Oficiální Výsledková listina Běžíme pro náhradní rodiny 4. ročník
5. 9. 2021

dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
Daňová ViliLitoměřice#1020#00:00:00Detail
Kučerová Sofie#1007#00:00:00Detail
Kučerová Julie#1013#00:00:00Detail
Mikoláš Václav#1015#00:00:00Detail
Kašžaková Viktorka#1006#00:00:00Detail
Burešová Johana#1001#00:00:00Detail
Mikoláš Antonín#1016#00:00:00Detail
Barcalová Tereza#1014#00:00:00Detail
Dorňáková AničkaLitoměřice#503#00:00:00Detail
Dorňák FilipLitoměřice#502#00:00:00Detail
Hyšplerová AdélaRozběháme Litoměřicko #507#00:00:00Detail
Lízlová Amélie Rozběháme Litoměřicko#509#00:00:00Detail
Reiser Matyáš Lovosice#512#00:00:00Detail
Havránková NelaDěčín 9#505#00:00:00Detail
Pleyer Tomáš#510#00:00:00Detail
Vokálková Eliška Rozběháme Litoměřicko#516#00:00:00Detail
Hrubý KryštofLitoměřice #506#00:00:00Detail
Schmid AlexandrLitoměřice#513#00:00:00Detail
Spisar Miroslav Žitenice#514#00:00:00Detail
Spisar Tomáš Žitenice#515#00:00:00Detail
Jasný František Sazená #508#00:00:00Detail
Bušková Laura #501#00:00:00Detail
Havlinová LindaÚstí nad Labem#504#00:00:00Detail
Pospíšil Lukáš Litoměřice#511#00:00:00Detail
Müllerová RozárkaSazená#528#00:00:00Detail
Müller SebíkSazená#527#00:00:00Detail
Bok FrantišekCentrum pro náhradní rodinnou péči#519#00:00:00Detail
Biener František Litoměřice 1#517#00:00:00Detail
Biener Štěpán Litoměřice 1#518#00:00:00Detail
Kratochvíl FilipLitoměřice#524#00:00:00Detail
Budaj BenRozběháme Litoměřicko - Hurrá team#520#00:00:00Detail
Budaj OliverRozběháme Litoměřicko - Hurrá team#521#00:00:00Detail
Klečka JakubLitoměřice#522#00:00:00Detail
Klečková AnežkaLitoměřice#523#00:00:00Detail
Vokálková JanaTK Slavoj Litoměřice#525#00:00:00Detail
Salač Oliver#541#00:00:00Detail
Kottová Daniela#540#00:00:00Detail
Jančík Tobiáš#538#00:00:00Detail
Jančíková Beata#539#00:00:00Detail
Havlíčková Romana#545#00:00:00Detail
Muhlfait Matěj#544#00:00:00Detail
Mišáni Jiří#547#00:00:00Detail
Mišáni Jiřík#546#00:00:00Detail
Muhlfait Robert#543#00:00:00Detail
Skácel Jonáš#548#00:00:00Detail
Bureš David#1032#00:00:00Detail
Dostál Šimon#1018#00:00:00Detail
Dostál Jan#1017#00:00:00Detail
Skácel Mikuláš#549#00:00:00Detail
Tribulová Rozalie#550#00:00:00Detail
Vodolan Miroslav#1010#00:00:00Detail
šeda Dominik#1009#00:00:00Detail
Vodolan Martínek#1008#00:00:00Detail
Fabián Vít#1003#00:00:00Detail
Lízlová Alžběta#1011#00:00:00Detail
Liegert Samuel#1005#00:00:00Detail
Veselý Josef#1012#00:00:00Detail
Hegert Maxim#1004#00:00:00Detail
Falat Robin#1019#00:00:00Detail
Grunert Sebastian Jakub#2011#00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz