Oficiální Výsledková listina Běžíme pro náhradní rodiny 4. ročník
5. 9. 2021
10 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Budaj | Radoslav | Rozběháme Litoměřicko - Hurrá | #21# | M | 1. | 00:45:29 | | Detail |
2. | Müller | Lukáš | Sazená | #22# | M | 2. | 00:45:48 | +00:00:18 | Detail |
3. | Vokálek | Miroslav | VK Litoměřice | #23# | M | 3. | 00:46:08 | +00:00:38 | Detail |
4. | Havránek | Jiří | Děčín | #4# | M | 4. | 00:47:25 | +00:01:55 | Detail |
5. | Pleyer | Jan | Rozběháme Litoměřicko | #13# | M | 5. | 00:48:58 | +00:03:28 | Detail |
6. | Nekolová | Simona | Lovosice | #11# | F | 1. | 00:50:44 | +00:05:14 | Detail |
7. | Dlouhá | Zuzana | Dlouháni | #1# | F | 2. | 00:57:02 | +00:11:32 | Detail |
8. | Velíšek | Miloš | Praha 9 Běchovice | #16# | M | 6. | 00:58:25 | +00:12:55 | Detail |
9. | Paatzová | Martina | Rozběháme Litoměřicko | #12# | F | 3. | 00:58:55 | +00:13:25 | Detail |
10. | Moravcová | Petra | Rozběháme Litoměřicko | #10# | F | 4. | 00:58:56 | +00:13:26 | Detail |
11. | Fišarová | Martina | | #28# | F | 5. | 00:59:15 | +00:13:45 | Detail |
12. | Kučera | Jakub | | #27# | M | 7. | 00:59:15 | +00:13:45 | Detail |
13. | Blacha | Ondřej | Třebušín - Řepčice | #20# | M | 8. | 00:59:50 | +00:14:20 | Detail |
14. | Martin | Dale | Rozběháme Litoměřicko | #24# | M | 9. | 00:59:56 | +00:14:26 | Detail |
15. | Hyšplerová | Markéta | Rozběháme Litoměřicko | #6# | F | 6. | 01:00:13 | +00:14:43 | Detail |
16. | Richter | Jiří | Litoměřice | #14# | M | 10. | 01:03:25 | +00:17:55 | Detail |
17. | Novák | Luboš | Rozbeháme Litoměřicko | #25# | M | 11. | 01:04:00 | +00:18:30 | Detail |
18. | Matuszewski | Zdeňka | Nučničky | #26# | F | 7. | 01:05:09 | +00:19:39 | Detail |
19. | Kampfova | Michala | | #7# | F | 8. | 01:05:41 | +00:20:11 | Detail |
20. | Kottová | Petra | | #100# | F | 9. | 01:05:47 | +00:20:17 | Detail |
21. | Velíšková | Hana | Praha 9 - Běchovice | #17# | F | 10. | 01:06:04 | +00:20:34 | Detail |
22. | Hyšpler | Radek | Rozběháme Litoměřicko | #5# | M | 12. | 01:09:07 | +00:23:37 | Detail |
23. | Koukolová | Pavlína | Rozběháme Litoměřicko | #8# | F | 11. | 01:09:30 | +00:24:00 | Detail |
24. | Hajná | Andrea | Litoměřice | #49# | F | 12. | 01:09:36 | +00:24:06 | Detail |
25. | Egrešiová | Lenka | Litoměřice | #2# | F | 13. | 01:18:36 | +00:33:06 | Detail |
26. | Rikl | Milan | Žitenická žihadla | #15# | M | 13. | 01:24:35 | +00:39:05 | Detail |
DNF | Králová | Jana | Rozběháme Litoměřicko | #9# | F | | | | Detail |
DNS | Hajn | Michal | ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO | #3# | M | | | | Detail |
DNS | Wolfová | Alena | Rozběháme Litoměřice | #19# | F | | | | Detail |
DNS | Wolf | Jiří | Rozběháme Litoměřice | #18# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |