Oficiální Výsledková listina Svatojánský kopeček
25. 9. 2021

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Vaš David#tymdejvid #188#M1.M341.00:38:1300:18:23.2200:19:49.18Detail
2. Bláha Jakub#50#M2.M342.00:39:21+00:01:08.5800:19:08.6000:20:11.72Detail
3. Zámiš JaroslavKombitch team#208#M3.M343.00:41:10+00:02:57.5800:20:02.2300:21:07.16Detail
4. Bartylac JosefTymdejvid#40#M4.M35-441.00:43:00+00:04:47.5800:20:42.9600:22:16.46Detail
5. Hartl TomášŘímov#176#M5.M35-442.00:43:20+00:05:07.5800:21:12.7500:22:06.54Detail
6. Mašek ZdeněkVivobarefoot CB#182#M6.M35-443.00:44:20+00:06:07.5800:21:33.1500:22:46.53Detail
7. Profant Ondřej Týn nad Vltavou#199#M7.M344.00:44:22+00:06:09.5800:21:47.8500:22:34.03Detail
8. Ferenczi MilošDCKM#27#M8.M35-444.00:45:25+00:07:12.5800:21:52.1400:23:32.28Detail
9. Daňová KristínaČeské Budějovice#34#F1.Z341.00:46:24+00:08:11.5800:22:51.6700:23:31.33Detail
10. Jauker MilantaKleť#197#M9.M45plus1.00:47:39+00:09:26.5800:23:24.5400:24:14.31Detail
11. Ferenczi KláraDCKM#25#F2.Z35-441.00:47:51+00:09:38.5800:23:09.7500:24:41.08Detail
12. Brett JanStaré Hodějovice#185#M10.M35-445.00:47:58+00:09:45.5800:22:59.6700:24:58.31Detail
13. Sedlák Petr#tymdejvid#194#M11.M45plus2.00:49:01+00:10:48.5800:24:21.3400:24:39.51Detail
14. Švaříčková GabrielaBěžím pro Bazalku#97#F3.Z45plus1.00:49:11+00:10:58.5800:24:14.0900:24:56.43Detail
15. Meisl JanJihočeský klub maratónců#174#M12.M45plus3.00:50:29+00:12:16.5800:24:27.2900:26:01.01Detail
16. Mráz JosefČeský Krumlov#33#M13.M45plus4.00:50:47+00:12:34.5800:24:25.5500:26:21.34Detail
17. Zacharová Veronika#196#F4.Z35-442.00:53:43+00:15:30.5800:26:18.6600:27:24.22Detail
18. Sládek JanVelešín#198#M14.M35-446.00:53:46+00:15:33.5800:26:30.9800:27:14.05Detail
19. Kohout Luděk Nová Ves #209#M15.M45plus5.00:53:58+00:15:45.5800:26:29.5000:27:27.93Detail
20. Pelíšek DanielBěžímPro.cz Centrum Bazalka#18#M16.M45plus6.00:54:39+00:16:26.5800:27:01.6500:27:36.89Detail
21. Burdová DanielaBěžím pro Centrum Bazalka#90#F5.Z35-443.00:55:28+00:17:15.5800:27:22.1100:28:05.36Detail
22. Písečka JiříČeské Budějovice#204#M17.M35-447.00:55:38+00:17:25.5800:26:26.2300:29:11.23Detail
23. Podskalská PetraČeský Krumlov#207#F6.Z35-444.00:55:43+00:17:30.5800:27:32.1800:28:10.61Detail
24. Urbánek DavidČsOL Nový Bor#100#M18.M35-448.00:55:53+00:17:40.5800:27:07.1000:28:45.43Detail
25. Vlachová TerezaMaRUNka + Besednické běhny#192#F7.Z35-445.00:59:27+00:21:14.5800:29:45.7900:29:40.60Detail
26. Veleba Bruno#45#M19.junioři1.01:00:44+00:22:31.5800:29:38.7800:31:04.39Detail
27. Veleba MilanČeské Budějovice#195#M20.M45plus7.01:01:22+00:23:09.5800:29:38.4500:31:43.06Detail
28. Ardamicová RadkaCentrum Bazalka#177#F8.Z35-446.01:04:00+00:25:47.5800:30:31.4600:33:27.53Detail
29. Zbořilová Martina#28#F9.Z342.01:07:25+00:29:12.5800:36:02.1000:31:22.83Detail
30. Pekniková JaroslavaDCKM#23#F10.Z45plus2.01:10:54+00:32:41.5800:34:37.0600:36:16.27Detail
31. Meisl PetraJihočeský klub maratónců#175#F11.juniorky1.01:10:59+00:32:46.5800:31:50.0700:39:08.39Detail
32. Dvořáková Hovězáková Marie České Budějovice 6#187#F12.Z343.01:11:20+00:33:07.5800:33:58.5500:37:21.35Detail
33. Kroužilová DanielaČeské Budějovice#200#F13.Z45plus3.01:12:00+00:33:47.5800:33:31.4500:38:28.23Detail
DNS Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice #91#MM45plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz