Výsledková listina Běh metropole Chuchle
7. 8. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Kovář JáchymVojenský odbor FTVS Armáda ČR#49#M1.M291.IZS-M291.00:20:34.61Detail
2. Chyba JiříPraha 7#27#M2.M40-491.00:21:13.75+00:00:39.13Detail
3. Herel LubošKolín#36#M3.M50plus1.00:21:58.74+00:01:24.12Detail
4. Heinz VlastimilPraha 13#44#M4.M30-391.IZS-M30-391.00:22:21.52+00:01:46.90Detail
5. Tylšová AlenaPraha -Satalice#118#F1.W291.00:22:29.15+00:01:54.53Detail
6. Šíp OndřejPraha 9#19#M5.M30-392.00:22:38.29+00:02:03.67Detail
7. Jindra PavelPraha 16#41#M6.M292.00:22:44.70+00:02:10.08Detail
8. Tall PavelŘež#39#M7.M50plus2.00:22:54.53+00:02:19.91Detail
9. Klein VladimírRakovník#28#M8.M40-492.00:23:03.73+00:02:29.11Detail
10. Churaňová RadkaPraha 8#137#F2.W40-491.IZS-W40-491.00:23:20.10+00:02:45.48Detail
11. Linhart JanPraha 12#50#M9.M30-393.00:23:36.99+00:03:02.37Detail
12. Zilvar AdamPraha 9#43#M10.M30-394.00:23:44.38+00:03:09.76Detail
13. Korábik MichalTábor#8#M11.M30-395.IZS-M30-392.00:23:44.84+00:03:10.22Detail
14. Babický JanMělník#6#M12.M30-396.IZS-M30-393.00:24:07.46+00:03:32.84Detail
15. Lakomý CtiradKladno#23#M13.M40-493.IZS-M40-491.00:24:11.21+00:03:36.59Detail
16. Zímová JanaHořešovice#122#F3.W30-391.IZS-W30-391.00:24:22.53+00:03:47.91Detail
17. Dirbák TomášLibina#53#M14.M30-397.00:24:45.38+00:04:10.76Detail
18. Píša MartinPraha 8#30#M15.M40-494.00:24:59.72+00:04:25.10Detail
19. Moravec PavelKladno#29#M16.M40-495.00:25:08.78+00:04:34.16Detail
20. Bouzek PetrLoděnice#7#M17.M30-398.IZS-M30-394.00:25:51.38+00:05:16.76Detail
21. Pán JiříHMP#51#M18.M30-399.IZS-M30-395.00:25:52.41+00:05:17.79Detail
22. Potančok PetrPraha 9#5#M19.M293.00:26:07.67+00:05:33.05Detail
23. Král Jiří#48#M20.M30-3910.IZS-M30-396.00:26:27.55+00:05:52.93Detail
24. Kubíčková PetraPraha 8#126#F4.W30-392.00:26:31.73+00:05:57.11Detail
25. Čermák LukášPraha 5#4#M21.M294.00:26:32.71+00:05:58.09Detail
26. Kodr KarelPraha 3#37#M22.M50plus3.00:26:36.22+00:06:01.60Detail
27. Šeflová ElenaRakovník#109#F5.W30-393.00:26:39.06+00:06:04.44Detail
28. Jiřičná DanaPraha 4#149#F6.W50plus1.00:26:39.56+00:06:04.94Detail
29. Kramolišová MarkétaPraha 13#115#F7.W292.00:26:53.66+00:06:19.04Detail
30. Tošil MarekPraha 5#10#M23.M30-3911.IZS-M30-397.00:26:56.99+00:06:22.37Detail
31. Bartáková JanaČeská Lípa#145#F8.W40-492.00:27:13.90+00:06:39.28Detail
32. Srb JindřichRoztoky#18#M24.M30-3912.00:27:32.59+00:06:57.97Detail
33. Křížek OndřejHZS ČR#52#M25.M30-3913.IZS-M30-398.00:27:54.41+00:07:19.79Detail
34. Eliášová TerezaPraha 5#138#F9.W40-493.00:28:00.49+00:07:25.87Detail
35. Ujka JanPraha 4#12#M26.M30-3914.IZS-M30-399.00:28:03.00+00:07:28.38Detail
36. Bayerová LenkaPraha 5#147#F10.W50plus2.00:28:13.27+00:07:38.65Detail
37. Švejda RomanPraha 5#20#M27.M30-3915.00:28:31.54+00:07:56.92Detail
38. Varmužová SimonaChýně#144#F11.W40-494.00:28:36.02+00:08:01.40Detail
39. Suchan PavelJenštejn#24#M28.M40-496.IZS-M40-492.00:28:40.38+00:08:05.76Detail
40. Šimáčková ŠárkaPraha 11#117#F12.W293.00:28:48.65+00:08:14.03Detail
41. Kubíček TomášPraha 8#45#M29.M30-3916.00:28:58.30+00:08:23.68Detail
42. Pelich JaroslavNučice#9#M30.M30-3917.IZS-M30-3910.00:29:05.85+00:08:31.23Detail
43. Fülová VeronikaČeská Lípa#112#F13.W294.IZS-W291.00:29:07.84+00:08:33.22Detail
44. Švejda PavelPraha 4#32#M31.M40-497.00:29:21.35+00:08:46.73Detail
45. Novotná MarkétaPraha 11#127#F14.W30-394.00:29:24.37+00:08:49.75Detail
46. Křížková IvetaÚVN#107#F15.W30-395.IZS-W30-392.00:29:40.29+00:09:05.67Detail
47. Tovstukha AntonČeská Lípa#11#M32.M30-3918.IZS-M30-3911.00:29:45.91+00:09:11.29Detail
48. Kunstátová MarieZdiby#135#F16.W40-495.IZS-W40-492.00:29:52.95+00:09:18.33Detail
49. Pelich JanNučice#17#M33.M30-3919.00:30:09.82+00:09:35.20Detail
50. Vitovská ŠtěpánkaPraha 8#146#F17.W50plus3.IZS-W50plus1.00:30:34.90+00:10:00.28Detail
51. Olmrová VandaBenešov#128#F18.W30-396.00:30:39.66+00:10:05.04Detail
52. Křížek PetrRakousy#22#M34.M40-498.IZS-M40-493.00:30:47.09+00:10:12.47Detail
53. Šmíd TomášPraha 8#31#M35.M40-499.00:31:11.33+00:10:36.71Detail
54. Kirs KarelPraha 4#2#M36.M295.IZS-M292.00:31:18.70+00:10:44.08Detail
55. Šípová IvanaPraha 9#132#F19.W30-397.00:31:19.72+00:10:45.10Detail
56. Dítě MartinŠtěchovice#34#M37.M50plus4.00:31:30.25+00:10:55.63Detail
57. Solarová DanušeRoztoky#129#F20.W30-398.IZS-W30-393.00:31:52.11+00:11:17.49Detail
58. Augustin MartinSlaný#13#M38.M30-3920.00:31:57.55+00:11:22.93Detail
59. Cibík MilanPraha 12#33#M39.M50plus5.00:32:23.40+00:11:48.78Detail
60. Weisová MonikaPraha 5#150#F21.W50plus4.00:32:37.32+00:12:02.70Detail
61. Vrána ZdeněkPraha 14#25#M40.M40-4910.IZS-M40-494.00:33:01.06+00:12:26.44Detail
62. Hladíková IvetaKamenice#140#F22.W40-496.00:33:13.98+00:12:39.36Detail
63. Strnad TomášPraha 4#3#M41.M296.IZS-M293.00:33:35.47+00:13:00.85Detail
64. Tesfaye HundiePraha 13#42#M42.M50plus6.IZS-M50plus1.00:33:45.17+00:13:10.55Detail
65. Hubička KarelPraha 8#26#M43.M40-4911.00:33:47.17+00:13:12.55Detail
66. Werner Petr12#40#M44.M50plus7.00:34:50.81+00:14:16.19Detail
67. Hladíková VěraTýnec n/S.#141#F23.W40-497.00:35:09.38+00:14:34.76Detail
68. Schucková JanaÚhonice#143#F24.W40-498.00:35:43.65+00:15:09.03Detail
69. Watzlová Elizaveta6#133#F25.W30-399.00:35:54.15+00:15:19.53Detail
70. Sovová MartaPraha 8#131#F26.W30-3910.00:36:26.26+00:15:51.64Detail
71. Kubíčková PetraPraha 18#116#F27.W295.00:36:51.71+00:16:17.09Detail
72. Součková KristýnaPraha 8#120#F28.W30-3911.IZS-W30-394.00:37:54.26+00:17:19.64Detail
73. Křížková AnnaRakousy#142#F29.W40-499.IZS-W40-493.00:38:44.74+00:18:10.12Detail
74. Kašparová EvaJenštejn#125#F30.W30-3912.00:38:54.51+00:18:19.89Detail
75. Hladíková MilušeKamenice-Ládeves#123#F31.W30-3913.00:40:08.80+00:19:34.18Detail
76. Vágnerová LucieŘíčany#119#F32.W296.00:40:10.97+00:19:36.35Detail
77. Palla RadovanPraha 5#38#M45.M50plus8.00:41:39.81+00:21:05.19Detail
78. Moravcová JiřinaČeská Lípa#136#F33.W40-4910.IZS-W40-494.00:41:51.47+00:21:16.85Detail
79. Kliková EvaPraha 4#110#F34.W50plus5.00:42:35.63+00:22:01.01Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz