Oficiální Výsledková listina Titan RACE 9. 10. 2021
9. 10. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Svoboda Vít#266#2266Elite muži1.00:18:17.76Detail
2. Novák Lukáš#62#2062Elite muži2.00:18:45.49+00:00:27.72Detail
3. Veselý Lukáš#GRT#263#2263Elite muži3.00:19:16.05+00:00:58.28Detail
4. Karel Štěpánedgar.team#255#2255Elite muži4.00:19:37.82+00:01:20.05Detail
5. Krejčí PavelOcrGrip.cz#81#2081Elite muži5.00:20:10.76+00:01:52.99Detail
6. Stupka Patrik#132#5132Elite muži6.00:20:19.20+00:02:01.43Detail
7. Hanyk LukášChallenger #122#5122Elite muži7.00:20:42.32+00:02:24.55Detail
8. Matouš Ladislav#128#5128Elite muži8.00:23:06.81+00:04:49.04Detail
9. Podzimek Jakub#249#2249Elite muži9.00:23:17.70+00:04:59.93Detail
10. Zmítko JanBarbarian Extreme Team#130#5130Elite muži10.00:23:58.35+00:05:40.58Detail
11. Cimler JiříNukleární hovada#250#2250Elite muži11.00:24:46.09+00:06:28.32Detail
12. Veselý SlávekGladiatorraceteam#264#2264Elite muži12.00:25:25.96+00:07:08.19Detail
13. Kafka Jakub#104#2104M17-241.00:25:43.66+00:07:25.89Detail
14. Mikuš MichalSKI RUN Čakovice#91#2091M36-451.00:26:24.51+00:08:06.74Detail
15. Štýber RomanCZexxx#59#2059M25-351.00:27:09.70+00:08:51.93Detail
16. Koďous LeošSTG Rychnov nad Kněžnou#129#5129M46p1.00:27:20.80+00:09:03.03Detail
17. Marek OndrejStone & belter#126#5126M36-452.00:28:10.93+00:09:53.16Detail
18. Kraus TomášSunny Gang Plzeň#103#2103Elite muži13.00:29:37.12+00:11:19.35Detail
19. Urban PetrOCR Spartans Vyškov / STG#11#2011M25-352.00:30:16.01+00:11:58.24Detail
20. MAKHNIUK OLEKSIIPraha #98#2098Elite muži14.00:30:28.38+00:12:10.61Detail
21. Kubrycht MichalHammer OCR Team#116#2116M25-353.00:30:38.61+00:12:20.84Detail
22. Kudlič JosefSunny Gang Plzeň#102#2102Elite muži15.00:30:53.80+00:12:36.03Detail
23. Marek JakubStone&Belter#108#2108M25-354.00:31:24.70+00:13:06.93Detail
24. Bevelágua Ladislav Ocrworkoutábor#252#2252M36-453.00:31:46.27+00:13:28.50Detail
25. Krakovič VojtěchUbožáci#131#5131M17-242.00:32:11.99+00:13:54.22Detail
26. Mazel Jiří#95#2095M36-454.00:33:41.78+00:15:24.01Detail
27. Merta David#87#2087M36-455.00:33:56.00+00:15:38.23Detail
28. Novák LukášChřibská#24#2024M25-355.00:34:43.48+00:16:25.71Detail
29. Dubský David OCR Spartans Vyškov / STG#12#2012M36-456.00:34:44.05+00:16:26.28Detail
30. Korábik Michal42. mpr#105#2105M36-457.00:34:49.79+00:16:32.02Detail
31. Burda MartinPraha#72#2072M36-458.00:35:16.36+00:16:58.59Detail
32. Špiller OndřejOlympia Spartan Training Kutná Hora#56#2056M36-459.00:35:33.05+00:17:15.28Detail
33. Cimburek LudvikVeleň#83#2083M46p2.00:35:43.93+00:17:26.16Detail
34. Čáp VáclavPraha 9#92#2092M17-243.00:37:51.88+00:19:34.11Detail
35. Burget MichalPraha#265#2265M36-4510.00:38:49.77+00:20:32.00Detail
36. Večl OndřejDiversity Beasts#243#2243M36-4511.00:39:22.16+00:21:04.39Detail
37. Tykal LukášKlatovy#115#2115Elite muži16.00:39:25.27+00:21:07.50Detail
38. Červenka Martin#190#5190M25-356.00:39:46.29+00:21:28.52Detail
39. Svoboda DavidSelmice#57#2057M36-4512.00:40:50.28+00:22:32.51Detail
40. Beníšek JardaPavlov#65#2065M36-4513.00:41:50.19+00:23:32.42Detail
41. Eckhardt TomášPraha#96#2096M25-357.00:42:00.52+00:23:42.75Detail
42. Stilec JakubPraha#79#2079M36-4514.00:44:17.88+00:26:00.11Detail
43. Kobulnický Patrik Rastislav#90#2090M46p3.00:44:18.40+00:26:00.63Detail
44. Doležal JanOCR Brtnice#94#2094M25-358.00:44:18.41+00:26:00.64Detail
45. Hořánek MatějPraha 6#21#2021M17-244.00:47:59.58+00:29:41.81Detail
46. Šebek OndřejPraha#68#2068M25-359.00:48:35.78+00:30:18.01Detail
47. Taichman Jiří Čáslav #246#2246M36-4515.00:48:36.27+00:30:18.50Detail
48. Jenč MartinPraha#97#2097Elite muži17.00:48:54.07+00:30:36.30Detail
49. Dvořák Miroslav Praha#107#2107M46p4.00:49:32.10+00:31:14.33Detail
50. Borovička StanislavSTG Mladá Boleslav#64#2064M46p5.00:49:54.71+00:31:36.94Detail
51. Kraus DavidPraha 6#20#2020M25-3510.00:50:49.01+00:32:31.24Detail
52. Ondruš DavidÚžice#257#2257M25-3511.00:50:55.92+00:32:38.15Detail
53. Bankauskas Miroslav Praha#106#2106M25-3512.00:51:34.30+00:33:16.53Detail
54. Indrei JakubLiberec#109#2109M25-3513.00:53:34.01+00:35:16.24Detail
55. Siupik TadeášX-TRAIL ORLOVÁ#244#2244M25-3514.00:56:06.00+00:37:48.23Detail
56. Ždila PavolSRTG Pardubice#82#2082M36-4516.01:02:34.48+00:44:16.71Detail
57. Stovicek PavelPraha#261#2261M46p6.01:10:55.04+00:52:37.27Detail
58. Křivonoska Viktor#118#2118Elite muži18.01:49:03.13+01:30:45.36Detail
59. Šrámek VencaPraha 3#113#2113M36-4517.03:35:16.84+03:16:59.07Detail
60. Hubička Jakub#114#2114M25-3515.03:35:17.55+03:16:59.78Detail
Chládek JaroslavPraha#100#2100M46pDetail
Badal RadekPraha#73#2073M36-45Detail
DNF Taratuta Vladyslav#99#2099M17-24Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz