Oficiální Výsledková listina Offroad Maraton Vřesová
28. 8. 2021

Děti

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Počet kolPosledníBest lap
1. František Chlumecký KTM 85sx 85ccmwemoto.cz#24#285Junioři mladší motorky1.600:11:0400:01:50
01:44, 01:52, 01:53, 01:51, 01:50, 01:51, Detail
2. Aleš Petřvalský Suzuki RM85 85čtyřkolky Tišnov #60#2101Junioři mladší čtyřkolky1.500:11:1800:02:07
02:40, 02:07, 02:07, 02:10, 02:12, Detail
3. Monika Märzová Access drr 100 race 89,2 ccmMM RACING TEAM#711#943Junioři mladší čtyřkolky2.500:11:2800:02:04
02:42, 02:04, 02:07, 02:11, 02:22, Detail
4. Šimon Šoltes ktm 65 65Navijáky.cz#5#2089Junioři mladší motorky2.500:09:3700:01:53
01:48, 02:03, 01:54, 01:58, 01:53, Detail
5. Gustav Stiller ml. KTM SX50L - GAS RACING#883#955Junioři mladší motorky3.500:10:1000:01:58
01:57, 02:06, 01:58, 02:04, 02:02, Detail
6. Gustav Stiller ml. KTM SX 50L - GAS RACING#883#954Děti motorky1.500:11:5900:02:11
01:50, 03:30, 02:13, 02:11, 02:13, Detail
7. Kiki Weinfurtova Access drr100 89.0Quad team RK#37#944Junioři mladší čtyřkolky3.400:10:0100:02:13
03:00, 02:13, 02:21, 02:24, Detail
8. Tobiáš Smetana Bashan 125Axa racing team#80#298Junioři mladší čtyřkolky4.400:11:3700:02:47
03:10, 02:51, 02:47, 02:48, Detail
9. Ava Pavlátová Access DRR 100Quad Storm Racing#777#2098Junioři mladší čtyřkolky5.400:11:5500:02:48
03:17, 02:58, 02:48, 02:50, Detail
10. Dominik Danielowitz DRR 100Cibulka, sponzor Vodárenská a.s., Brno-venkov...#299#2100Junioři mladší čtyřkolky6.400:11:5800:02:40
02:42, 02:45, 02:40, 03:49, Detail
11. Martin Ďurian Access Drr 100Martin Ďurian#25#942Junioři mladší čtyřkolky7.400:11:5900:02:44
03:15, 02:52, 02:44, 03:06, Detail
12. Jaroslav Bauer access 100 ddr 90-2Tmotor Abertamy#62#2097Junioři mladší čtyřkolky8.400:12:5100:02:50
03:15, 02:50, 03:06, 03:38, Detail
13. Ava Pavlátová Access 90 2TQuad Storm Racing#777#2099Děti čtyřkolky1.400:10:2200:02:22
02:10, 02:22, 02:29, 03:19, Detail
14. Tobiáš Smetana Bashan 125Axa racing team#80#297Děti čtyřkolky2.400:10:2200:02:30
02:07, 02:33, 02:30, 03:11, Detail
15. Josef Hráský Apex Malossi 90Stratov gang#69#304Děti čtyřkolky3.400:10:2500:02:37
02:14, 02:37, 02:50, 02:43, Detail
16. Martin Ďurian Access Drr 100Martin Ďurian#25#941Děti čtyřkolky4.400:10:2800:02:29
02:52, 02:29, 02:31, 02:35, Detail
17. Jaroslav Bauer access dr 100 100Motor Abertamy #62#2096Děti čtyřkolky5.400:11:0000:02:40
02:51, 02:40, 02:43, 02:45, Detail
18. Kryštof Koubek access drr 100 race 89,2FK racing#66#277Junioři mladší čtyřkolky9.300:09:1400:02:36
03:42, 02:54, 02:36, Detail
19. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuad racing Brozany nad Ohří#3#974Junioři mladší čtyřkolky10.300:10:1400:03:14
03:41, 03:19, 03:14, Detail
20. Josef Hráský Apex Malossi 90Stratov gang#69#305Junioři mladší čtyřkolky11.300:10:1500:03:08
03:43, 03:08, 03:22, Detail
21. KRISTÝNA Secká Bashan 125 125ccm 4taktBAZINGA! QUAD TEAM#13#301Junioři mladší čtyřkolky12.300:10:5800:03:21
04:11, 03:25, 03:21, Detail
22. Jáchym Jílek MINIROCKET MOTORS CRF110 125ccm 4TTEAM ZADŘEL#73#929Junioři mladší motorky4.300:13:1200:02:48
02:40, 02:48, 07:43, Detail
23. Sebastián Švehla Nissan 110 (4t)kartšok#1#2093Děti čtyřkolky6.300:10:1000:03:30
02:49, 03:49, 03:30, Detail
24. KRISTÝNA Secká Bashan 125 125ccm 4taktBAZINGA! QUAD TEAM#13#300Děti čtyřkolky7.300:10:2000:03:25
03:28, 03:26, 03:25, Detail
25. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuadracing Brozany nad Ohří#3#973Děti čtyřkolky8.300:10:2400:03:03
03:55, 03:03, 03:24, Detail
26. Laura Nová Suziki lt-z 90 4tQuad racing Brozany nad Ohří#4#975Děti čtyřkolky9.300:14:0200:04:31
04:57, 04:31, 04:33, Detail
27. Martin Pulec KTM 65 sx Ktm 65Wemoto.cz#11#2091Děti motorky2.200:17:1000:09:55
07:15, 09:55, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz