Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka 2021
4. 9. 2021

žáci 500 m (2010 a mladší)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Dašek Lukáš#25#M1.00:01:45Detail
2. Holanda Oliver#1#M2.00:01:46+00:00:01.96Detail
3. Kafka TomášSKI RUN ČAKOVICE#95#M3.00:01:51+00:00:06.96Detail
4. Chalupa EduardPraha 7 - Holešovice#21#M4.00:01:53+00:00:08.96Detail
5. Skálová AdélaPraha 9#23#F1.00:01:53+00:00:08.96Detail
6. Horká Helena#19#F2.00:02:01+00:00:16.96Detail
7. Horký Albert#20#M5.00:02:04+00:00:19.96Detail
8. Drmotová VeronikaJenštejn#7#F3.00:02:05+00:00:20.96Detail
9. Králík JakubSlavia Praha#33#M6.00:02:10+00:00:25.96Detail
10. Uhlík Jiří#80#M7.00:02:12+00:00:27.96Detail
11. Hosl Oliver#75#M8.00:02:12+00:00:27.96Detail
12. VINTR MarekČAKOVICE#11#M9.00:02:12+00:00:27.96Detail
13. Košťálek Ondřej#70#M10.00:02:17+00:00:32.96Detail
14. Frantík DavidJenstejn#8#M11.00:02:18+00:00:33.96Detail
15. Čermák RobertRadonice#27#M12.00:02:19+00:00:34.96Detail
16. Sedláček Ríša#37#M13.00:02:19+00:00:34.96Detail
17. Daniel Košťálek#100#M14.00:02:20+00:00:35.96Detail
18. Gregor Filip Jenštejn #58#M15.00:02:21+00:00:36.96Detail
19. Coufalová AnnaZeleneč#15#F4.00:02:21+00:00:36.96Detail
20. Bartošová Viktorie Jenštejn #96#F5.00:02:22+00:00:37.96Detail
21. Poborský JiříSK ZŠ Jeseniova#66#M16.00:02:23+00:00:38.96Detail
22. Fischerová VikiJenštejn#16#F6.00:02:24+00:00:39.96Detail
23. Podešva JaroslavJenštejn#22#M17.00:02:25+00:00:40.96Detail
24. KNAP David#97#M18.00:02:26+00:00:41.96Detail
25. Švanda Marek#76#M19.00:02:29+00:00:44.96Detail
26. Suchá Barbora Praha 9 Horní Počernice#46#F7.00:02:33+00:00:48.96Detail
27. Suchá Kateřina Praha#49#F8.00:02:34+00:00:49.96Detail
28. Kopenec LukášJenštejn#65#M20.00:02:35+00:00:50.96Detail
29. Bušek VojtěchPraha#82#M21.00:02:38+00:00:53.96Detail
30. Zavoral Tobiᚊakal Kbely#45#M22.00:02:40+00:00:55.96Detail
31. Hlaváčková Eliška#79#F9.00:02:40+00:00:55.96Detail
32. Tománková VeronikaPraha #40#F10.00:02:40+00:00:55.96Detail
33. Štěpánková Veronika#5#F11.00:02:41+00:00:56.96Detail
34. Zavoralová NikolŠakal Kbely#43#F12.00:02:41+00:00:56.96Detail
35. Pezda ŠimonIrontime#99#M23.00:02:42+00:00:57.96Detail
36. Filecová Daniela#4#F13.00:02:42+00:00:57.96Detail
37. Bušek MatějPraha#81#M24.00:02:43+00:00:58.96Detail
38. Kopenec FilipJenštejn#64#M25.00:02:44+00:00:59.96Detail
39. Pezda ŠtěpánIrontime#98#M26.00:02:44+00:00:59.96Detail
40. Henychová SofieJenštejn #36#F14.00:02:44+00:00:59.96Detail
41. Šmejkal VilémJenštejn#29#M27.00:02:48+00:01:03.96Detail
42. Gregor RobinJenštejn#59#M28.00:02:52+00:01:07.96Detail
43. Bubelíny Matúš #31#M29.00:02:53+00:01:08.96Detail
44. Šedinová Kristýna#9#F15.00:02:53+00:01:08.96Detail
45. Šmejkalová JulieJenštejn#30#F16.00:02:57+00:01:12.96Detail
46. Koloušková Sofie#24#F17.00:03:03+00:01:18.96Detail
47. Gregorová MarieJenštejn#60#F18.00:03:11+00:01:26.96Detail
48. Rajtr HubertRadonice#92#M30.00:03:11+00:01:26.96Detail
49. Pechová Aneta#91#F19.00:03:30+00:01:45.96Detail
50. Bubelíny Oliver #38#M31.00:03:33+00:01:48.96Detail
51. Kubišová Nela#18#F20.00:03:36+00:01:51.96Detail
52. David JakubKbely#53#M32.00:04:33+00:02:48.96Detail
53. David JanKbely#56#M33.00:05:08+00:03:23.96Detail
54. Rajtrová Marie#90#F21.00:33:26+00:31:41.96Detail
55. VINTROVÁ LuisaČAKOVICE#14#F22.00:36:37+00:34:52.96Detail
Málek František#26#M00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz