Oficiální Výsledková listina Svatojánský kopeček
25. 9. 2021

5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jahn BohumilSwimrunfreaks#8#M1.M35-441.00:20:17Detail
2. Buchlovský PetrJKM#37#M2.M45plus1.00:20:26+00:00:09.13Detail
3. Kůrka TomášČkyně#170#M3.M35-442.00:20:41+00:00:24.13Detail
4. Ardamica DavidCentrum Bazalka#5#M4.M45plus2.00:21:49+00:01:32.13Detail
5. Miksl MartinRasty Team#172#M5.junioři1.00:22:02+00:01:45.13Detail
6. Osenský RobertHR Racing Team České Budějovice#98#M6.M35-443.00:22:05+00:01:48.13Detail
7. Dudová KláraTymdejuid#49#F1.Z341.00:23:27+00:03:10.13Detail
8. Miksl RostislavRasty Team#173#M7.M45plus3.00:23:36+00:03:19.13Detail
9. Mikšl RostislavSK Dynamo Č.B.#14#M8.junioři2.00:24:22+00:04:05.13Detail
10. Vach TomášČeské Budějovice#94#M9.M35-444.00:25:06+00:04:49.13Detail
11. Švarc PavelMNC Group#52#M10.M35-445.00:25:15+00:04:58.13Detail
12. Vlach PetrMaRUNka#193#M11.M35-446.00:25:20+00:05:03.13Detail
13. Mik Petr#19#M12.junioři3.00:25:22+00:05:05.13Detail
14. Sitková NikolaBruslařský klub České Budějovice#203#F2.juniorky1.00:26:01+00:05:44.13Detail
15. Sitek DavidPlav#202#M13.M35-447.00:26:01+00:05:44.13Detail
16. Plonerová BarboraTJ Sokol Atletika Č.B.#21#F3.juniorky2.00:26:21+00:06:04.13Detail
17. Pemlová Tereza#39#F4.Z35-441.00:26:32+00:06:15.13Detail
18. Pučeglová AnnaJihočeský klub maratonců#171#F5.juniorky3.00:26:42+00:06:25.13Detail
19. Borovka JiříRASTY team#201#M14.M35-448.00:26:45+00:06:28.13Detail
20. Brett jr. JanOriginal Afrika#24#M15.junioři4.00:26:58+00:06:41.13Detail
21. Kutláková Eva#35#F6.Z35-442.00:27:31+00:07:14.13Detail
22. Brouček JakubSvatý Jan nad Malší#2#M16.junioři5.00:28:31+00:08:14.13Detail
23. Žáková Michaela#tymdejvid #168#F7.Z35-443.00:28:32+00:08:15.13Detail
24. Blahout MartinSvatý Jan nad Malší#4#M17.junioři6.00:28:54+00:08:37.13Detail
25. Vak TomášČeské Budějovice#30#M18.M35-449.00:29:09+00:08:52.13Detail
26. Vášová Nela#22#F8.juniorky4.00:29:46+00:09:29.13Detail
27. Smolíková Radka#55#F9.Z35-444.00:29:55+00:09:38.13Detail
28. Pexa Martin České Budějovice #99#M19.M45plus4.00:29:57+00:09:40.13Detail
29. Dvořák Hynek České Budějovice 6#186#M20.junioři7.00:29:59+00:09:42.13Detail
30. Brettová JanaStaré Hodějovice#184#F10.Z35-445.00:30:06+00:09:49.13Detail
31. Barabášová Michaela#16#F11.juniorky5.00:30:24+00:10:07.13Detail
32. Novák PetrZliv#95#M21.M45plus5.00:30:27+00:10:10.13Detail
33. Duračková KateřinaNýdek!!!#96#F12.Z342.00:30:34+00:10:17.13Detail
34. Rohová Magdaléna#43#F13.juniorky6.00:30:44+00:10:27.13Detail
35. Barabášová Pavla#61#F14.Z35-446.00:31:01+00:10:44.13Detail
36. Vlčková KateřinaSvatý Jan nad Malší#12#F15.Z35-447.00:31:35+00:11:18.13Detail
37. Rohová Martina#44#F16.Z35-448.00:31:38+00:11:21.13Detail
38. Sirová Šárka Vivobarfoot CB#183#F17.Z343.00:33:10+00:12:53.13Detail
39. Pešková HanaČeské Budějovice#190#F18.juniorky7.00:33:13+00:12:56.13Detail
40. Pešková LenkaČeské Budějovice#189#F19.Z35-449.00:33:24+00:13:07.13Detail
41. Pelikán VojtěchMokrý Lom#10#M22.junioři8.00:33:53+00:13:36.13Detail
42. Růzhová KateřinaČeské Budějovice#20#F20.Z35-4410.00:33:59+00:13:42.13Detail
43. Frolíková Michaela#48#F21.Z344.00:34:57+00:14:40.13Detail
44. Rolíková Štěpánka#60#F22.Z35-4411.00:35:33+00:15:16.13Detail
45. Vítů MarieSrubec#15#F23.Z345.00:35:42+00:15:25.13Detail
46. Balláková RůženaSvatý Jan nad Malší#1#F24.Z45plus1.00:35:58+00:15:41.13Detail
47. Vaková ValentinaČeské Budějovice#36#F25.juniorky8.00:36:37+00:16:20.13Detail
48. Vaková LenkaČeské Budějovice#29#F26.Z35-4412.00:36:39+00:16:22.13Detail
49. Vomelová PetraČeské Budějovice#57#F27.Z35-4413.00:37:04+00:16:47.13Detail
50. Musil KarelČeské Budějovice#58#M23.M341.00:37:04+00:16:47.13Detail
51. Vomáčková HanaKaplice#26#F28.Z346.00:37:20+00:17:03.13Detail
52. Langová MichaelaBesedovice#13#F29.Z45plus2.00:37:20+00:17:03.13Detail
53. Lejsková Denisa#191#F30.Z347.00:37:29+00:17:12.13Detail
54. Vavrušková Simona#17#F31.juniorky9.00:38:31+00:18:14.13Detail
55. Větrovcová TerezaMNC Group#51#F32.juniorky10.00:39:11+00:18:54.13Detail
56. Malechová DominikaMNG Group#53#F33.Z348.00:39:11+00:18:54.13Detail
57. Pavlíčková Lenka#180#F34.juniorky11.00:44:09+00:23:52.13Detail
58. Dubská StellaČeské Budějovice#41#F35.juniorky12.00:45:27+00:25:10.13Detail
59. Dubový Filip#42#M24.M35-4410.00:45:32+00:25:15.13Detail
60. Winter MichalČeské budějovice #93#M25.M45plus6.00:47:23+00:27:06.13Detail
61. Vopat Jiri#92#M26.M35-4411.00:47:23+00:27:06.13Detail
62. Pavlíčková Lenka#179#F36.Z349.00:47:38+00:27:21.13Detail
63. Pavlíčková Ema#178#F37.juniorky13.00:47:38+00:27:21.13Detail
64. Lejsková Kateřina#32#F38.juniorky14.00:49:19+00:29:02.13Detail
65. Lejsková AndreaTodině#31#F39.Z35-4414.00:49:19+00:29:02.13Detail
66. Jinšík LadislavSvatý Jan nad Malší#9#M27.junioři9.00:49:55+00:29:38.13Detail
67. Bouchnerová AdélaLočenice#11#F40.juniorky15.00:49:57+00:29:40.13Detail
68. Oskrdová Anna#56#F41.juniorky16.00:49:59+00:29:42.13Detail
69. Langová Martina#38#F42.Z35-4415.00:50:44+00:30:27.13Detail
70. Mazouchová VeronikaSvatý Jan nad Malší#181#F43.Z3410.00:50:52+00:30:35.13Detail
71. Kabelová Blanka#6#F44.Z45plus3.00:54:15+00:33:58.13Detail
72. Hadáčková Bára České Budějovice#89#F45.Z3411.00:59:09+00:38:52.13Detail
73. Martínková NikolaSrubec#87#F46.juniorky17.00:59:10+00:38:53.13Detail
74. Hadáčková MiroslavaČeské Budějovice#88#F47.Z45plus4.00:59:10+00:38:53.13Detail
75. Martínková IvanaSrubec#86#F48.Z35-4416.00:59:11+00:38:54.13Detail
76. Benešová Veronika#3#F49.Z35-4417.01:05:22+00:45:05.13Detail
DNS Písečková MagdalénaČeské Budějovice#206#FZ35-44Detail
DNS Písečková AdélaČeské Budějovice#205#FjuniorkyDetail
DNS Kubíčková ElaNesměň#47#FjuniorkyDetail
DNS Schicková PetraNesměň#46#FZ45plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz