Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník 2022
22. 1. 2022

půlmaraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Majoroš MichalMM Lanžov#280#CZEM1.MA1.01:47:49DetailDiplom
2. Hrda LukášIDDQD Runners#304#CZEM2.MA2.01:48:51+00:01:02.80DetailDiplom
3. Exner Jakub Swoboda Pteam Jihlava #212#CZEM3.MA3.01:50:24+00:02:35.80DetailDiplom
4. Dvořák Richard#288#CZEM4.MA4.01:50:55+00:03:06.80DetailDiplom
5. Kupidlovský DanielStodůlky#362#CZEM5.MB1.01:51:39+00:03:50.80DetailDiplom
6. Kolář TomášJEŠTĚD SKYRACE TÝM#171#CZEM6.MB2.01:52:49+00:05:00.80DetailDiplom
7. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#125#CZEM7.MC1.01:54:04+00:06:15.80DetailDiplom
8. Dubec JanCSG Tri team#221#CZEM8.MA5.01:55:14+00:07:25.80DetailDiplom
9. Nenutil PetrPraha#106#CZEM9.MB3.01:55:20+00:07:31.80DetailDiplom
10. Janoušek LiborGIANT cycling team#252#CZEM10.MB4.01:55:32+00:07:43.80DetailDiplom
11. Šnábl Petr#děkankagroup#254#CZEM11.MA6.01:55:51+00:08:02.80DetailDiplom
12. Borovsky JindrichPraha 6#211#CZEM12.MB5.01:56:02+00:08:13.80DetailDiplom
13. Gazda VítězslavBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz...#94#CZEM13.MB6.01:56:14+00:08:25.80DetailDiplom
14. Němec JanKolín#102#CZEM14.MB7.01:56:26+00:08:37.80DetailDiplom
15. Mužíček PavelTTT#282#CZEM15.MA7.01:57:18+00:09:29.80DetailDiplom
16. Malík OndřejAdventní běhaní#271#CZEM16.MA8.01:57:47+00:09:58.80DetailDiplom
17. Nový Míra Plzeň #366#CZEM17.MB8.01:58:40+00:10:51.80DetailDiplom
18. Hradečný ViktorNeratovice#121#CZEM18.MB9.01:58:58+00:11:09.80DetailDiplom
19. Werner Lukáš SK Babice#24#CZEM19.MA9.01:59:16+00:11:27.80DetailDiplom
20. Goncalves RicardoBrandys nad Labem#57#PortugalM20.MB10.02:00:00+00:12:11.80DetailDiplom
21. Lebeda PetrTT Astra - BBK#191#CZEM21.MB11.02:00:58+00:13:09.80DetailDiplom
22. Tureček Karel#79#CZEM22.MA10.02:01:32+00:13:43.80DetailDiplom
23. Kapko DavidLa Famillia#263#CZEM23.MC2.02:02:28+00:14:39.80DetailDiplom
24. Mišurec DavidHory Beraní hlavy/Čelákovice#354#CZEM24.MB12.02:02:46+00:14:57.80DetailDiplom
25. Bittner Miroslav TTT#246#CZEM25.MB13.02:03:19+00:15:30.80DetailDiplom
26. Raffay Davidštěňátka k nakousnutí#231#CZEM26.MA11.02:03:41+00:15:52.80DetailDiplom
27. Smékal JanČáslav#147#CZEM27.MA12.02:03:42+00:15:53.80DetailDiplom
28. Kutmon TomášPraha Modřany#176#CZEM28.MB14.02:03:44+00:15:55.80DetailDiplom
29. Moskala Pavel#166#CZEM29.MB15.02:03:59+00:16:10.80DetailDiplom
30. Neděla ŠtěpánTrhový Štěpánov#172#CZEM30.MA13.02:04:14+00:16:25.80DetailDiplom
31. Pazourek JanSlavia pojišťovna Sport team#58#CZEM31.MB16.02:04:28+00:16:39.80DetailDiplom
32. Krapitek VojtechTTT#264#CZEM32.MA14.02:05:03+00:17:14.80DetailDiplom
33. Seidl MiroslavOB Říčany#122#CZEM33.MB17.02:05:13+00:17:24.80DetailDiplom
34. Bečka AdamChoratice#183#CZEM34.MA15.02:05:35+00:17:46.80DetailDiplom
35. Kucharič MilanPraha#101#CZEM35.MA16.02:06:31+00:18:42.80DetailDiplom
36. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#103#CZEM36.MC3.02:06:35+00:18:46.80DetailDiplom
37. Malý Jiří#90#CZEM37.MB18.02:06:47+00:18:58.80DetailDiplom
38. Bielik OndřejMlada Vožice#356#CZEM38.MA17.02:07:01+00:19:12.80DetailDiplom
39. Broža VojtěchTábor#348#CZEM39.MA18.02:07:04+00:19:15.80DetailDiplom
40. Svoboda OndřejSoukolíci #293#CZEM40.MB19.02:07:19+00:19:30.80DetailDiplom
41. Stára FrantišekCSG TRI TEAM#144#CZEM41.MA19.02:07:43+00:19:54.80DetailDiplom
42. Procházka DavidPEKASS#26#CZEM42.MA20.02:07:58+00:20:09.80DetailDiplom
43. Pelikán Karel Benešovský běžecký klub #370#CZEM43.MB20.02:08:06+00:20:17.80DetailDiplom
44. Kotlíková PetraTJ Slavoj BANES PACOV#249#CZEF1.ZB1.02:08:19+00:20:30.80DetailDiplom
45. Kvasnička DanJEŠTĚD SKYRACE TÝM#213#CZEM44.MB21.02:09:24+00:21:35.80DetailDiplom
46. Roštík PatrikPivo a Myslivec#232#CZEM45.MA21.02:09:37+00:21:48.80DetailDiplom
47. Vrbková PavlaLedeč Run#283#CZEF2.ZA1.02:09:37+00:21:48.80DetailDiplom
48. Mooren RobSK Gym Humolec#93#NetherlandsM46.MB22.02:10:04+00:22:15.80DetailDiplom
49. Koten JakubKojcice#321#CZEM47.MA22.02:10:07+00:22:18.80DetailDiplom
50. Buchtík OndřejD5#351#CZEM48.MB23.02:10:15+00:22:26.80DetailDiplom
51. Táborský PetrČáslav#4#CZEM49.MB24.02:10:38+00:22:49.80DetailDiplom
52. Šatavová LenkaTábor#8#CZEF3.ZB2.02:11:24+00:23:35.80DetailDiplom
53. Strouhal JanŽUCH#270#CZEM50.MB25.02:11:28+00:23:39.80DetailDiplom
54. Kadlec JiříPraha 6#317#CZEM51.MB26.02:11:30+00:23:41.80DetailDiplom
55. Březina Lukáš SDH Loket #206#CZEM52.MA23.02:12:11+00:24:22.80DetailDiplom
56. Tichy FrantisekLounovice pod Blanikem#82#CZEM53.MA24.02:12:41+00:24:52.80DetailDiplom
57. Lhoták ZdeněkPot a krev#151#CZEM54.MA25.02:13:00+00:25:11.80DetailDiplom
58. Král PetrMost#22#CZEM55.MB27.02:13:43+00:25:54.80DetailDiplom
59. Mottl František Sokolíci #7#CZEM56.MB28.02:13:48+00:25:59.80DetailDiplom
60. Hromádka OndřejD5#286#CZEM57.MB29.02:14:25+00:26:36.80DetailDiplom
61. Račanský LubošZvěstov#170#CZEM58.MA26.02:14:44+00:26:55.80DetailDiplom
62. Pejša Jansmí být prázdné#368#CZEM59.MB30.02:15:03+00:27:14.80DetailDiplom
63. Šlechtová EsterPraha#207#CZEF4.ZB3.02:15:07+00:27:18.80DetailDiplom
64. Čalfová AndreaSurvival#182#CZEF5.ZA2.02:15:21+00:27:32.80DetailDiplom
65. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#344#CZEF6.ZC1.02:16:29+00:28:40.80DetailDiplom
66. Prchal PavelGP Kolín#289#CZEM60.MD1.02:16:34+00:28:45.80DetailDiplom
67. Kovářík Petr Ještědská béžecká partička#230#CZEM61.MB31.02:16:38+00:28:49.80DetailDiplom
68. Vlach JakubČáslav#83#CZEM62.MA27.02:17:14+00:29:25.80DetailDiplom
69. Kolář DominikPraha#160#CZEM63.MA28.02:17:25+00:29:36.80DetailDiplom
70. Grygar DavidArchitekti Grygar#292#CZEM64.MB32.02:17:45+00:29:56.80DetailDiplom
71. Stromko BřetislavPraha Lipence#10#CZEM65.MA29.02:17:48+00:29:59.80DetailDiplom
72. Tikovský MarcelJoskatel team#97#CZEM66.MB33.02:17:51+00:30:02.80DetailDiplom
73. Hába Jan Joskatel TRI Team#229#CZEM67.MB34.02:18:33+00:30:44.80DetailDiplom
74. Suchanová KateřinaPraha#195#CZEF7.ZA3.02:19:32+00:31:43.80DetailDiplom
75. Šťovíček MartinKostelec n. Č. Lesy#55#CZEM68.MB35.02:19:40+00:31:51.80DetailDiplom
76. Baráková MilenaKamenný Přívoz#322#CZEF8.ZB4.02:19:47+00:31:58.80DetailDiplom
77. Dufek ZdeněkSDH Loket#226#CZEM69.MB36.02:20:19+00:32:30.80DetailDiplom
78. Stolárik PeterBenešovský běžecký klub#62#CZEM70.MC4.02:20:21+00:32:32.80DetailDiplom
79. Švajcr RadekTriatlon Plzeň#302#CZEM71.MC5.02:20:31+00:32:42.80DetailDiplom
80. Kubista JosefRunning Lions#311#CZEM72.MB37.02:20:33+00:32:44.80DetailDiplom
81. Kára VladimirAC-Patřín #124#CZEM73.MD2.02:20:35+00:32:46.80DetailDiplom
82. Třísková KatarínaPraha#307#CZEF9.ZC2.02:20:43+00:32:54.80DetailDiplom
83. Šináglová LenkaBenešovský běžecký klub#137#CZEF10.ZC3.02:20:44+00:32:55.80DetailDiplom
84. Domin VojtěchHC DHM#320#CZEM74.MA30.02:20:46+00:32:57.80DetailDiplom
85. Hejdová Katarína#294#CZEF11.ZC4.02:20:58+00:33:09.80DetailDiplom
86. Bach MarekSkaut Vlašim#28#CZEM75.MA31.02:21:03+00:33:14.80DetailDiplom
87. Kašáková Hana#350#CZEF12.ZC5.02:21:03+00:33:14.80DetailDiplom
88. Čechura JiříČistý sport#225#CZEM76.MC6.02:21:07+00:33:18.80DetailDiplom
89. Pražák PetrKartografie Ždimera#76#CZEM77.MC7.02:21:11+00:33:22.80DetailDiplom
90. Hruška PavelSokol Václavice#104#CZEM78.MB38.02:21:19+00:33:30.80DetailDiplom
91. Doucha JiříHvězda Pardubice#276#CZEM79.MC8.02:21:48+00:33:59.80DetailDiplom
92. Pospíšil Martin#140#CZEM80.MA32.02:22:07+00:34:18.80DetailDiplom
93. Sirotek PetrMirošovice#81#CZEM81.MB39.02:22:09+00:34:20.80DetailDiplom
94. Trampota TomášModrá#80#CZEM82.MC9.02:22:10+00:34:21.80DetailDiplom
95. Vrabec JiříFírové Plzeň#16#CZEM83.MD3.02:22:18+00:34:29.80DetailDiplom
96. Malíková KláraAdventní Běhání#298#CZEF13.ZB5.02:22:20+00:34:31.80DetailDiplom
97. Skála RadekJOSKATEL TEAM#5#CZEM84.MC10.02:22:22+00:34:33.80DetailDiplom
98. Morav PavelZlej sen#25#CZEM85.MC11.02:22:33+00:34:44.80DetailDiplom
99. Jindřich JosefZlej sen#65#CZEM86.MB40.02:22:34+00:34:45.80DetailDiplom
100. Kapko ŠtěpánLa Famillia#51#CZEM87.MA33.02:22:38+00:34:49.80DetailDiplom
101. Mašek RadekPEKASS running team#341#CZEM88.MC12.02:22:44+00:34:55.80DetailDiplom
102. Fajta ViktorD5#333#CZEM89.MA34.02:23:00+00:35:11.80DetailDiplom
103. Hroneš MichaelPevnost Josefov#315#CZEM90.MB41.02:23:19+00:35:30.80DetailDiplom
104. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav #194#CZEM91.MA35.02:23:28+00:35:39.80DetailDiplom
105. Zemanová Mirka#275#CZEF14.ZB6.02:23:32+00:35:43.80DetailDiplom
106. Horák Radek(j)Elita!#313#CZEM92.MB42.02:24:12+00:36:23.80DetailDiplom
107. Hodaňová HelenaSmradupánovy veverky#109#CZEF15.ZC6.02:24:15+00:36:26.80DetailDiplom
108. Neděla ŠimonTrhový Štěpánov#92#CZEM93.MA36.02:24:18+00:36:29.80DetailDiplom
109. Mikšátko PetrČeské Budějovice#181#CZEM94.MB43.02:24:43+00:36:54.80DetailDiplom
110. Matyáš RomanMATY Training Centrum#173#CZEM95.MC13.02:24:54+00:37:05.80DetailDiplom
111. Babka TomášTos Žebrák#89#CZEM96.MC14.02:24:57+00:37:08.80DetailDiplom
112. Mazáčová ZoraAmerika#363#CZEF16.ZC7.02:25:03+00:37:14.80DetailDiplom
113. Břachová Kateřina Plzeň #358#CZEF17.ZB7.02:25:08+00:37:19.80DetailDiplom
114. Rybka VlastikPraha#13#CZEM97.MC15.02:25:09+00:37:20.80DetailDiplom
115. Ungerman Antonín TJ SOKOL PODLÁZKY#12#CZEM98.MB44.02:25:11+00:37:22.80DetailDiplom
116. Skarupová LenkaPraha #46#CZEF18.ZA4.02:25:27+00:37:38.80DetailDiplom
117. Král ZdeněkVelké Přílepy#347#CZEM99.MC16.02:25:35+00:37:46.80DetailDiplom
118. Matějovský CyrilVlašim#202#CZEM100.MB45.02:25:42+00:37:53.80DetailDiplom
119. Mládek HynekKácova Lhota#99#CZEM101.MB46.02:25:47+00:37:58.80DetailDiplom
120. Svatoň MichalVlašim#310#CZEM102.MA37.02:25:49+00:38:00.80DetailDiplom
121. Suchan PetrPEKASS#215#CZEM103.MB47.02:25:59+00:38:10.80DetailDiplom
122. Dvorak IvanSportovci z Podbaby#216#CZEM104.MB48.02:26:17+00:38:28.80DetailDiplom
123. Turek Jiří Chaloupky #135#CZEM105.MD4.02:26:25+00:38:36.80DetailDiplom
124. Valentová MarkétaVelosport Valenta Pelhřimov#143#CZEF19.ZC8.02:26:47+00:38:58.80DetailDiplom
125. Čakrt MartinPsouni na útěku#64#CZEM106.MB49.02:26:52+00:39:03.80DetailDiplom
126. Beníšková KateřinaLedeč Run Team#141#CZEF20.ZA5.02:27:14+00:39:25.80DetailDiplom
127. Vajskebr MichalSK Podbaba#319#CZEM107.MB50.02:27:15+00:39:26.80DetailDiplom
128. Novák MartinAMCYKL Humpolec#63#CZEM108.MB51.02:27:29+00:39:40.80DetailDiplom
129. Prihara OndřejPraha#88#CZEM109.MA38.02:27:35+00:39:46.80DetailDiplom
130. Velinger PetrKosova Hora#145#CZEM110.MB52.02:27:47+00:39:58.80DetailDiplom
131. Eliášová MíšaPraha#334#CZEF21.ZA6.02:28:11+00:40:22.80DetailDiplom
132. Jůzek PavelMníšek Pod Brdy#278#CZEM111.MB53.02:28:11+00:40:22.80DetailDiplom
133. Opolecká Pavla#208#CZEF22.ZB8.02:28:20+00:40:31.80DetailDiplom
134. Procházka JosefPomalonožky#371#CZEM112.MA39.02:28:37+00:40:48.80DetailDiplom
135. Hruška RadekPAVUS Veselí nad Lužnicí#14#CZEM113.MC17.02:29:08+00:41:19.80DetailDiplom
136. Nedbal JanTýnec nad Sázavou#66#CZEM114.MC18.02:29:09+00:41:20.80DetailDiplom
137. Fadrhons PetrHudradla TD#117#CZEM115.MA40.02:29:11+00:41:22.80DetailDiplom
138. Bouma JiříJoskatel TRI Team#259#CZEM116.MB54.02:29:18+00:41:29.80DetailDiplom
139. Vonásek JiříLouny#111#CZEM117.MB55.02:29:25+00:41:36.80DetailDiplom
140. Kortan František Sokol Počepice#153#CZEM118.MD5.02:29:28+00:41:39.80DetailDiplom
141. Tůma LiborBenešovský běžecký klub#132#CZEM119.MC19.02:29:56+00:42:07.80DetailDiplom
142. Novák MarekSBK#327#CZEM120.MC20.02:30:00+00:42:11.80DetailDiplom
143. Lebeda JaroslavBBK#113#CZEM121.MC21.02:30:20+00:42:31.80DetailDiplom
144. Marhan MartinHC Čečeni#340#CZEM122.MA41.02:30:32+00:42:43.80DetailDiplom
145. Mokranova VeronikaPraha#17#CZEF23.ZB9.02:31:00+00:43:11.80DetailDiplom
146. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#224#CZEM123.MD6.02:31:25+00:43:36.80DetailDiplom
147. Říha KarelBBK#261#CZEM124.MC22.02:31:32+00:43:43.80DetailDiplom
148. Langerová Hana#291#CZEF24.ZA7.02:31:40+00:43:51.80DetailDiplom
149. Titmanová MichaelaŘíčany u Prahy#15#GBRF25.ZB10.02:32:00+00:44:11.80DetailDiplom
150. Vrbka TomasLedeč nad Sázavou #40#CZEM125.MA42.02:32:08+00:44:19.80DetailDiplom
151. Stibalová Petra Broumy #159#CZEF26.ZC9.02:32:21+00:44:32.80DetailDiplom
152. Nevřelová KateřinaBakov nad Jizerou#314#CZEF27.ZB11.02:32:22+00:44:33.80DetailDiplom
153. Hruška JanOK Dobříš#152#CZEM126.MC23.02:32:23+00:44:34.80DetailDiplom
154. Mensa VáclavKyšice LX+#177#CZEM127.MD7.02:32:27+00:44:38.80DetailDiplom
155. Blecha VratislavHitGym#77#CZEM128.MA43.02:33:13+00:45:24.80DetailDiplom
156. Hanzlík MartinMaraton Club Přeborov#37#CZEM129.MA44.02:33:14+00:45:25.80DetailDiplom
157. Blažek VladimírŘíčany#67#CZEM130.MC24.02:33:48+00:45:59.80DetailDiplom
158. Slunečko Jindřich BBK - Nedělníci#158#CZEM131.MC25.02:34:02+00:46:13.80DetailDiplom
159. Pagáč MartinKukumba Boyz#367#CZEM132.MA45.02:34:08+00:46:19.80DetailDiplom
160. Pargač Martin Slezské Rudoltice#236#CZEM133.MB56.02:34:09+00:46:20.80DetailDiplom
161. Musil Jaroslav TaKleť#316#CZEM134.MB57.02:34:18+00:46:29.80DetailDiplom
162. Špičková KarolinaAdventní běhání#376#CZEF28.ZB12.02:34:29+00:46:40.80DetailDiplom
163. Vaníček AdamVlajem za psem#192#CZEM135.MA46.02:35:04+00:47:15.80DetailDiplom
164. Bezděk MiroslavPraha-Dolní Měcholupy#312#CZEM136.MB58.02:35:05+00:47:16.80DetailDiplom
165. Dragounová Martina Jablonná nad Vltavou #41#CZEF29.ZB13.02:35:11+00:47:22.80DetailDiplom
166. Šlampová Tereza Sherpa Climb#142#CZEF30.ZA8.02:35:26+00:47:37.80DetailDiplom
167. Máša LiborPolánka#56#CZEM137.MB59.02:35:40+00:47:51.80DetailDiplom
168. Ginzel Petr Praha#220#CZEM138.MC26.02:35:47+00:47:58.80DetailDiplom
169. Sojka RobertMalá Hraštice#78#CZEM139.MB60.02:36:10+00:48:21.80DetailDiplom
170. Peroutka Vincenc#31#CZEM140.MA47.02:36:14+00:48:25.80DetailDiplom
171. Klusák LukášLu&Lu&Ba Jesenice#296#CZEM141.MA48.02:36:31+00:48:42.80DetailDiplom
172. Dvořák PetrSDH Loket#339#CZEM142.MB61.02:36:32+00:48:43.80DetailDiplom
173. Červený VáclavZručskej Plzeňák#342#CZEM143.MC27.02:36:35+00:48:46.80DetailDiplom
174. Sommer TomášJá a dvě hovada#162#CZEM144.MA49.02:36:35+00:48:46.80DetailDiplom
175. Popek MilošKožlí#336#CZEM145.MA50.02:36:54+00:49:05.80DetailDiplom
176. Zeman DavidVlašim#107#CZEM146.MA51.02:36:54+00:49:05.80DetailDiplom
177. Maška MartinVlašim#196#CZEM147.MA52.02:36:55+00:49:06.80DetailDiplom
178. Kamarýt JiříSokol Miřetice#233#CZEM148.MA53.02:37:25+00:49:36.80DetailDiplom
179. Neděla TomášTrhový Štěpánov#332#CZEM149.MC28.02:37:42+00:49:53.80DetailDiplom
180. Podaný Martin "Deli"Rozběháme Kutnou Horu#52#CZEM150.MB62.02:38:01+00:50:12.80DetailDiplom
181. Smékal MirekBenesovsky běžecký klub-Nedělníci #352#CZEM151.MD8.02:38:07+00:50:18.80DetailDiplom
182. Matlasová PavlínaMost#285#CZEF31.ZC10.02:38:24+00:50:35.80DetailDiplom
183. Pavouk JanMS Komo#253#CZEM152.MA54.02:38:27+00:50:38.80DetailDiplom
184. Domin MilanKOMO sauna#184#CZEM153.MA55.02:38:27+00:50:38.80DetailDiplom
185. Veselý VladimírMělník Chloumek#179#CZEM154.MC29.02:38:36+00:50:47.80DetailDiplom
186. Hrabec MichalRunning2.cz#209#CZEM155.MB63.02:38:39+00:50:50.80DetailDiplom
187. Dušánek JanJEŠTĚD SKYRACE TÝM#244#CZEM156.MB64.02:38:39+00:50:50.80DetailDiplom
188. Taimar Jiří Gazely#9#CZEM157.MB65.02:38:59+00:51:10.80DetailDiplom
189. Hubatová-Vacková JanaPraha 2#262#CZEF32.ZA9.02:39:03+00:51:14.80DetailDiplom
190. Bělka Jakubprostě Běž#27#CZEM158.MA56.02:39:24+00:51:35.80DetailDiplom
191. Weinertová MagdalénaVlajem za psem#45#CZEF33.ZA10.02:39:42+00:51:53.80DetailDiplom
192. Pěčková ZdeňkaReady2win#23#CZEF34.ZC11.02:39:55+00:52:06.80DetailDiplom
193. Holub PavelAtc Plzen#133#CZEM159.MD9.02:42:08+00:54:19.80DetailDiplom
194. Mališová Karlasabzo#47#CZEF35.ZD1.02:42:33+00:54:44.80DetailDiplom
195. Trnka Lukᚊestajovice#29#CZEM160.MA57.02:42:59+00:55:10.80DetailDiplom
196. Davidová Nikola#86#CZEF36.ZA11.02:43:18+00:55:29.80DetailDiplom
197. Matousek MiroslavRadioaktivní Jitrnice#1#CZEM161.MB66.02:44:06+00:56:17.80DetailDiplom
198. Sklenář PetrPraha#374#CZEM162.MC30.02:44:19+00:56:30.80DetailDiplom
199. Brenišin IvanPraha 4#19#CZEM163.MC31.02:44:44+00:56:55.80DetailDiplom
200. Kašpar TomášPro radost#240#CZEM164.MC32.02:44:52+00:57:03.80DetailDiplom
201. Leksa JaroslavChrudim#274#CZEM165.MB67.02:44:56+00:57:07.80DetailDiplom
202. Dvořák Aleš @Run_and_Lab#345#CZEM166.MA58.02:45:03+00:57:14.80DetailDiplom
203. Barvič MichalStg Pardubice#139#CZEM167.MA59.02:45:10+00:57:21.80DetailDiplom
204. Vencová MagdalénaRunning Lions#185#CZEF37.ZA12.02:45:17+00:57:28.80DetailDiplom
205. Žáček JiříKostelec nad Labem#174#CZEM168.MB68.02:45:21+00:57:32.80DetailDiplom
206. Troller TomášSokol Jinonice#222#CZEM169.MB69.02:45:30+00:57:41.80DetailDiplom
207. Nádvorníková JanaMochov#255#CZEF38.ZB14.02:45:56+00:58:07.80DetailDiplom
208. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#72#CZEF39.ZC12.02:45:57+00:58:08.80DetailDiplom
209. Míková Bára#134#CZEF40.ZA13.02:46:51+00:59:02.80DetailDiplom
210. Korn DavidTrhový Štěpánov#115#CZEM170.MA60.02:47:04+00:59:15.80DetailDiplom
211. Křížková Monika#200#CZEF41.ZB15.02:47:20+00:59:31.80DetailDiplom
212. Procházka LukášZvěstov#161#CZEM171.MA61.02:47:37+00:59:48.80DetailDiplom
213. Říhová KateřinaPomalonožky#198#CZEF42.ZB16.02:47:59+01:00:10.80DetailDiplom
214. Průcha OndřejVlašim#38#CZEM172.MA62.02:48:23+01:00:34.80DetailDiplom
215. Beneš MartinZbuzany#126#CZEM173.MA63.02:48:23+01:00:34.80DetailDiplom
216. Moravec TomášKolín#338#CZEM174.MB70.02:48:24+01:00:35.80DetailDiplom
217. Liolias PavelVlašim#136#CZEM175.MA64.02:48:24+01:00:35.80DetailDiplom
218. Hrabec Kotulková SoňaRunning2.cz#331#CZEF43.ZC13.02:48:46+01:00:57.80DetailDiplom
219. Polonska MichaelaPraha#163#CZEF44.ZB17.02:48:50+01:01:01.80DetailDiplom
220. Pagáčová AnnaMK JCC#242#CZEF45.ZA14.02:50:37+01:02:48.80DetailDiplom
221. Kodr KarelŽUCH#335#CZEM176.MC33.02:50:39+01:02:50.80DetailDiplom
222. Němcová Soňašneci v běhu#234#CZEF46.ZB18.02:50:46+01:02:57.80DetailDiplom
223. Hřebecký Miroslav#20#CZEM177.MC34.02:51:09+01:03:20.80DetailDiplom
224. Novák JosefNoDi Runners Humpolec#284#CZEM178.MD10.02:52:14+01:04:25.80DetailDiplom
225. Drahokoupil JakubPraha#306#CZEM179.MA65.02:52:57+01:05:08.80DetailDiplom
226. Hriagyel JiříTrenovanibehu.cz#235#CZEM180.MB71.02:52:59+01:05:10.80DetailDiplom
227. Říhová RadkaBBK#266#CZEF47.ZC14.02:53:22+01:05:33.80DetailDiplom
228. Hlínová HanaŠneci v běhu#156#CZEF48.ZC15.02:54:16+01:06:27.80DetailDiplom
229. Malý AlešKřivoRUN#309#CZEM181.MB72.02:54:54+01:07:05.80DetailDiplom
230. Krása MichalPraha 5#187#CZEM182.MB73.02:55:10+01:07:21.80DetailDiplom
231. Markoš MichalKralovna#30#CZEM183.MB74.02:55:30+01:07:41.80DetailDiplom
232. Rypien PavelJEŠTĚD SKYRACE TÝM#326#CZEM184.MA66.02:55:58+01:08:09.80DetailDiplom
233. Průcha David#130#CZEM185.MA67.02:56:17+01:08:28.80DetailDiplom
234. Pěkný JiříLouňovice pod Blaníkem#369#CZEM186.MD11.02:56:38+01:08:49.80DetailDiplom
235. Hudský KamilKAJMAN RUN#53#CZEM187.MB75.02:56:49+01:09:00.80DetailDiplom
236. Bořilová MagdalénaTýnec nad Sázavou#357#CZEF49.ZD2.02:56:59+01:09:10.80DetailDiplom
237. Diňa DominikDobřejovice#146#CZEM188.MA68.02:57:37+01:09:48.80DetailDiplom
238. Nováková LucieNoDi Runners Humpolec#241#CZEF50.ZB19.02:57:40+01:09:51.80DetailDiplom
239. Vondrák TomášVlašim#205#CZEM189.MC35.02:58:51+01:11:02.80DetailDiplom
240. Krečman DavidVlašim#203#CZEM190.MB76.02:58:52+01:11:03.80DetailDiplom
241. Beníšek David Ledeč Run Team#149#CZEM191.MA69.02:59:02+01:11:13.80DetailDiplom
242. Rýdl Vladimír#373#CZEM192.MC36.02:59:12+01:11:23.80DetailDiplom
243. Matisko PeterPyšelský kopeček#54#CZEM193.MC37.02:59:13+01:11:24.80DetailDiplom
244. Drbal LubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#199#CZEM194.MA70.02:59:38+01:11:49.80DetailDiplom
245. Culos StefanoRunning Lions#277#CZEM195.MB77.02:59:58+01:12:09.80DetailDiplom
246. Edr JosefSDH Řendějov #219#CZEM196.MA71.03:00:09+01:12:20.80DetailDiplom
247. Batlle Vazquez DavidPsinice#11#SpainM197.MA72.03:02:23+01:14:34.80DetailDiplom
248. Poláková BarboraJEŠTĚD SKYRACE TÝM#218#CZEF51.ZA15.03:02:34+01:14:45.80DetailDiplom
249. Veselá AnitaSDH Chloumek#169#CZEF52.ZD3.03:02:45+01:14:56.80DetailDiplom
250. Zahálka TomášSemily#337#CZEM198.MB78.03:03:02+01:15:13.80DetailDiplom
251. Foučková HanaStrakonice#359#CZEF53.ZB20.03:03:14+01:15:25.80DetailDiplom
252. Nádvorník JosefSDH Zruč nad Sázavou#300#CZEM199.MA73.03:04:49+01:17:00.80DetailDiplom
253. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#210#CZEM200.MC38.03:04:50+01:17:01.80DetailDiplom
254. Dušánek MiroslavJEŠTĚD SKYRACE TÝM#75#CZEM201.MD12.03:05:08+01:17:19.80DetailDiplom
255. Dubnová LucieJEŠTĚD SKYRACE TÝM#120#CZEF54.ZA16.03:05:08+01:17:19.80DetailDiplom
256. Kocman Rostislav#237#CZEM202.MB79.03:07:44+01:19:55.80DetailDiplom
257. Vrbická MartinaŠneci v běhu#272#CZEF55.ZB21.03:08:42+01:20:53.80DetailDiplom
258. Šlehůbr IvetaŠneci v běhu#91#CZEF56.ZC16.03:09:55+01:22:06.80DetailDiplom
259. Pelcová Denisafat finger#227#CZEF57.ZA17.03:10:02+01:22:13.80DetailDiplom
260. Novák PřemyslJihlava#154#CZEM203.MB80.03:11:05+01:23:16.80DetailDiplom
261. Cinka IvanAtletika Benešov#343#CZEM204.MD13.03:11:16+01:23:27.80DetailDiplom
262. Zápotočný OndřejRadňov#377#CZEM205.MA74.03:12:02+01:24:13.80DetailDiplom
263. Nováková Věra#34#CZEF58.ZB22.03:12:09+01:24:20.80DetailDiplom
264. Tylichtr PetrTT Tálín#123#CZEM206.MC39.03:13:30+01:25:41.80DetailDiplom
265. Marešová MirkaJablonná n. Vl.#168#CZEF59.ZB23.03:13:45+01:25:56.80DetailDiplom
266. Černohlávek VítÚSE FSI UJEP#186#CZEM207.MB81.03:14:16+01:26:27.80DetailDiplom
267. Afanasenko SergeyDolečovaci centrum Prevent #197#CZEM208.MA75.03:14:34+01:26:45.80DetailDiplom
268. Kahounova MonikaLouňovice pod Blaníkem#204#CZEF60.ZB24.03:15:21+01:27:32.80DetailDiplom
269. Koudelka FrantišekLhota#297#CZEM209.MC40.03:15:28+01:27:39.80DetailDiplom
270. Lisko Tomáš Ostrava #290#CZEM210.MB82.03:15:52+01:28:03.80DetailDiplom
271. Pokorný PetrTrhový Štěpánov#3#CZEM211.MA76.03:16:17+01:28:28.80DetailDiplom
272. Kodad JiříPisek#299#CZEM212.MC41.03:17:28+01:29:39.80DetailDiplom
273. Cihlář Robin#73#CZEM213.MB83.03:20:09+01:32:20.80DetailDiplom
274. Pavelka JiříVlašim#217#CZEM214.MA77.03:22:32+01:34:43.80DetailDiplom
275. Pavelková PavlínaVlašim#308#CZEF61.ZB25.03:22:32+01:34:43.80DetailDiplom
276. Turek DavidSokol Miřetice#189#CZEM215.MA78.03:23:42+01:35:53.80DetailDiplom
277. Průchová DenisaVlašim#257#CZEF62.ZA18.03:25:14+01:37:25.80DetailDiplom
278. Janový PetrPlzeň#85#CZEM216.ME1.03:25:55+01:38:06.80DetailDiplom
279. Jenčová BarboraAmcykl Humpolec#60#CZEF63.ZD4.03:26:01+01:38:12.80DetailDiplom
280. Andělová MonikaOLYMPIA SPARTAN Training KH#301#CZEF64.ZC17.03:26:51+01:39:02.80DetailDiplom
281. Solarová DanušeCZexxx#353#CZEF65.ZB26.03:27:31+01:39:42.80DetailDiplom
282. Srb JindřichRoztoky#59#CZEM217.MA79.03:27:31+01:39:42.80DetailDiplom
283. Cechalova LucieRokycany #18#CZEF66.ZB27.03:27:43+01:39:54.80DetailDiplom
284. Jenešová PetraGazely#295#CZEF67.ZB28.03:28:25+01:40:36.80DetailDiplom
285. Nová Jana#175#CZEF68.ZC18.03:37:05+01:49:16.80DetailDiplom
286. Korecká BlankaŠneci v běhu#281#CZEF69.ZC19.03:38:47+01:50:58.80DetailDiplom
287. Pilátová Katka#108#CZEF70.ZB29.03:40:05+01:52:16.80DetailDiplom
288. Moosová IvanaKostelec nad Černými lesy#365#CZEF71.ZB30.03:40:17+01:52:28.80DetailDiplom
289. Moosová IrenaKostelec nad Černými lesy#364#CZEF72.ZD5.03:40:18+01:52:29.80DetailDiplom
290. Kebrle JanProstě běž#330#CZEM218.MA80.04:05:17+02:17:28.80DetailDiplom
Weiner ŠtěpánŠneci v běhu#287#CZEMMB00:00:00DetailDiplom
Vaněk PetrŠneci v běhu #33#CZEMMC00:00:00DetailDiplom
Filip Jiří Vlašim#39#CZEMMA00:00:00DetailDiplom
Lindner TomášJEŠTĚD SKYRACE TÝM#21#CZEMMB00:00:00DetailDiplom
DNF Foller MirekEFA tým#269#CZEMMBDetail
DNS Pála RomanPraha#248#CZEMMDDetail
DNS Novotny Mojmir#245#CZEMMBDetail
DNS Pavlíček RadekTvrdonice#346#CZEMMBDetail
DNS Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#325#CZEMMADetail
DNS Malý OndřejPraha 9#32#CZEMMBDetail
DNS Vidovičová HelenaMK Tlapky v tahu#305#CZEFZCDetail
DNS Bartoň OndřejMladá Boleslav#100#CZEMMBDetail
DNS Elzner PetrŽabčice#50#CZEMMBDetail
DNS Kehárová KateřinaVimperk#96#CZEFZDDetail
DNS Huňka PetrŠaDDaP MB#127#CZEMMBDetail
DNS Lopraisová EvaPraha#267#CZEFZBDetail
DNS Častvaj DanielMnichovice#238#CZEMMBDetail
DNS Novotný PavelPoříčanské Jelito#48#CZEMMBDetail
DNS Kašparec PetrLASVIT-AJETO RUNNING TEAM#303#CZEMMDDetail
DNS Vinduška PavelAutoservis AWS#6#CZEMMBDetail
DNS Launder EnysOld Town Running#129#GBRMMADetail
DNS Plecháček AndrejAB Řež#329#CZEMMDDetail
DNS Lengálová VeronikaVelké Hostěrádky#105#CZEFZADetail
DNS Malina LubomírSezimovo Ústí#150#CZEMMBDetail
DNS Herel LubošLESK Kolín#214#CZEMMCDetail
DNS Dvořák TomášKola Ledeč#148#CZEMMBDetail
DNS Petrák TomášMIKA TRAINING#44#CZEMMBDetail
DNS Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #228#CZEMMBDetail
DNS Novotná AndreaPoříčanské Jelito#114#CZEFZBDetail
DNS Bendová Andrea Praha#165#CZEFZADetail
DNS Vendl ZdenekPoděbrady#155#CZEMMBDetail
DNS Sobol Robert#251#CZEMMADetail
DNS Matějková LucieVlašim#328#CZEFZCDetail
DNS Hrdlička LiborHrob#188#CZEMMBDetail
DNS Man PetrCesky Brod#258#CZEMMCDetail
DNS Kleiner TomasPrague 4#68#CZEMMBDetail
DNS Špačková BarboraPraha 4#201#CZEFZBDetail
DNS Harrison Alex HarrisonOld Town Running#61#CZEMMBDetail
DNS Machová Ivana Klatovy#49#CZEFZCDetail
DNS Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#118#CZEMMBDetail
DNS Beck ZdeněkBK Jevany#119#CZEMMCDetail
DNS Davies LeeOld Town Running#250#CZEMMCDetail
DNS Kotlík KamilHegesh#35#CZEMMBDetail
DNS Kroužilová IvaGP Kolín#256#CZEFZCDetail
DNS Koscielniak Zdeněk#110#CZEMMADetail
DNS Vynšová MonikaAtletika Benešov#71#CZEFZBDetail
DNS Nádhera PetrHradec králové #324#CZEMMCDetail
DNS Janecek MartinPraha#36#CZEMMBDetail
DNS Chaloupka ZdeněkPraha#243#CZEMMADetail
DNS Kubeš JanLoděnice#265#CZEMMCDetail
DNS Vlk AlešŠneci v běhu#70#CZEMMADetail
DNS Sailer RadekFunil z Prahy#84#CZEMMBDetail
DNS Votoček AdamTrenovanibehu.cz#193#CZEMMADetail
DNS Havel MichalTJ SOKOL JESENICE#42#CZEMMADetail
DNS Bartoň OndřejSTC Kosmonosy#164#CZEMMBDetail
DNS Pátek OndřejPraha 10#279#CZEMMADetail
DNS Koutenský DavidVlašim#138#CZEMMADetail
DNS Moylett Rebecca#178#CZEFZADetail
DNS Tomášek PavelPraha Suchdol#355#CZEMMBDetail
DNS Bartošek MarekClay-Eva#128#CZEMMBDetail
DNS Černá PetraTým Romana Černýho#74#CZEFZADetail
DNS Navrátil MartinŘíčany#116#CZEMMBDetail
DNS Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#190#CZEMMBDetail
DNS Jašíček RadekPasrsport#180#CZEMMADetail
DNS Matějková PavlaVlašim#323#CZEFZBDetail
DNS Merašická DagmarContinental Automotive#223#CZEFZDDetail
DNS Fejfárková Pavla#112#CZEFZADetail
DNS Jandus TomášJKM#167#CZEMMADetail
DNS Nezveda DavidTJ Spartak Třebíč#157#CZEMMADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz