Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 9. 2021

elévové

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pelc FilipSKI TEAM TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ #185#chlapci1.00:00:14Detail
2. Závora AlexandrSportovní centrum Nové Strašecí#117#chlapci2.00:00:15+00:00:01.08Detail
3. Ducár Eliáš Třtice#182#chlapci3.00:00:16+00:00:02.08Detail
4. Novotný JakubTJ Sokol Nové Strašecí#168#chlapci4.00:00:16+00:00:02.08Detail
5. Polák DanielNové Strašecí#140#chlapci5.00:00:16+00:00:02.08Detail
6. Kratina VojtěchRoháči Kladno#170#chlapci6.00:00:16+00:00:02.08Detail
7. Videmannová LauraSportovní centrum Nové Strašecí#113#děvčata1.00:00:16+00:00:02.08Detail
8. Budinský MarekSportovní centrum Nové Strašecí#217#chlapci7.00:00:17+00:00:03.08Detail
9. Voborník JosefNové Strašecí#137#chlapci8.00:00:17+00:00:03.08Detail
10. Hotská ElenaNové Strašecí#176#děvčata2.00:00:17+00:00:03.08Detail
11. Volf FilipNové Strašecí#211#chlapci9.00:00:18+00:00:04.08Detail
12. Lopourová ViktorieNové Straseci#163#děvčata3.00:00:18+00:00:04.08Detail
13. Jurgovski Eliášatletika - SCNS#127#chlapci10.00:00:18+00:00:04.08Detail
14. Videmann FilipSportovní centrum Nové Strašecí#116#chlapci11.00:00:18+00:00:04.08Detail
15. Veselý MatějSCNS #143#chlapci12.00:00:19+00:00:05.08Detail
16. Hassan Amer SofieAC TEPO#109#děvčata4.00:00:19+00:00:05.08Detail
17. Doušová BarboraSCNS Nové Strašecí#173#děvčata5.00:00:20+00:00:06.08Detail
18. Doskočil VojtěchRuda#115#chlapci13.00:00:20+00:00:06.08Detail
19. Bláhová IzabelaTJ Sokol Nové Strašecí#155#děvčata6.00:00:20+00:00:06.08Detail
20. Liebezeit LukášSCNS#161#chlapci14.00:00:20+00:00:06.08Detail
21. Jícha LukášRynholec#134#chlapci15.00:00:20+00:00:06.08Detail
22. Fröhlich JanZŠ Nové Strašecí#133#chlapci16.00:00:20+00:00:06.08Detail
23. Bečková Klára#124#děvčata7.00:00:20+00:00:06.08Detail
24. Kougl Jakub SCNS#118#chlapci17.00:00:20+00:00:06.08Detail
25. Nedvědová JolanaNové Strašecí#167#děvčata8.00:00:21+00:00:07.08Detail
26. Břízová AnnaSportovní centrum Nové Strašecí#111#děvčata9.00:00:21+00:00:07.08Detail
27. Brabec JosefSCNS#147#chlapci18.00:00:21+00:00:07.08Detail
28. Šimková Marieatletika - SCNS#166#děvčata10.00:00:21+00:00:07.08Detail
29. Kratina PetrRoháči Kladno#160#chlapci19.00:00:21+00:00:07.08Detail
30. Hofrichtr VáclavRakovník#180#chlapci20.00:00:21+00:00:07.08Detail
31. Kedroňová AdrianaSportovní centrum Nové Strašecí#130#děvčata11.00:00:21+00:00:07.08Detail
32. Fiamová Bára Nové Strašecí#126#děvčata12.00:00:22+00:00:08.08Detail
33. Pokorný FilipNové Strašecí lyžaři#162#chlapci21.00:00:22+00:00:08.08Detail
34. Bečková Lucie#125#děvčata13.00:00:22+00:00:08.08Detail
35. Kapková Julie Sportovní centrum Nové Strašecí #142#děvčata14.00:00:22+00:00:08.08Detail
36. Heroutová LenkaNové Strašecí#148#děvčata15.00:00:24+00:00:10.08Detail
37. Vajner VojtěchNové Strašecí#146#chlapci22.00:00:25+00:00:11.08Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz