Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka 2021
4. 9. 2021

hlavní trať 5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vokrouhlík MichalPraha#139#muži1.00:16:58Detail
2. Pelant VojtaEPO-TEAM#135#muži2.00:17:46+00:00:48.79Detail
3. Bušek PetrPraha#84#muži3.00:18:00+00:01:02.79Detail
4. Bureš MartinTJ Sokol Kbely Praha#144#muži4.00:18:23+00:01:25.79Detail
5. Kyral VáclavEasy Go Run#3#muži5.00:18:29+00:01:31.79Detail
6. Andrle DavidPraha#134#muži6.00:19:53+00:02:55.79Detail
7. Kafka JakubSKI RUN ČAKOVICE#93#muži7.00:19:57+00:02:59.79Detail
8. Kamas MichalJZD Jenštejn#120#muži8.00:20:16+00:03:18.79Detail
9. Jansta Josef#126#muži9.00:20:24+00:03:26.79Detail
10. Zaremba JanKbely#147#muži10.00:21:04+00:04:06.79Detail
11. Sivok MartinHovorčovice#146#muži11.00:21:11+00:04:13.79Detail
12. Woronycz PetrJenštejn#73#muži12.00:21:22+00:04:24.79Detail
13. Srna Robert#86#muži13.00:21:25+00:04:27.79Detail
14. Poborská HelenaKerteam#67#ženy1.00:21:28+00:04:30.79Detail
15. Poborský PetrEKP#68#muži14.00:21:59+00:05:01.79Detail
16. Leskin AndreiPraha#107#muži15.00:22:19+00:05:21.79Detail
17. Vaňková EvaČelákovice#137#ženy2.00:22:20+00:05:22.79Detail
18. Zámostný Pavel#119#muži16.00:22:22+00:05:24.79Detail
19. Rousek Jiří#143#muži17.00:22:44+00:05:46.79Detail
20. Šafránková KláraJenštejn#138#ženy3.00:22:48+00:05:50.79Detail
21. Baťcha LukášRadonice#39#muži18.00:22:55+00:05:57.79Detail
22. Tománek VladimírPraha#47#muži19.00:23:02+00:06:04.79Detail
23. Kadeřábek MichalinSPORTline #142#muži20.00:23:58+00:07:00.79Detail
24. Matula ZdeněkJenštejn#136#muži21.00:24:20+00:07:22.79Detail
25. Repaská PavlínaJenštejn#140#ženy4.00:24:51+00:07:53.79Detail
26. David Vit#88#muži22.00:25:04+00:08:06.79Detail
27. Zavoral DavidJenštejn#41#muži23.00:25:05+00:08:07.79Detail
28. Košťálek OtakarJenštejn#124#muži24.00:25:11+00:08:13.79Detail
29. Kufa Robert#116#muži25.00:25:26+00:08:28.79Detail
30. Samusevich Alina#127#ženy5.00:25:33+00:08:35.79Detail
31. Malina KarelSpolek sportovců Jenštejn#125#muži26.00:25:53+00:08:55.79Detail
32. Jelonek FrantišekPraha - Vinoř#51#muži27.00:26:10+00:09:12.79Detail
33. Kasalý PřemyslJenštejn#62#muži28.00:26:29+00:09:31.79Detail
34. Čerteková JanaPraha#145#ženy6.00:26:33+00:09:35.79Detail
35. Fryková EliškaJenštejn#6#ženy7.00:26:42+00:09:44.79Detail
36. Pavlisová Miroslava Praha#55#ženy8.00:26:51+00:09:53.79Detail
37. Čermák Štěpán Radonice#28#muži29.00:27:08+00:10:10.79Detail
38. Doušová Šárka#102#muži30.00:27:10+00:10:12.79Detail
39. Podešva JaroslavJenštejn#32#muži31.00:27:13+00:10:15.79Detail
40. Fejtková RenataPraha 9#52#ženy9.00:27:14+00:10:16.79Detail
41. Fischerová JanaJenštejn, TJ Zentiva#17#ženy10.00:27:19+00:10:21.79Detail
42. Šrámek StanislavStará Boleslav#44#muži32.00:27:34+00:10:36.79Detail
43. Uhlík Jiří#130#muži33.00:27:40+00:10:42.79Detail
44. Peterková KateřinaPraha #129#ženy11.00:27:45+00:10:47.79Detail
45. Sršeň Stanislav#132#muži34.00:28:19+00:11:21.79Detail
46. Leiblová KamilaPraha - Vinoř#50#ženy12.00:28:24+00:11:26.79Detail
47. Vávra Vladislav#112#muži35.00:28:38+00:11:40.79Detail
48. Fabiánová LucieinSPORTline #141#ženy13.00:28:57+00:11:59.79Detail
49. Štěpánková Lenka#101#ženy14.00:29:09+00:12:11.79Detail
50. Uhlíková Denisa#87#ženy15.00:29:15+00:12:17.79Detail
51. Bušková VendulaPraha#85#ženy16.00:29:32+00:12:34.79Detail
52. Peterková Lucie Praha #128#ženy17.00:29:34+00:12:36.79Detail
53. Tůma Tomáš#123#muži36.00:29:56+00:12:58.79Detail
54. Šmejkalová AnnaJenštejn#34#ženy18.00:31:24+00:14:26.79Detail
55. Sklenička FrantišekPraha#117#muži37.00:31:29+00:14:31.79Detail
56. Dvořáková LenkaKáraný#133#ženy19.00:32:09+00:15:11.79Detail
57. Woronyczová JanaJenštejn#74#ženy20.00:32:57+00:15:59.79Detail
58. Horyna Miroslav#131#muži38.00:34:02+00:17:04.79Detail
59. Parčová Hana#111#ženy21.00:36:40+00:19:42.79Detail
Košťálek Daniel GBL Brandýs#71#muži00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz