Oficiální Výsledková listina CITY TRIATHLON Karlovy Vary
11. 9. 2021

Žáci mladší 12–13

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Plic Ondřej2BWINNER TEAM#59#00:26:38.3100:04:05.1400:00:24.7100:12:33.2800:00:24.5100:09:10.65Detail
2. Schneiderka SamuelSK Kopřivnice#62#00:26:44.20+00:00:05.8800:04:07.1100:00:31.5600:12:25.0100:00:24.2100:09:16.30Detail
3. Kubias MatějTriatlon Plzeň#83#00:26:46.21+00:00:07.8900:04:32.2100:00:23.0000:12:40.9200:00:25.4800:08:44.59Detail
4. Kaindl JelleJOLSPORT#120#00:27:05.63+00:00:27.3100:04:37.4800:00:22.1400:12:35.9900:00:29.7600:09:00.24Detail
5. Kovář JanTCV Jindřichův Hradec#86#00:27:35.14+00:00:56.8200:04:42.7700:00:36.3500:12:57.0000:00:22.0300:08:56.98Detail
6. Krátký MarekArtSport Team#65#00:27:50.84+00:01:12.5200:04:31.2200:00:23.2300:13:21.9100:00:24.7400:09:09.71Detail
7. Lemberka JanTriathlon Team Tábor#108#00:28:22.04+00:01:43.7200:04:38.8100:00:27.0700:13:20.1300:00:27.1400:09:28.86Detail
8. Kmoch ŠtěpánTri club Česká Lípa#72#00:28:23.50+00:01:45.1800:05:12.5200:00:35.5300:13:24.4700:00:27.7500:08:43.22Detail
9. Svatoš AdamLoko Trutnov#98#00:28:29.75+00:01:51.4300:05:01.2400:00:25.5700:13:25.8800:00:23.7700:09:13.28Detail
10. Šoula VáclavTriathlon Team Tábor#107#00:28:40.89+00:02:02.5700:05:02.4700:00:33.1400:13:37.7200:00:21.8500:09:05.69Detail
11. ŠČUDLA OndřejSVČ Boskovice#112#00:28:44.46+00:02:06.1400:04:13.5800:00:42.6700:13:05.0000:00:38.3900:10:04.81Detail
12. Michálek AntonínTRI KLUB Příbram#136#00:29:21.46+00:02:43.1400:05:27.1500:00:27.2600:13:42.2000:00:37.0300:09:07.79Detail
13. Hubáček OndřejTriathlon Team Tábor#106#00:29:42.43+00:03:04.1100:04:59.5100:00:32.5200:13:41.9900:00:22.6700:10:05.72Detail
14. Řezníček JosefLoko Trutnov#97#00:29:43.84+00:03:05.5200:04:47.5700:00:40.7700:13:25.0000:00:31.1700:10:19.29Detail
15. Večeřa MatyášTJ Spartak Třebíč#75#00:29:52.68+00:03:14.3600:05:17.4900:00:30.0000:13:24.3700:00:20.5200:10:20.27Detail
16. Hellier BruceTri club Česká Lípa#156#00:30:20.96+00:03:42.6400:05:35.8100:00:41.5400:13:23.2800:00:28.7400:10:11.58Detail
17. Kalda MartinTJ Spartak Třebíč#57#00:30:28.42+00:03:50.1000:05:06.5500:00:35.6900:13:56.2100:00:19.8000:10:30.16Detail
18. Bajer VojtěchTITAN TRILIFE#102#00:30:56.56+00:04:18.2400:05:26.8600:00:47.5700:13:29.7400:00:26.0700:10:46.30Detail
19. Gončaruk IljaTCV Jindřichův Hradec#113#00:31:13.06+00:04:34.7400:05:22.4100:00:46.8100:14:12.3100:00:22.8800:10:28.63Detail
20. Macháček HugoTriatlet Karlovy Vary#135#00:31:14.24+00:04:35.9200:05:34.5000:00:55.6700:14:17.8800:00:23.5300:10:02.64Detail
21. Heřman JakubElite Sport Boskovice#69#00:31:14.56+00:04:36.2400:05:21.0500:00:52.0200:14:37.1400:00:23.4000:10:00.93Detail
22. Olšar RobertTri club Česká Lípa#164#00:31:35.89+00:04:57.5700:04:54.8300:00:45.8500:13:54.8700:00:27.3500:11:32.97Detail
23. Váša TheodorTriatlet Karlovy Vary#142#00:31:37.26+00:04:58.9400:05:35.3800:00:52.7900:14:17.1000:00:30.0000:10:21.98Detail
24. Zavřel JiříElite Sport Boskovice#128#00:31:46.87+00:05:08.5500:06:08.7700:00:32.1900:13:38.6700:00:21.5000:11:05.71Detail
25. Valda AntonínTCV Jindřichův Hradec#78#00:32:12.22+00:05:33.9000:05:54.2000:00:40.0000:14:11.2200:00:28.4900:10:58.28Detail
26. Ihn Tobiáš4SPORTS TEAM#89#00:32:33.65+00:05:55.3300:05:07.9400:00:46.8900:14:29.8100:00:26.2800:11:42.71Detail
27. Auf JanTJ Spartak Třebíč#61#00:32:46.65+00:06:08.3300:05:31.8100:00:52.5100:14:29.8100:00:23.0800:11:29.42Detail
28. Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary#80#00:32:51.07+00:06:12.7500:06:09.0700:00:40.9700:13:57.8400:00:25.4600:11:37.71Detail
29. Petráček MilanLoko Trutnov#90#00:32:58.43+00:06:20.1100:06:46.3900:00:42.2600:14:06.2300:00:24.7600:10:58.76Detail
30. Kotiš MartinTJ Sokol Senohraby#154#00:34:53.69+00:08:15.3700:05:51.5200:01:38.2700:15:59.2700:00:26.8300:10:57.78Detail
31. Anděl DavidTri club Česká Lípa#155#00:35:20.21+00:08:41.8900:07:09.1600:00:49.7800:14:44.9900:00:28.8000:12:07.45Detail
32. Dlouhý VítekTriatlon Plzeň#115#00:35:23.25+00:08:44.9300:08:03.1900:01:25.4700:14:07.4900:00:21.0300:11:26.06Detail
33. Jiruška MatyášTCV Jindřichův Hradec#88#00:35:58.38+00:09:20.0600:06:26.1300:00:45.9200:14:49.4300:00:24.0900:13:32.80Detail
Koptík JiříTriSK ČB#50#Detail
DNF Volf ŠtěpánVOKOLOPOLE#119#00:04:09.6800:00:40.3000:04:23.5500:00:07.1700:04:31.84Detail
DNF Bakoč HynekSTT#54#00:05:30.5000:00:44.0300:04:48.4400:00:07.2600:04:54.12Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz