Oficiální Výsledková listina Titan RACE 9. 10. 2021
9. 10. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Svoboda Vít#266#2266M1.Elite muži1.00:18:17.76Detail
2. Novák Lukáš#62#2062M2.Elite muži2.00:18:45.49+00:00:27.72Detail
3. Veselý Lukáš#GRT#263#2263M3.Elite muži3.00:19:16.05+00:00:58.28Detail
4. Karel Štěpánedgar.team#255#2255M4.Elite muži4.00:19:37.82+00:01:20.05Detail
5. Krejčí PavelOcrGrip.cz#81#2081M5.Elite muži5.00:20:10.76+00:01:52.99Detail
6. Stupka Patrik#132#5132M6.Elite muži6.00:20:19.20+00:02:01.43Detail
7. Hanyk LukášChallenger #122#5122M7.Elite muži7.00:20:42.32+00:02:24.55Detail
8. Matouš Ladislav#128#5128M8.Elite muži8.00:23:06.81+00:04:49.04Detail
9. Podzimek Jakub#249#2249M9.Elite muži9.00:23:17.70+00:04:59.93Detail
10. Zmítko JanBarbarian Extreme Team#130#5130M10.Elite muži10.00:23:58.35+00:05:40.58Detail
11. Cimler JiříNukleární hovada#250#2250M11.Elite muži11.00:24:46.09+00:06:28.32Detail
12. Veselý SlávekGladiatorraceteam#264#2264M12.Elite muži12.00:25:25.96+00:07:08.19Detail
13. Kafka Jakub#104#2104M13.M17-241.00:25:43.66+00:07:25.89Detail
14. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#91#2091M14.M36-451.00:26:24.51+00:08:06.74Detail
15. Štýber RomanCZexxx#59#2059M15.M25-351.00:27:09.70+00:08:51.93Detail
16. Koďous LeošSTG Rychnov nad Kněžnou#129#5129M16.M46p1.00:27:20.80+00:09:03.03Detail
17. Marek OndrejStone & belter#126#5126M17.M36-452.00:28:10.93+00:09:53.16Detail
18. Kraus TomášSunny Gang Plzeň#103#2103M18.Elite muži13.00:29:37.12+00:11:19.35Detail
19. Urban PetrOCR Spartans Vyškov / STG#11#2011M19.M25-352.00:30:16.01+00:11:58.24Detail
20. MAKHNIUK OLEKSIIPraha #98#2098M20.Elite muži14.00:30:28.38+00:12:10.61Detail
21. Kubrycht MichalHammer OCR Team#116#2116M21.M25-353.00:30:38.61+00:12:20.84Detail
22. Mičke BiankaFlyingpower_cze#127#5127F1.Z17-241.00:30:46.68+00:12:28.91Detail
23. Kudlič JosefSunny Gang Plzeň#102#2102M22.Elite muži15.00:30:53.80+00:12:36.03Detail
24. Marek JakubStone&Belter#108#2108M23.M25-354.00:31:24.70+00:13:06.93Detail
25. Bevelágua Ladislav Ocrworkoutábor#252#2252M24.M36-453.00:31:46.27+00:13:28.50Detail
26. Macanová ZuzanaReady 2 Win#119#2119F2.Z25-351.00:31:59.15+00:13:41.38Detail
27. Krakovič VojtěchUbožáci#131#5131M25.M17-242.00:32:11.99+00:13:54.22Detail
28. Bernardová TerezieNáchod#123#5123F3.Z17-242.00:33:40.85+00:15:23.08Detail
29. Mazel Jiří#95#2095M26.M36-454.00:33:41.78+00:15:24.01Detail
30. Pojezdná Anna#268#2268F4.Z17-243.00:33:55.18+00:15:37.41Detail
31. Merta David#87#2087M27.M36-455.00:33:56.00+00:15:38.23Detail
32. Novák LukášChřibská#24#2024M28.M25-355.00:34:43.48+00:16:25.71Detail
33. Dubský David OCR Spartans Vyškov / STG#12#2012M29.M36-456.00:34:44.05+00:16:26.28Detail
34. Korábik Michal42. mpr#105#2105M30.M36-457.00:34:49.79+00:16:32.02Detail
35. Lomnická TerezaChallenger #124#5124F5.Elite ženy1.00:35:09.02+00:16:51.25Detail
36. Burda MartinPraha#72#2072M31.M36-458.00:35:16.36+00:16:58.59Detail
37. Špiller OndřejOlympia Spartan Training Kutná Hora#56#2056M32.M36-459.00:35:33.05+00:17:15.28Detail
38. Cimburek LudvikVeleň#83#2083M33.M46p2.00:35:43.93+00:17:26.16Detail
39. Čáp VáclavPraha 9#92#2092M34.M17-243.00:37:51.88+00:19:34.11Detail
40. Rampírová PetraDiversity Beasts#110#2110F6.Elite ženy2.00:38:18.59+00:20:00.82Detail
41. Burget MichalPraha#265#2265M35.M36-4510.00:38:49.77+00:20:32.00Detail
42. Večl OndřejDiversity Beasts#243#2243M36.M36-4511.00:39:22.16+00:21:04.39Detail
43. Tykal LukášKlatovy#115#2115M37.Elite muži16.00:39:25.27+00:21:07.50Detail
44. Varcholová VeronikaPredator Workout Děčín #77#2077F7.Z17-244.00:39:44.52+00:21:26.75Detail
45. Červenka Martin#190#5190M38.M25-356.00:39:46.29+00:21:28.52Detail
46. Kovaříková Gabriela Spartan training group Lišov #251#2251F8.Z17-245.00:40:38.08+00:22:20.31Detail
47. Svoboda DavidSelmice#57#2057M39.M36-4512.00:40:50.28+00:22:32.51Detail
48. Beníšek JardaPavlov#65#2065M40.M36-4513.00:41:50.19+00:23:32.42Detail
49. Eckhardt TomášPraha#96#2096M41.M25-357.00:42:00.52+00:23:42.75Detail
50. Jiroušková BarboraPraha 4#247#2247F9.Z25-352.00:42:27.16+00:24:09.39Detail
51. Štírková LuciePredator Workout Děčín#242#2242F10.Z25-353.00:42:28.01+00:24:10.24Detail
52. Mezerová Jitka OCR Brtnice#93#2093F11.Z25-354.00:43:06.90+00:24:49.13Detail
53. Stilec JakubPraha#79#2079M42.M36-4514.00:44:17.88+00:26:00.11Detail
54. Kobulnický Patrik Rastislav#90#2090M43.M46p3.00:44:18.40+00:26:00.63Detail
55. Doležal JanOCR Brtnice#94#2094M44.M25-358.00:44:18.41+00:26:00.64Detail
56. Burčková Kateřina#241#2241F12.Z36p1.00:45:41.48+00:27:23.71Detail
57. Bažantová Iveta#121#5121F13.Z25-355.00:46:45.06+00:28:27.29Detail
58. Hořánek MatějPraha 6#21#2021M45.M17-244.00:47:59.58+00:29:41.81Detail
59. Šebek OndřejPraha#68#2068M46.M25-359.00:48:35.78+00:30:18.01Detail
60. Taichman Jiří Čáslav #246#2246M47.M36-4515.00:48:36.27+00:30:18.50Detail
61. Jenč MartinPraha#97#2097M48.Elite muži17.00:48:54.07+00:30:36.30Detail
62. Badalová Jitka#74#2074F14.Z36p2.00:49:28.65+00:31:10.88Detail
63. Dvořák Miroslav Praha#107#2107M49.M46p4.00:49:32.10+00:31:14.33Detail
64. Borovička StanislavSTG Mladá Boleslav#64#2064M50.M46p5.00:49:54.71+00:31:36.94Detail
65. Kraus DavidPraha 6#20#2020M51.M25-3510.00:50:49.01+00:32:31.24Detail
66. Ondruš DavidÚžice#257#2257M52.M25-3511.00:50:55.92+00:32:38.15Detail
67. Bankauskas Miroslav Praha#106#2106M53.M25-3512.00:51:34.30+00:33:16.53Detail
68. Vokůrková Vladimíra4Vokurky#248#2248F15.Z25-356.00:52:02.64+00:33:44.87Detail
69. Krumbholzová Ála Bohušovice nad Ohří#101#2101F16.Z36p3.00:52:03.76+00:33:45.99Detail
70. Šornová Aneta#117#2117F17.Z25-357.00:53:26.22+00:35:08.45Detail
71. Indrei JakubLiberec#109#2109M54.M25-3513.00:53:34.01+00:35:16.24Detail
72. Valíčková VendulaOCR Spartans Vyškov / STG#13#2013F18.Z17-246.00:54:45.88+00:36:28.11Detail
73. Siupik TadeášX-TRAIL ORLOVÁ#244#2244M55.M25-3514.00:56:06.00+00:37:48.23Detail
74. Rusnakova JanaPraha#71#2071F19.Z25-358.00:57:08.99+00:38:51.22Detail
75. Ždila PavolSRTG Pardubice#82#2082M56.M36-4516.01:02:34.48+00:44:16.71Detail
76. Žáčková JanaPlzeň#120#2120F20.Z25-359.01:04:57.69+00:46:39.92Detail
77. Adámková Andrea Team Ironman#80#2080F21.Z25-3510.01:04:58.45+00:46:40.68Detail
78. Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM#256#2256F22.Z17-247.01:04:58.73+00:46:40.96Detail
79. Houfová IvaŘečany nad Labem#58#2058F23.Z36p4.01:09:23.04+00:51:05.27Detail
80. Stovicek PavelPraha#261#2261M57.M46p6.01:10:55.04+00:52:37.27Detail
81. Svibová Monika #260#2260F24.Z25-3511.01:10:57.53+00:52:39.76Detail
82. Kalašová Veronika#125#5125F25.Z36p5.01:12:01.87+00:53:44.10Detail
83. Kubecová Iveta#259#2259F26.Z25-3512.01:17:03.71+00:58:45.94Detail
84. Crhová TerezaPraha#262#2262F27.Z25-3513.01:17:04.91+00:58:47.14Detail
85. Strachotova AnnaPraha#258#2258F28.Z25-3514.01:21:51.43+01:03:33.66Detail
86. Vylítová DenisaSRTG PRAHA#253#2253F29.Z17-248.01:23:26.70+01:05:08.93Detail
87. Spudilová Adéla Praha#254#2254F30.Z17-249.01:23:26.85+01:05:09.08Detail
88. Šeborová Klára#111#2111F31.Z17-2410.01:30:57.56+01:12:39.79Detail
89. Zemanová Tereza#GLADIATORRACETEAM#112#2112F32.Z17-2411.01:30:59.73+01:12:41.96Detail
90. Křivonoska Viktor#118#2118M58.Elite muži18.01:49:03.13+01:30:45.36Detail
91. Šrámek VencaPraha 3#113#2113M59.M36-4517.03:35:16.84+03:16:59.07Detail
92. Hubička Jakub#114#2114M60.M25-3515.03:35:17.55+03:16:59.78Detail
Kuropatnická Zuzana Čáslav #245#2245FZ25-35Detail
Chládek JaroslavPraha#100#2100MM46pDetail
Badal RadekPraha#73#2073MM36-45Detail
DNF Volšická BarboraAtom Kids Praha#85#2085FZ25-35Detail
DNF Taratuta Vladyslav#99#2099MM17-24Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz