Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
28. 8. 2021

Děti Kola

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kováč JakubChýnov#593#M61.00:01:36.40Detail
2. Maříková AndělkaÚstecké centrum cyklistiky#543#Z61.00:01:38.47+00:00:02.06Detail
3. Zelinka AdamRáj Kol Kladno#545#M62.00:01:38.90+00:00:02.49Detail
4. Hyšpler VáclavPRODOLI racing team#601#M63.00:01:41.15+00:00:04.74Detail
5. Žák MarekFBT Nuzbely#536#M64.00:01:43.78+00:00:07.37Detail
6. Beneš KryštofBike Time Bulls Písek#550#M65.00:01:45.41+00:00:09.00Detail
7. Kohoutová TerezaCBC TEAM#512#Z62.00:01:47.40+00:00:10.99Detail
8. Svatoš JakubGS cyklo team Jistebnice#537#M66.00:01:48.21+00:00:11.80Detail
9. Kolář Daniel-#584#M67.00:02:07.30+00:00:30.89Detail
10. Křížek JanTábor#608#M68.00:02:11.44+00:00:35.03Detail
11. Doubravský LukášTábor#513#M69.00:02:16.37+00:00:39.96Detail
12. Zákostelecká VeronikaČEZ Cyklo Team Tábor#569#Z63.00:02:25.58+00:00:49.17Detail
13. Vojnarovič Daniel#520#M610.00:02:26.17+00:00:49.76Detail
14. Perinová AnnaČEZ CYKLO TEAM TÁBOR#564#Z64.00:02:45.63+00:01:09.22Detail
15. Benda StanislavExpres cz. Tufo Kolín#562#M7-91.00:02:54.81+00:01:18.40Detail
16. Zavadil TobiášCycling Academy Tábor#531#M7-92.00:02:57.14+00:01:20.73Detail
17. Havelková VilmaTábor#596#Z65.00:02:58.00+00:01:21.59Detail
18. Sejk JanTábor Měšice #547#M611.00:03:00.46+00:01:24.05Detail
19. Zákostelecký JakubČEZ Cyklo TEAM Tábor#570#M7-93.00:03:01.65+00:01:25.24Detail
20. Jarolím MaxHARDCORE#557#M612.00:03:03.81+00:01:27.40Detail
21. Smrčka Matyáš Eurofoam #521#M7-94.00:03:07.41+00:01:31.00Detail
22. Polák Viktor cyklo atom#592#M613.00:03:12.29+00:01:35.88Detail
23. Rothbauerová JulieČEZ cyklo team Tábor#567#Z7-91.00:03:13.64+00:01:37.23Detail
24. Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team#583#Z7-92.00:03:30.40+00:01:53.99Detail
25. Tomeček MatějGS cyklo team Jistebnice#544#M7-95.00:03:31.42+00:01:55.01Detail
26. Polák Matyáš cyklo atom#591#M7-96.00:03:36.26+00:01:59.85Detail
27. Komárek Jakub ČEZ cyklo team Tábor#508#M7-97.00:03:40.81+00:02:04.40Detail
28. Smitka MartinFBT Nuzbely#605#M614.00:03:41.19+00:02:04.78Detail
29. Vostrý DavidBike Time Bulls Písek#551#M7-98.00:03:41.82+00:02:05.41Detail
30. Perinová KateřinaČEZ CYKLO TEAM Tábor#565#Z7-93.00:03:44.40+00:02:07.99Detail
31. Michal ŠtěpánG. Benedikt cykloteam Švec Želeč#576#M7-99.00:03:44.53+00:02:08.12Detail
32. Schusová EliškaJindřichův Hradec#538#Z7-94.00:03:52.60+00:02:16.19Detail
33. Hrbková TerezaBike Time Bulls Písek#555#Z7-95.00:03:53.00+00:02:16.59Detail
34. Janů AdelaCykloklub Chýnov#604#Z7-96.00:04:06.72+00:02:30.31Detail
35. Havelka VítTábor#594#M615.00:04:09.89+00:02:33.48Detail
36. Šedivý Štěpán Z Bike Team Třeboň #519#M7-910.00:04:12.19+00:02:35.78Detail
37. Návara Václav FC Chýnov#540#M7-911.00:04:16.75+00:02:40.34Detail
38. Javorský FilipCK JIHOČESKÉ NADĚJE #516#M7-912.00:04:22.47+00:02:46.06Detail
39. Gaier JakubČez cykloteam Tábor#502#M7-913.00:04:22.82+00:02:46.41Detail
40. Zeman Ondřej FC Chýnov #529#M7-914.00:04:24.83+00:02:48.42Detail
41. Pánek AntonínG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#578#M7-915.00:04:33.49+00:02:57.08Detail
42. Fara OliverCycling.s.r.o.#573#M7-916.00:04:39.29+00:03:02.88Detail
43. Bejdl VojtaChýnov#598#M7-917.00:05:04.53+00:03:28.12Detail
44. Kolářová Štěpánka-#585#Z7-97.00:05:09.48+00:03:33.07Detail
45. Weber MaxmilianTábor #607#M7-918.00:05:10.76+00:03:34.35Detail
46. Kotouček ŠimonPacov#560#M7-919.00:05:17.53+00:03:41.12Detail
47. Prášek TomášChýnov#526#M7-920.00:05:33.26+00:03:56.85Detail
48. Návarová KateřinaPořín#541#Z7-98.00:05:38.84+00:04:02.43Detail
49. Sejková Apolena Tábor Měšice #546#Z7-99.00:07:13.88+00:05:37.47Detail
50. Oudys JáchymChýnov#503#M7-921.00:07:38.52+00:06:02.11Detail
51. Kachlík AdamCycling Academy Tábor#534#M10-121.00:09:37.77+00:08:01.36Detail
52. Zavadil Mikuláš Cycling Academy Tábor#530#M10-122.00:09:39.01+00:08:02.60Detail
53. Jiroušek MatyášZ Bike Team Třeboň#505#M10-123.00:10:16.31+00:08:39.90Detail
54. Herink VáclavBike Time Bulls Písek#554#M10-124.00:10:36.49+00:09:00.08Detail
55. Herink LukášBike Time Bulls Písek#553#M10-125.00:10:37.86+00:09:01.45Detail
56. Třeska Lukáš Cycology North Bike Club #581#M10-126.00:10:44.50+00:09:08.09Detail
57. Kořenský JanTábor#514#M10-127.00:11:11.18+00:09:34.77Detail
58. Kotora BernardCycling Academy Tábor#588#M10-128.00:11:29.30+00:09:52.89Detail
59. Vlasatý VojtěchROUVY Specialized#561#M10-129.00:11:34.56+00:09:58.15Detail
60. Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team#582#Z10-121.00:11:35.45+00:09:59.04Detail
61. Tichý KryštofCBC team#524#M10-1210.00:11:52.06+00:10:15.65Detail
62. Rothbauerová KarolínaČEZ cyklo team Tábor#568#Z10-122.00:12:05.17+00:10:28.76Detail
63. Komárek LukášČEZ cyklo team Tábor#509#M10-1211.00:12:17.25+00:10:40.84Detail
64. Perina JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR #566#M10-1212.00:12:23.88+00:10:47.47Detail
65. Křížková AnnaČEZ cyklo team Tábor#571#Z10-123.00:12:24.04+00:10:47.63Detail
66. Farová EllenČEZ Cyklo team Tábor#574#Z10-124.00:12:24.25+00:10:47.84Detail
67. Tichý TadeášCBC team#525#M10-1213.00:12:30.55+00:10:54.14Detail
68. Smejkal JanBike Time Bulls Písek#552#M10-1214.00:13:13.05+00:11:36.64Detail
69. Dvořáček KarelZ Bike team Třeboň#518#M10-1215.00:13:40.62+00:12:04.21Detail
70. Bejdák PetrZ Bike team Třeboň#580#M10-1216.00:14:21.17+00:12:44.76Detail
71. Hronková TerezaBike Time Bulls Písek#556#Z10-125.00:14:43.10+00:13:06.69Detail
72. Rejlek JiříG.Benedikt Švec CYKLOTEAM Želeč#577#M10-1217.00:15:06.29+00:13:29.88Detail
73. Klicman LukášCycling academy Tábor#609#M13-141.00:15:09.29+00:13:32.88Detail
74. Kachlík MarekCycling Academy Tabor#535#M13-142.00:15:29.94+00:13:53.53Detail
75. Bejdák MartinZ Bike team Třeboň#579#M10-1218.00:15:33.10+00:13:56.69Detail
76. Krešák JáchymCykling academy Tábor#515#M13-143.00:15:59.82+00:14:23.41Detail
77. Leška Adam Pelhřimov #587#M13-144.00:17:31.27+00:15:54.86Detail
78. Lišková ViolaČEZ Cykloteam Tábor#527#Z13-141.00:18:07.63+00:16:31.22Detail
79. Schusová MarieJindřichův Hradec#539#Z10-126.00:18:11.47+00:16:35.06Detail
80. Kotlínová HanaČez cykloteam Tábor #572#Z13-142.00:18:24.61+00:16:48.20Detail
81. Vůjtěch AdamVon Zdiby#610#M10-1219.00:18:41.37+00:17:04.96Detail
82. Švec PřemekG.BENEDIIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ#517#M13-145.00:19:06.83+00:17:30.42Detail
83. Kotouček MatějPacov#559#M10-1220.00:19:22.36+00:17:45.95Detail
84. Návarová VeronikaPořín#542#Z10-127.00:19:38.01+00:18:01.60Detail
85. Hofbauer AdamCEZ cyklo team Tabor #504#M13-146.00:20:20.16+00:18:43.75Detail
86. Lechner MatějZ Bike Team Třeboň#507#M13-147.00:20:45.54+00:19:09.13Detail
87. Vavřinec JanG Benedikt Švec CYKLOTEAM Želeč#523#M13-148.00:23:18.68+00:21:42.27Detail
88. Volfová VeronikaVelmovice#600#Z13-143.00:24:38.65+00:23:02.24Detail
89. Váchová KarolínaVelmovice#599#Z13-144.00:28:15.53+00:26:39.12Detail
Maňas Adam Cycling Academy Tábor#532#M10-12Detail
Hovorková KateřinaTábor#590#Z7-9Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz