Průběžná Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2021
17. 7. 2021

Hlavní závod Kategorie M39

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch Team#273#M1.01:36:49Detail
2. Matoušek JanCYKLO-SPINN Česká Lípa#353#M2.01:37:54+00:01:05.80Detail
3. Fatka MarekUNLIMITED KM TRADING#232#M4.01:42:57+00:06:08.80Detail
4. Lisičan PetrUnlimited KM Trading CZ#363#M8.01:46:12+00:09:23.80Detail
5. Škoda JakubSlavia Liberec Orienteering#338#M9.01:46:13+00:09:24.80Detail
6. Francke JanHaven Team#369#M22.01:51:40+00:14:51.80Detail
7. Veselý JanProjekt CFL - Cycling For Life#243#M34.01:57:21+00:20:32.80Detail
8. Hájek MiroslavKrálův Dvůr#155#M35.01:57:27+00:20:38.80Detail
9. Stránský VítězslavFRUIT BIKE FACTORY#312#M38.01:57:34+00:20:45.80Detail
10. Koláček JaroslavVELOCOACHCZ TEAM#270#M45.02:01:48+00:24:59.80Detail
11. Křena Martin#145#M47.02:01:55+00:25:06.80Detail
12. Sedláček KarelÚstí nad Labem#322#M50.02:02:00+00:25:11.80Detail
13. Plechač RadekSeverní Větry#17#M54.02:02:41+00:25:52.80Detail
14. Henrych KarelMedvědi Roztoky#340#M56.02:02:54+00:26:05.80Detail
15. Barák VáclavMondraker racing team#302#M58.02:03:02+00:26:13.80Detail
16. Matějíček MichalKV Final s.r.o.#115#M62.02:04:40+00:27:51.80Detail
17. Havran JiříOCK OSÍK#104#M63.02:05:06+00:28:17.80Detail
18. Wild VáclavASC#206#M67.02:05:36+00:28:47.80Detail
19. Salát Petr#247#M71.02:07:58+00:31:09.80Detail
20. Spejchal TomášNový Bor#207#M75.02:08:57+00:32:08.80Detail
21. Píša LukášHostinné#9#M79.02:09:25+00:32:36.80Detail
22. Škrabálek DavidNulová Šance - Jablonec#354#M81.02:09:32+00:32:43.80Detail
23. Cimerman LadislavMeziboří#197#M84.02:10:01+00:33:12.80Detail
24. Zobal ZdeněkSeverní Větry - Lídři chvostu startovního pol...#215#M86.02:10:09+00:33:20.80Detail
25. Tošil MarekPraha 5#186#M99.02:13:35+00:36:46.80Detail
26. Simane Jaromir#5#M103.02:13:47+00:36:58.80Detail
27. Rollinger DavidAisan Racing team#205#M113.02:16:09+00:39:20.80Detail
28. Vaszily LumirSK Skivelo neslysicich Olomouc#356#M116.02:16:48+00:39:59.80Detail
29. Goga MartinŠpinavý zada#253#M125.02:19:45+00:42:56.80Detail
30. Caletka JanAndělská Hora#283#M133.02:22:40+00:45:51.80Detail
31. Duzik Jan#4#M134.02:22:50+00:46:01.80Detail
32. Nevařil MichalJitrava#63#M151.02:29:21+00:52:32.80Detail
33. Votápek Stanislav#295#M155.02:30:53+00:54:04.80Detail
34. Hylský JiříTřebenice#204#M159.02:31:52+00:55:03.80Detail
35. Vonšovský JiříKola Brabec#260#M168.02:35:58+00:59:09.80Detail
36. Krupka OndřejBEST Krupka#349#M171.02:36:21+00:59:32.80Detail
37. Hejda JakubMimoň#262#M179.02:37:42+01:00:53.80Detail
38. Novotný OndřejKorejtko Crew#351#M185.02:39:13+01:02:24.80Detail
39. Pudil LukášCalabrone#261#M193.02:41:42+01:04:53.80Detail
40. Lehman DanielVšetaty#143#M194.02:43:05+01:06:16.80Detail
41. Muláček RudolfDynaman team#57#M197.02:43:11+01:06:22.80Detail
42. Romančik HynekMetal Bike#135#M199.02:43:47+01:06:58.80Detail
43. havara ZdenekBozikov#45#M202.02:47:26+01:10:37.80Detail
44. Mucha LukášPraha#120#M207.02:49:10+01:12:21.80Detail
45. Kotrbatý TomášČeská Lípa#106#M217.02:58:00+01:21:11.80Detail
46. Bunda MartinSoalny#28#M218.02:58:22+01:21:33.80Detail
47. Holub PavelLouny#27#M219.02:58:25+01:21:36.80Detail
48. Vojtášek Daniel#284#M221.03:01:01+01:24:12.80Detail
49. Doboš RomanVořešpruti#337#M231.03:06:21+01:29:32.80Detail
50. Hamřík JiříKV Final s.r.o.#176#M237.03:08:57+01:32:08.80Detail
51. Křížek LukášKV Final s.r.o.#164#M239.03:11:00+01:34:11.80Detail
52. Kopecký PavelRynoltice#248#M242.03:15:31+01:38:42.80Detail
53. Kuběna LukášZákupy#3#M244.03:16:33+01:39:44.80Detail
54. Prokop LuděkBeton Bike Litvínov#277#M250.03:19:13+01:42:24.80Detail
55. Pribyl MiroslavČachovice#174#M251.03:20:05+01:43:16.80Detail
56. Friml MarekHlavně se nezrakvit#359#M257.03:23:23+01:46:34.80Detail
57. Bárta JosefDobrovice#72#M258.03:28:37+01:51:48.80Detail
58. Žirovnický JanNový Bor#190#M259.03:29:52+01:53:03.80Detail
59. Valakapka JanMailprofiler#368#M261.03:38:06+02:01:17.80Detail
60. Mít VratislavŠpinavý záda#239#M269.03:51:40+02:14:51.80Detail
Susík Petr#32#M00:00:00Detail
havara LukasBozikov#44#M00:00:00Detail
Zíma JaroslavLoučeň#95#M00:00:00Detail
Hoffman Martin#157#M00:00:00Detail
Večeř Jakub#159#M00:00:00Detail
Ecler JanUNLIMITED KM TRADING CZ#202#M00:00:00Detail
Žirovnický PetrNový Bor#191#M00:00:00Detail
DNF Krajicek MartinSokol Veltez#257#MDNF Detail
DNS Litresits OndraNaZávody.cz#1#MDNS Detail
DNS Aska VaclavTeam Duratec#107#MDNS Detail
DNS Kašťák JanKV Final s.r.o.#118#MDNS Detail
DNS Foit Filip#133#MDNS Detail
DNS Trenda TomášP.B.L.B#138#MDNS Detail
DNS Klepetko JiříSKP HB#149#MDNS Detail
DNS Kuna LadislavBrandýs nad Labem#240#MDNS Detail
DNS Dudek Michal100% MD#326#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz