Oficiální Výsledková listina Svatojánský kopeček
25. 9. 2021

dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Fekl Daniel#127#nejmladší žáci1.00:00:59Detail
2. Hanzal Ondřich#116#nejmladší žáci2.00:01:00+00:00:01.00Detail
3. Žáková Beáta#105#nejmladší žákyně1.00:01:01+00:00:02.00Detail
4. Sůsa Albert#110#přípravka kluci1.00:01:02+00:00:03.00Detail
5. Smržová Jasmína#137#nejmladší žákyně2.00:01:02+00:00:03.00Detail
6. Hálková Natálka#119#přípravka holky1.00:01:03+00:00:04.00Detail
7. Fekl Dominik#126#přípravka kluci2.00:01:05+00:00:06.00Detail
8. Mikuláš Teodor#136#nejmladší žáci3.00:01:07+00:00:08.00Detail
9. Černý Svatopluk#132#přípravka kluci3.00:01:07+00:00:08.00Detail
10. Barettová Milena#146#přípravka holky2.00:01:07+00:00:08.00Detail
11. Samec Tobiáš#129#přípravka kluci4.00:01:08+00:00:09.00Detail
12. Pavlíčková Lenka#111#nejmladší žákyně3.00:01:09+00:00:10.00Detail
13. Němcová Adéla#124#přípravka holky3.00:01:09+00:00:10.00Detail
14. Ferenczi Marie#154#přípravka holky4.00:01:10+00:00:11.00Detail
15. Kretek Tomáš#101#nejmladší žáci4.00:01:10+00:00:11.00Detail
16. Němcová Linda#125#nejmladší žákyně4.00:01:10+00:00:11.00Detail
17. Trajerová Žofie#135#nejmladší žákyně5.00:01:11+00:00:12.00Detail
18. Gulykášová Ema#139#nejmladší žákyně6.00:01:13+00:00:14.00Detail
19. Vaková Leti#142#nejmladší žákyně7.00:01:14+00:00:15.00Detail
20. Pešková Anna#141#nejmladší žákyně8.00:01:14+00:00:15.00Detail
21. Zoubek Linda#130#nejmladší žákyně9.00:01:14+00:00:15.00Detail
22. Šebest Václav#133#přípravka kluci5.00:01:15+00:00:16.00Detail
23. Růzha Ondřej#145#přípravka kluci6.00:01:16+00:00:17.00Detail
24. Kučerová Emily#150#přípravka holky5.00:01:16+00:00:17.00Detail
25. Dvořáková Magdaléna#147#nejmladší žákyně10.00:01:17+00:00:18.00Detail
26. Molnár Dominik#143#nejmladší žáci5.00:01:19+00:00:20.00Detail
27. Mazouchová Nikol#138#nejmladší žákyně11.00:01:21+00:00:22.00Detail
28. Růzha Michal#144#nejmladší žáci6.00:01:24+00:00:25.00Detail
29. Kůrka Oliver#107#přípravka kluci7.00:01:25+00:00:26.00Detail
30. Kretek Martin#102#přípravka kluci8.00:01:26+00:00:27.00Detail
31. Pavlíčková Ema#113#nejmladší žákyně12.00:01:29+00:00:30.00Detail
32. Jahn Michael#114#nejmladší žáci7.00:01:31+00:00:32.00Detail
33. Táchová Nicole#103#přípravka holky6.00:01:32+00:00:33.00Detail
34. Nuitema Ben#149#mladší žáci1.00:02:04+00:01:05.00Detail
35. Jahn Bohumil#112#mladší žáci2.00:02:07+00:01:08.00Detail
36. Hartlová Hanka#122#mladší žákyně1.00:02:09+00:01:10.00Detail
37. Plonerová Linda#120#mladší žákyně2.00:02:13+00:01:14.00Detail
38. Samcová Ema#128#mladší žákyně3.00:02:13+00:01:14.00Detail
39. Ferncci Jan#148#mladší žáci3.00:02:22+00:01:23.00Detail
40. Meisl Christine#115#mladší žákyně4.00:02:25+00:01:26.00Detail
41. Čech Albert#117#mladší žáci4.00:02:34+00:01:35.00Detail
42. Krátká Natálie#109#mladší žákyně5.00:02:37+00:01:38.00Detail
43. Cais Karel#134#mladší žáci5.00:02:38+00:01:39.00Detail
44. Plonerová Bára#121#starší žákyně1.00:03:15+00:02:16.00Detail
45. Pučeglová Anna#108#starší žákyně2.00:03:24+00:02:25.00Detail
46. Buchlovská Markéta#106#ml. dorostenky1.00:04:40+00:03:41.00Detail
47. Černý Vítězslav#131#ml. dorostenci1.00:04:48+00:03:49.00Detail
48. Žáková Žaneta#104#ml. dorostenky2.00:04:57+00:03:58.00Detail
49. Ardamicová Aneta#123#ml. dorostenky3.00:05:22+00:04:23.00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz