Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
28. 8. 2021

27 km MTB

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vlasatý JakubROUVY Specialized#277#MB15-181.00:58:57.08Detail
2. Viktora JanProdoli Racing team#303#MB40-591.00:59:36.18+00:00:39.09Detail
3. Šimeček DavidCycling Academy Tábor#314#MB15-182.00:59:52.77+00:00:55.68Detail
4. Hošek AdamCycling Academy Tábor#299#MB15-183.01:00:59.14+00:02:02.05Detail
5. Kraus TomášCYCLING ACADEMY TÁBOR#313#MB15-184.01:01:05.99+00:02:08.90Detail
6. Šaroun LiborPremium hotel Znojmo#265#MB40-592.01:01:23.41+00:02:26.32Detail
7. Živný MiroslavKCL Kooperativa-Svijany#308#MB19-391.01:01:38.91+00:02:41.82Detail
8. Hyšpler RobinPRODOLI racing team#259#MB19-392.01:01:40.24+00:02:43.15Detail
9. Lebeda FrantišekVelo Dvořák#344#MB40-593.01:03:20.89+00:04:23.80Detail
10. Vácha VojtěchČEZ CT TÁBOR#327#MB19-393.01:03:22.80+00:04:25.71Detail
11. Horký MiroslavJH Cycling#307#MB40-594.01:03:59.81+00:05:02.72Detail
12. Papež VojtěchDad´s Bike Team#340#MB19-394.01:04:16.86+00:05:19.77Detail
13. Belada Tomáš Cycling Academy Tábor#315#MB15-185.01:05:26.66+00:06:29.57Detail
14. Slabý KarelBike Time Bulls Písek#267#MB40-595.01:05:32.51+00:06:35.42Detail
15. Kouba MiroslavHarfa sport Šumava riders#330#MB60p1.01:05:32.61+00:06:35.52Detail
16. Bubla LadislavGS JISTEBNICE#305#MB60p2.01:05:32.96+00:06:35.87Detail
17. Hadáček FrantišekGS cyklo team Jistebnice#301#MB40-596.01:06:12.06+00:07:14.97Detail
18. Lehocký PavelGS cyklo team Jistebnice#257#MB19-395.01:07:34.05+00:08:36.96Detail
19. Kořínek PetrEurofoam sport team#326#MB19-396.01:08:15.05+00:09:17.96Detail
20. Václavík JanCBC Team České Budějovice#282#MB40-597.01:08:18.05+00:09:20.96Detail
21. Štědrý AdamPraha 5#290#MB15-186.01:08:22.05+00:09:24.96Detail
22. Turnovský ŠtěpánCykloklub Chýnov#261#MB15-187.01:08:27.02+00:09:29.93Detail
23. Bartáček JaroslavCykloklub Chýnov#288#MB40-598.01:08:32.32+00:09:35.23Detail
24. Hrdinová AnnaCycling Academy Tabor#302#ZB15-181.01:08:33.26+00:09:36.17Detail
25. Dvořák KarelČistý sport#323#MB40-599.01:09:35.23+00:10:38.14Detail
26. Blecha JanBBT Jiřice#328#MB40-5910.01:09:37.25+00:10:40.16Detail
27. Kopecký VáclavGS cyklo team Jistebnice#320#MB40-5911.01:09:56.08+00:10:58.99Detail
28. Strada JiříŘípec#325#MB40-5912.01:11:08.93+00:12:11.84Detail
29. Boháč ZdeněkŽeleč#297#MB60p3.01:11:11.47+00:12:14.38Detail
30. Babáček MartinCykloklub Chýnov#260#MB15-188.01:11:21.24+00:12:24.15Detail
31. Hostička PetrTaekwondo Lacek#317#MB40-5913.01:11:31.21+00:12:34.12Detail
32. Macek OndřejCykloklub Chýnov#252#MB19-397.01:12:20.54+00:13:23.45Detail
33. Klicman LukášCycling academy Tábor#319#MB15-189.01:12:29.31+00:13:32.22Detail
34. Nováková NikolaJH Cycling#286#ZB19-351.01:13:12.34+00:14:15.25Detail
35. Javorský David MJ Řípec Team #253#MB40-5914.01:14:10.86+00:15:13.77Detail
36. Pech Romanšrouby a matice Bártová Prachatice#332#MB40-5915.01:14:26.22+00:15:29.13Detail
37. Grošek LiborJindřichův Hradec#306#MB40-5916.01:15:58.05+00:17:00.96Detail
38. Maříková BarboraÚstecké centrum cyklistiky#264#ZB19-352.01:16:37.56+00:17:40.47Detail
39. Kratochvíl MartinCykloklub Chýnov#258#MB40-5917.01:16:37.77+00:17:40.68Detail
40. Bareš LukášBBT Jiřice#329#MB19-398.01:16:41.63+00:17:44.54Detail
41. Hájek PavelPRODOLI RACING TEAM#292#MB40-5918.01:16:45.10+00:17:48.01Detail
42. Kozáková LuciePRODOLI racing team#291#ZB19-353.01:16:48.81+00:17:51.72Detail
43. Svěráková IlonaEurofarm-sport-team#285#ZB36p1.01:17:37.83+00:18:40.74Detail
44. Prášková ZuzanaChýnov#300#ZB36p2.01:18:23.24+00:19:26.15Detail
45. Vůjtěch Filip Von Zdiby#278#MB40-5919.01:18:23.34+00:19:26.25Detail
46. Gráf JiříZnojmo#298#MB40-5920.01:20:48.76+00:21:51.67Detail
47. Babáčková MichaelaCykloklub Chýnov#251#ZB15-182.01:21:07.57+00:22:10.48Detail
48. Žáková-Trpáková LenkaFBT Nuzbely#341#ZB36p3.01:21:48.10+00:22:51.01Detail
49. Zákostelecký JakubČEZ Cyklo team Tábor#324#MB15-1810.01:21:53.67+00:22:56.58Detail
50. Kovandová TerezaChýnov#294#ZB19-354.01:22:02.80+00:23:05.71Detail
51. Šimeček VáclavCycling Academy Tábor#316#MB40-5921.01:22:11.60+00:23:14.51Detail
52. Lojín FrantišekVelkotržnice Lipence#289#MB40-5922.01:22:56.90+00:23:59.81Detail
53. Opic JanPelhřimov#318#MB19-399.01:23:15.22+00:24:18.13Detail
54. Hrubá HanaVT Lipence #293#ZB36p4.01:23:34.16+00:24:37.07Detail
55. Moravec TomášOblajovice#262#MB40-5923.01:25:35.54+00:26:38.45Detail
56. Streubel LeoÚstecké centrum cyklistiky#263#MB60p4.01:25:45.27+00:26:48.18Detail
57. Šiška PavelKamenice nad Lipou #336#MB19-3910.01:26:47.46+00:27:50.37Detail
58. Schiffer Andreabike altmann.at#322#ZB36p5.01:27:49.28+00:28:52.19Detail
59. Soukeník RomanTábor #254#MB40-5924.01:28:01.19+00:29:04.10Detail
60. Bacil PetrKandahár team#331#MB40-5925.01:28:05.25+00:29:08.16Detail
61. Šístek JakubChýnov#335#MB40-5926.01:29:20.10+00:30:23.01Detail
62. Kopecká LenkaGS cyklo team Jistebnice#321#ZB36p6.01:29:27.62+00:30:30.53Detail
63. Musial MilošMiniTeam#339#MB40-5927.01:29:46.23+00:30:49.14Detail
64. Vyhnálek RomanČernovice#312#MB40-5928.01:29:52.30+00:30:55.21Detail
65. Makovec JosefChýnov#304#MB40-5929.01:29:57.74+00:31:00.65Detail
66. Hansel RichardWaryjot Orlová#295#MB40-5930.01:29:59.78+00:31:02.69Detail
67. Macháčková BarboraGS cyklo team Jistebnice#311#ZB19-355.01:30:20.51+00:31:23.42Detail
68. Fencl MartinChýnov#268#MB40-5931.01:31:52.98+00:32:55.89Detail
69. Kotlínová HanaČEZ cykloteam tábor #272#ZB15-183.01:32:07.86+00:33:10.77Detail
70. Kotlínová Simona ČEZ cykloteam Tábor #271#ZB15-184.01:32:09.24+00:33:12.15Detail
71. Krejčí MichalPraha#310#MB19-3911.01:33:06.65+00:34:09.56Detail
72. Kotlín Fanda#273#MB40-5932.01:33:17.95+00:34:20.86Detail
73. Radoš JiříTábor#309#MB60p5.01:35:41.65+00:36:44.56Detail
74. Pikešová Ivona Sezimovo Ústí #296#ZB36p7.01:35:54.87+00:36:57.78Detail
75. Straka DušanChýnov#269#MB19-3912.01:39:57.42+00:41:00.33Detail
76. Lazar DavidTábor#280#MB19-3913.01:40:52.74+00:41:55.65Detail
77. Tomeček MatějGS Cyklo team Jistebnice#284#MB15-1811.01:41:46.38+00:42:49.29Detail
78. Bouchal StanislavZáhostice#337#MB40-5933.01:41:47.01+00:42:49.92Detail
79. Pospíchal LeošChýnov#274#MB40-5934.01:43:18.06+00:44:20.97Detail
80. Roubek OldrichChynov#275#MB40-5935.01:44:22.24+00:45:25.15Detail
81. Lazar MiroslavBosí hnízda Tábor#279#MB40-5936.01:46:59.07+00:48:01.98Detail
82. Musialová HanaMiniTeam#338#ZB36p8.01:47:05.61+00:48:08.52Detail
83. Ejem PetrPříbram#287#MB40-5937.01:49:03.20+00:50:06.11Detail
84. Vondracek JanChynov#276#MB19-3914.01:49:57.81+00:51:00.72Detail
85. Kořenský JanTábor#281#MB15-1812.01:52:33.89+00:53:36.80Detail
86. Šimek PavelMirošov#256#MB40-5938.01:53:07.94+00:54:10.85Detail
87. Pospíchal JaroslavChýnov#270#MB15-1813.01:53:49.63+00:54:52.54Detail
88. Bušo DavidVon Borotin#283#MB40-5939.02:01:06.32+01:02:09.23Detail
89. Doubek PetrKotnov#346#MB40-5940.02:03:42.65+01:04:45.56Detail
90. Doubková ŽofieKotnov#345#ZB15-185.02:03:42.78+01:04:45.69Detail
DNF Vondruška LeošSoběslav#266#MB19-39Detail
DNF Suchý FrantišekPříkosice #255#MB40-59Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz