Oficiální Výsledková listina CITY TRIATHLON Karlovy Vary
11. 9. 2021

Žákyně starší 14–15

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Jarošová KarolínaArtSport Team#146#00:31:26.5600:04:50.9200:00:30.0000:12:49.6500:00:24.7100:12:51.27Detail
2. Křížková VandaTITAN TRILIFE#63#00:32:08.61+00:00:42.0400:04:36.2300:00:30.0000:13:54.5200:00:22.1200:12:45.72Detail
3. Jedličková BarboraTriatlon Plzeň#55#00:32:23.98+00:00:57.4100:04:25.6500:00:24.0200:13:31.8700:00:33.3400:13:29.08Detail
4. Pozlerová EditaOMT#152#00:32:40.98+00:01:14.4100:04:26.4000:00:28.1900:14:04.0500:00:28.5800:13:13.74Detail
5. Kůrková KarolínaTCV Jindřichův Hradec#79#00:33:16.96+00:01:50.3900:04:39.8600:00:30.0000:13:51.8800:00:25.7000:13:49.51Detail
6. Tučková TerezaTriSK ČB#132#00:33:41.30+00:02:14.7300:04:21.7500:00:29.7400:14:11.1200:00:27.7700:14:10.91Detail
7. Bradáčová NikolaACT leraK#81#00:33:45.42+00:02:18.8500:06:10.0500:00:30.0000:13:29.2200:00:20.9400:13:15.19Detail
8. Rutarová KarolínaTriatlon Plzeň#111#00:33:46.89+00:02:20.3200:05:37.9600:00:30.0000:14:00.4900:00:30.8300:13:07.59Detail
9. Vokrouhlecká Alice VOKOLOPOLE#105#00:35:06.56+00:03:39.9900:06:58.2100:00:42.1600:10:42.6500:00:20.6000:16:22.92Detail
10. Karasová Anna TT Příbram, z. s.#137#00:35:17.05+00:03:50.4800:04:47.9400:00:30.0000:15:05.7100:00:33.7200:14:19.67Detail
11. Zavřelová AdélaElite Sport Boskovice#127#00:35:21.47+00:03:54.9000:06:00.0100:00:30.0000:14:25.5000:00:22.5700:14:03.37Detail
12. Knejzlíková TerezaTri club Česká Lípa#163#00:35:28.96+00:04:02.3900:05:59.4400:00:30.0000:14:36.5300:00:22.4400:14:00.54Detail
13. Štramberská DorotaTITAN TRILIFE#103#00:35:41.49+00:04:14.9200:05:41.4900:00:32.0000:14:05.8100:00:28.4100:14:53.75Detail
14. Kotišová Karolína TJ Sokol Senohraby#153#00:36:20.04+00:04:53.4700:05:58.0200:00:28.0000:14:41.9200:00:20.6600:14:51.43Detail
15. Nováková JarmilaTri club Česká Lípa#162#00:37:48.17+00:06:21.6000:06:06.6000:00:40.0000:14:22.0900:00:27.4000:16:12.07Detail
16. Marešová MagdalénaTriatlon Plzeň#122#00:37:53.93+00:06:27.3600:06:11.4400:00:30.0000:14:25.9500:00:34.5100:16:12.02Detail
17. Lichtenbergová ZuzanaTJ Sokol Senohraby#148#00:37:57.58+00:06:31.0100:06:11.3200:00:47.1200:15:57.1500:00:21.3700:14:40.60Detail
18. Šťastná LucieTJ Sokol Senohraby#149#00:38:46.69+00:07:20.1200:06:24.2900:00:39.7200:15:19.2300:00:21.5300:16:01.90Detail
19. Hübschová Lucie#116#00:39:04.65+00:07:38.0800:05:37.4600:00:30.0000:15:59.6000:00:29.2600:16:28.31Detail
20. Mitisková LucieTJ Spartak Třebíč#56#00:39:46.14+00:08:19.5700:06:01.2600:00:30.0000:15:31.0000:00:25.4600:17:18.40Detail
21. Káňová KateřinaLoko Trutnov#92#00:39:57.05+00:08:30.4800:06:04.5000:00:40.0000:14:23.4000:00:29.2600:18:19.87Detail
22. Pánková EmmaVOKOLOPOLE#141#00:40:12.56+00:08:45.9900:06:07.3000:00:30.0000:16:19.4800:00:33.4600:16:42.31Detail
23. Čunátová TerezaTri club Česká Lípa#157#00:40:35.11+00:09:08.5400:06:05.2600:00:40.0000:15:49.1000:00:39.5500:17:21.18Detail
24. Krátká KateřinaArtSport Team#66#00:41:00.04+00:09:33.4700:06:03.3000:00:30.0000:15:59.9200:00:25.3500:18:01.46Detail
Šrollová ViktorieSTT#53#Detail
DNF Kratochvílová ŠárkaTJ Spartak Třebíč#123#00:05:00.9900:05:33.8100:36:50.5600:00:25.9900:00:27.95Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz