Oficiální Výsledková listina Prodoli MTB maraton Chýnov
28. 8. 2021
27 km MTB
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Vlasatý | Jakub | ROUVY Specialized | #277# | MB15-18 | 1. | 00:58:57.00 | | Detail |
2. | Viktora | Jan | Prodoli Racing team | #303# | MB40-59 | 1. | 00:59:36.00 | +00:00:39.00 | Detail |
3. | Šimeček | David | Cycling Academy Tábor | #314# | MB15-18 | 2. | 00:59:52.00 | +00:00:55.00 | Detail |
4. | Hošek | Adam | Cycling Academy Tábor | #299# | MB15-18 | 3. | 01:00:59.00 | +00:02:02.00 | Detail |
5. | Kraus | Tomáš | CYCLING ACADEMY TÁBOR | #313# | MB15-18 | 4. | 01:01:06.00 | +00:02:09.00 | Detail |
6. | Šaroun | Libor | Premium hotel Znojmo | #265# | MB40-59 | 2. | 01:01:23.00 | +00:02:26.00 | Detail |
7. | Živný | Miroslav | KCL Kooperativa-Svijany | #308# | MB19-39 | 1. | 01:01:39.00 | +00:02:42.00 | Detail |
8. | Hyšpler | Robin | PRODOLI racing team | #259# | MB19-39 | 2. | 01:01:40.00 | +00:02:43.00 | Detail |
9. | Lebeda | František | Velo Dvořák | #344# | MB40-59 | 3. | 01:03:21.00 | +00:04:24.00 | Detail |
10. | Vácha | Vojtěch | ČEZ CT TÁBOR | #327# | MB19-39 | 3. | 01:03:22.00 | +00:04:25.00 | Detail |
11. | Horký | Miroslav | JH Cycling | #307# | MB40-59 | 4. | 01:03:59.00 | +00:05:02.00 | Detail |
12. | Papež | Vojtěch | Dad´s Bike Team | #340# | MB19-39 | 4. | 01:04:17.00 | +00:05:20.00 | Detail |
13. | Belada | Tomáš | Cycling Academy Tábor | #315# | MB15-18 | 5. | 01:05:26.00 | +00:06:29.00 | Detail |
14. | Slabý | Karel | Bike Time Bulls Písek | #267# | MB40-59 | 5. | 01:05:32.00 | +00:06:35.00 | Detail |
15. | Kouba | Miroslav | Harfa sport Šumava riders | #330# | MB60p | 1. | 01:05:32.00 | +00:06:35.00 | Detail |
16. | Bubla | Ladislav | GS JISTEBNICE | #305# | MB60p | 2. | 01:05:33.00 | +00:06:36.00 | Detail |
17. | Hadáček | František | GS cyklo team Jistebnice | #301# | MB40-59 | 6. | 01:06:12.00 | +00:07:15.00 | Detail |
18. | Lehocký | Pavel | GS cyklo team Jistebnice | #257# | MB19-39 | 5. | 01:07:34.00 | +00:08:37.00 | Detail |
19. | Kořínek | Petr | Eurofoam sport team | #326# | MB19-39 | 6. | 01:08:15.00 | +00:09:18.00 | Detail |
20. | Václavík | Jan | CBC Team České Budějovice | #282# | MB40-59 | 7. | 01:08:18.00 | +00:09:21.00 | Detail |
21. | Štědrý | Adam | Praha 5 | #290# | MB15-18 | 6. | 01:08:22.00 | +00:09:25.00 | Detail |
22. | Turnovský | Štěpán | Cykloklub Chýnov | #261# | MB15-18 | 7. | 01:08:27.00 | +00:09:30.00 | Detail |
23. | Bartáček | Jaroslav | Cykloklub Chýnov | #288# | MB40-59 | 8. | 01:08:32.00 | +00:09:35.00 | Detail |
24. | Hrdinová | Anna | Cycling Academy Tabor | #302# | ZB15-18 | 1. | 01:08:33.00 | +00:09:36.00 | Detail |
25. | Dvořák | Karel | Čistý sport | #323# | MB40-59 | 9. | 01:09:35.00 | +00:10:38.00 | Detail |
26. | Blecha | Jan | BBT Jiřice | #328# | MB40-59 | 10. | 01:09:37.00 | +00:10:40.00 | Detail |
27. | Kopecký | Václav | GS cyklo team Jistebnice | #320# | MB40-59 | 11. | 01:09:56.00 | +00:10:59.00 | Detail |
28. | Strada | Jiří | Řípec | #325# | MB40-59 | 12. | 01:11:09.00 | +00:12:12.00 | Detail |
29. | Boháč | Zdeněk | Želeč | #297# | MB60p | 3. | 01:11:11.00 | +00:12:14.00 | Detail |
30. | Babáček | Martin | Cykloklub Chýnov | #260# | MB15-18 | 8. | 01:11:21.00 | +00:12:24.00 | Detail |
31. | Hostička | Petr | Taekwondo Lacek | #317# | MB40-59 | 13. | 01:11:31.00 | +00:12:34.00 | Detail |
32. | Macek | Ondřej | Cykloklub Chýnov | #252# | MB19-39 | 7. | 01:12:20.00 | +00:13:23.00 | Detail |
33. | Klicman | Lukáš | Cycling academy Tábor | #319# | MB15-18 | 9. | 01:12:29.00 | +00:13:32.00 | Detail |
34. | Nováková | Nikola | JH Cycling | #286# | ZB19-35 | 1. | 01:13:12.00 | +00:14:15.00 | Detail |
35. | Javorský | David | MJ Řípec Team | #253# | MB40-59 | 14. | 01:14:11.00 | +00:15:14.00 | Detail |
36. | Pech | Roman | šrouby a matice Bártová Pracha | #332# | MB40-59 | 15. | 01:14:26.00 | +00:15:29.00 | Detail |
37. | Grošek | Libor | Jindřichův Hradec | #306# | MB40-59 | 16. | 01:15:58.00 | +00:17:01.00 | Detail |
38. | Maříková | Barbora | Ústecké centrum cyklistiky | #264# | ZB19-35 | 2. | 01:16:37.00 | +00:17:40.00 | Detail |
39. | Kratochvíl | Martin | Cykloklub Chýnov | #258# | MB40-59 | 17. | 01:16:37.00 | +00:17:40.00 | Detail |
40. | Bareš | Lukáš | BBT Jiřice | #329# | MB19-39 | 8. | 01:16:41.00 | +00:17:44.00 | Detail |
41. | Hájek | Pavel | PRODOLI RACING TEAM | #292# | MB40-59 | 18. | 01:16:45.00 | +00:17:48.00 | Detail |
42. | Kozáková | Lucie | PRODOLI racing team | #291# | ZB19-35 | 3. | 01:16:48.00 | +00:17:51.00 | Detail |
43. | Svěráková | Ilona | Eurofarm-sport-team | #285# | ZB36p | 1. | 01:17:37.00 | +00:18:40.00 | Detail |
44. | Prášková | Zuzana | Chýnov | #300# | ZB36p | 2. | 01:18:23.00 | +00:19:26.00 | Detail |
45. | Vůjtěch | Filip | Von Zdiby | #278# | MB40-59 | 19. | 01:18:23.00 | +00:19:26.00 | Detail |
46. | Gráf | Jiří | Znojmo | #298# | MB40-59 | 20. | 01:20:48.00 | +00:21:51.00 | Detail |
47. | Babáčková | Michaela | Cykloklub Chýnov | #251# | ZB15-18 | 2. | 01:21:07.00 | +00:22:10.00 | Detail |
48. | Žáková-Trpáková | Lenka | FBT Nuzbely | #341# | ZB36p | 3. | 01:21:48.00 | +00:22:51.00 | Detail |
49. | Zákostelecký | Jakub | ČEZ Cyklo team Tábor | #324# | MB15-18 | 10. | 01:21:53.00 | +00:22:56.00 | Detail |
50. | Kovandová | Tereza | Chýnov | #294# | ZB19-35 | 4. | 01:22:02.00 | +00:23:05.00 | Detail |
51. | Šimeček | Václav | Cycling Academy Tábor | #316# | MB40-59 | 21. | 01:22:11.00 | +00:23:14.00 | Detail |
52. | Lojín | František | Velkotržnice Lipence | #289# | MB40-59 | 22. | 01:22:57.00 | +00:24:00.00 | Detail |
53. | Opic | Jan | Pelhřimov | #318# | MB19-39 | 9. | 01:23:15.00 | +00:24:18.00 | Detail |
54. | Hrubá | Hana | VT Lipence | #293# | ZB36p | 4. | 01:23:34.00 | +00:24:37.00 | Detail |
55. | Moravec | Tomáš | Oblajovice | #262# | MB40-59 | 23. | 01:25:35.00 | +00:26:38.00 | Detail |
56. | Streubel | Leo | Ústecké centrum cyklistiky | #263# | MB60p | 4. | 01:25:45.00 | +00:26:48.00 | Detail |
57. | Šiška | Pavel | Kamenice nad Lipou | #336# | MB19-39 | 10. | 01:26:47.00 | +00:27:50.00 | Detail |
58. | Schiffer | Andrea | bike altmann.at | #322# | ZB36p | 5. | 01:27:49.00 | +00:28:52.00 | Detail |
59. | Soukeník | Roman | Tábor | #254# | MB40-59 | 24. | 01:28:01.00 | +00:29:04.00 | Detail |
60. | Bacil | Petr | Kandahár team | #331# | MB40-59 | 25. | 01:28:05.00 | +00:29:08.00 | Detail |
61. | Šístek | Jakub | Chýnov | #335# | MB40-59 | 26. | 01:29:20.00 | +00:30:23.00 | Detail |
62. | Kopecká | Lenka | GS cyklo team Jistebnice | #321# | ZB36p | 6. | 01:29:27.00 | +00:30:30.00 | Detail |
63. | Musial | Miloš | MiniTeam | #339# | MB40-59 | 27. | 01:29:46.00 | +00:30:49.00 | Detail |
64. | Vyhnálek | Roman | Černovice | #312# | MB40-59 | 28. | 01:29:52.00 | +00:30:55.00 | Detail |
65. | Makovec | Josef | Chýnov | #304# | MB40-59 | 29. | 01:29:57.00 | +00:31:00.00 | Detail |
66. | Hansel | Richard | Waryjot Orlová | #295# | MB40-59 | 30. | 01:29:59.00 | +00:31:02.00 | Detail |
67. | Macháčková | Barbora | GS cyklo team Jistebnice | #311# | ZB19-35 | 5. | 01:30:20.00 | +00:31:23.00 | Detail |
68. | Fencl | Martin | Chýnov | #268# | MB40-59 | 31. | 01:31:53.00 | +00:32:56.00 | Detail |
69. | Kotlínová | Hana | ČEZ cykloteam tábor | #272# | ZB15-18 | 3. | 01:32:08.00 | +00:33:11.00 | Detail |
70. | Kotlínová | Simona | ČEZ cykloteam Tábor | #271# | ZB15-18 | 4. | 01:32:09.00 | +00:33:12.00 | Detail |
71. | Krejčí | Michal | Praha | #310# | MB19-39 | 11. | 01:33:06.00 | +00:34:09.00 | Detail |
72. | Kotlín | Fanda | | #273# | MB40-59 | 32. | 01:33:18.00 | +00:34:21.00 | Detail |
73. | Radoš | Jiří | Tábor | #309# | MB60p | 5. | 01:35:41.00 | +00:36:44.00 | Detail |
74. | Pikešová | Ivona | Sezimovo Ústí | #296# | ZB36p | 7. | 01:35:55.00 | +00:36:58.00 | Detail |
75. | Straka | Dušan | Chýnov | #269# | MB19-39 | 12. | 01:39:57.00 | +00:41:00.00 | Detail |
76. | Lazar | David | Tábor | #280# | MB19-39 | 13. | 01:40:52.00 | +00:41:55.00 | Detail |
77. | Tomeček | Matěj | GS Cyklo team Jistebnice | #284# | MB15-18 | 11. | 01:41:46.00 | +00:42:49.00 | Detail |
78. | Bouchal | Stanislav | Záhostice | #337# | MB40-59 | 33. | 01:41:47.00 | +00:42:50.00 | Detail |
79. | Pospíchal | Leoš | Chýnov | #274# | MB40-59 | 34. | 01:43:18.00 | +00:44:21.00 | Detail |
80. | Roubek | Oldrich | Chynov | #275# | MB40-59 | 35. | 01:44:22.00 | +00:45:25.00 | Detail |
81. | Lazar | Miroslav | Bosí hnízda Tábor | #279# | MB40-59 | 36. | 01:46:59.00 | +00:48:02.00 | Detail |
82. | Musialová | Hana | MiniTeam | #338# | ZB36p | 8. | 01:47:05.00 | +00:48:08.00 | Detail |
83. | Ejem | Petr | Příbram | #287# | MB40-59 | 37. | 01:49:03.00 | +00:50:06.00 | Detail |
84. | Vondracek | Jan | Chynov | #276# | MB19-39 | 14. | 01:49:57.00 | +00:51:00.00 | Detail |
85. | Kořenský | Jan | Tábor | #281# | MB15-18 | 12. | 01:52:34.00 | +00:53:37.00 | Detail |
86. | Šimek | Pavel | Mirošov | #256# | MB40-59 | 38. | 01:53:08.00 | +00:54:11.00 | Detail |
87. | Pospíchal | Jaroslav | Chýnov | #270# | MB15-18 | 13. | 01:53:49.00 | +00:54:52.00 | Detail |
88. | Bušo | David | Von Borotin | #283# | MB40-59 | 39. | 02:01:06.00 | +01:02:09.00 | Detail |
89. | Doubek | Petr | Kotnov | #346# | MB40-59 | 40. | 02:03:42.00 | +01:04:45.00 | Detail |
90. | Doubková | Žofie | Kotnov | #345# | ZB15-18 | 5. | 02:03:42.00 | +01:04:45.00 | Detail |
DNF | Vondruška | Leoš | Soběslav | #266# | MB19-39 | | | | Detail |
DNF | Suchý | František | Příkosice | #255# | MB40-59 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |