Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 9. 2021

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Hrdličková KateřinaNové Strašecí#210#děvčata1.00:01:00Detail
2. Jíchová ViktrorieRynholec#225#děvčata2.00:01:00+00:00:00.90Detail
3. Král FilipRuda#174#chlapci1.00:01:00+00:00:00.90Detail
4. Pelc ViktorNové Strašecí - TJ Sokol Nové Strašecí - Fotb...#186#chlapci2.00:01:03+00:00:03.90Detail
5. Frolík Václav#181#chlapci3.00:01:04+00:00:04.90Detail
6. Durkaj ŠimonSCNS Nové Strašecí#205#chlapci4.00:01:04+00:00:04.90Detail
7. Šafářová EmaZŠ a MŠ Nové Strašecí#243#děvčata3.00:01:05+00:00:05.90Detail
8. Ouda TomášKladno#172#chlapci5.00:01:05+00:00:05.90Detail
9. Štekl Matějski team#177#chlapci6.00:01:06+00:00:06.90Detail
10. Hampel Tadeáš Stochov#214#chlapci7.00:01:06+00:00:06.90Detail
11. Chocholová AnetaSpartak Hořovice#229#děvčata4.00:01:08+00:00:08.90Detail
12. Jahelková Eliška Nové Strašecí #158#děvčata5.00:01:08+00:00:08.90Detail
13. Petřík JanHBC Nové Strašecí #233#chlapci8.00:01:08+00:00:08.90Detail
14. Rublič MatyášTJ Sokol Nové Strašecí#187#chlapci9.00:01:08+00:00:08.90Detail
15. Lukeš DominikSCNS#122#chlapci10.00:01:08+00:00:08.90Detail
16. Budinský Matěj Sportovní centrum Nové Strašecí#216#chlapci11.00:01:10+00:00:10.90Detail
17. Isteníková AliceSCNS#238#děvčata6.00:01:10+00:00:10.90Detail
18. Fišer Adamatletika - SCNS #135#chlapci12.00:01:11+00:00:11.90Detail
19. Reichel DanielSportovní centrum Nové Strašecí#207#chlapci13.00:01:11+00:00:11.90Detail
20. Pokorný JakubTJ Sokol Nové Strašecí fotbal#241#chlapci14.00:01:11+00:00:11.90Detail
21. Poláková JulieNové Strašecí#188#děvčata7.00:01:11+00:00:11.90Detail
22. Koula AntonínTJ Sokol Nové Strašecí#184#chlapci15.00:01:12+00:00:12.90Detail
23. Štekl RadimSki team Nové Strašecí#249#chlapci16.00:01:12+00:00:12.90Detail
24. Elsnicová AdélaSki team Nové Strašecí#231#děvčata8.00:01:12+00:00:12.90Detail
25. Nedvěd JindřichSokol Nové Strašecí #169#chlapci17.00:01:13+00:00:13.90Detail
26. Nevím Jan Nové Strašecí#159#chlapci18.00:01:14+00:00:14.90Detail
27. Fröhlichová AlžbětaZŠ Nové Strašecí#224#děvčata9.00:01:15+00:00:15.90Detail
28. Kropìková VendulaSCNS#123#děvčata10.00:01:15+00:00:15.90Detail
29. Veselý JakubTJ Sokol Nové Strašecí#250#chlapci19.00:01:16+00:00:16.90Detail
30. Rusňák VáclavSCNS#209#chlapci20.00:01:17+00:00:17.90Detail
31. Hejkal JakubSC Nové strašecí#208#chlapci21.00:01:18+00:00:18.90Detail
32. Mildorf JanMsec#240#chlapci22.00:01:18+00:00:18.90Detail
33. Petřík Alena TJ Sokol Nové Strašecí Florbal#232#děvčata11.00:01:18+00:00:18.90Detail
34. Chalupecký JakubSK Nové Strašecí#152#chlapci23.00:01:18+00:00:18.90Detail
35. Gengelová VivienNové Strašecí#103#děvčata12.00:01:19+00:00:19.90Detail
36. Charvát Lukáš TJ Sokol Nové Strašecí fotbal #221#chlapci24.00:01:19+00:00:19.90Detail
37. Skleničková Adriana#101#děvčata13.00:01:19+00:00:19.90Detail
38. Matejkova AnnaSCNS Nove Straseci#204#děvčata14.00:01:20+00:00:20.90Detail
39. Hassan Amer SáraPZ Kladno#213#děvčata15.00:01:23+00:00:23.90Detail
40. Manda Petr#114#chlapci25.00:01:23+00:00:23.90Detail
41. Manda Vojtěch#112#chlapci26.00:01:25+00:00:25.90Detail
42. Mai TobiášNové Strašecí#222#chlapci27.00:01:27+00:00:27.90Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz