Průběžná Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2021
17. 7. 2021

Hlavní závod Kategorie M49

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Polman DanielUltra Paka Racing Team#305#M3.01:39:28Detail
2. Neubauer RadimHAVEN TEAM#365#M7.01:46:05+00:06:37.13Detail
3. Knejzlik MarekTri club Česká Lípa#304#M11.01:46:29+00:07:01.13Detail
4. Pavlů KarelLiberec#31#M13.01:47:11+00:07:43.13Detail
5. Berka MichalCycology North bike club#306#M16.01:49:48+00:10:20.13Detail
6. Duchek JiříKL Sport Most#96#M18.01:49:55+00:10:27.13Detail
7. Kolařík MartinTMC66/Hope Studio#131#M19.01:49:57+00:10:29.13Detail
8. Funke MathiasDIE FAHRRAD-KETTE#153#M20.01:49:58+00:10:30.13Detail
9. Šrůta MilanKSM Hrádek#228#M21.01:50:45+00:11:17.13Detail
10. Drahoňovský RadekSNOW SPORTS Academy#362#M24.01:53:54+00:14:26.13Detail
11. Kubelka JiříHusky Racing Team#364#M25.01:54:30+00:15:02.13Detail
12. Kubát TomášCK KOLOKRÁM#160#M26.01:54:50+00:15:22.13Detail
13. Wendler MartinSK Žizníkov#208#M29.01:55:13+00:15:45.13Detail
14. Masařík JanCYKLOSPORT M#321#M30.01:55:58+00:16:30.13Detail
15. Peroutka MartinKSM HRÁDEK#173#M32.01:57:10+00:17:42.13Detail
16. Weimling Thomas#352#M33.01:57:15+00:17:47.13Detail
17. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#291#M40.01:57:54+00:18:26.13Detail
18. Hochmut JaroslavHaven Team#336#M49.02:01:59+00:22:31.13Detail
19. Trnka ZbyněkLiberec#269#M51.02:02:03+00:22:35.13Detail
20. Somr Jaroslav#341#M53.02:02:33+00:23:05.13Detail
21. Loukotka MilanSAC Bělá pod Bezdězem#263#M55.02:02:49+00:23:21.13Detail
22. Péč Petr#195#M57.02:02:54+00:23:26.13Detail
23. Horký RomanCK 1967 Česká Kamenice#236#M60.02:03:46+00:24:18.13Detail
24. Šebek AloisChomutov#301#M64.02:05:19+00:25:51.13Detail
25. Beran RadekBronec sport team#152#M66.02:05:35+00:26:07.13Detail
26. Šindelář JiříMost#346#M73.02:08:45+00:29:17.13Detail
27. Vosáhlo PavelBělá pod Bezdězem#308#M74.02:08:48+00:29:20.13Detail
28. Neumann JiříBike Mšeno#127#M76.02:09:04+00:29:36.13Detail
29. Šimek Aleš#280#M82.02:09:40+00:30:12.13Detail
30. Hajný MichalMTB HELLFISH MOST#298#M83.02:09:43+00:30:15.13Detail
31. Hobrlant PavelKSM HRÁDEK#307#M85.02:10:05+00:30:37.13Detail
32. VENCL JIŘÍKC PIVOVAR VRATISLAVICE#292#M87.02:10:30+00:31:02.13Detail
33. Turek Vít#311#M90.02:11:12+00:31:44.13Detail
34. Kopecký RadekDolnohbitský tvrďák#94#M91.02:11:14+00:31:46.13Detail
35. Vladimír VodochodskýKadaň#216#M92.02:12:24+00:32:56.13Detail
36. Dudek VladislavNymburk#313#M93.02:12:31+00:33:03.13Detail
37. Šrajer PetrKSM Hradek#297#M94.02:12:58+00:33:30.13Detail
38. Foltýn MarekBakako Nová Paka#285#M95.02:13:12+00:33:44.13Detail
39. Bajer JiříBAKAKO Nová Paka#314#M97.02:13:15+00:33:47.13Detail
40. Kubíček ZdeněkEleven HEAD CYKLOLIVE team#101#M101.02:13:43+00:34:15.13Detail
41. Kubín RobertBeton Bike Litvínov#198#M104.02:14:11+00:34:43.13Detail
42. Sukup DušanVrdy#105#M106.02:14:46+00:35:18.13Detail
43. Otahal Pavel#343#M109.02:15:51+00:36:23.13Detail
44. Cutych ZdeněkPohodáři#171#M110.02:15:52+00:36:24.13Detail
45. Jungvirt AlešTeplice#78#M111.02:15:56+00:36:28.13Detail
46. Kafka TomášMalečov#446#M114.02:16:14+00:36:46.13Detail
47. Haluška LadislavMačetasrew#132#M117.02:18:24+00:38:56.13Detail
48. Kubát AlešMimoň#69#M118.02:18:51+00:39:23.13Detail
49. Luňáček JanVelké Březno#77#M119.02:18:53+00:39:25.13Detail
50. Šorf PavelSK Svojkov#344#M121.02:19:16+00:39:48.13Detail
51. Valenta OtoASC#237#M127.02:20:12+00:40:44.13Detail
52. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#109#M129.02:20:47+00:41:19.13Detail
53. Kuběna PetrKrocani Brniště#35#M132.02:22:12+00:42:44.13Detail
54. Beneš PetrCycology North Bike Club#19#M138.02:23:28+00:44:00.13Detail
55. Prouza JaroslavHronovský s.r.o.#165#M139.02:24:24+00:44:56.13Detail
56. Pospíšil VladimírÚstí nad Labem#33#M140.02:24:25+00:44:57.13Detail
57. Slavíček PetrSPORTICUS team#62#M142.02:26:17+00:46:49.13Detail
58. Bačovský MartinMělník#223#M144.02:26:34+00:47:06.13Detail
59. Horáček Vítek#167#M145.02:27:04+00:47:36.13Detail
60. Soják Tomáš#345#M147.02:28:08+00:48:40.13Detail
61. Velebil AntonínVyžlovka#187#M148.02:28:09+00:48:41.13Detail
62. Fillinger FrantaSki Polevsko#21#M150.02:28:21+00:48:53.13Detail
63. dvořák zdeněkSki Polevsko#7#M153.02:29:43+00:50:15.13Detail
64. Očenášek TomášÚstí nad Labem#23#M154.02:30:33+00:51:05.13Detail
65. Libich RobertCyklistika pro radost#86#M156.02:31:11+00:51:43.13Detail
66. Kutr MilanTeplice#85#M158.02:31:32+00:52:04.13Detail
67. marek davidkc kutná hora#139#M161.02:32:12+00:52:44.13Detail
68. Svoboda JanKolín 2#310#M162.02:33:07+00:53:39.13Detail
69. Kubín JiříČermná v Podkrkonoší#242#M169.02:35:59+00:56:31.13Detail
70. Sliacký Jan#66#M170.02:36:09+00:56:41.13Detail
71. Bechtin Libor#113#M172.02:36:23+00:56:55.13Detail
72. Žváček Petr#231#M174.02:36:35+00:57:07.13Detail
73. Maděra Roman#91#M177.02:37:19+00:57:51.13Detail
74. Bubák Robert#234#M178.02:37:21+00:57:53.13Detail
75. Pokorný Karelznouzetým Teplice#49#M181.02:38:15+00:58:47.13Detail
76. Pangrác RadekAfganec#329#M182.02:38:29+00:59:01.13Detail
77. Lank DavidGEMA VDF#449#M184.02:39:10+00:59:42.13Detail
78. Krátký JanTrutnov#112#M186.02:39:25+00:59:57.13Detail
79. Průša ZdeněkOpočno#296#M187.02:40:15+01:00:47.13Detail
80. Siročák MarekPraha Kbely#188#M189.02:40:22+01:00:54.13Detail
81. Seifert PetrDěčín#99#M190.02:40:40+01:01:12.13Detail
82. Pucarevič VladanÚstí nad Labem#24#M198.02:43:45+01:04:17.13Detail
83. Vicha Josef#213#M200.02:45:16+01:05:48.13Detail
84. Ježek SlavomirŠnekendorf#22#M203.02:47:27+01:07:59.13Detail
85. Strnad JosefTátovi holky#154#M204.02:47:28+01:08:00.13Detail
86. Gergel JiříVořešpruti#220#M205.02:47:45+01:08:17.13Detail
87. Jirout martinLukašov Jablonec nad Nisou#75#M209.02:50:10+01:10:42.13Detail
88. Schick JiříVořešpruti#219#M211.02:50:27+01:10:59.13Detail
89. Pavel Pilous#447#M212.02:52:18+01:12:50.13Detail
90. Rusý Adam#25#M215.02:55:54+01:16:26.13Detail
91. Chloupek Stanislav#445#M223.03:03:23+01:23:55.13Detail
92. kasparek Petr#119#M227.03:05:13+01:25:45.13Detail
93. Žižka Petr#42#M232.03:07:03+01:27:35.13Detail
94. Jachek Tomáš#97#M233.03:07:30+01:28:02.13Detail
95. Vodička Ladislav#2#M235.03:07:39+01:28:11.13Detail
96. Tampa Ladislav#222#M236.03:08:02+01:28:34.13Detail
97. Neuwirth ZdeněkMailprofiler#367#M238.03:10:13+01:30:45.13Detail
98. Bajer Daniel#360#M240.03:12:34+01:33:06.13Detail
99. Řepa VáclavZÁKUPY NÁDRAŽNÍ 264#172#M241.03:14:50+01:35:22.13Detail
100. Mlejnek Martin#245#M246.03:17:54+01:38:26.13Detail
101. Šach MarekPraha 4#238#M247.03:18:37+01:39:09.13Detail
102. Wollmann JaroslavKV Final s.r.o.#116#M248.03:18:53+01:39:25.13Detail
103. Moravec Martin#170#M254.03:21:37+01:42:09.13Detail
104. Kuběna Jan#10#M260.03:34:21+01:54:53.13Detail
105. Kořínek MilanHrádek nad Nisou#250#M264.03:43:33+02:04:05.13Detail
106. Gyečuk MilošDynaman team#56#M267.03:49:15+02:09:47.13Detail
107. Opl Radek#83#M268.03:50:05+02:10:37.13Detail
108. Ryšavý PavelJablonné v Podještědí#137#M271.03:55:33+02:16:05.13Detail
Vinš MichalLuhov#40#M00:00:00Detail
Štefan JanPeklo#12#M00:00:00Detail
Novák JanLokomotiva Nymburk#41#M00:00:00Detail
AMRICH Jozef#15#M00:00:00Detail
Rutterle PavelJachymov team#82#M00:00:00Detail
Bydžovský TomášALIT, Roudnice nad Labem#38#M00:00:00Detail
Peterka JanKrupka#39#M00:00:00Detail
Zborka Ronnie#60#M00:00:00Detail
Málek LubošKABA-SPORT CHOTĚBOŘ#124#M00:00:00Detail
Komárek KarelKladno#183#M00:00:00Detail
Fišer JiříČeská Lípa#211#M00:00:00Detail
DNF Taneček LuděkÚstí nad Labem#26#MDNF Detail
DNS Aleš TomekBeneš a Lát Mimoň#323#MDNS Detail
DNS Vaněk MartinNový Bor#6#MDNS Detail
DNS Vaněk PetrMimoň#59#MDNS Detail
DNS Naděje PetrJílové u Prahy#67#MDNS Detail
DNS Pekárek PavelNení problém bike team Česká Lípa#103#MDNS Detail
DNS Abrt JanELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#84#MDNS Detail
DNS Kučera RadekKSM HRÁDEK TEAM#141#MDNS Detail
DNS Janků VladimírKV Final s.r.o.#177#MDNS Detail
DNS Kačírek DavidNová Ves I-Ohrada#180#MDNS Detail
DNS Bednařík JanKross Bikeranch Team#179#MDNS Detail
DNS Hlaváč PavelTřebíč#221#MDNS Detail
DNS Salák JanKV Final s.r.o.#214#MDNS Detail
DNS Nosek DanielMK - Cyklo Děčín#225#MDNS Detail
DNS Volák JanTJ Okrouhlo Bike#255#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz