Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 9. 2021

mladší žactvo

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Mikeš JiříSCNS, Kelti Nové Strašecí#220#mladší žáci1.00:02:22Detail
2. Vavřínek Jakub#191#mladší žáci2.00:02:23+00:00:01.36Detail
3. Petráček LukášSportovní centrum Nové Strašecí#201#mladší žáci3.00:02:28+00:00:06.36Detail
4. Macháček FilipSCNS#121#mladší žáci4.00:02:28+00:00:06.36Detail
5. Koutecká Aneta Domoušice #215#mladší žákyně1.00:02:29+00:00:07.36Detail
6. Černý VáclavTJ Sokol Nové Strašecí#242#mladší žáci5.00:02:31+00:00:09.36Detail
7. Vlach JanRuda#206#mladší žáci6.00:02:33+00:00:11.36Detail
8. Slavík MilanMšec#244#mladší žáci7.00:02:33+00:00:11.36Detail
9. Šteklová AdélaZebry Nové Strašecí#248#mladší žákyně2.00:02:35+00:00:13.36Detail
10. Drtina MatyášTJ Sokol Nové Strašecí#228#mladší žáci8.00:02:35+00:00:13.36Detail
11. Frolíková Michaela#251#mladší žákyně3.00:02:38+00:00:16.36Detail
12. Štiková KarolínaSCNS#218#mladší žákyně4.00:02:39+00:00:17.36Detail
13. Elsnicová EmaSki team Nové Strašecí#230#mladší žákyně5.00:02:39+00:00:17.36Detail
14. Herynková Karolína Nové Strašecí#252#mladší žákyně6.00:02:40+00:00:18.36Detail
15. Inman Sophie AnnaRuda#227#mladší žákyně7.00:02:40+00:00:18.36Detail
16. Stašová JohankaNove Strašecí #258#mladší žákyně8.00:02:43+00:00:21.36Detail
17. Vavřínek David#190#mladší žáci9.00:02:44+00:00:22.36Detail
18. Baslíková EliškaRuda#189#mladší žákyně9.00:02:45+00:00:23.36Detail
19. Ouda FilipKladno#245#mladší žáci10.00:02:47+00:00:25.36Detail
20. Ouda KryštofKladno#246#mladší žáci11.00:02:47+00:00:25.36Detail
21. Nevímová ŠárkaNové Strašecí#183#mladší žákyně10.00:02:48+00:00:26.36Detail
22. Fröhlichová AnnaZŠ Nové Strašecí#223#mladší žákyně11.00:02:52+00:00:30.36Detail
23. Poláková EliškaNové Strašecí#257#mladší žákyně12.00:02:53+00:00:31.36Detail
24. Štekl SvatoplukNové Strašecí#247#mladší žáci12.00:02:53+00:00:31.36Detail
25. Gengelová Lilian Nové Strašecí#104#mladší žákyně13.00:02:54+00:00:32.36Detail
26. Nechyba JanNové Strašecí#236#mladší žáci13.00:02:54+00:00:32.36Detail
27. Neumann VáclavNové Strašecí #235#mladší žáci14.00:02:55+00:00:33.36Detail
28. Hlaváček Matěj Jannis ZŠ Nové Strašecí#237#mladší žáci15.00:02:57+00:00:35.36Detail
29. Matejovská TerezaRuda#138#mladší žákyně14.00:02:58+00:00:36.36Detail
30. Matejka JakubSCNS Nove Straseci#203#mladší žáci16.00:02:58+00:00:36.36Detail
31. Topková AnnaMšec#254#mladší žákyně15.00:03:03+00:00:41.36Detail
32. Bureš Vojtěch Pecínov#256#mladší žáci17.00:03:11+00:00:49.36Detail
33. Veselá DenisaRynholec#219#mladší žákyně16.00:03:14+00:00:52.36Detail
34. Satranský Filip Nové Strašecí#255#mladší žáci18.00:03:17+00:00:55.36Detail
35. Vajnarová BarboraNové Strašecí#226#mladší žákyně17.00:03:17+00:00:55.36Detail
DNF Šrámková KateřinaNové Strašecí#179#mladší žákyněDetail
DNS Bláha OliverTJ Sokol Nové Strašecí#234#mladší žáciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz