Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
15. 9. 2021

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Drábková MichaelaZŠ KOMENSKÉHO#46#Ženy A1.00:23:16Detail
2. Bradáčová MartinaMK Kladno#259#Ženy C1.00:24:41+00:01:25.48Detail
3. Grygarová JanaKokrdov#48#Ženy B1.00:24:47+00:01:31.48Detail
4. Losenská RenataTJ Sokol Unhošť#5#Ženy B2.00:24:57+00:01:41.48Detail
5. Hnízdilová LenkaZa Hezčí Zadeček#34#Ženy B3.00:25:53+00:02:37.48Detail
6. Kučerová Iveta TJ Sokol Unhošť #47#Ženy B4.00:26:07+00:02:51.48Detail
7. Vitnerova SarkaMotokros Team Revnicov#50#Ženy A2.00:26:35+00:03:19.48Detail
8. Puková LucieNové Strašecí#282#Ženy A3.00:26:54+00:03:38.48Detail
9. Bodnarová IvetaMaratón klub Kladno#41#Ženy C2.00:27:01+00:03:45.48Detail
10. Placatková PetraKladno#320#Ženy C3.00:27:06+00:03:50.48Detail
11. Hejnova EmaSki Team Nové Straseci#1#Ženy A4.00:27:19+00:04:03.48Detail
12. Šteklová PetraZebry NS#20#Ženy B5.00:28:10+00:04:54.48Detail
13. Polecová SabinaTriatlon Slaný#315#Ženy A5.00:28:20+00:05:04.48Detail
14. Bajerová LenkaTJ Sokol Unhošť#192#Ženy C4.00:29:42+00:06:26.48Detail
15. Píšová MonikaKladno#53#Ženy B6.00:29:56+00:06:40.48Detail
16. Bünterová KateřinaZebry Nové Strašecí#290#Ženy A6.00:30:00+00:06:44.48Detail
17. Drábková JanaKladno#309#Ženy D1.00:30:16+00:07:00.48Detail
18. Mikešová JanaNové Strašecí#7#Ženy C5.00:30:38+00:07:22.48Detail
19. Kameníčková VeronikaVinařice#312#Ženy D2.00:30:52+00:07:36.48Detail
20. Isteníková Lucie#16#Ženy B7.00:30:57+00:07:41.48Detail
21. Pokorná AnetaHradečno#59#Ženy B8.00:31:27+00:08:11.48Detail
22. Vosátková EliškaNové Strašecí#277#Ženy A7.00:31:37+00:08:21.48Detail
23. Šarochová KláraZebry NS#270#Ženy B9.00:31:45+00:08:29.48Detail
24. Veličková IvetaZebry NS#21#Ženy A8.00:32:13+00:08:57.48Detail
25. Elsnicová EmaSKI Team#40#Ženy A9.00:32:14+00:08:58.48Detail
26. Čermáková PavlínaTuchlovice#45#Ženy A10.00:32:15+00:08:59.48Detail
27. Švarcová JitkaKladno#60#Ženy C6.00:32:19+00:09:03.48Detail
28. Kučerová VeronikaZebry Nové Strašecí#291#Ženy A11.00:32:35+00:09:19.48Detail
29. Růžičková JitkaMK Kladno#262#Ženy D3.00:33:44+00:10:28.48Detail
30. Thumová Kamila#37#Ženy A12.00:33:58+00:10:42.48Detail
31. Grausová LindaTuchlovice #314#Ženy C7.00:34:14+00:10:58.48Detail
32. Štiková KarolínaNové Strašecí#265#Ženy A13.00:34:32+00:11:16.48Detail
33. Pilátová PetraKOB Kladno#272#Ženy B10.00:34:48+00:11:32.48Detail
34. Bláhová JanaNové Strašecí#18#Ženy B11.00:35:09+00:11:53.48Detail
35. Vosátková LibušeNové Strašecí#13#Ženy D4.00:35:54+00:12:38.48Detail
36. Sušická KateřinaZŠ Nové Strašecí#44#Ženy B12.00:36:13+00:12:57.48Detail
37. Jahelková EliškaMěP Nové Strašecí#65#Ženy A14.00:36:25+00:13:09.48Detail
38. Pokorná PavlaPraha 6#24#Ženy C8.00:36:47+00:13:31.48Detail
39. Zetková MonikaKladno#43#Ženy C9.00:37:06+00:13:50.48Detail
40. Fousková ZdeňkaRynholec#324#Ženy B13.00:37:20+00:14:04.48Detail
41. Stádníková MartinaRynholec#322#Ženy A15.00:37:20+00:14:04.48Detail
42. Čermáková AdélaHolky od balíků#31#Ženy A16.00:38:56+00:15:40.48Detail
43. Tetourová StelaNové Strašecí#278#Ženy A17.00:39:01+00:15:45.48Detail
44. Fialová KateřinaSlaný#271#Ženy A18.00:39:23+00:16:07.48Detail
45. Isteníková AliceSCNS#17#Ženy A19.00:39:52+00:16:36.48Detail
46. Bulvová KarolínaTJ Sokol Nové Strašecí#281#Ženy A20.00:40:44+00:17:28.48Detail
47. Černá LucieHolky od balíků#32#Ženy A21.00:41:52+00:18:36.48Detail
48. Ryšavá Ivana#307#Ženy D5.00:44:32+00:21:16.48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz