Oficiální Výsledková listina Běžíme pro náhradní rodiny 4. ročník
5. 9. 2021

5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Mísař Tomᚎatec#83#M1.00:18:40Detail
2. Dorňák MichalLitoměřice#52#M2.00:19:51+00:01:11.28Detail
3. Lamoš Tomáš #77#M3.00:20:13+00:01:33.28Detail
4. Bytyqi Fabiána#68#F1.00:20:31+00:01:51.28Detail
5. Matuszewski Pavel Nučničky#82#M4.00:20:55+00:02:15.28Detail
6. Šotnar Jan#90#M5.00:21:27+00:02:47.28Detail
7. Slezák AdamRozběháme Litomeřicko #63#M6.00:21:31+00:02:51.28Detail
8. Zemanová Jana#91#F2.00:21:37+00:02:57.28Detail
9. Malý ŠimonMondi#81#M7.00:22:21+00:03:41.28Detail
10. Šperlingová MichaelaLibotenice#87#F3.00:22:25+00:03:45.28Detail
11. Agateljan ErikAgateljan team Ústí n.L.#98#M8.00:22:39+00:03:59.28Detail
12. Veselý Josef#93#M9.00:22:48+00:04:08.28Detail
13. Hrubý Tomáš Litoměřice #56#M10.00:23:27+00:04:47.28Detail
14. Agateljan ViktorAgateljan team Ústi n.L.#97#M11.00:23:45+00:05:05.28Detail
15. Spisar Miroslav Žitenice#64#M12.00:23:49+00:05:09.28Detail
16. Lamošova Hana#79#F4.00:25:07+00:06:27.28Detail
17. Holubová NatálieLitoměřice#75#F5.00:25:42+00:07:02.28Detail
18. Bartes PavelLitoměřice#50#M13.00:26:15+00:07:35.28Detail
19. Ceé MichaelaLitoměřice#30#F6.00:26:15+00:07:35.28Detail
20. Ceé JiříLitomerice#29#M14.00:26:17+00:07:37.28Detail
21. Holajová Lenka#86#F7.00:26:31+00:07:51.28Detail
22. Hrubá JitkaLitoměřice #55#F8.00:26:46+00:08:06.28Detail
23. Daňová KateřinaLitoměřice#96#F9.00:26:48+00:08:08.28Detail
24. Otipka RadimPraha#85#M15.00:26:50+00:08:10.28Detail
25. Kučerová Patricie#94#F10.00:26:56+00:08:16.28Detail
26. Mašková LenkaTerezín#60#F11.00:27:06+00:08:26.28Detail
27. Žáková Petra#88#F12.00:27:13+00:08:33.28Detail
28. Votočková AndreaŠtětí#78#F13.00:27:18+00:08:38.28Detail
29. Hetzerova Hana Rozběháme Litomericko #54#F14.00:27:29+00:08:49.28Detail
30. Cibulková HanaLitoměřice#69#F15.00:27:41+00:09:01.28Detail
31. Malý PavelMondi#80#M16.00:27:45+00:09:05.28Detail
32. Holub Tomáš Litoměřice#73#M17.00:28:24+00:09:44.28Detail
33. Havlasová AndreaKrchleby #53#F16.00:28:31+00:09:51.28Detail
34. Pěchník Vlastislav Čelákovice #61#M18.00:28:40+00:10:00.28Detail
35. Lamošova Leontyna#526#F17.00:28:41+00:10:01.28Detail
36. Handl IvoBílinské vosy#72#M19.00:28:48+00:10:08.28Detail
37. Hadáčková LucieLafarge Cement#71#F18.00:29:15+00:10:35.28Detail
38. Chládková IvanaRozběháme Litoměřicko#76#F19.00:29:33+00:10:53.28Detail
39. Stará Blanka #65#F20.00:30:08+00:11:28.28Detail
40. Racková Kamila #62#F21.00:30:09+00:11:29.28Detail
41. Pospíšíl Jakub#95#M20.00:30:15+00:11:35.28Detail
42. Kolářová PavlínaÚstí nad Labem#58#F22.00:30:33+00:11:53.28Detail
43. Müllerová LucieSazená#84#F23.00:30:43+00:12:03.28Detail
44. Chrudimský FilipAgateljan team Ústí n.L.#99#M21.00:30:43+00:12:03.28Detail
45. Aglerová PetraMILEŠOVKA365#67#F24.00:31:48+00:13:08.28Detail
46. Holubová Lenka#74#F25.00:31:54+00:13:14.28Detail
47. Vokálková TerezaRozběháme Litoměřicko#66#F26.00:32:03+00:13:23.28Detail
48. Schořová JitkaLitoměřice#32#F27.00:32:36+00:13:56.28Detail
49. Feldsteinová RůženaLitoměřice#70#F28.00:33:14+00:14:34.28Detail
50. Schořová KvětoslavaLitoměřice#33#F29.00:33:20+00:14:40.28Detail
51. Schořová JitkaLitoměřice#31#F30.00:33:24+00:14:44.28Detail
52. Pěchník Jakub#92#M22.00:40:49+00:22:09.28Detail
53. Blaschková DagmarPraha 4#51#F31.00:58:46+00:40:06.28Detail
DNF Králová SimonaRozběháme Litoměřicko#59#FDetail
DNF Turek JiříFK Ústí nad Labem#89#MDetail
DNS Jasná PetraSazená #57#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz