Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 9. 2021

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Dočekal FrantišekMK Kladno#310#Muži B1.00:21:13Detail
2. Píša PetrMK Kladno#55#Muži A1.00:21:28+00:00:15.67Detail
3. Pluháček AlešNové Strašecí#306#Muži A2.00:21:38+00:00:25.67Detail
4. Jurkiewicz Patrik Praha, Radotín#28#Muži B2.00:21:56+00:00:43.67Detail
5. Nevím BohumilNové Strašecí#195#Muži B3.00:21:58+00:00:45.67Detail
6. Hlavsa MartinTuchlovice#316#Muži B4.00:22:02+00:00:49.67Detail
7. Poduška JosefAC TEPO Kladno#196#Muži C1.00:22:39+00:01:26.67Detail
8. Liebezeit PetrŘevničov#267#Muži A3.00:23:00+00:01:47.67Detail
9. Daníček VáclavMK Kladno#266#Muži A4.00:23:07+00:01:54.67Detail
10. Štajer Pavel KKA#57#Muži A5.00:23:21+00:02:08.67Detail
11. Pilát MiroslavKOB Kladno#268#Muži B5.00:23:31+00:02:18.67Detail
12. Holeček VáclavKyšice#313#Muži A6.00:23:40+00:02:27.67Detail
13. Kameník JaroslavN.S.#9#Muži A7.00:23:48+00:02:35.67Detail
14. Bodnar PavelMaratón klub Kladno#42#Muži B6.00:24:15+00:03:02.67Detail
15. Doležal JiříSport races #49#Muži A8.00:24:24+00:03:11.67Detail
16. Chochola PetrZŠ Nové Strašecí#2#Muži B7.00:24:30+00:03:17.67Detail
17. Hill RichardRynholec Runners#325#Muži B8.00:24:33+00:03:20.67Detail
18. Dočekal JakubKladno#311#Muži A9.00:24:41+00:03:28.67Detail
19. Losenský Pavel TJ Sokol Unhošť#4#Muži B9.00:24:58+00:03:45.67Detail
20. Kovář DanielPecínov#30#Muži A10.00:25:02+00:03:49.67Detail
21. Štaštný JaroslavMK Kladno#260#Muži D1.00:25:03+00:03:50.67Detail
22. Holý MiroslavMK Kladno#273#Muži A11.00:25:14+00:04:01.67Detail
23. Růžička MartinTuchlovice#323#Muži A12.00:25:19+00:04:06.67Detail
24. Kedroň MarekNové Strašecí#12#Muži A13.00:25:19+00:04:06.67Detail
25. Ouda MartinT5 Kladno#38#Muži B10.00:25:19+00:04:06.67Detail
26. Šemelík PetrKOB Kladno#276#Muži C2.00:25:28+00:04:15.67Detail
27. Bláha MartinTJ Sokol Nové Strašecí#27#Muži A14.00:25:32+00:04:19.67Detail
28. Dvořák TomášOCR Team Kladno#321#Muži B11.00:25:33+00:04:20.67Detail
29. Voříšek VojtěchLMP#52#Muži A15.00:25:35+00:04:22.67Detail
30. Křeček FrantišekMaratón klub Kladno#261#Muži D2.00:25:43+00:04:30.67Detail
31. Černý AntonínMK Kladno#200#Muži C3.00:25:45+00:04:32.67Detail
32. Klos VáclavMK Kladno#198#Muži D3.00:25:53+00:04:40.67Detail
33. Hofman VítNové Strašecí#269#Muži A16.00:26:04+00:04:51.67Detail
34. Hlavsa JiříRynholec#317#Muži B12.00:26:13+00:05:00.67Detail
35. Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník #29#Muži E1.00:26:23+00:05:10.67Detail
36. Vomastek MilanM.K. Kladno#193#Muži C4.00:26:32+00:05:19.67Detail
37. Brož VladimírSokol Krušovice#280#Muži B13.00:26:44+00:05:31.67Detail
38. Kroc MiloslavBrandýsek#56#Muži C5.00:26:55+00:05:42.67Detail
39. Lopour Radek#15#Muži A17.00:26:56+00:05:43.67Detail
40. Hlavsa JiříTuchlovice#318#Muži A18.00:26:59+00:05:46.67Detail
41. Mikeš JiříKelti Nové Strašecí#8#Muži A19.00:27:03+00:05:50.67Detail
42. Bureš JanNové Strašecí#199#Muži B14.00:27:05+00:05:52.67Detail
43. Kovařovic LukášMaraton klub Kladno#51#Muži B15.00:27:06+00:05:53.67Detail
44. Albrecht DavidRynholec#58#Muži B16.00:27:21+00:06:08.67Detail
45. Pelán StanislavTriatlon Slaný#305#Muži C6.00:27:29+00:06:16.67Detail
46. Zajíc JosefMaratón klub Kladno#292#Muži B17.00:27:57+00:06:44.67Detail
47. Dvořák KamilNové Strašecí#194#Muži B18.00:28:03+00:06:50.67Detail
48. Beránek JosefMK Kladno#308#Muži D4.00:28:17+00:07:04.67Detail
49. Vitner TomasMotokros Team Revnicov#54#Muži A20.00:28:24+00:07:11.67Detail
50. Doležal JaromírSABZO Praha#33#Muži D5.00:28:44+00:07:31.67Detail
51. Bříza Pavel Maratón klub Kladno#279#Muži B19.00:29:26+00:08:13.67Detail
52. Kratina PavelMK Kladno#25#Muži C7.00:29:28+00:08:15.67Detail
53. Kratochvíl LadislavLoko. Rakovník#35#Muži E2.00:29:35+00:08:22.67Detail
54. Arnošt JanSK Sparta Řevničov#10#Muži A21.00:29:35+00:08:22.67Detail
55. Jedlička MartinAC TEPO#197#Muži B20.00:30:10+00:08:57.67Detail
56. Neumann OndřejSportovní centrum Nové Strašecí#14#Muži A22.00:30:12+00:08:59.67Detail
57. Filip KarelNové Strašecí#11#Muži D6.00:30:21+00:09:08.67Detail
58. Nedvěd PavelMK Kladno#263#Muži D7.00:31:07+00:09:54.67Detail
59. Andrejši MichalSlaný#39#Muži E3.00:32:24+00:11:11.67Detail
60. Vimer JanKladno#264#Muži D8.00:32:27+00:11:14.67Detail
61. Haštalíř TomášMěP Nové Strašecí#3#Muži B21.00:32:44+00:11:31.67Detail
62. Matějovič Jiří Nové Strašecí#63#Muži B22.00:33:12+00:11:59.67Detail
63. Matocha PetrNové Strašecí#62#Muži B23.00:33:12+00:11:59.67Detail
64. Macháč OndřejTuchlovice#274#Muži B24.00:33:37+00:12:24.67Detail
65. Budinský MatějAtletika Nové Strašecí#6#Muži A23.00:33:55+00:12:42.67Detail
66. Chochola VladimírMK Kladno#23#Muži E4.00:34:04+00:12:51.67Detail
67. Nechyba JanZa Nechybovy#19#Muži A24.00:34:25+00:13:12.67Detail
68. Vacek PetrNové Strašecí#284#Muži A25.00:34:31+00:13:18.67Detail
69. Neumann ZdeněkKladno#64#Muži A26.00:34:44+00:13:31.67Detail
70. Fridrich TomášRynholec#26#Muži C8.00:36:33+00:15:20.67Detail
71. Skalník FrantišekTuchlovice#36#Muži E5.00:49:20+00:28:07.67Detail
72. Merunka JanMK Kladno#22#Muži E6.00:58:02+00:36:49.67Detail
Durkaj ŠimonNové Strašecí#61#Muži A00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz