Oficiální Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2021
17. 7. 2021
Hlavní závod Kategorie M49
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Polman | Daniel | Ultra Paka Racing Team | #305# | M | 3. | 01:39:27 | | Detail |
2. | Neubauer | Radim | HAVEN TEAM | #365# | M | 7. | 01:46:04 | +00:06:36 | Detail |
3. | Knejzlik | Marek | Tri club Česká Lípa | #304# | M | 11. | 01:46:28 | +00:07:00 | Detail |
4. | Pavlů | Karel | Liberec | #31# | M | 13. | 01:47:10 | +00:07:42 | Detail |
5. | Berka | Michal | Cycology North bike club | #306# | M | 16. | 01:49:47 | +00:10:19 | Detail |
6. | Duchek | Jiří | KL Sport Most | #96# | M | 18. | 01:49:54 | +00:10:26 | Detail |
7. | Kolařík | Martin | TMC66/Hope Studio | #131# | M | 19. | 01:49:56 | +00:10:28 | Detail |
8. | Funke | Mathias | DIE FAHRRAD-KETTE | #153# | M | 20. | 01:49:57 | +00:10:29 | Detail |
9. | Šrůta | Milan | KSM Hrádek | #228# | M | 21. | 01:50:44 | +00:11:16 | Detail |
10. | Drahoňovský | Radek | SNOW SPORTS Academy | #362# | M | 24. | 01:53:53 | +00:14:25 | Detail |
11. | Kubelka | Jiří | Husky Racing Team | #364# | M | 25. | 01:54:29 | +00:15:01 | Detail |
12. | Kubát | Tomáš | CK KOLOKRÁM | #160# | M | 26. | 01:54:49 | +00:15:21 | Detail |
13. | Wendler | Martin | SK Žizníkov | #208# | M | 29. | 01:55:12 | +00:15:44 | Detail |
14. | Masařík | Jan | CYKLOSPORT M | #321# | M | 30. | 01:55:57 | +00:16:29 | Detail |
15. | Peroutka | Martin | KSM HRÁDEK | #173# | M | 32. | 01:57:09 | +00:17:41 | Detail |
16. | Weimling | Thomas | | #352# | M | 33. | 01:57:14 | +00:17:46 | Detail |
17. | Sláma | Ondřej | Bohemie Nový Bor | #291# | M | 40. | 01:57:53 | +00:18:25 | Detail |
18. | Hochmut | Jaroslav | Haven Team | #336# | M | 49. | 02:01:58 | +00:22:30 | Detail |
19. | Trnka | Zbyněk | Liberec | #269# | M | 51. | 02:02:02 | +00:22:34 | Detail |
20. | Somr | Jaroslav | | #341# | M | 53. | 02:02:32 | +00:23:04 | Detail |
21. | Loukotka | Milan | SAC Bělá pod Bezdězem | #263# | M | 55. | 02:02:48 | +00:23:20 | Detail |
22. | Péč | Petr | | #195# | M | 57. | 02:02:53 | +00:23:25 | Detail |
23. | Horký | Roman | CK 1967 Česká Kamenice | #236# | M | 60. | 02:03:45 | +00:24:17 | Detail |
24. | Šebek | Alois | Chomutov | #301# | M | 64. | 02:05:18 | +00:25:50 | Detail |
25. | Beran | Radek | Bronec sport team | #152# | M | 66. | 02:05:34 | +00:26:06 | Detail |
26. | Šindelář | Jiří | Most | #346# | M | 73. | 02:08:44 | +00:29:16 | Detail |
27. | Vosáhlo | Pavel | Bělá pod Bezdězem | #308# | M | 74. | 02:08:47 | +00:29:19 | Detail |
28. | Neumann | Jiří | Bike Mšeno | #127# | M | 76. | 02:09:03 | +00:29:35 | Detail |
29. | Šimek | Aleš | | #280# | M | 82. | 02:09:39 | +00:30:11 | Detail |
30. | Hajný | Michal | MTB HELLFISH MOST | #298# | M | 83. | 02:09:42 | +00:30:14 | Detail |
31. | Hobrlant | Pavel | KSM HRÁDEK | #307# | M | 85. | 02:10:04 | +00:30:36 | Detail |
32. | VENCL | JIŘÍ | KC PIVOVAR VRATISLAVICE | #292# | M | 87. | 02:10:29 | +00:31:01 | Detail |
33. | Turek | Vít | | #311# | M | 90. | 02:11:11 | +00:31:43 | Detail |
34. | Kopecký | Radek | Dolnohbitský tvrďák | #94# | M | 91. | 02:11:13 | +00:31:45 | Detail |
35. | Vladimír | Vodochodský | Kadaň | #216# | M | 92. | 02:12:23 | +00:32:55 | Detail |
36. | Dudek | Vladislav | Nymburk | #313# | M | 93. | 02:12:30 | +00:33:02 | Detail |
37. | Šrajer | Petr | KSM Hradek | #297# | M | 94. | 02:12:57 | +00:33:29 | Detail |
38. | Foltýn | Marek | Bakako Nová Paka | #285# | M | 95. | 02:13:11 | +00:33:43 | Detail |
39. | Bajer | Jiří | BAKAKO Nová Paka | #314# | M | 97. | 02:13:14 | +00:33:46 | Detail |
40. | Kubíček | Zdeněk | Eleven HEAD CYKLOLIVE team | #101# | M | 101. | 02:13:42 | +00:34:14 | Detail |
41. | Kubín | Robert | Beton Bike Litvínov | #198# | M | 104. | 02:14:10 | +00:34:42 | Detail |
42. | Sukup | Dušan | Vrdy | #105# | M | 106. | 02:14:45 | +00:35:17 | Detail |
43. | Otahal | Pavel | | #343# | M | 109. | 02:15:50 | +00:36:22 | Detail |
44. | Cutych | Zdeněk | Pohodáři | #171# | M | 110. | 02:15:51 | +00:36:23 | Detail |
45. | Jungvirt | Aleš | Teplice | #78# | M | 111. | 02:15:55 | +00:36:27 | Detail |
46. | Kafka | Tomáš | Malečov | #446# | M | 114. | 02:16:13 | +00:36:45 | Detail |
47. | Haluška | Ladislav | Mačetasrew | #132# | M | 117. | 02:18:23 | +00:38:55 | Detail |
48. | Kubát | Aleš | Mimoň | #69# | M | 118. | 02:18:50 | +00:39:22 | Detail |
49. | Luňáček | Jan | Velké Březno | #77# | M | 119. | 02:18:52 | +00:39:24 | Detail |
50. | Šorf | Pavel | SK Svojkov | #344# | M | 121. | 02:19:15 | +00:39:47 | Detail |
51. | Valenta | Oto | ASC | #237# | M | 127. | 02:20:11 | +00:40:43 | Detail |
52. | Zábranský | Ondřej | CC Varnsdorf | #109# | M | 129. | 02:20:46 | +00:41:18 | Detail |
53. | Kuběna | Petr | Krocani Brniště | #35# | M | 132. | 02:22:11 | +00:42:43 | Detail |
54. | Beneš | Petr | Cycology North Bike Club | #19# | M | 138. | 02:23:27 | +00:43:59 | Detail |
55. | Prouza | Jaroslav | Hronovský s.r.o. | #165# | M | 139. | 02:24:23 | +00:44:55 | Detail |
56. | Pospíšil | Vladimír | Ústí nad Labem | #33# | M | 140. | 02:24:24 | +00:44:56 | Detail |
57. | Slavíček | Petr | SPORTICUS team | #62# | M | 142. | 02:26:16 | +00:46:48 | Detail |
58. | Bačovský | Martin | Mělník | #223# | M | 144. | 02:26:33 | +00:47:05 | Detail |
59. | Horáček | Vítek | | #167# | M | 145. | 02:27:03 | +00:47:35 | Detail |
60. | Soják | Tomáš | | #345# | M | 147. | 02:28:07 | +00:48:39 | Detail |
61. | Velebil | Antonín | Vyžlovka | #187# | M | 148. | 02:28:08 | +00:48:40 | Detail |
62. | Fillinger | Franta | Ski Polevsko | #21# | M | 150. | 02:28:20 | +00:48:52 | Detail |
63. | dvořák | zdeněk | Ski Polevsko | #7# | M | 153. | 02:29:42 | +00:50:14 | Detail |
64. | Očenášek | Tomáš | Ústí nad Labem | #23# | M | 154. | 02:30:32 | +00:51:04 | Detail |
65. | Libich | Robert | Cyklistika pro radost | #86# | M | 156. | 02:31:10 | +00:51:42 | Detail |
66. | Kutr | Milan | Teplice | #85# | M | 158. | 02:31:31 | +00:52:03 | Detail |
67. | marek | david | kc kutná hora | #139# | M | 161. | 02:32:11 | +00:52:43 | Detail |
68. | Svoboda | Jan | Kolín 2 | #310# | M | 162. | 02:33:06 | +00:53:38 | Detail |
69. | Kubín | Jiří | Čermná v Podkrkonoší | #242# | M | 169. | 02:35:58 | +00:56:30 | Detail |
70. | Sliacký | Jan | | #66# | M | 170. | 02:36:08 | +00:56:40 | Detail |
71. | Bechtin | Libor | | #113# | M | 172. | 02:36:22 | +00:56:54 | Detail |
72. | Žváček | Petr | | #231# | M | 174. | 02:36:34 | +00:57:06 | Detail |
73. | Maděra | Roman | | #91# | M | 177. | 02:37:18 | +00:57:50 | Detail |
74. | Bubák | Robert | | #234# | M | 178. | 02:37:20 | +00:57:52 | Detail |
75. | Pokorný | Karel | znouzetým Teplice | #49# | M | 181. | 02:38:14 | +00:58:46 | Detail |
76. | Pangrác | Radek | Afganec | #329# | M | 182. | 02:38:28 | +00:59:00 | Detail |
77. | Lank | David | GEMA VDF | #449# | M | 184. | 02:39:09 | +00:59:41 | Detail |
78. | Krátký | Jan | Trutnov | #112# | M | 186. | 02:39:24 | +00:59:56 | Detail |
79. | Průša | Zdeněk | Opočno | #296# | M | 187. | 02:40:14 | +01:00:46 | Detail |
80. | Siročák | Marek | Praha Kbely | #188# | M | 189. | 02:40:21 | +01:00:53 | Detail |
81. | Seifert | Petr | Děčín | #99# | M | 190. | 02:40:39 | +01:01:11 | Detail |
82. | Pucarevič | Vladan | Ústí nad Labem | #24# | M | 198. | 02:43:44 | +01:04:16 | Detail |
83. | Vicha | Josef | | #213# | M | 200. | 02:45:15 | +01:05:47 | Detail |
84. | Ježek | Slavomir | Šnekendorf | #22# | M | 203. | 02:47:26 | +01:07:58 | Detail |
85. | Strnad | Josef | Tátovi holky | #154# | M | 204. | 02:47:27 | +01:07:59 | Detail |
86. | Gergel | Jiří | Vořešpruti | #220# | M | 205. | 02:47:44 | +01:08:16 | Detail |
87. | Jirout | martin | Lukašov Jablonec nad Nisou | #75# | M | 209. | 02:50:09 | +01:10:41 | Detail |
88. | Schick | Jiří | Vořešpruti | #219# | M | 211. | 02:50:26 | +01:10:58 | Detail |
89. | Pavel | Pilous | | #447# | M | 212. | 02:52:17 | +01:12:49 | Detail |
90. | Rusý | Adam | | #25# | M | 215. | 02:55:53 | +01:16:25 | Detail |
91. | Chloupek | Stanislav | | #445# | M | 223. | 03:03:22 | +01:23:54 | Detail |
92. | kasparek | Petr | | #119# | M | 227. | 03:05:12 | +01:25:44 | Detail |
93. | Žižka | Petr | | #42# | M | 232. | 03:07:02 | +01:27:34 | Detail |
94. | Jachek | Tomáš | | #97# | M | 233. | 03:07:29 | +01:28:01 | Detail |
95. | Vodička | Ladislav | | #2# | M | 235. | 03:07:38 | +01:28:10 | Detail |
96. | Tampa | Ladislav | | #222# | M | 236. | 03:08:01 | +01:28:33 | Detail |
97. | Neuwirth | Zdeněk | Mailprofiler | #367# | M | 238. | 03:10:12 | +01:30:44 | Detail |
98. | Bajer | Daniel | | #360# | M | 240. | 03:12:33 | +01:33:05 | Detail |
99. | Řepa | Václav | ZÁKUPY NÁDRAŽNÍ 264 | #172# | M | 241. | 03:14:49 | +01:35:21 | Detail |
100. | Mlejnek | Martin | | #245# | M | 246. | 03:17:53 | +01:38:25 | Detail |
101. | Šach | Marek | Praha 4 | #238# | M | 247. | 03:18:36 | +01:39:08 | Detail |
102. | Wollmann | Jaroslav | KV Final s.r.o. | #116# | M | 248. | 03:18:52 | +01:39:24 | Detail |
103. | Moravec | Martin | | #170# | M | 254. | 03:21:36 | +01:42:08 | Detail |
104. | Kuběna | Jan | | #10# | M | 260. | 03:34:20 | +01:54:52 | Detail |
105. | Kořínek | Milan | Hrádek nad Nisou | #250# | M | 264. | 03:43:32 | +02:04:04 | Detail |
106. | Gyečuk | Miloš | Dynaman team | #56# | M | 267. | 03:49:14 | +02:09:46 | Detail |
107. | Opl | Radek | | #83# | M | 268. | 03:50:04 | +02:10:36 | Detail |
108. | Ryšavý | Pavel | Jablonné v Podještědí | #137# | M | 271. | 03:55:32 | +02:16:04 | Detail |
| Vinš | Michal | Luhov | #40# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Štefan | Jan | Peklo | #12# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Novák | Jan | Lokomotiva Nymburk | #41# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| AMRICH | Jozef | | #15# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Rutterle | Pavel | Jachymov team | #82# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Bydžovský | Tomáš | ALIT, Roudnice nad Labem | #38# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Peterka | Jan | Krupka | #39# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Zborka | Ronnie | | #60# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Málek | Luboš | KABA-SPORT CHOTĚBOŘ | #124# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Komárek | Karel | Kladno | #183# | M | | 00:00:00 | | Detail |
| Fišer | Jiří | Česká Lípa | #211# | M | | 00:00:00 | | Detail |
DNF | Taneček | Luděk | Ústí nad Labem | #26# | M | | | | Detail |
DNS | Aleš | Tomek | Beneš a Lát Mimoň | #323# | M | | | | Detail |
DNS | Vaněk | Martin | Nový Bor | #6# | M | | | | Detail |
DNS | Vaněk | Petr | Mimoň | #59# | M | | | | Detail |
DNS | Naděje | Petr | Jílové u Prahy | #67# | M | | | | Detail |
DNS | Pekárek | Pavel | Není problém bike team Česká L | #103# | M | | | | Detail |
DNS | Abrt | Jan | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | #84# | M | | | | Detail |
DNS | Kučera | Radek | KSM HRÁDEK TEAM | #141# | M | | | | Detail |
DNS | Janků | Vladimír | KV Final s.r.o. | #177# | M | | | | Detail |
DNS | Kačírek | David | Nová Ves I-Ohrada | #180# | M | | | | Detail |
DNS | Bednařík | Jan | Kross Bikeranch Team | #179# | M | | | | Detail |
DNS | Hlaváč | Pavel | Třebíč | #221# | M | | | | Detail |
DNS | Salák | Jan | KV Final s.r.o. | #214# | M | | | | Detail |
DNS | Nosek | Daniel | MK - Cyklo Děčín | #225# | M | | | | Detail |
DNS | Volák | Jan | TJ Okrouhlo Bike | #255# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |