Průběžná Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2021
17. 7. 2021

Hlavní závod Kategorie M59

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Toman Lubošcarla.kupkolo.cz#350#M10.01:46:13Detail
2. Váňa MarekMM AUTO mtb Team#136#M14.01:47:32+00:01:19.84Detail
3. Loukotka RadekSAC Bělá pod Bezdězem#148#M27.01:54:54+00:08:41.84Detail
4. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#288#M31.01:57:08+00:10:55.84Detail
5. Vlček Jaroslav#150#M39.01:57:48+00:11:35.84Detail
6. Peterka JiříCyklo Faltýnek#29#M43.02:01:38+00:15:25.84Detail
7. Zadina PetrKABA-SPORT Chotěboř#125#M48.02:01:56+00:15:43.84Detail
8. Lochman JiříErgo Liberec#142#M59.02:03:28+00:17:15.84Detail
9. Šťovíček PavelRH Valdice#259#M68.02:05:37+00:19:24.84Detail
10. Karaba ZdeněkKABA SPORT Chotěboř#128#M70.02:07:36+00:21:23.84Detail
11. Tauchman MichalRock Machine Cyklomax#249#M77.02:09:15+00:23:02.84Detail
12. Řeháček VladimírLithium Cycling Crew#229#M78.02:09:20+00:23:07.84Detail
13. Šída Martin#52#M80.02:09:26+00:23:13.84Detail
14. Petrovič LadislavMalečov#65#M88.02:10:55+00:24:42.84Detail
15. Bradáč JanKoloshop Teplice#246#M96.02:13:14+00:27:01.84Detail
16. Knedlík PavelÚstí nad Labem#80#M98.02:13:20+00:27:07.84Detail
17. Beránek MichalJe-Be-Ti, Aussig#64#M100.02:13:37+00:27:24.84Detail
18. Valášek MilanBMV bike team#265#M108.02:15:20+00:29:07.84Detail
19. Friš JaroslavMácháč Team Bike#147#M122.02:19:34+00:33:21.84Detail
20. Pröller MiroslavUNLIMITED KM TRADING CZ#126#M131.02:21:36+00:35:23.84Detail
21. Houžvička MilanLysá nad Labem#156#M137.02:23:20+00:37:07.84Detail
22. Gažur PavelBeton Bike Litvínov#331#M163.02:33:19+00:47:06.84Detail
23. Slípka KarelVědomice#92#M165.02:33:40+00:47:27.84Detail
24. Kadleček PetrMácháč bike team, Doksy#55#M175.02:36:57+00:50:44.84Detail
25. Tamchyna KarelMácháč bike team Doksy#184#M176.02:36:58+00:50:45.84Detail
26. Procházka VáclavPohodáři Rooudnice nad Labem#108#M183.02:38:58+00:52:45.84Detail
27. Rinn PetrContinental Adršpach#61#M191.02:40:50+00:54:37.84Detail
28. Tér LiborHronov#114#M195.02:43:07+00:56:54.84Detail
29. Hoffman LadislavTeplice#71#M196.02:43:08+00:56:55.84Detail
30. Drábik Milan#192#M201.02:46:55+01:00:42.84Detail
31. Březina MartinBmv bike team#289#M213.02:52:51+01:06:38.84Detail
32. Tydlačka PetrLázně Bohdaneč#278#M220.02:58:32+01:12:19.84Detail
33. Bavor Jiří#134#M222.03:01:16+01:15:03.84Detail
34. Šorm JaroslavKolo ŠÍR LB#76#M226.03:04:43+01:18:30.84Detail
35. Sládeček Jaroslav#129#M228.03:05:29+01:19:16.84Detail
36. Javorský PetrVořešpruti#217#M230.03:06:20+01:20:07.84Detail
37. Jungmann PetrKV Final s.r.o.#181#M234.03:07:37+01:21:24.84Detail
38. Saidl PavelHronov#163#M243.03:15:40+01:29:27.84Detail
39. Janák PetrLažany u Turnova#182#M249.03:19:09+01:32:56.84Detail
40. Mana Jirka#258#M252.03:20:17+01:34:04.84Detail
41. Kunc LuděkKV Final s.r.o.#209#M253.03:21:00+01:34:47.84Detail
42. Houda PavelK.C. Vpřed Praha#50#M263.03:40:46+01:54:33.84Detail
43. Pech JiříČeská Lípa#199#M266.03:47:20+02:01:07.84Detail
Tichý TomášJe-Be-Ti, Aussig#43#M00:00:00Detail
Pícha Jindřich#74#M00:00:00Detail
Sukdolák RobertRegal bike Teplice#162#M00:00:00Detail
Janda VladimírLysá nad Labem#196#M00:00:00Detail
Šollar DavidLiberec#230#M00:00:00Detail
Rýdl JíříJablonné V Podještědí - Pardálové#235#M00:00:00Detail
Mucha Jaroslav#271#M00:00:00Detail
Lochman JaromírML TUNING#320#M00:00:00Detail
DNS Kuchciak RobertSIENIAWKA TEAM#11#MDNS Detail
DNS Hrnčíř MartinGapp System-Kolofix#48#MDNS Detail
DNS Szabó Štefan#146#MDNS Detail
DNS Siroky RomanReality-Široký#276#MDNS Detail
DNS Janouš PetrKC Pivovar Vratislavice#299#MDNS Detail
DNS Kučera JanKC Slavia Praha#294#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz