Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
28. 8. 2021

45 km MTB

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Staněk PavelProdoli racing team#28#MA30-391.01:53:39.97Detail
2. Grošek FilipPRODOLI Racing Team#26#MA18-291.01:54:00.59+00:00:20.61Detail
3. Mařík JanÚstecké centrum cyklistiky#9#MA30-392.01:54:29.91+00:00:49.93Detail
4. Smrčka JanEurofoam sport team#3#MA40-491.01:54:40.48+00:01:00.50Detail
5. Vopálenský MartinJH Cycling#16#MA40-492.01:54:46.94+00:01:06.96Detail
6. Lolacher TomášCBC Team#18#MA18-292.01:54:56.29+00:01:16.31Detail
7. Konhefr MatějJH Cycling#14#MA18-293.01:55:58.34+00:02:18.36Detail
8. Zavadil LiborCYKLO ATOM#1#MA40-493.01:59:57.54+00:06:17.56Detail
9. Mikolášek JanVELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM#27#MA18-294.01:59:58.73+00:06:18.75Detail
10. Košťál TomášBike Time Bulls Písek#12#MA18-295.02:01:08.15+00:07:28.17Detail
11. Švec LiborČEZ Cyklo Team Tábor#19#MA18-296.02:03:12.65+00:09:32.67Detail
12. Štrosmajer RadekVelosport Valenta Scott team#31#MA40-494.02:04:19.30+00:10:39.32Detail
13. Vanča MartinCK Lovosice#23#MA30-393.02:06:12.11+00:12:32.13Detail
14. Štědrý DanielPraha 5#20#MA40-495.02:06:38.29+00:12:58.31Detail
15. Fišer OndřejCK Chýnov#2#MA30-394.02:07:42.41+00:14:02.43Detail
16. Souček JiříCyklo Atom#39#MA50p1.02:07:43.63+00:14:03.65Detail
17. Moláček TomášWall Club#35#MA30-395.02:09:44.63+00:16:04.65Detail
18. Zíka MarekGS cyklo team Jistebnice#29#MA18-297.02:09:52.19+00:16:12.21Detail
19. Přibyl Martin Obrataň #15#MA18-298.02:09:55.10+00:16:15.12Detail
20. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#45#MA50p2.02:10:03.49+00:16:23.51Detail
21. Bambula StanislavTáborský Spitfire#36#MA30-396.02:11:12.01+00:17:32.03Detail
22. Kadleček FrantišekBAJKER.eu#32#MA40-496.02:11:52.40+00:18:12.42Detail
23. Váňa MarekMM AUTO mtb Team#11#MA50p3.02:12:27.39+00:18:47.41Detail
24. Pokorný MartinČistý sport racing team#48#MA40-497.02:12:33.32+00:18:53.34Detail
25. Budín JanBike Space#49#MA40-498.02:13:45.57+00:20:05.59Detail
26. Hlaváč JanČistý sport#40#MA40-499.02:13:57.85+00:20:17.87Detail
27. Jindrle Jaroslav Decathlon Cycling Team#25#MA30-397.02:15:32.93+00:21:52.95Detail
28. Pechek JanKola Bakus#21#MA18-299.02:17:11.12+00:23:31.14Detail
29. Raba Tomáš Prodoli Racing team#22#MA50p4.02:18:35.54+00:24:55.56Detail
30. Schiffer Michaelbike altmann.at#34#MA50p5.02:19:23.85+00:25:43.87Detail
31. Florián PetrSK FIT Tábor#43#MA40-4910.02:19:35.94+00:25:55.96Detail
32. Janíček MartinMilevsko#4#MA30-398.02:19:50.97+00:26:10.99Detail
33. Michálek Zdeněk PK sport#24#MA50p6.02:20:02.97+00:26:22.99Detail
34. Bartoň VáclavPahorek Pub#46#MA18-2910.02:22:13.14+00:28:33.16Detail
35. Tichý DanielCykloklub Chýnov#6#MA18-2911.02:24:11.42+00:30:31.44Detail
36. Janů VáclavFBT Nuzbely#38#MA40-4911.02:25:55.31+00:32:15.33Detail
37. Bílek MichalUličník#42#MA18-2912.02:25:56.44+00:32:16.46Detail
38. Veselý OldřichJindřichův Hradec#37#MA50p7.02:26:23.62+00:32:43.64Detail
39. Babáček MartinCykloklub Chýnov#8#MA40-4912.02:27:58.80+00:34:18.82Detail
40. Smitka LiborTurovec#5#MA40-4913.02:33:08.01+00:39:28.03Detail
41. Janů LadislavCykloklub Chýnov#10#MA40-4914.02:40:34.05+00:46:54.07Detail
42. Kraus LuděkTábor#50#MA50p8.02:43:26.73+00:49:46.75Detail
43. Kraus OndřejTábor#51#MA18-2913.02:43:27.46+00:49:47.48Detail
44. Kašpar Miroslav#17#MA40-4915.02:45:53.12+00:52:13.14Detail
45. Skotnica SvatoplukDomažlice#13#MA50p9.02:56:39.22+01:02:59.24Detail
46. Litera JiříDuel Praha#7#MA50p10.02:56:53.55+01:03:13.57Detail
47. Bacil LadislavKandahár Team#41#MA50p11.03:29:23.39+01:35:43.41Detail
48. Hájek Michal-#33#MA40-4916.03:46:19.52+01:52:39.54Detail
DNF Termens Josep#44#MA18-29DNF Detail
DNF Eybert DanielCykloklub Chýnov#47#MA40-49DNF Detail
DNF Vacek ZdeněkPraha#30#MA30-39DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz