Oficiální Výsledková listina PŘESPOLNÍ BĚH - POHÁR AŠSK
22. 9. 2021

IV. kategorie 1,5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Řeháková LauraZŠ Dukelská, Benešov#19#00:05:59Detail
2. Pořízková KateřinaZŠ Komenského, Týnec n./S.#129#00:06:02+00:00:03.85Detail
3. Slavíková AnnaZŠ Dukelská, Benešov#29#00:06:04+00:00:05.85Detail
4. Česká ViktorieZŠ Sídliště, Vlašim#33#00:06:04+00:00:05.85Detail
5. Pajková KristýnaZŠ Vorlina, Vlašim#76#00:06:05+00:00:06.85Detail
6. Melicharová SáraZŠ Dukelská, Benešov#32#00:06:08+00:00:09.85Detail
7. Davisová ZuzanaZŠ Vorlina, Vlašim#79#00:06:29+00:00:30.85Detail
8. Fabiánová TerezaZŠ Dukelská, Benešov#28#00:06:29+00:00:30.85Detail
9. Němcová NelaZŠ Benešov, Jiráskova 888#135#00:06:30+00:00:31.85Detail
10. Lizáková LucieZŠ Vorlina, Vlašim#78#00:06:35+00:00:36.85Detail
11. Srbová PetraZŠ Sídliště, Vlašim#16#00:06:39+00:00:40.85Detail
12. Havlíčková JulieZŠ Sídliště, Vlašim#31#00:06:40+00:00:41.85Detail
13. Petrášková LucieZŠ Komenského, Týnec n./S.#142#00:06:47+00:00:48.85Detail
14. Dundychová EliškaZŠ Komenského, Týnec n./S.#109#00:06:59+00:01:00.85Detail
15. Jašková KristýnaZŠ Komenského, Týnec n./S.#106#00:07:01+00:01:02.85Detail
16. Doupovcová KláraZŠ Dukelská, Benešov#44#00:07:01+00:01:02.85Detail
17. Přitasilová MonikaZŠ Benešov, Jiráskova 888#132#00:07:05+00:01:06.85Detail
18. Dudová ValerieZŠ Komenského, Týnec n./S.#130#00:07:10+00:01:11.85Detail
19. Rálková NatálieZŠ Benešov, Jiráskova 888#139#00:07:29+00:01:30.85Detail
20. Pecinovská TerezaZŠ Benešov, Jiráskova 888#145#00:07:30+00:01:31.85Detail
21. Čedíková LucieZŠ Benešov, Jiráskova 888#127#00:07:33+00:01:34.85Detail
22. Seidlová AdélaZŠ Vorlina, Vlašim#80#00:07:35+00:01:36.85Detail
23. Vondrušková ZuzanaZŠ Sídliště, Vlašim#1#00:07:35+00:01:36.85Detail
24. Dudová AmelieZŠ Komenského, Týnec n./S.#137#00:08:06+00:02:07.85Detail
25. Kratochvílová LucieZŠ Vorlina, Vlašim#77#00:08:58+00:02:59.85Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz