Výsledková listina CITY TRIATHLON Karlovy Vary
11. 9. 2021

Český pohár AGE Groups

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníkoloběh
1. Tlamka FilipKONRAD TOOLS TEAM#5#5005Junioři1.01:00:57.6200:09:35.0200:34:26.4700:16:56.12Detail
2. Eliáš DavidTriklub Příbram#24#5024Dorostenci1.01:01:24.99+00:00:27.3600:09:41.0000:34:14.7200:17:29.26Detail
3. Korous DavidTriathlon Team Tábor#40#5040Dorostenci2.01:01:55.84+00:00:58.2100:09:49.0400:34:11.6700:17:55.13Detail
4. Homola JakubTriathlon Team Tábor#20#5020Dorostenci3.01:02:56.27+00:01:58.6400:10:44.1300:34:43.5000:17:28.63Detail
5. Juránek LukášX-team BaNo#53#5053Junioři2.01:03:16.97+00:02:19.3400:11:58.8400:33:58.0000:17:20.13Detail
6. Marek JakubKONRAD TOOLS TEAM#6#5006Junioři3.01:03:45.84+00:02:48.2100:09:28.4600:36:29.6200:17:47.75Detail
7. Matějovič FilipTriatlon Plzeň#47#5047Junioři4.01:03:58.73+00:03:01.1000:10:01.3200:36:48.0900:17:09.31Detail
8. Lukeš MatějTriatlon Plzeň#30#5030Junioři5.01:04:01.73+00:03:04.1001:04:01.73Detail
9. Knejzlík TomášTri club Česká Lípa#10#5010Dorostenci4.01:04:04.39+00:03:06.7600:10:26.8800:35:45.0800:17:52.42Detail
10. Michálek FilipTriklub Příbram#28#2028M20-391.01:04:28.54+00:03:30.9100:09:39.4700:35:10.4500:19:38.62Detail
11. Nýdrle FilipTriatlon Plzeň#26#5026Dorostenci5.01:05:53.22+00:04:55.5900:10:53.0700:34:52.5000:20:07.65Detail
12. Dušek KarelKILPI KOME KLUB#40#2040M20-392.01:05:56.61+00:04:58.9800:09:43.1400:37:00.0000:19:13.47Detail
13. Burian MatějSK Slavia Praha#29#2029M20-393.01:06:28.91+00:05:31.2800:09:41.9400:35:13.9900:21:32.97Detail
14. Souček JakubTriatlon Plzeň#32#5032Dorostenci6.01:06:29.16+00:05:31.5300:10:20.2400:37:00.1800:19:08.73Detail
15. Gajdoš OndřejSport Future Group#45#5045Dorostenci7.01:07:08.75+00:06:11.1200:10:29.3100:37:26.3900:19:13.03Detail
16. Ondrej Michal2BWINNER TEAM#4#2004M20-394.01:07:20.94+00:06:23.3100:10:42.9400:36:54.8600:19:43.14Detail
17. Urban Filip Hopman Team Žatec#43#2043M20-395.01:07:26.84+00:06:29.2100:10:31.9200:37:07.7100:19:47.19Detail
18. Chmátal DavidTRI KLUB Příbram#28#5028Dorostenci8.01:07:41.78+00:06:44.1500:10:29.0000:37:20.1200:19:52.65Detail
19. Lemberka OndřejTriathlon Team Tábor#21#5021Dorostenci9.01:07:44.43+00:06:46.8000:10:28.3000:36:18.0200:20:58.11Detail
20. Pásler JakubLoko Trutnov#14#5014Junioři6.01:07:54.34+00:06:56.7100:10:13.7500:38:34.4700:19:06.11Detail
21. Kubíček JanChodov#159#5159M40-491.01:08:23.05+00:07:25.4200:11:30.0900:37:36.9500:19:15.99Detail
22. Tůma MatoušVanaman Kladno#45#2045M20-396.01:08:34.16+00:07:36.5300:10:39.9800:38:05.0100:19:49.16Detail
23. Šmíd JaroslavTTK Slavia VŠ Plzeň#128#5128M40-492.01:08:35.18+00:07:37.5500:11:09.7300:38:00.3300:19:25.12Detail
24. Juránková HeidiX-team BaNo#51#5051Juniorky1.01:08:53.21+00:07:55.5800:10:25.3200:39:16.9700:19:10.91Detail
25. Kesl JiříUSK Akademik Cheb#49#2049M20-397.01:08:57.99+00:08:00.3600:12:16.2600:37:09.9300:19:31.79Detail
26. Jahoda VojtěchTriathlon Team Tábor#19#5019Dorostenci10.01:09:03.87+00:08:06.2400:10:58.1200:38:16.2300:19:49.51Detail
27. Přikrylová DanaTriatlon Plzeň#31#5031Juniorky2.01:09:04.36+00:08:06.7300:10:25.8200:39:13.2400:19:25.29Detail
28. Mičková Kateřina2BWINNER TEAM#52#5052Dorostenky1.01:09:11.03+00:08:13.4000:10:15.3100:39:24.7700:19:30.94Detail
29. Skořepa AdamSTT#29#5029Dorostenci11.01:09:15.21+00:08:17.5800:10:23.1600:37:30.2200:21:21.82Detail
30. Žirovnický JanTriathlon Team Tábor#39#5039Dorostenci12.01:09:29.56+00:08:31.9300:10:32.5700:38:15.6000:20:41.38Detail
31. Kostlán RobertTriathlon Team Tábor#22#5022Junioři7.01:09:48.22+00:08:50.5900:10:31.2600:38:30.5000:20:46.45Detail
32. Štěrbová MichaelaBohemians Praha#32#2032Z20-391.01:10:04.89+00:09:07.2600:10:18.7600:38:50.0500:20:56.08Detail
33. Vrobel LukášKerberos#133#5133M40-493.01:10:06.46+00:09:08.8300:11:29.1700:39:17.3400:19:19.94Detail
34. Hrdlička MatějROAD2KONA#70#5070Dorostenci13.01:10:22.91+00:09:25.2800:10:09.8200:39:19.8700:20:53.22Detail
35. Paták PavelTTK Slavia VŠ Plzeň#101#5101M50-591.01:10:29.49+00:09:31.8600:10:05.9400:39:01.8500:21:21.69Detail
36. Novotná Veronika Triatlon Plzeň#19#2019Z20-392.01:10:34.37+00:09:36.7400:10:44.9100:40:29.2300:19:20.23Detail
37. Fairaislová IvetaTCV Jindřichův Hradec#31#2031Z20-393.01:10:40.84+00:09:43.2100:10:27.3300:39:08.8300:21:04.67Detail
38. Auf JakubTJ Spartak Třebíč#62#5062Dorostenci14.01:10:45.43+00:09:47.8000:10:23.9200:38:28.7800:21:52.72Detail
39. Hadravová KateřinaTriathlon Team Tábor#12#5012Dorostenky2.01:10:53.66+00:09:56.0300:11:23.3500:40:04.8800:19:25.42Detail
40. Kašpar LukášLoko Trutnov#15#5015Dorostenci15.01:11:07.52+00:10:09.8900:10:00.0000:40:53.2100:20:14.30Detail
41. Imríšek LukášPREBA- Realiz sport team#13#2013M20-398.01:11:09.94+00:10:12.3100:11:13.3600:40:00.0000:19:56.57Detail
42. Srogoňová AlenaPROFI SPORT Cheb#56#5056Juniorky3.01:11:28.95+00:10:31.3200:11:49.6900:39:57.7800:19:41.46Detail
43. Knobloch FlorianVOKOLOPOLE#34#5034Junioři8.01:11:36.75+00:10:39.1200:12:15.1500:38:23.7200:20:57.86Detail
44. Března MatějTJ Spartak Třebíč#64#5064Dorostenci16.01:11:42.03+00:10:44.4000:10:52.9700:38:38.3000:22:10.75Detail
45. Balcarová JulieHere To Win team#1#5001Juniorky4.01:11:55.57+00:10:57.9400:11:06.8400:39:43.2100:21:05.51Detail
46. Jócsik OndřejTriatlon Plzeň#17#2017M20-399.01:11:56.34+00:10:58.7100:12:14.2400:38:46.6100:20:55.48Detail
47. Korous MartinTriathlon Team Tábor#136#5136M40-494.01:12:02.65+00:11:05.0200:12:45.1000:39:01.8500:20:15.69Detail
48. Horňová AdrianaKONRAD TOOLS TEAM#41#2041Z20-394.01:12:41.88+00:11:44.2500:11:09.6100:40:01.5000:21:30.75Detail
49. Bíba JanTriatlon Plzeň#138#5138M40-495.01:12:49.74+00:11:52.1100:13:27.1300:38:57.9100:20:24.68Detail
50. Valtr MatějTRIVA Praha#156#5156M40-496.01:12:55.15+00:11:57.5200:12:04.3500:40:50.0600:20:00.74Detail
51. Teplý OndřejCafé racers#160#5160M40-497.01:13:10.93+00:12:13.3000:11:56.0000:39:24.9000:21:50.02Detail
52. Palider JanTriatlon klub Ostrava#46#2046M20-3910.01:13:13.17+00:12:15.5400:10:00.0000:43:36.7500:19:36.42Detail
53. Kahuda JiříTriatlon Plzeň#12#2012M20-3911.01:13:16.21+00:12:18.5800:11:07.6800:40:13.5900:21:54.93Detail
54. Říhová EliškaTriathlon Team Tábor#13#5013Juniorky5.01:13:38.82+00:12:41.1900:10:34.0400:42:28.6400:20:36.13Detail
55. Hašlar MatyášVOKOLOPOLE#9#5009Dorostenci17.01:13:40.17+00:12:42.5400:12:18.7200:40:46.6700:20:34.76Detail
56. Ryšávková EmmaKONRAD TOOLS TEAM#4#5004Dorostenky3.01:13:47.98+00:12:50.3500:10:16.6900:42:06.3200:21:24.97Detail
57. Včeliš MichalRUN#16#2016M20-3912.01:13:48.10+00:12:50.4700:14:02.1300:40:22.6600:19:23.30Detail
58. Matějka JiříSK Profisport Karlovy Vary#118#5118M40-498.01:13:51.57+00:12:53.9400:12:10.2000:38:42.2600:22:59.11Detail
59. Matějovič MartinTriatlon Plzeň#145#5145M50-592.01:13:53.44+00:12:55.8100:13:11.1000:39:57.4400:20:44.89Detail
60. Kalivoda LukášTTK Slavia VŠ Plzeň#43#5043Junioři9.01:13:54.20+00:12:56.5700:12:20.9300:39:56.8900:21:36.37Detail
61. Hosnedl MarekCafé racers#36#2036M20-3913.01:14:00.02+00:13:02.3900:13:20.3100:37:41.8200:22:57.89Detail
62. Miklišová LucieTITAN TRILIFE#35#5035Juniorky6.01:14:10.31+00:13:12.6800:12:00.0000:40:30.5600:21:39.74Detail
63. Hamata LukášTriatlet Karlovy Vary#67#5067Dorostenci18.01:14:11.99+00:13:14.3600:11:02.4900:41:41.1100:21:28.38Detail
64. Anselm WalterWave Tri Team TS Wörgl#114#5114M40-499.01:14:14.38+00:13:16.7500:12:09.7200:40:17.4200:21:47.23Detail
65. Maxian Boris#6#2006M20-3914.01:14:20.67+00:13:23.0400:13:25.5600:39:35.5000:21:19.60Detail
66. Mitisková MichaelaTJ Spartak Třebíč#63#5063Dorostenky4.01:14:32.50+00:13:34.8700:11:50.2000:43:17.6400:19:24.65Detail
67. Kábrt AlešLoko Trutnov#16#5016Dorostenci19.01:14:47.11+00:13:49.4800:11:12.1800:41:46.0200:21:48.90Detail
68. Šilhan JiříWITTE bike team#144#5144M40-4910.01:15:23.38+00:14:25.7500:14:46.4700:39:16.3000:21:20.60Detail
69. Pánek ŠimonVOKOLOPOLE#33#5033Dorostenci20.01:15:31.78+00:14:34.1500:12:16.8900:41:13.1100:22:01.78Detail
70. Stránský JiříEtriatlon Team#18#2018M20-3915.01:15:59.40+00:15:01.7700:12:51.7600:40:33.1000:22:34.52Detail
71. Stupková BarboraTriatlon Plzeň#59#5059Juniorky7.01:16:03.07+00:15:05.4400:11:30.8500:42:34.7000:21:57.52Detail
72. Mígl VojtěchTT Příbram, z. s.#49#5049Junioři10.01:16:04.72+00:15:07.0900:12:18.0900:41:09.9700:22:36.66Detail
73. Kafka ŠimonKONRAD TOOLS TEAM#38#5038Dorostenci21.01:16:20.18+00:15:22.5500:11:54.4300:41:41.8000:22:43.94Detail
74. Brož MilanKILPI KOME KLUB#52#2052M20-3916.01:16:32.76+00:15:35.1300:12:53.9200:40:53.0000:22:45.83Detail
75. Fraňková Natálie TRI KLUB Příbram#44#5044Dorostenky5.01:16:41.49+00:15:43.8600:11:14.1100:42:26.5300:23:00.85Detail
76. Petratur RadimKOVO Praha#129#5129M40-4911.01:16:44.31+00:15:46.6800:14:30.7200:40:06.6600:22:06.92Detail
77. Martínek JanIndividuální#140#5140M50-593.01:16:45.28+00:15:47.6500:14:06.6600:40:54.0800:21:44.52Detail
78. Matoušová MichaelaKONRAD TOOLS TEAM#33#2033Z20-395.01:17:00.27+00:16:02.6400:12:23.5700:41:09.2400:23:27.45Detail
79. Kaindl MartinJOLSPORT#130#5130M50-594.01:17:23.75+00:16:26.1200:14:31.5100:41:16.7600:21:35.46Detail
80. Procházková NikolaKONRAD TOOLS TEAM#7#5007Juniorky8.01:17:23.85+00:16:26.2200:12:00.6900:43:59.7600:21:23.39Detail
81. Jíra JaroslavTri club Česká Lípa#161#5161M50-595.01:17:44.37+00:16:46.7400:14:00.0000:42:44.7500:20:59.62Detail
82. Dubcová JanaIndividuální#22#2022Z20-396.01:17:48.05+00:16:50.4200:15:29.5600:40:07.4700:22:11.00Detail
83. Koutný RomanTT Příbram, z. s.#61#5061Junioři11.01:17:48.20+00:16:50.5700:12:15.8400:42:32.7900:22:59.56Detail
84. Ihn OndřejTriatlon klub Ostrava#3#2003M20-3917.01:18:05.43+00:17:07.8000:12:09.2900:43:16.2500:22:39.87Detail
85. Chmátalová AdélaTRI KLUB Příbram#27#5027Dorostenky6.01:18:21.45+00:17:23.8200:11:46.7100:43:32.4100:23:02.32Detail
86. Marek DanielTriatlon Plzeň#146#5146M50-596.01:18:26.97+00:17:29.3400:13:47.8500:40:10.4800:24:28.63Detail
87. Kalina BohumilSK Kardašova Řečice#121#5121M40-4912.01:18:42.06+00:17:44.4300:15:34.9100:41:14.2100:21:52.92Detail
88. Dvořáková PetraKONRAD TOOLS TEAM#66#5066Dorostenky7.01:18:42.33+00:17:44.7000:10:28.0800:45:00.8700:23:13.37Detail
89. Krobová EliškaTri club Česká Lípa#65#5065Juniorky9.01:18:47.16+00:17:49.5300:12:40.9000:42:15.6300:23:50.61Detail
90. JUNGMANN PetrSlavia Karlovy Vary#124#5124M50-597.01:18:49.19+00:17:51.5600:14:00.0000:42:38.3300:22:10.85Detail
91. Brožek Vítek KILPI KOME KLUB#48#2048M20-3918.01:18:49.95+00:17:52.3200:13:56.8700:43:29.3000:21:23.76Detail
92. Vopat MilanDELTA TEAM TRIATLON#149#5149M60p1.01:18:50.03+00:17:52.4000:15:02.5500:42:45.3000:21:02.17Detail
93. Ježková KateřinaIndividuální#26#2026Z20-397.01:19:01.11+00:18:03.4800:16:05.3700:41:48.3200:21:07.41Detail
94. Flak DavidCSG TRI TEAM#122#5122M40-4913.01:19:11.68+00:18:14.0500:14:41.2200:43:12.6600:21:17.79Detail
95. Dvořák VítězslavTTK Slavia VŠ Plzeň#20#2020M20-3919.01:19:23.54+00:18:25.9100:14:00.7700:42:33.1100:22:49.65Detail
96. Mígl AntonínTT Příbram, z. s.#50#5050Dorostenci22.01:19:24.99+00:18:27.3600:12:41.3100:44:40.5000:22:03.18Detail
97. Bartovský TomášKrušnoman TT Litvínov#17#5017Junioři12.01:20:30.05+00:19:32.4200:12:59.2700:42:58.5000:24:32.27Detail
98. Kučerová EliškaTriatlet Karlovy Vary#3#5003Dorostenky8.01:20:33.72+00:19:36.0900:13:09.2900:44:19.1800:23:05.25Detail
99. Vostřel MichalIndividuální#35#2035M20-3920.01:20:45.99+00:19:48.3600:13:40.5500:44:09.2600:22:56.17Detail
100. Urban MichalTRI Chrudim#5#2005M20-3921.01:20:47.34+00:19:49.7100:13:20.1900:42:09.5700:25:17.57Detail
101. Hendrych AdamPROFI SPORT Cheb#57#5057Dorostenci23.01:20:47.67+00:19:50.0400:12:42.8000:40:42.0000:27:22.87Detail
102. Chovanečková NikolaTITAN TRILIFE#37#5037Dorostenky9.01:21:16.37+00:20:18.7400:13:30.0000:46:19.1200:21:27.25Detail
103. Homolka OndřejIndividuální#127#5127M40-4914.01:21:24.61+00:20:26.9800:15:00.0000:43:50.0300:22:34.57Detail
104. Krištof Štěpán#11#2011M20-3922.01:21:28.66+00:20:31.0300:14:40.4600:43:22.0900:23:26.10Detail
105. Procházka MilanTJ Spartak Třebíč#131#5131M50-598.01:21:33.54+00:20:35.9100:14:22.9700:43:57.4700:23:13.09Detail
106. Macháček MarekTriatlet Karlovy Vary#157#5157M40-4915.01:21:37.71+00:20:40.0800:15:39.4500:44:55.4500:21:02.80Detail
107. Ficová MarkétaTT Příbram, z. s.#58#5058Dorostenky10.01:21:44.57+00:20:46.9400:13:51.0600:45:35.0200:22:18.48Detail
108. Štěpánová LenkaKONRAD TOOLS TEAM#10#2010Z20-398.01:22:17.87+00:21:20.2400:12:06.5300:44:31.9300:25:39.41Detail
109. Svobodová EliškaTJ Spartak Třebíč#8#5008Juniorky10.01:22:20.99+00:21:23.3600:12:22.3300:45:02.7300:24:55.91Detail
110. Stránský VítězslavFRUIT BIKE FACTORY #24#2024M20-3923.01:22:30.14+00:21:32.5100:15:18.8900:43:11.5800:23:59.66Detail
111. Musil JakubPRISTA OIL CZECH#1#2001M20-3924.01:22:45.34+00:21:47.7100:14:55.6800:40:40.2500:27:09.40Detail
112. Churavá VeronikaTriatlon Plzeň#41#5041Dorostenky11.01:23:13.14+00:22:15.5100:13:24.6600:46:25.7000:23:22.77Detail
113. Smolík MartinTJ SLAVIA Karlovy Vary#107#5107M50-599.01:23:17.57+00:22:19.9400:15:27.1300:41:22.4700:26:27.96Detail
114. Grim DanielIndividuální#23#2023M20-3925.01:23:19.59+00:22:21.9600:16:37.9300:42:32.6200:24:09.04Detail
115. Musilová NikolaTCV Jindřichův Hradec#9#2009Z20-399.01:23:39.56+00:22:41.9300:13:27.6300:44:25.8300:25:46.08Detail
116. Parez JanTT Příbram, z. s.#72#5072Dorostenci24.01:23:41.18+00:22:43.5500:12:23.0600:47:24.8900:23:53.23Detail
117. Krátká LucieArtSport Team#112#5112Z40-491.01:23:50.81+00:22:53.1800:14:04.4600:46:19.9700:23:26.37Detail
118. Čermák JanIndividuální#110#5110M50-5910.01:24:17.37+00:23:19.7400:14:54.1400:44:36.0100:24:47.20Detail
119. Kocík VojtěchIndividuální#154#5154M40-4916.01:24:20.41+00:23:22.7800:14:57.1900:44:36.8900:24:46.32Detail
120. Cerny SvatoplukAK Bílina#148#5148M50-5911.01:24:30.06+00:23:32.4300:15:46.5400:46:10.0400:22:33.47Detail
121. Ševčíková AnežkaKilpi KOME klub#42#2042Z20-3910.01:24:34.59+00:23:36.9600:15:21.1400:47:20.5000:21:52.94Detail
122. Matoušek Ondřej#50#2050M20-3926.01:24:47.83+00:23:50.2000:15:01.2500:45:24.6800:24:21.89Detail
123. Korellus PetrTriatlet Karlovy Vary#126#5126M40-4917.01:24:49.83+00:23:52.2000:15:27.9200:45:08.3700:24:13.53Detail
124. Vitner DavidPlamen Chodov #14#2014M20-3927.01:24:52.50+00:23:54.8700:18:46.1600:40:17.1700:25:49.16Detail
125. Brabcová MiladaTJ Spartak Třebíč#135#5135Z40-492.01:25:04.00+00:24:06.3700:15:49.0000:45:43.6100:23:31.38Detail
126. Tvrz JakubIndividuální#37#2037M20-3928.01:25:05.65+00:24:08.0200:16:22.0600:43:44.7800:24:58.81Detail
127. Vencálková BarboraIndividuální#2#5002Dorostenky12.01:25:16.39+00:24:18.7600:11:02.1700:48:07.7200:26:06.49Detail
128. Kobík MartinBěžci Chomutov#51#2051M20-3929.01:25:35.71+00:24:38.0800:14:10.2400:47:39.0900:23:46.38Detail
129. Sedlar DanielKrušnoman TT Litvínov#38#2038M20-3930.01:25:41.43+00:24:43.8000:11:02.9100:53:39.1100:20:59.40Detail
130. Malíková MartinaIndividuální#2#2002Z20-3911.01:25:46.52+00:24:48.8900:14:36.0800:45:49.5600:25:20.87Detail
131. Matucha David#153#5153M40-4918.01:25:54.19+00:24:56.5600:14:59.0500:46:27.6900:24:27.44Detail
132. Červenka CtiborHopman Team Žatec#120#5120M40-4919.01:26:32.94+00:25:35.3100:15:45.2600:45:42.7900:25:04.88Detail
133. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#151#5151M60p2.01:26:46.46+00:25:48.8300:14:28.6400:44:57.8900:27:19.91Detail
134. Havlíček MichalACES TEAM KARLOVY VARY#147#5147M50-5912.01:26:55.48+00:25:57.8500:13:36.0300:45:50.4300:27:29.01Detail
135. Hyláková DanaIndividuální#123#5123Z60p1.01:27:17.81+00:26:20.1800:15:45.3900:46:37.7100:24:54.70Detail
136. Procházková VendulaTJ Spartak Třebíč#132#5132Z40-493.01:28:05.82+00:27:08.1900:15:35.6000:45:48.0000:26:42.21Detail
137. Beck PavelKrušnohorský výšvih#142#5142M40-4920.01:28:12.40+00:27:14.7700:12:51.0100:49:19.8900:26:01.49Detail
138. Duspivová IvetaPROFI SPORT Cheb#155#5155Z40-494.01:28:28.34+00:27:30.7100:13:56.1000:46:46.2800:27:45.95Detail
139. Heran RobertIndividuální#162#5162M40-4921.01:28:36.21+00:27:38.5800:17:45.4900:46:52.0300:23:58.68Detail
140. Kopfstein Petr#119#5119M40-4922.01:29:13.33+00:28:15.7000:15:56.7200:45:45.1600:27:31.43Detail
141. DUDA JosefFruitbike factory#25#2025M20-3931.01:29:15.67+00:28:18.0400:16:02.4400:47:33.1600:25:40.07Detail
142. Orner ZdeněkTITAN TRILIFE#105#5105M60p3.01:29:32.70+00:28:35.0700:14:57.7800:44:24.7400:30:10.17Detail
143. Boháčová TerezaTT Příbram, z. s.#60#5060Dorostenky13.01:29:39.09+00:28:41.4600:13:44.4600:49:02.3800:26:52.23Detail
144. Ledvinka MichalTriatlon Kladno #44#2044M20-3932.01:30:33.20+00:29:35.5700:16:14.4800:48:03.2200:26:15.49Detail
145. Ginzel PetrIndividuální#104#5104M40-4923.01:30:36.37+00:29:38.7400:20:20.5100:47:03.8800:23:11.97Detail
146. Švecová AndreaTriatlon Plzeň#46#5046Dorostenky14.01:30:47.24+00:29:49.6100:12:34.8700:54:09.4200:24:02.94Detail
147. Štýber RomanCZExxx#21#2021M20-3933.01:31:06.42+00:30:08.7900:17:32.6200:45:30.8100:28:02.98Detail
148. Pánková Ivana VOKOLOPOLE#116#5116Z40-495.01:31:14.79+00:30:17.1600:14:41.7300:49:25.7400:27:07.31Detail
149. Tcybin GennadiiIndividuální#30#2030M20-3934.01:31:16.87+00:30:19.2400:17:36.5500:48:55.9500:24:44.36Detail
150. Kuchařová KarolínaTriatlon Plzeň#54#5054Dorostenky15.01:31:19.96+00:30:22.3300:13:49.5900:47:59.9600:29:30.39Detail
151. Koráb Ondřej#27#2027M20-3935.01:31:51.42+00:30:53.7900:16:17.4800:50:16.5100:25:17.42Detail
152. Andreovský JanTriatlet Karlovy Vary#103#5103M40-4924.01:31:56.07+00:30:58.4400:20:59.1100:46:56.7400:24:00.20Detail
153. Koutná EvaTT Příbram, z. s.#152#5152Z40-496.01:32:34.47+00:31:36.8400:14:25.7200:51:16.7000:26:52.04Detail
154. Lundák PetrVAŠE LIGA#53#2053M20-3936.01:33:09.93+00:32:12.3000:17:25.0600:49:00.6200:26:44.24Detail
155. Bedrníková LucieRoad2kona #68#5068Juniorky11.01:34:22.23+00:33:24.6000:14:53.1200:53:41.8300:25:47.28Detail
156. vitner pavel#115#5115M40-4925.01:34:32.34+00:33:34.7100:18:30.9500:49:04.7200:26:56.66Detail
157. Hudeček VladimírTT Příbran#71#5071Junioři13.01:35:06.68+00:34:09.0500:18:19.7800:46:35.8000:30:11.08Detail
158. Nevečeřal JiříIndividuální#106#5106M40-4926.01:35:23.98+00:34:26.3500:18:00.0000:51:00.8000:26:23.17Detail
159. Landiga MichalWitte Bike Team#134#5134M60p4.01:35:43.23+00:34:45.6000:18:26.5400:51:50.8700:25:25.81Detail
160. Váša MarekTriatlet KV#102#5102M40-4927.01:35:45.37+00:34:47.7400:17:25.2000:51:28.7900:26:51.37Detail
161. Fraňková MichaelaTT Příbram, z. s.#141#5141Z50-591.01:35:49.41+00:34:51.7800:19:22.5600:50:51.8700:25:34.97Detail
162. Prokop JanPotkani KV#151#5150M50-5913.01:36:47.66+00:35:50.0300:18:16.9400:49:53.5900:28:37.13Detail
163. Kvasničková RadkaRoad2Kona#158#5158Z40-497.01:38:15.07+00:37:17.4400:15:48.3300:51:03.5400:31:23.19Detail
164. Skopalová Klára#8#2008Z20-3912.01:39:43.53+00:38:45.9000:22:53.3400:49:23.7600:27:26.42Detail
165. Vojtěšková BarboraTITAN TRILIFE#36#5036Dorostenky16.01:39:53.59+00:38:55.9601:10:30.2500:14:45.5600:16:48.15Detail
166. Kushnir GlibIndividuální#34#2034M20-3937.01:40:27.91+00:39:30.2800:22:27.3600:50:27.0000:27:33.54Detail
167. Opletalová JanaIndividuální#139#5139Z50-592.01:41:21.05+00:40:23.4200:19:15.8600:56:04.5900:26:00.59Detail
168. Vavrochová JaroslavaIndividuální#111#5111Z40-498.01:42:23.96+00:41:26.3300:17:40.9500:52:54.5600:31:48.45Detail
169. Němcová Dagmar#47#2047Z20-3913.01:44:43.28+00:43:45.6500:23:49.4200:49:35.8700:31:17.98Detail
170. Stádník JakubTJ BIŽU JBC#42#5042Junioři14.01:56:33.71+00:55:36.0800:11:29.5201:23:09.3200:21:54.86Detail
171. Gremlicová LucieIndividuální#108#5108Z50-593.01:57:58.92+00:57:01.2900:20:11.3001:06:24.8700:31:22.74Detail
DNF Štourač NikolaKONRAD TOOLS TEAM#39#2039M20-39DNF 00:13:26.5304:02:06.7100:00:18.1700:00:06.8200:01:18.82Detail
DNF ŠTAJGR Milan#69#5069DorostenciDNF 00:12:20.2601:42:13.2500:02:00.4000:00:11.03Detail
DNF Stádník DanielTJ BIŽU JBC#137#5137M40-49DNF 00:13:24.3701:17:07.9400:13:22.96Detail
DNF Plza MarekTriSK ČB#18#5018DorostenciDNF 00:15:50.6301:34:01.5600:06:53.45Detail
DNF Marek MatějTriatlon Plzeň#48#5048JuniořiDNF 00:09:36.0900:36:20.57Detail
DNF Kučera RobertWITTE Bike Team#109#5109M50-59DNF 00:15:31.1001:10:29.78Detail
DNF Cihlář JakubTRI KLUB Příbram#23#5023JuniořiDNF 00:09:45.2701:34:47.31Detail
DNF Kožmínová Michaela#7#2007Z20-39DNF 00:17:09.4101:28:52.89Detail
DNF Michálek ŠimonTRI KLUB Příbram#11#5011DorostenciDNF 00:09:34.31Detail
DNF Mrňávek MartinLoko Trutnov#55#5055JuniořiDNF 00:10:36.33Detail
DNF Pelc JaroslavKrušnohorský výšvih#143#5143M40-49DNF 00:14:53.88Detail
DNF Hudeček OndřejMedeorKV#125#5125M40-49DNF 00:15:18.43Detail
DNF Klapa Tomas#15#2015M20-39DNF 00:16:20.06Detail
DNS Grubner TomášTRI Chrudim#113#5113M50-59DNS Detail
DNS Hašlarová AlenaVOKOLOPOLE#117#5117Z40-49DNS Detail
DSQ Kindl MarekTRI KLUB Příbram#25#5025DorostenciDSQ 00:10:25.1200:36:24.5000:19:13.05Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz