+01:06:22.80Detail
198. Pucarevič VladanÚstí nad Labem#24#M4982.02:43:45+01:06:56.80Detail
199. Romančik HynekMetal Bike#135#M3942.02:43:47+01:06:58.80Detail
200. Vicha Josef#213#M4983.02:45:16+01:08:27.80Detail
201. Drábik Milan#192#M5930.02:46:55+01:10:06.80Detail
202. havara ZdenekBozikov#45#M3943.02:47:26+01:10:37.80Detail
203. Ježek SlavomirŠnekendorf#22#M4984.02:47:27+01:10:38.80Detail
204. Strnad JosefTátovi holky#154#M4985.02:47:28+01:10:39.80Detail
205. Gergel JiříVořešpruti#220#M4986.02:47:45+01:10:56.80Detail
206. Bačovský MartinDubá#224#M1913.02:48:56+01:12:07.80Detail
207. Mucha LukášPraha#120#M3944.02:49:10+01:12:21.80Detail
208. Streubel LeoÚstí nad Labem#203#M60+16.02:49:21+01:12:32.80Detail
209. Jirout martinLukašov Jablonec nad Nisou#75#M4987.02:50:10+01:13:21.80Detail
210. Fettr Matěj#290#M2920.02:50:15+01:13:26.80Detail
211. Schick JiříVořešpruti#219#M4988.02:50:27+01:13:38.80Detail
212. Pavel Pilous#447#M4989.02:52:18+01:15:29.80Detail
213. Březina MartinBmv bike team#289#M5931.02:52:51+01:16:02.80Detail
214. Houda Filip#14#M2921.02:53:18+01:16:29.80Detail
215. Rusý Adam#25#M4990.02:55:54+01:19:05.80Detail
216. Krpeš MichalBrniště#300#M2922.02:56:13+01:19:24.80Detail
217. Kotrbatý TomášČeská Lípa#106#M3945.02:58:00+01:21:11.80Detail
218. Bunda MartinSoalny#28#M3946.02:58:22+01:21:33.80Detail
219. Holub PavelLouny#27#M3947.02:58:25+01:21:36.80Detail
220. Tydlačka PetrLázně Bohdaneč#278#M5932.02:58:32+01:21:43.80Detail
221. Vojtášek Daniel#284#M3948.03:01:01+01:24:12.80Detail
222. Bavor Jiří#134#M5933.03:01:16+01:24:27.80Detail
223. Chloupek Stanislav#445#M4991.03:03:23+01:26:34.80Detail
224. Aron DavidDěčín#20#M2923.03:03:50+01:27:01.80Detail
225. Folprecht MiroslavKosmonosy- Veterán#130#M60+17.03:04:38+01:27:49.80Detail
226. Šorm JaroslavKolo ŠÍR LB#76#M5934.03:04:43+01:27:54.80Detail
227. kasparek Petr#119#M4992.03:05:13+01:28:24.80Detail
228. Sládeček Jaroslav#129#M5935.03:05:29+01:28:40.80Detail
229. goga IvanŠpinavý zada#279#M60+18.03:05:57+01:29:08.80Detail
230. Javorský PetrVořešpruti#217#M5936.03:06:20+01:29:31.80Detail
231. Doboš RomanVořešpruti#337#M3949.03:06:21+01:29:32.80Detail
232. Žižka Petr#42#M4993.03:07:03+01:30:14.80Detail
233. Jachek Tomáš#97#M4994.03:07:30+01:30:41.80Detail
234. Jungmann PetrKV Final s.r.o.#181#M5937.03:07:37+01:30:48.80Detail
235. Vodička Ladislav#2#M4995.03:07:39+01:30:50.80Detail
236. Tampa Ladislav#222#M4996.03:08:02+01:31:13.80Detail
237. Hamřík JiříKV Final s.r.o.#176#M3950.03:08:57+01:32:08.80Detail
238. Neuwirth ZdeněkMailprofiler#367#M4997.03:10:13+01:33:24.80Detail
239. Křížek LukášKV Final s.r.o.#164#M3951.03:11:00+01:34:11.80Detail
240. Bajer Daniel#360#M4998.03:12:34+01:35:45.80Detail
241. Řepa VáclavZÁKUPY NÁDRAŽNÍ 264#172#M4999.03:14:50+01:38:01.80Detail
242. Kopecký PavelRynoltice#248#M3952.03:15:31+01:38:42.80Detail
243. Saidl PavelHronov#163#M5938.03:15:40+01:38:51.80Detail
244. Kuběna LukášZákupy#3#M3953.03:16:33+01:39:44.80Detail
245. Studénka René#317#M60+19.03:17:52+01:41:03.80Detail
246. Mlejnek Martin#245#M49100.03:17:54+01:41:05.80Detail
247. Šach MarekPraha 4#238#M49101.03:18:37+01:41:48.80Detail
248. Wollmann JaroslavKV Final s.r.o.#116#M49102.03:18:53+01:42:04.80Detail
249. Janák PetrLažany u Turnova#182#M5939.03:19:09+01:42:20.80Detail
250. Prokop LuděkBeton Bike Litvínov#277#M3954.03:19:13+01:42:24.80Detail
251. Pribyl MiroslavČachovice#174#M3955.03:20:05+01:43:16.80Detail
252. Mana Jirka#258#M5940.03:20:17+01:43:28.80Detail
253. Kunc LuděkKV Final s.r.o.#209#M5941.03:21:00+01:44:11.80Detail
254. Moravec Martin#170#M49103.03:21:37+01:44:48.80Detail
255. Vlček Kryštof#264#M1914.03:22:30+01:45:41.80Detail
256. Esquer Oliver#254#M1915.03:22:34+01:45:45.80Detail
257. Friml MarekHlavně se nezrakvit#359#M3956.03:23:23+01:46:34.80Detail
258. Bárta JosefDobrovice#72#M3957.03:28:37+01:51:48.80Detail
259. Žirovnický JanNový Bor#190#M3958.03:29:52+01:53:03.80Detail
260. Kuběna Jan#10#M49104.03:34:21+01:57:32.80Detail
261. Valakapka JanMailprofiler#368#M3959.03:38:06+02:01:17.80Detail
262. Houda VojtěchK.C. Vpřed Praha#51#M1916.03:38:24+02:01:35.80Detail
263. Houda PavelK.C. Vpřed Praha#50#M5942.03:40:46+02:03:57.80Detail
264. Kořínek MilanHrádek nad Nisou#250#M49105.03:43:33+02:06:44.80Detail
265. Zajíček JosefŠnekendorf#46#M2924.03:46:15+02:09:26.80Detail
266. Pech JiříČeská Lípa#199#M5943.03:47:20+02:10:31.80Detail
267. Gyečuk MilošDynaman team#56#M49106.03:49:15+02:12:26.80Detail
268. Opl Radek#83#M49107.03:50:05+02:13:16.80Detail
269. Mít VratislavŠpinavý záda#239#M3960.03:51:40+02:14:51.80Detail
270. Sedláček JiříOstrov#194#M60+20.03:53:22+02:16:33.80Detail
271. Ryšavý PavelJablonné v Podještědí#137#M49108.03:55:33+02:18:44.80Detail
Vinš MichalLuhov#40#M4900:00:00Detail
Štefan JanPeklo#12#M4900:00:00Detail
Novák JanLokomotiva Nymburk#41#M4900:00:00Detail
AMRICH Jozef#15#M4900:00:00Detail
Susík Petr#32#M3900:00:00Detail
Beyr LubošKoloshop Teplice#58#M60+00:00:00Detail
Rutterle PavelJachymov team#82#M4900:00:00Detail
Bavor Albert#16#M1900:00:00Detail
Bydžovský TomášALIT, Roudnice nad Labem#38#M4900:00:00Detail
Tichý TomášJe-Be-Ti, Aussig#43#M5900:00:00Detail
Peterka JanKrupka#39#M4900:00:00Detail
havara LukasBozikov#44#M3900:00:00Detail
Zborka Ronnie#60#M4900:00:00Detail
Pícha Jindřich#74#M5900:00:00Detail
Zíma JaroslavLoučeň#95#M3900:00:00Detail
Málek LubošKABA-SPORT CHOTĚBOŘ#124#M4900:00:00Detail
Hoffman Martin#157#M3900:00:00Detail
Večeř Jakub#159#M3900:00:00Detail
Sukdolák RobertRegal bike Teplice#162#M5900:00:00Detail
Ecler JanUNLIMITED KM TRADING CZ#202#M3900:00:00Detail
Komárek KarelKladno#183#M4900:00:00Detail
Žirovnický PetrNový Bor#191#M3900:00:00Detail
Janda VladimírLysá nad Labem#196#M5900:00:00Detail
Fišer JiříČeská Lípa#211#M4900:00:00Detail
Šollar DavidLiberec#230#M5900:00:00Detail
Rýdl JíříJablonné V Podještědí - Pardálové#235#M5900:00:00Detail
Mucha Jaroslav#271#M5900:00:00Detail
Lochman JaromírML TUNING#320#M5900:00:00Detail
DNF Taneček LuděkÚstí nad Labem#26#M49DNF Detail
DNF Homolka DaliborBohemie Nový Bor#102#M60+DNF Detail
DNF Krajicek MartinSokol Veltez#257#M39DNF Detail
DNS Aleš TomekBeneš a Lát Mimoň#323#M49DNS Detail
DNS Litresits OndraNaZávody.cz#1#M39DNS Detail
DNS Vaněk MartinNový Bor#6#M49DNS Detail
DNS Kuchciak RobertSIENIAWKA TEAM#11#M59DNS Detail
DNS Beka JosefInstatop Kosmonosy#34#M60+DNS Detail
DNS Hrnčíř MartinGapp System-Kolofix#48#M59DNS Detail
DNS Vaněk PetrMimoň#59#M49DNS Detail
DNS Naděje PetrJílové u Prahy#67#M49DNS Detail
DNS Pekárek PavelNení problém bike team Česká Lípa#103#M49DNS Detail
DNS Schwetz Michal#79#M29DNS Detail
DNS Abrt JanELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#84#M49DNS Detail
DNS Aska VaclavTeam Duratec#107#M39DNS Detail
DNS Kašťák JanKV Final s.r.o.#118#M39DNS Detail
DNS Foit Filip#133#M39DNS Detail
DNS Trenda TomášP.B.L.B#138#M39DNS Detail
DNS Kučera RadekKSM HRÁDEK TEAM#141#M49DNS Detail
DNS Klepetko JiříSKP HB#149#M39DNS Detail
DNS Szabó Štefan#146#M59DNS Detail
DNS Janků VladimírKV Final s.r.o.#177#M49DNS Detail
DNS Kačírek DavidNová Ves I-Ohrada#180#M49DNS Detail
DNS Bednařík JanKross Bikeranch Team#179#M49DNS Detail
DNS Siroky RomanReality-Široký#276#M59DNS Detail
DNS Hlaváč PavelTřebíč#221#M49DNS Detail
DNS PIETSCHMANN OldaRumburk#212#M60+DNS Detail
DNS Salák JanKV Final s.r.o.#214#M49DNS Detail
DNS Nosek DanielMK - Cyklo Děčín#225#M49DNS Detail
DNS Kuna LadislavBrandýs nad Labem#240#M39DNS Detail
DNS Volák JanTJ Okrouhlo Bike#255#M49DNS Detail
DNS Geisler MaximilianSebnitzer RV 1897e.V.#325#M19DNS Detail
DNS Janouš PetrKC Pivovar Vratislavice#299#M59DNS Detail
DNS Dudek Michal100% MD#326#M39DNS Detail
DNS Kučera JanKC Slavia Praha#294#M59DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz